PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فیلم آموزش نصب اسکریپت ها * بنا به درخواست دوستان قرار داده خواهد شد *

CYCLONER
June 6th, 2016, 19:46
با سلام

دوستان بنده یک سری فیلم های آموزش نصب اسکریپت دارم و قراره وقتی سایت جدیدم آماده شد ارائه دهم

دوستان نیز اگر در خواستی دارند بگند رایگان تمامی آموزش ها قرار خواهد گرفت

آموزش های ایجاد شده : Freer , Joomla , PHPNUKE , Drupal , WordPress ( Full ) , Mybb , IPB

وردپرس نیز به صورت کامل قرار خواهد گرفت قبلا نیز فیلمی قرار داده شده بود از اون فیلم نیز پیشرفته تر خواهد بود !

http://mihanfile.org/uploads/76e6316808881.jpg

فقط به خاطر امنیت و وب مستری در ایران :57:o:-):53:

Raymvnd
June 6th, 2016, 20:53
درود..همشون آموزش نصب توی اینترنت موجوده ...موفق باشید...

CYCLONER
June 6th, 2016, 20:55
درود..همشون آموزش نصب توی اینترنت موجوده ...موفق باشید...

درود بله موجوده ولی کامل نیست که از اول وقتی مثلا فردی هاست خریده دیتابیس ایجاد کنه ، ایمیل ایجاد کنه و ...

fariborz007
June 6th, 2016, 21:09
با سلام

دوستان بنده یک سری فیلم های آموزش نصب اسکریپت دارم و قراره وقتی سایت جدیدم آماده شد ارائه دهم

آموزش های ایجاد شده : Freer , Joomla , PHPNUKE , Drupal , WordPress ( Full )

وردپرس نیز به صورت کامل قرار خواهد گرفت قبلا نیز فیلمی قرار داده شده بود از اون فیلم نیز پیشرفته تر خواهد بود !

با سلام ،
لطف کنید آموزش های vBulletin و اسکریپ های انجمن ساز مشابه هم در صورت امکان قرار بدید
با تشکر

CYCLONER
June 6th, 2016, 22:21
با سلام ،
لطف کنید آموزش های vbulletin و اسکریپ های انجمن ساز مشابه هم در صورت امکان قرار بدید
با تشکر

چشم

آموزش به لیست اضافه شد

آموزش های نصب انجمن ساز های ipb , vb , mybb چون این ها معروف هستند

در صورتی که اسکریپت دیگری مد نظر دارید بگید

- - - Updated - - -

up...

- - - Updated - - -

up...

IrIsT
June 7th, 2016, 01:42
با سلام

آموزش های ایجاد شده : Freer , Joomla , PHPNUKE , Drupal , WordPress ( Full )

بسیار عالی و مفید هستش و کاربردی
یکی از دوستان با وردپرس مشکل داشت.توی نصب خودکار.کنترل پنلم سی پنل بود
اگه رفع مشکلم باشه خوبه.عالی میشه
وردپرس،دیتالایف،دروپال،
mybb,vb, smf و یکی دوتا دیگه هم هست
اپلودسنتر ها هم خوبه
بسیار فکر خوب کردین
تک تک مطالب و 99% مطالب هست.حتی انگلیسی.
چون هستش نذاریم؟طرز فکر محترم.اما درکش سخته.باید طوری باشه که یک کاربر بتونه چیزایی که میخواد و پیدا کنه
نه با این شیلترینگ که گوگلم ببندن،دیگه تعطیل
بسیار عالی
اگر کمک خواستید با اینکه دوره استادیاری خصوصی هستم.اما مطالب و منابع میتونم کم کنم یا وقت خالی بشه بگم چیا باشه.
لایکککک

CYCLONER
June 7th, 2016, 11:15
بسیار عالی و مفید هستش و کاربردی
یکی از دوستان با وردپرس مشکل داشت.توی نصب خودکار.کنترل پنلم سی پنل بود
اگه رفع مشکلم باشه خوبه.عالی میشه
وردپرس،دیتالایف،دروپال،
mybb,vb, smf و یکی دوتا دیگه هم هست
اپلودسنتر ها هم خوبه
بسیار فکر خوب کردین
تک تک مطالب و 99% مطالب هست.حتی انگلیسی.
چون هستش نذاریم؟طرز فکر محترم.اما درکش سخته.باید طوری باشه که یک کاربر بتونه چیزایی که میخواد و پیدا کنه
نه با این شیلترینگ که گوگلم ببندن،دیگه تعطیل
بسیار عالی
اگر کمک خواستید با اینکه دوره استادیاری خصوصی هستم.اما مطالب و منابع میتونم کم کنم یا وقت خالی بشه بگم چیا باشه.
لایکککک

درود

ممنون مرسی از نظر شما

دیتالایف و smf نیز به لیست افزونه شده

دوستان آموزش ها کامل می باشد و بدون نقص به صورت تصویری از اول ...

موفق باشید

- - - Updated - - -

رفع مشکل نیز در پستی که فیلم ها قرار خواهد گرفت انجام خواهد شد ...

CYCLONER
June 7th, 2016, 12:41
بالا باش ...

CYCLONER
June 7th, 2016, 13:42
آموزش mybb اضافه شد ...

CYCLONER
June 7th, 2016, 16:14
آموزش ipb اضافه شد ...

IrIsT
June 7th, 2016, 17:50
سلام و درود.
شما برای اینکهارزش کاری بره بالا,باید یک طوری جامع ترش کنید.
همچنین پاسخ هایی که لازم دارن رو بدین.توی تاپیک.باید طوری انجام بدین که مرجع شه.چیزی که کامل و واضح باشه و حتی داخل سایت,به تجربه خیلی نفرات هم خودتون هم دوستان دیگه که همراهی میکنند که استد هستند,منم به نوبه خودمهستم,مشکلات رو بگیم.شما داخل یک فیلم ذکر کنید یا داخل یک تاپیک و راه حل بذارید.
شما باید خیلی گسترده کارک نید.
5 یا 6 تا نه
از هر چیزی که هست,شبیه خبرخوانی یا وبلاگی یا ..... مثلا وردپرس دروپال و ... از هر کدوم ه چاهرتا بذارید.یا بیشتر.پورتال های معروف
همچنین کاری که میتونید بکنید که خیلی خوبه,داخل اون پست یا فیلم یا تاپیک,یک پارتی درست کنید از واقعیت ها
بگید مثلا 30 تا اسکریپته.از هر چیزی که نیازه 5 یا 6 یا ... تا هست.
از بهترین با دلایل و گفتن یکمی از خوبی و بدی هاشون,از 100% یک درصدی بدین که کاربر بدونه کدومو انتخاب کنه که خوبه.از همه لحاظ.
یکم پیشرفته ترش کن.
انشالله دوستان کمک کنند.

CYCLONER
June 7th, 2016, 18:06
سلام و درود.
شما برای اینکهارزش کاری بره بالا,باید یک طوری جامع ترش کنید.
همچنین پاسخ هایی که لازم دارن رو بدین.توی تاپیک.باید طوری انجام بدین که مرجع شه.چیزی که کامل و واضح باشه و حتی داخل سایت,به تجربه خیلی نفرات هم خودتون هم دوستان دیگه که همراهی میکنند که استد هستند,منم به نوبه خودمهستم,مشکلات رو بگیم.شما داخل یک فیلم ذکر کنید یا داخل یک تاپیک و راه حل بذارید.
شما باید خیلی گسترده کارک نید.
5 یا 6 تا نه
از هر چیزی که هست,شبیه خبرخوانی یا وبلاگی یا ..... مثلا وردپرس دروپال و ... از هر کدوم ه چاهرتا بذارید.یا بیشتر.پورتال های معروف
همچنین کاری که میتونید بکنید که خیلی خوبه,داخل اون پست یا فیلم یا تاپیک,یک پارتی درست کنید از واقعیت ها
بگید مثلا 30 تا اسکریپته.از هر چیزی که نیازه 5 یا 6 یا ... تا هست.
از بهترین با دلایل و گفتن یکمی از خوبی و بدی هاشون,از 100% یک درصدی بدین که کاربر بدونه کدومو انتخاب کنه که خوبه.از همه لحاظ.
یکم پیشرفته ترش کن.
انشالله دوستان کمک کنند.

درود

فعلا تا وقتی که سایت بنده کاملا راه اندازی بشه آموزش ها لیست خواهند شد و وقتی راه اندازی شد قرار خواهم داد

البته این تاپیک بازم به فعالیت خود ادامه خواهد داد و دوستان نیز می تونند درخواست بدن

البته اینو هم ذکر کنم یک فیلم اختصاصی برای انتخاب اسکریپت نیز قرار خواهد گرفت

IrIsT
June 7th, 2016, 19:16
سلا و درود دوباره
انتخاب اسکریپت بر چه مبنا؟
گفتم یک چارت درست کن،از هر چیزی که هست،به ترتیب اولویت و یکم از بدی ها و یکم خوبی ها،بذاری که کاربر تشخیص بده، که بهترین چیه و یا اینکه افرادی که تازه واردن اشمایی بیشتری داشته باشن،این دیگه توی اینترنت نیشت کخ بگن پره
باید کارتونو هدفمند کنید.
اینو فرتموش نکنید.دارید به مشتری و کاربر خدمت رسانی میکنید و برای رسیدن به خدفشون و ارتقای دانشش و یاد گیری افراد قدم بر میدارید
پس سعی کنید طوری نباشه کاربر بگه ببینم که چی بشه
طوری باشه و ایده هایی به همین صورت که چندتا ایده هم دارم،بعدا میگم،طوری باشه کم منم با گوشی دانلود کنم ببینم.
این مهمه.
اولین بودن به شرط انتخاب کاربر
اما بهترین بودن به شرط مطالب و دیدگاه ها کاربر نسبت بهوفعالیتتون،این دلیل موفقیت خیلی هاست.
موفق باشید

CYCLONER
June 7th, 2016, 20:39
سلا و درود دوباره
انتخاب اسکریپت بر چه مبنا؟
گفتم یک چارت درست کن،از هر چیزی که هست،به ترتیب اولویت و یکم از بدی ها و یکم خوبی ها،بذاری که کاربر تشخیص بده، که بهترین چیه و یا اینکه افرادی که تازه واردن اشمایی بیشتری داشته باشن،این دیگه توی اینترنت نیشت کخ بگن پره
باید کارتونو هدفمند کنید.
اینو فرتموش نکنید.دارید به مشتری و کاربر خدمت رسانی میکنید و برای رسیدن به خدفشون و ارتقای دانشش و یاد گیری افراد قدم بر میدارید
پس سعی کنید طوری نباشه کاربر بگه ببینم که چی بشه
طوری باشه و ایده هایی به همین صورت که چندتا ایده هم دارم،بعدا میگم،طوری باشه کم منم با گوشی دانلود کنم ببینم.
این مهمه.
اولین بودن به شرط انتخاب کاربر
اما بهترین بودن به شرط مطالب و دیدگاه ها کاربر نسبت بهوفعالیتتون،این دلیل موفقیت خیلی هاست.
موفق باشید

درود

تمامی مباحث رو بنده در نظر گرفته ام نیازی ندیدم به مطرح کردن آن

بازم ممنون برای یاد آوری
سلامت باشید