PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظرات کاربران در مورد هتزنر

kavoshco
June 6th, 2016, 10:11
سلام .

دوستان امروز review کاربران خارجی رو در مورد دیتاسنتر هتزنر براتون آماده کردم (چه مثبت چه منفی)

اعتبار : 7.3 از 10
قیمت : 7.4 از 10
پشتیبانی : 7 از 10
قابلیت ها 7.1 از 10

نظرات کاربران در مورد این دیتا سنتر :

- بچه های پشتیبانی فنی خیلی خوب رفتار میکنن و آموزش دیدن ، من همیشه با تیم پشتیبانی هتزنر در تماسم . آنها همیشه منظور من رو متوجه میشوند و من رو در مدیریت شرکتم و دامنه و دیگر موارد به خوبی کمک میکنند

- من حدود 5 سال با این شرکت کار کردم و دو سرور متفاوت از آنها داشتم ، حدود دو سال پیش سخت افزار سرور خودم رو توی هتزنر ارتقا دادم و سرور من حدود 15-20 دقیقه آماده شد در حالی که سفارش من در ساعت 11 شب به وقت آلمان بود ! همچنین من در این دیتاسنتر هیچ وقت داون تایم نداشتم بجز زمانی که خودم سرور رو ری استارت میکردم !

- من یادم رفت تمدید سرورم رو پرداخت کنم ، هتزنر سرور من رو قفل کرد و یک ایمیل در این مورد برام فرستاد . سپس من لاگین کردم و تمام فاکتور هارو پرداخت کردم ، بعدش یک ایمیل از هتزنر دریافت کردم که سرور و اکانت من دوباره فعال شده . همه چیز به نظر خوب میرسید . بعد از 1 ماه هتزنر سرور منو قفل کرد و تمام دیتا های منو کاملا پاک کرد بدون اطلاع رسانی. آنها سرور منو که پرداختش هم کرده بودم پاک کردند ! بعدش پیگیری کردم ایمیل زدن که سرور من دوباره فعال شده و همه چیز اوکیه ولی اطلاعاتم نبود ... حتی بک آپم نگرفته بودن . من تعجب کردم که چطور بدون اطلاع میتونن تمام دیتا های منو پاک کنن ...

-ارزان ، قابل اطمینان و خوب ... چند سالی هست که با هتزنر کار میکنم و همیشه کیفیتشو دوست داشتم ولی با اطلاع رسانیشون مشکل دارم ، یک بار من یادم رفته بود فاکتورم رو پرداخت کنم و ایمیل یاد آوری به اسپم جیمیل رفته بود ، سرور منو بستن و دو روز طول کشید تا دوباره فعال کنند.

- من چند سالی مشتری هتزنر بودم ، همه چیز خوب بود تا زمانی که به پشتیبانی نیاز داشتم ، از طریق ایمیل ها 95% مشکلات منو حل نمیکردن و من انگلیسی ایمیل میزدم ولی آنها نمیتونستند انگلیسی رو خوب صحبت کنند.

- من بیشتر از 5 سال مشتریشون بودم و 3 سرور مختلف داشتم همه چیز عالی بود تا زمانی که نیاز به پشتیبانی داشتم پشتیبانی ایمیلی و تلفنی آنها خیلی بی ادب بود و مشکل منو حل نکرد.

شما هم میتونید تجاربتونو بیان کنید ...

zeroday
June 6th, 2016, 11:34
بلایی که Hetzner سر ما اورد ، مغول ها سر ما در نیاوردن ...

من فقط با سرورم چند تا نت اسکن ساده کردم ، سرورو بستن !

kavoshco
June 6th, 2016, 11:37
بلایی که Hetzner سر ما اورد ، مغول ها سر ما در نیاوردن ...

من فقط با سرورم چند تا نت اسکن ساده کردم ، سرورو بستن !

دوست من شما خودت داری میگی که نت اسکن کردی !
هر مجموعه ای قوانین خاص خودشو داره که باید ازش پیروی کنید !

mohsen1771
June 6th, 2016, 11:38
هتزنر میتونم بگم آشغال ترین دیتاسنتری هست که باهاش کار کردم.
دلیل: خرابی هارد، خاموش شدن بی مورد سرور، ایبوزهای بی مورد.(سرور رو روز اول خرید میکردید خداشاهده ایبور میومد:|)

kavoshco
June 6th, 2016, 11:39
هترنز میتونم بگم آشغال ترین دیتاسنتری هست که باهاش کار کردم.

لطفا دلیلتون هم بیان کنید ...

JeyServer
June 6th, 2016, 11:45
ما حدود ۳ سال پیش، بعد از تحریم جدی ایرانی هاتوسط OVH به هتزنر مهاجرت کردیم.
امکانات زیاد و رابط کاربری زیاد جالبی نداشت مخصوصا که اون موقع OVH شروع به معرفی API خودش کرده بود و ما رو بسیار ذوق زده کرد!
قیمت ها مناسب بوده و برخلاف بسیاری از دوستان که از هارد های هتزنر می نالند بین این 20-30 تا سرور که تا حالا داشتیم، یک فقط مورد مشکل داشتیم که سریعا بررسی کردند و حتی بدون از دست رفتن اطلاعات اون رو تعویض کردند.
نیاز به پشتیبانی آنچنانی نداشتیم و زمانی که سورس ارز مطمئن داشته باشید مشکلی پیش نمیاد، در زمان هایی هم که تیکت ارسال شده نهایتا یکی دو ساعته پاسخ دادند.
یکی دو مورد هم به دلیل مسائل Copyright و تداخل برند های تجاری Abuse داشتیم که البته زیاد جدی نشد و حل شد.

novinvps.com
June 6th, 2016, 11:46
سلام
به نظرم سرویس های که به خصوص هارد اینترپرایز دارند بسیار عالی هستند به خصوص تازگی هم پورت اختصاصی میده.
شخصا طی 3-4 سالی که ازشون سرویس داریم واقعا بسیار عالی هستند.

kavoshco
June 6th, 2016, 11:52
نظرات دوستانو قبول دارم ...

بعضیا میرن سرور مثلا با هارد معمولی میگیرن ! بعد میگن سرعت پایینه ... بافر پایینه ...
یا core i7 920 میخرن اونوقت میگن سی پی یو ضعیفه !

به نظر من سری های مارکتی با هارد اینترپرایز و SSD دیتاسنتری عالی هستن !

k-h
June 6th, 2016, 11:59
درود
تقریبا 3-4 سال پیش باهاشون کار میکردیم که واقعا کیفیت پایینی داشتند.
پشتیبانی خوبی اصلا نداشتند و همچنین سرور های بدون کیفیت فقط خوشحالم که مشکلی برام پیش نیومده بود که از اونجا رفتم .
برای کسانی که میخوان یک کار با کیفیت داشته باشند اصلا پیشنهاد نمیکنم سمت این دیتا سنتر برن .
برای مشتریانمون اگر بخواهند سرور خرید میکنیم اما واسه خودمون اصلا استفاده نمیکنیم از این دیتا سنتر.

negarnovin
June 6th, 2016, 12:36
از نظر من بهترین دیتاسنتر خارجی در حال حاضر hetzner می باشد واقعا راضیم ازش.

ali.arabi
June 6th, 2016, 12:45
سلام
فکر کنم فعلا بازار دستشه ، قیمت پایین میده

ali215215
June 6th, 2016, 13:46
بین خارجی از همه بهتر است
ابته در اروپا
والی به امریکا و کانادا نمیرسد
ولی در اروپا از همه بهتر است

OmidX
June 6th, 2016, 17:13
بعد از شش ماه کار با رد استیشن ، دو سال و نیم کار با OVH ، الان پنج ماه هست ک روی هتزنر هستم .

ایراداتی ک دوستان ب شبکه هتزنر ، وضعیت هارد ، قطعی و... میگیرن رو من تا این جای کار نداشتم ، در طول ۵ ماه سرور من حتی یکبار هم ریبوت نشده و آپتایم vps های رو این سرور الان بالای ۴ ماه هست ، رو هر هارد هم ده سرور مجازی ساختیم ، منابع رو مدیریت کردیم ک هم مشتری راضی باشه ، هم برای سرور ما مشکلی پیش نیاد.

از نظر پشتیبانی هم ، تیکت بدون جواب و مشکل حل نشده ای نبوده تا حالا ، از نظر تحویل سفارشات هم همیشه سریع عمل کردن (ب جز روزای تعطیل).

از نظر تحریم هم خدا رو شکر هیچ مشکلی با ایران نداشتن و ندارن ، پینگ شون هم ب ایران عالی هست ، قیمت مناسبی هم دارن.

البته خرید سرور های دست دوم هتزنر رو ب هیچ کس پیشنهاد نمیکنم ، شما یکبار هزینه ست آپ رو پرداخت کنید و سرور نو تحویل بگیرید ، خیلی بهتر هست ک بعد شش ماه سرور دست دوم شما دچار مشکل بشه.

kavoshco
June 6th, 2016, 17:18
من 4 ساله دارم با هتزنر کار میکنم !

تنها مشکلی که داشتیم این بود که توی روزای تعطیل آی پی اضافه دیر تحویل میدن!
یک بارم پیش اومد که سروری که تحویل داده بودن هاردش مشکل داشت ، از همون اول مشکل داشت ! که به سرعت تعویض کردن ...

تا حالا برام پیش نیومده که سرور بعد چند وقت هاردش مشکل پیدا کنه ...