PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : لینک سازی دائمی در فروم های ایرانی و خارجی-تعداد محدود

mchteh
June 6th, 2016, 00:54
عرض سلام و ادب

اول یه نکته بگم که تعداد محدودی سفارش قبول میشه

خب بریم سر اطل مطلب

شما یک عنوان میدید+لینک+ی توضیح کوچیک+

ما اونو در فروم های ایرانی و خارجی ثبت میکنید در قسمت امضا

اولویت با فروم هایی که اولا ایرانین ثانیا هم موضوع وبسایت شمان

تمامی لینکای ثبت شده در اختیارتون قرار میگیره

در هر فروم ک لینکتون ثبت شه ما تویه یک الی5 پست جدید اون انجمن مشارکت میکنیم ک لینکتون سریعتر ایندکس بشه و کلیک خور هم داشته باشه

لینکاتون دائمی هستند و هیچوقت پاک نمیشن

سوالی بود در خدمتم

تلگرام
09107588129
09218583779

پکیج اول ثبت در 500فروم:

250هزارتومان

پکیج دوم:

ثبت در فروم
1000
+50فروم هدیه

500هزارتومان

پکیج طلایی:

ثبت در 2000فروم
+
100فروم هدیه
+
50ریپورتاژ اگهی رایگان

1میلیون

درضمن نمونه کار ندارم چون تازه شروع کردم
ولی شما حق دارید درخواست اعتماد سازی کنید و من طاعت میکنم و در مورد شرایط در تلگرام در خدمتتونم

موفق باشید

mehrad716
September 11th, 2016, 11:44
سلام من می خوام بدونم شما در چه مدتی این کارو انجام می دین

mchteh
September 11th, 2016, 12:08
سلام
ما محدودیتی در زمان نداریم یعنی اگ شما یروزه بخوای ما یروزه میزنیم-ولی اگه کار بسپورید به خودمون برای اینک براتون بازدهی داشته باشی و بعنوان مشتری دائمی بتونیم حفظتون کنیم روزی پنج الی بیست لینک ایجاد میشه بیشتر از این زیاد برای سئو جالب نیس-ولی باز ما مطیع درخواست مشتری هستیم

shomalnetwork
September 11th, 2016, 12:25
سلام ... ببخشید الان حداقل 6 ماه هست که شما تو انجمن سفارش سئو و لینک سازی انجام میدین و فکر میکنم یکبار میگفتین به الگریتم های گوگل اشنایی دارین و سئو انجام میدین تو این چند ماه هنوز نمونه موفقی ندارین ؟

mchteh
September 11th, 2016, 12:33
سلام ... ببخشید الان حداقل 6 ماه هست که شما تو انجمن سفارش سئو و لینک سازی انجام میدین و فکر میکنم یکبار میگفتین به الگریتم های گوگل اشنایی دارین و سئو انجام میدین تو این چند ماه هنوز نمونه موفقی ندارین ؟
عرض سلام وادب
بله حق باشماست
ولی من بیشتر از یکسال توانجمن هستم
این تاپیک سئو نیست
ولی نمونه سئو موفق تادلتون بخواد دارم
فقط چون مشتریام اکثرا شرکت های رسمی و....هستند و تواین انجمنم عضون دوس ندارن به نمایش عموم بذارم سایتشون برای همین اگ نمونه میخواید به تلگرامم مراجعه کنید
برای صحتشم ک میتونید باخود شرکتا تماس بگیرید استعلام کنید
سپاس
تلگرام
09218583779

doman11
September 16th, 2016, 20:14
حاجی تلگرام داری

mchteh
September 16th, 2016, 20:18
حاجی تلگرام داری

تلگرام
09218583779