PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال : ستاد ساماندهی جدید و نماد الکترونیکی

geniune
June 5th, 2016, 20:35
با عرض سلام خدمت همکاران عزیز

خواستم سوالی رو در مورد ثبت سایت در ستاد ساماندهی جدید و دریافت نماد الکترونیکی بپرسم امیدوارم پاسخ های مفیدی دریافت بشه و هم من و هم دیگر همکاران آشناییتی پیدا کنند ...
بنده مدیر سایت دانلود هستم و نیازمند به دریافت نماد هستم

1- در موقع ثبت اطلاعات در قسمت شماره تماس منزل وقتی تایید بشه در روز های بعد از آن تماسی از طرف ستاد ساماندهی یا enamad گرفته میشه ؟ چون نمیخوام مزاحمتی باشه که همش تماس بگیرن به دلایل مختلف و برای همین تا الان احتیاط کردم ...
2- برای دریافت enamad بعد از تایید شماره و ... مراحل بعدش چیه ؟ که شما همکاران اون مرحله رو گذراندید و مهم هست ؟ چون در نظر دارم این دو رو بگیرم فقط چون اطلاعی ندارم خواستم راهنمایی کنید ...

ممنون میشم توضیحاتی از مراحل بعد و درخواست هاشون و ... در مورد این دو نماد اعلام کنید ....

باتشکر

payamkutah
June 5th, 2016, 20:51
با عرض سلام خدمت همکاران عزیز

خواستم سوالی رو در مورد ثبت سایت در ستاد ساماندهی جدید و دریافت نماد الکترونیکی بپرسم امیدوارم پاسخ های مفیدی دریافت بشه و هم من و هم دیگر همکاران آشناییتی پیدا کنند ...
بنده مدیر سایت دانلود هستم و نیازمند به دریافت نماد هستم

1- در موقع ثبت اطلاعات در قسمت شماره تماس منزل وقتی تایید بشه در روز های بعد از آن تماسی از طرف ستاد ساماندهی یا enamad گرفته میشه ؟ چون نمیخوام مزاحمتی باشه که همش تماس بگیرن به دلایل مختلف و برای همین تا الان احتیاط کردم ...
2- برای دریافت enamad بعد از تایید شماره و ... مراحل بعدش چیه ؟ که شما همکاران اون مرحله رو گذراندید و مهم هست ؟ چون در نظر دارم این دو رو بگیرم فقط چون اطلاعی ندارم خواستم راهنمایی کنید ...

ممنون میشم توضیحاتی از مراحل بعد و درخواست هاشون و ... در مورد این دو نماد اعلام کنید ....

باتشکر

سلام
نه تماسی از طرف نماد و ستاد با شماره تلفن های درج شده صورت نمیگریه ولی در نماد شماره تلفن شما در معرض دید کاربرانتون خواهد بود تا در صورت لزوم تماس بگیرند.
در نماد اعتماد کدی به شما داده میشه که شما خودتون باید با یک تلفن گویا تماس بگیرید و کد رو وارد کنید تا شماره تلفن شما در سیستم ثبت بشه.ستاد هم به همین روال هست.

بغیر از این موارد شما میبایست فرمی که به شما از طرف نماد اعتماد ارسال میشه رو تکمیل کنید و به همراه گواهی امضای محضری باید به خودشون پست کنید.البته این موارد بعد از بررسی و تائید چک لیست سایتتون خواهد بود.

برای نماد ستاد هم شما میبایست در یک سایت دیگه به اسم سرآمد تشکیل پرونده بدید ، اونجا هم همه اطلاعات و مدارک رو میبایست براشون ارسال کنید (تصویر صفحات شناسنامه و ... ) فقط یک مورد هست که باید به اداره اگاهی مراجعه کنید و برگه سوابق رو دریافت کنید.

geniune
June 5th, 2016, 21:04
سلام
نه تماسی از طرف نماد و ستاد با شماره تلفن های درج شده صورت نمیگریه ولی در نماد شماره تلفن شما در معرض دید کاربرانتون خواهد بود تا در صورت لزوم تماس بگیرند.
در نماد اعتماد کدی به شما داده میشه که شما خودتون باید با یک تلفن گویا تماس بگیرید و کد رو وارد کنید تا شماره تلفن شما در سیستم ثبت بشه.ستاد هم به همین روال هست.

بغیر از این موارد شما میبایست فرمی که به شما از طرف نماد اعتماد ارسال میشه رو تکمیل کنید و به همراه گواهی امضای محضری باید به خودشون پست کنید.البته این موارد بعد از بررسی و تائید چک لیست سایتتون خواهد بود.

برای نماد ستاد هم شما میبایست در یک سایت دیگه به اسم سرآمد تشکیل پرونده بدید ، اونجا هم همه اطلاعات و مدارک رو میبایست براشون ارسال کنید (تصویر صفحات شناسنامه و ... ) فقط یک مورد هست که باید به اداره اگاهی مراجعه کنید و برگه سوابق رو دریافت کنید.

ممنون از راهنمایی شما دوست عزیز
پاسخ مورد نظرم رو دریافت کردم ...
اگر همکاران دیگر پاسخ تکمیلی دیگری دراینباره داشتند ممنون میشم لطف کنند اطلاعاتشون رو در این زمینه به اشتراک بگذارند
باتشکر

vahidmoby
June 7th, 2016, 12:59
ممنون از راهنمایی شما دوست عزیز
پاسخ مورد نظرم رو دریافت کردم ...
اگر همکاران دیگر پاسخ تکمیلی دیگری دراینباره داشتند ممنون میشم لطف کنند اطلاعاتشون رو در این زمینه به اشتراک بگذارند
باتشکر

بنده فکر کنم به صورت ناشناس تماس میگیرن!
چون من خودم یه خط ثابت جدید گرفته بودم برای وبسایتم که ثبت اینماد و ساماندهی شد
سایتمم تازه اورده بودم بالا و هنوز حتی رنگ الکسا هم نداشت و یعنی هیچ کسی ندیده بود
خلاصه بعد از اینکه ثبت کردم و نماد رو گرفتم، به مدت چند روز تلفن زنگ میخورد به بهانه های الکی
مثلا زنگ زدن که شرکت تبلیغاتی هستن بعد از کلی صحبت کردن برای بنده که بک لینک بخرین و ...
پرسیدم آدرس سایتتون چیه، جواب ندادن، گفتم اسم شرکتتون چیه، یه اسم الکی دادن همون لحظه سرچ زدم دیدم اصلا وجود نداره
خلاصه پیچوندن منو گفتن شماره موبایل بدین ما اطلاعات رو براتون اس ام میکنین! دیگه منم گفتم موبایلم شخصی هستش این خط ثابت عمومیه

حالا از اونجایی که شما اینماد بگیرین آدرس سایتتون داخل وبسایت enamad برای همه نشون داده میشه
شاید خیلی ها اونجا بررسی میکنن ببینن سایت جدیدی ثبت شده زنگ میزنن از طرفشون چک میکنن
شایدم بیکارن میان چک میکنن اکه موردی داشت گزارش بدن!

در هر صورت احتیاط کنید، یه خط جدید بگیرین، شمارش رو بدین دایورت کنید روی گوشیتون که تماس گرفتن در دسترس باشین
چون سایت دانلود فیلم و سریال هم هستین ممکنه بیشتر حساس باشن روش. و از اونجایی که تمامی اطلاعاتتون رو میدین دستشون
حتما از همه لحاظ تمامی پست ها و فیلم های سایتتون رو بررسی کنید چون اگر بخوان اذیت کنن دیگه واقعا بد میشه
ممکنه کسب و کارتون رو هم از دست بدین خدا نکرده