PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست سرور مجازی فول وارز با قابلیت ارچیو فیلمها

phoenix8920
November 7th, 2010, 01:52
من این سرویس رو برای الان نیاز ندارم ولی تاپیک رو زدم تا انتخاب کنم بعد سره فرصت سفارش بدم برای من سرعته اپلو خیلی مهمه و همین طور دانلود تا بحال از چندین جا سرویس تهیه کردم ولی سرعته اپلود اصلا خوب نبود یا 1.5 مگابیت بود یا 3 مگابیت بود بالاتر نرفت سرعته اپلود من برای اپلود فایلها از اف تی پی فایل سونیک استفاده میکنم که با اکانت این سرعته اپلود رو به من میده سرعته دانلود هم یا 11 مگابیت بود یا 17 بیشتر از این رو تجربه نکردم پس دوستان سرعته اپلود و دان رو ذکر کنید این مشخصات مده نظره
سیستم عامل ویندوز
رم 256 یا 512 رم رو چی پیشنهاد میدید
هارد 30 گیگ
وی پی ان رایگان حالا چه روی سرور خودم یا سرور شما فرقی نمیکنه
پهنای باند نامحدود
سرور فول وارز باشه قابلیت سیدر داشته باشه برای تورنت و اگر بخوام فیلم بایگانی کنم روی هارد مشکلی از طرف دیتا سنتر نباشه
برای تورنت و رپید لیچ
دوستان شما چی پیشنهاد میکنید

mamali5
November 7th, 2010, 01:49
سلام
آپلود حدود 7 مگ در ثانیه باشه خوبه؟

phoenix8920
November 7th, 2010, 02:08
حداقل 10 مگ

taghikhani
November 7th, 2010, 14:48
Vds
رم 512
هارد 30
پورت 100 اختصاصی
سیستم عامل دلخواه
+یک اکانت وی پی ان رایگان
ماهیانه 35000 تومان

novinvps.com
November 7th, 2010, 15:33
من این سرویس رو برای الان نیاز ندارم ولی تاپیک رو زدم تا انتخاب کنم بعد سره فرصت سفارش بدم برای من سرعته اپلو خیلی مهمه و همین طور دانلود تا بحال از چندین جا سرویس تهیه کردم ولی سرعته اپلود اصلا خوب نبود یا 1.5 مگابیت بود یا 3 مگابیت بود بالاتر نرفت سرعته اپلود من برای اپلود فایلها از اف تی پی فایل سونیک استفاده میکنم که با اکانت این سرعته اپلود رو به من میده سرعته دانلود هم یا 11 مگابیت بود یا 17 بیشتر از این رو تجربه نکردم پس دوستان سرعته اپلود و دان رو ذکر کنید این مشخصات مده نظره
سیستم عامل ویندوز
رم 256 یا 512 رم رو چی پیشنهاد میدید
هارد 30 گیگ
وی پی ان رایگان حالا چه روی سرور خودم یا سرور شما فرقی نمیکنه
پهنای باند نامحدود
سرور فول وارز باشه قابلیت سیدر داشته باشه برای تورنت و اگر بخوام فیلم بایگانی کنم روی هارد مشکلی از طرف دیتا سنتر نباشه
برای تورنت و رپید لیچ
دوستان شما چی پیشنهاد میکنید

سلام
شرکت کهکشان رایانه به شماره ثبت: 10306 مفتخر است که با خدماتی جدید در خدمت شما مشترکین عزیز باشد
تمامی سرور های ما واقع در نیویورک ، امریکا:55: در دیتاسنتر اتلانتیک مترو قرار دارد

سرویس ها دارای اکانت تست میباشند به این ترتیب که مشترک میتواند قبل از خرید سرویس مورد نظر رو تست کرده و در صورتی که از کیفیت و سرعت راضی بودند اقدام به سفارش سرویس نمایند تا در انتخابشونم انتخاب درستی داشته باشند برای درخواست تست به ادرس sales@novinvps.com ارسال کنید
افر های انتخابی ما به شرح زیر میباشند در صورتی که سرویس مد نظر دارید خارج از افر دارید و درخواست سرویس سفارشی رو دارید از طریق sales@novinvps.com مارو مطلع نمایید

سامانه پشتیبانی اس ام اسی: 30001245123456

1- سرویس ها دارای پنل ریبوت میباشد
2- پهنای تمام سرویس ها نامحدود میباشد
3- پورت سرور 1 گیگابیت اختصاصی میباشد
4- نصب و راه اندازی *** به صورت مجانی انجام میشود

افر ها به شرح زیر میباشند

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++

رم: 256
هارد: 50 گیگ
سی پی یو: 2 هسته corei7
پهنای باند: نامحدود
پورت: یک گیگابیت
پنل: ریبوت رایگان

قیمت: 12000 تومان
سفارش (http://www.novinvps.com/support/cart.php?a=add&pid=1)

رم: 512
هارد: 100 گیگ
سی پی یو: 4 هسته corei7
قیمت: 17000 تومان
سفارش (http://www.novinvps.com/support/cart.php?a=add&pid=2)

رم: 1 گیگ
هارد: 150 گیگ
سی پی یو: 6 هسته corei7
قیمت: 33000 تومان
سفارش (http://www.novinvps.com/support/cart.php?a=add&pid=3)

ایمیل پشتیبانی : support@novinvps.com
ایمیل فروش : sales@novinvps.com
100% آپتایم
سرور وارز بوده مخصوص دانلود و آپلود

irlogo
November 7th, 2010, 17:56
www.webvillage.ir
سرور های مجازی حرفه ای در کشور آلمان و نیمه وارز می باشد

phoenix8920
November 7th, 2010, 19:01
دوستان من گفتم سرور فول وارز باشه اخه دیتا سنتر امریکا اجازه دانلود تورنت رو میده بعد اونم ارچیو اقای تقی خانی من یک بار از شما سرویس گرفتم و اصلا راضی نبودم قصد توهین ندارم منظورم کیفیت سروره با تشکر از همه