PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی برای vps مناسب سایت دانلود بازی کامپیوتر

ehsan.n1
June 5th, 2016, 16:25
سلام

در حال حاضر ویندوز آلمان با یک ترا فضا دارم و داره پر میشه ، از طرفی شرکت فعلی پشتیبانی درست درمونی نداره و ماهی یکبار قطعی حتی بمدت 24 ساعت دارم و کاربرام ناراضین بابتش.

در این تاپیک هیچگونه آفر نمیخوام پس لطفا آفر ندید. فقط جهت راهنمایی و تعیین منابع درست ازتون کمک میخوام و انشالله یک ماه دیگه تاپیک جدید میزنم برای دیدن آفرها

من سایت دانلود بازی کامپیوتر دارم و بازیهای روز رو با ویندوز آلمان دانلود میکنم بعد اکسترکت میکنم و بصورت پارتهای یک یا دو گیگی دوباره فشرده میکنم و لینک هاشو میذارم تو پست برای دانلود

توجه داشته باشید که فقط دانلود و اکسترکت و زیپ میکنم نه تست بازی! بعضیا فکر میکنن بازی نصب و تست میشه بخاطر همین سیستم بالا میگن ولی من نصب و تست بازی نیاز ندارم پس منابع مناسب کارم پیشنهاد بدید

از طرفی چون اکثر بازیها حجمی بالای ۱۵ گیگ دارند پس برای اکسترکت و زیپ کردن سرعت خوب یا بالا نیاز دارم پس اینم درنظر بگیرید

تو ویندوز فعلیم ۴گیگ رم دارم و یک ترا هارد که 700گیگش پرشده و نیاز به هارد دو یا ۲.۵ ترا دارم

درمورد مکان ویندوز هم راهنمایی کنید که کجا باشه تا کاربران که ایرانی هستن با سرعت بالایی دانلود کنن. تو ویندوز فعلیم که آلمانه سرعت دانلود برای ۷۰درصد کاربرا عالیه از جمله خودم که تا دو مگ سرعت دانلود دارم از سایت اما برای اونایی که مخابرات یا آسیاتک هستن سرعت کمه و لطفا این مورد رو تو اولویت بذارید

سرعت دانلود تو خود ویندوز هم مناسب باشه که ۱۵ گیگ بازی میخوام دان کنم تو کمتر از ده دقیقه یا نهایت ۱۵دقیقه جواب بده

راهنمایی هاتونو بگید و بگذارید از تجربه چندین سالتون بهره مند بشم فقط جون عزیزتون آفر ندید چون همون طور که گفتم یکی دوماه دیگه میخوام سرویس جدید بخرم و منتقل کنم

درمورد سیستم و مکانی که می فرمایید ، حدود قیمتی هم مشخص کنید تا بدونم چی به چیه

miladtnt
June 5th, 2016, 16:38
دوست عزیز فقط یکک مورد خدمتتون عرض کنم شاید از نظر علمی اینجور باشه ولی من اینو ازنظر عملی تست کردم و با نت 4جی ایرانسل با سرعت 3 مگابایت ! نه بیت ! برثانیه دانلود کردم از کجا؟ از کانادا! اما از المان با 1 مگ بزور دانلود کرد !

تست دیگه ای داشتم : از هات اسپاد شیلد استفاده کردم ! پینگم به هرجایی که فکر کنید 4 برابر شد ! اما با کمال ناباوری سرعتم 4 برابر شد

میخوام بگم قبل از دور بودن نزدیک بودن سرور کیفیت پورت و شبکه ی سرور رو هم در نظر بگیرید که مهمترین چیز اینه !

بنظرم 3 گیگ رم کافیتونه ! فقط رو هاردو سی پیو تمرکز کنین ! از هارد تست بگیرید چون قراره کپی و اکسترکت اینا بکنین

ehsan.n1
June 5th, 2016, 17:10
دوست عزیز فقط یکک مورد خدمتتون عرض کنم شاید از نظر علمی اینجور باشه ولی من اینو ازنظر عملی تست کردم و با نت 4جی ایرانسل با سرعت 3 مگابایت ! نه بیت ! برثانیه دانلود کردم از کجا؟ از کانادا! اما از المان با 1 مگ بزور دانلود کرد !

تست دیگه ای داشتم : از هات اسپاد شیلد استفاده کردم ! پینگم به هرجایی که فکر کنید 4 برابر شد ! اما با کمال ناباوری سرعتم 4 برابر شد

میخوام بگم قبل از دور بودن نزدیک بودن سرور کیفیت پورت و شبکه ی سرور رو هم در نظر بگیرید که مهمترین چیز اینه !

بنظرم 3 گیگ رم کافیتونه ! فقط رو هاردو سی پیو تمرکز کنین ! از هارد تست بگیرید چون قراره کپی و اکسترکت اینا بکنین
من درمورد کیفیت پورت و شبکه چیزی نمیتونم بخاطر همین از همه راهنمایی میخوام

اما درمورد سرعت دانلود ، ویندوز فعلیم که آلمانه سرعتش تا ۱۴مگابایت نه بیت بر ثانیه میره و برای من چون سرعت خانگی نهایت یک مگه ، امتحان خودشو بخوبی پس داده و دوستم سرعتش به دو مگ هم رسیده

بستگی به شرکت اینترنت هم داره تا کدوم کشورارو باز بذاره و کدومو لیمیت کنه که شاتل برای من باز گذاشته راحت از آلمان با نهایت سرعت دان میکنم اما قبلش آسیاتک داشتم و سرعتش خیلی پایین بود

- - - Updated - - -

من درمورد کیفیت پورت و شبکه چیزی نمیتونم بخاطر همین از همه راهنمایی میخوام

اما درمورد سرعت دانلود ، ویندوز فعلیم که آلمانه سرعتش تا ۱۴مگابایت نه بیت بر ثانیه میره و برای من چون سرعت خانگی نهایت یک مگه ، امتحان خودشو بخوبی پس داده و دوستم سرعتش به دو مگ هم رسیده

بستگی به شرکت اینترنت هم داره تا کدوم کشورارو باز بذاره و کدومو لیمیت کنه که شاتل برای من باز گذاشته راحت از آلمان با نهایت سرعت دان میکنم اما قبلش آسیاتک داشتم و سرعتش خیلی پایین بود

Z.eus
June 5th, 2016, 17:47
@ehsan.n1

در ابتدا پیشنهاد میکنم از افراد مختصص و همکاران با سابقه راهنمایی بگیرید تا اطلاعات غلط و یا به نفع خود به شما ندهند.
در ضمن شما که آفر نمیخوایید تاپیک را بهتر بود در بخش آموزشی ایجاد میکردید.

در رابطه با سوالتان؛ ببینید شما حتما نیاز به یک Physical Hard Drive دارید و یا باید یک سرور اختصاصی تهیه بفرمایید.
مورد بعد پیشنهاد می‌شود از RAID 5 استفاده کنید که هزینه‌هایتان هم کمتر باشد. از راید کنترل سخت افزاری و قدرتمند استفاده کنید.
در اینصورت با حداکثر Performance از سرور خود استفاده خواهید کرد.

ما مورد های زیادی مثل شما داشتیم و هر کدام بستگی به شرایط خاص خودشان به سخت افزار مناسب و کانفیگ سخت افزاری خاص نیاز دارند. نمیتوان یک نسخه برای همه پیچید.

با توجه به اینکه تابستان شده است و بازار هاستینگ های تابستانی داغ است مواظب باشید که گول قیمت پایین سرور های Hetzner و OVH را نخورید.
بدلیل پایین بودن هزینه این دیتاسنتر ها، اورسل زیاد است و قیمت های پایینی به شما پیشنهاد می‌شود. لذا اگر خواستید از این دو دیتاسنتر سرور تهیه کنید حتما به فروشندگان قدیمی و با سابقه مراجعه کنید.

اینکه محدودیت دارد یا خیر؛ ISP ها محدودیت میگذارند. سرور های کانادا و آمریکا فول اسپید هستند و بسیار قدرتمند و Stable می‌باشند.

نمونه سایت هایی معروفی که در کانادا هاست شده اند تاینی موویز و ایران فیلم و vbiran هستند ;)

ehsan.n1
June 6th, 2016, 00:07
@ehsan.n1

در ابتدا پیشنهاد میکنم از افراد مختصص و همکاران با سابقه راهنمایی بگیرید تا اطلاعات غلط و یا به نفع خود به شما ندهند.
در ضمن شما که آفر نمیخوایید تاپیک را بهتر بود در بخش آموزشی ایجاد میکردید.

در رابطه با سوالتان؛ ببینید شما حتما نیاز به یک Physical Hard Drive دارید و یا باید یک سرور اختصاصی تهیه بفرمایید.
مورد بعد پیشنهاد می‌شود از RAID 5 استفاده کنید که هزینه‌هایتان هم کمتر باشد. از راید کنترل سخت افزاری و قدرتمند استفاده کنید.
در اینصورت با حداکثر Performance از سرور خود استفاده خواهید کرد.

ما مورد های زیادی مثل شما داشتیم و هر کدام بستگی به شرایط خاص خودشان به سخت افزار مناسب و کانفیگ سخت افزاری خاص نیاز دارند. نمیتوان یک نسخه برای همه پیچید.

با توجه به اینکه تابستان شده است و بازار هاستینگ های تابستانی داغ است مواظب باشید که گول قیمت پایین سرور های Hetzner و OVH را نخورید.
بدلیل پایین بودن هزینه این دیتاسنتر ها، اورسل زیاد است و قیمت های پایینی به شما پیشنهاد می‌شود. لذا اگر خواستید از این دو دیتاسنتر سرور تهیه کنید حتما به فروشندگان قدیمی و با سابقه مراجعه کنید.

اینکه محدودیت دارد یا خیر؛ ISP ها محدودیت میگذارند. سرور های کانادا و آمریکا فول اسپید هستند و بسیار قدرتمند و Stable می‌باشند.

نمونه سایت هایی معروفی که در کانادا هاست شده اند تاینی موویز و ایران فیلم و vbiran هستند ;)
اگر مشتریانی با استفاده مشابه من داشتید پس یک فضا و میزان رم + محل سرور + سی پی یو و ... بگید تا بدونم بقیه چی میگیرد

قیمت ماهانه هم تخمین بزنید با منابعی که گفتید

Z.eus
June 6th, 2016, 00:17
اگر مشتریانی با استفاده مشابه من داشتید پس یک فضا و میزان رم + محل سرور + سی پی یو و ... بگید تا بدونم بقیه چی میگیرد

قیمت ماهانه هم تخمین بزنید با منابعی که گفتید

ما میتوانیم Chasis سرور را عوض کنیم و یک Physical Hard Drive با ظرفیت ۲ ترابایت از بهترین مدل وسترن دیجیتال یعنی Re که کاملا نو هم هست روی سرور اصلی نصب کنیم.
همراه با 4096 مگابایت رم اختصاصی و 4 هسته سی پی یو
پهناباند نامحدود
بدون مشکل برای Rar / Unrar های سنگین و استفاده طولانی مدت (هارد سرور اختصاصی برای خودتان است)
این سرویس بصورت ضمانت شده ماهیانه حدود 150 تومان خواهد بود.

در صورتی که تمدیدتان دائمی است درخدمتتان هستیم چون باید درخواست تغییر Chasis بدهیم./

ابتدا ثبت نام و سپس درخواست ارسال نمایید :

https://my.serversaz.com/clientarea.php

ehsan.n1
June 6th, 2016, 00:33
مکان رو نگفتید

۱۵۰ هم زیاده ، فعلا قصد خرید ندارم تا مهلت ویندوز فعلیم تموم بشه. ۲.۵ترا فضا با سایر مشخصاتی که گفتید میخوام اما قیمت منصفانه چون صدتومن ایران با یک ترا میدونم بگیرم

درمورد هاردی که گفتید لطفا بیشتر توضیح بدید اصلا چه فایده ای داره

farssub
June 6th, 2016, 00:37
مکان رو نگفتید

۱۵۰ هم زیاده ، فعلا قصد خرید ندارم تا مهلت ویندوز فعلیم تموم بشه. ۲.۵ترا فضا با سایر مشخصاتی که گفتید میخوام اما قیمت منصفانه چون صدتومن ایران با یک ترا میدونم بگیرم

درود خدمت شما
چرا یک سرور اختصاصی تهیه نمیکنید؟
شما از فرانسه با حدود 140 تا 160 هزار تومان در ماه میتونید یک سرور اختصاصی با منابع کاملا بالا تهیه بکنید
همچنین از المان حتی با 6 ترابایت هارد با هزینه ماهانه 120 تا 150 هزار تومان
اگر می خواید سالم و بدون مشکل کار بکنید به نظر بنده سرور اختصاصی تهیه بکنید
کمی هزینه بالاتر میره ولی کیفیت و پورت کاملا اختصاصی و بالا هستش
تهیه سرور مجازی = هدر دادن پول اگر میخواین حرفه ایی کار بکنید

Z.eus
June 6th, 2016, 00:41
مکان کانادا - مونترآل هست.
از لحاظ سرعت دانلود بدون مشکل خواهید بود. (فول اسپید) در صورت تمایل، با توجه به اینکه یوزرتان جدید است و نمیتوانید پیام خصوصی بفرستید، تشریف بیارید تلگرام تا لینک تست نیز ارسال شود.

@MyServerSaz (https://telegram.me/myserversaz)

اول اینکه هارد شما اختصاصی است. با سرور اختصاصی تفاوت چندانی نخواهد داشت فقط در 2 مورد که پورت و سی پی یو سرور اشتراکی هست و بقیه منابع از جمله هارد، اختصاصی هست.
هارد اینترپرایز هست از مدل WD Re . مدل Re مخصوص Datacenter هست و مخصوص کار های سنگین از جمله مصارفی مثل مصارف شما.

به هر حال به عنوان تخفیف شاید بتوان کمی فضای هارد بیشتری داد. مثلا 500 گیگابایت اضافه کرد ( 500 گیگابایت بصورت اشتراکی خواهد بود)

اپتایم سرور تضمین شده است.

۱ ساعت قطعی = ۱ روز اضافه شدن به تایم سرور شما
۷ روز گارانتی بازگشت کامل وجه در صورت وجود مشکل فنی در سرور

ehsan.n1
June 6th, 2016, 00:46
درود خدمت شما
چرا یک سرور اختصاصی تهیه نمیکنید؟
شما از فرانسه با حدود 140 تا 160 هزار تومان در ماه میتونید یک سرور اختصاصی با منابع کاملا بالا تهیه بکنید
همچنین از المان حتی با 6 ترابایت هارد با هزینه ماهانه 120 تا 150 هزار تومان
اگر می خواید سالم و بدون مشکل کار بکنید به نظر بنده سرور اختصاصی تهیه بکنید
کمی هزینه بالاتر میره ولی کیفیت و پورت کاملا اختصاصی و بالا هستش
سلام
چون هیچ تجربی از در این باره ندارم و تا الان فقط ویندوز سرور و سی پنل و ... رو از شرکت های ایرانی خریدم. این تاپیک رو به همین دلیل باز کردم تا اطلاعات بره بالا و بتونم بهترین انتخاب رو داشته باشم

شما بیشتر توضیح بدید من میخونم تمام حرفاتون رو

- - - Updated - - -

مکان کانادا - مونترآل هست.
از لحاظ سرعت دانلود بدون مشکل خواهید بود. (فول اسپید) در صورت تمایل، با توجه به اینکه یوزرتان جدید است و نمیتوانید پیام خصوصی بفرستید، تشریف بیارید تلگرام تا لینک تست نیز ارسال شود.

@MyServerSaz (https://telegram.me/myserversaz)

اول اینکه هارد شما اختصاصی است. با سرور اختصاصی تفاوت چندانی نخواهد داشت فقط در 2 مورد که پورت و سی پی یو سرور اشتراکی هست و بقیه منابع از جمله هارد، اختصاصی هست.
هارد اینترپرایز هست از مدل WD Re . مدل Re مخصوص Datacenter هست و مخصوص کار های سنگین از جمله مصارفی مثل مصارف شما.

به هر حال به عنوان تخفیف شاید بتوان کمی فضای هارد بیشتری داد. مثلا 500 گیگابایت اضافه کرد ( 500 گیگابایت بصورت اشتراکی خواهد بود)

اپتایم سرور تضمین شده است.

۱ ساعت قطعی = ۱ روز اضافه شدن به تایم سرور شما
۷ روز گارانتی بازگشت کامل وجه در صورت وجود مشکل فنی در سرور

زمانیکه تصمیم به خرید گرفتم با شما صحبت میکنم ، فعلا نیازی به تست و بررسی سرویس ندا م
ممنون از راهنمایی و وقتی که گذاشتید

farssub
June 6th, 2016, 00:46
سلام
چون هیچ تجربی از در این باره ندارم و تا الان فقط ویندوز سرور و سی پنل و ... رو از شرکت های ایرانی خریدم. این تاپیک رو به همین دلیل باز کردم تا اطلاعات بره بالا و بتونم بهترین انتخاب رو داشته باشم

شما بیشتر توضیح بدید من میخونم تمام حرفاتون رو
شما زمانی که سرور مجازی تهیه میکنید
منابع به صورت اشتراکی در سرور اختصاصی تبعیه میشه همانند : پورت ، سی پیو ، رم و..
زمانی که سرور اختصاصی خرید میکنید کلیه منابع : پورت ، رم ، سی پیو همه چچی در اختیار شما خواهد بود
و 120 درصد کیفیت بالاتری نسبت به سرور مجازی خواهید داشت در صورت انجام کار به صورت حرفه ایی پیشنهاد میشه
اگر توانایی خرید سرور دارید و دارید تا هزینه 90 100 هزار تومان هزینه میدید برای سرور مجازی پیشنهاد ما به شما اینه 30 تا 40 هزار تومان بیشتر هزینه بکنید
سرور اختصاصی با منابع اختصاصی تهیه بکنید و مدیریت خاصی نخواهد داشت
خیلی از دوستان و همکاران عزیز رایگان مدیریت انجام خواهند داد و خیلی ها هم اموزش ارائه میکنن و با صبر و حوصله با مشتری کنار میان
اینم اعلام کنم همیشه افراد سودجو و فرصت طلبی در صحنه هستند که به فکر مشتری نیستند بلکه هدف پر کردن جیب هست
در مورد راهنمایی درباره خرید سرور از کدام دیتا سنتر در خدمتیم
سوالی بود ما در خدمتیم

Z.eus
June 6th, 2016, 01:00
زمانیکه تصمیم به خرید گرفتم با شما صحبت میکنم ، فعلا نیازی به تست و بررسی سرویس ندا م
ممنون از راهنمایی و وقتی که گذاشتید
خواهش میکنم

کنترل پنل مجهزی در اختیارتان قرار میگیرد که بسیار ساده است و نیاز به تجربه و دانش خاصی ندارد.

نصب سیستم عامل با یک کلیک - دسترسی به vnc - مانیتورینگ مصرف منابع و شبکه با یک کلیک بصورت گراف و ساده

با شرایطی میتوانیم تخفیف ویژه حتی تا 50 درصد (متغیر) روی سرویس ارائه کنیم.

هر موقع تصمیمتان قطعی شد با ما در ارتباط باشید.
تمامی منابع از جمله رم، هارد و.. اختصاصی خواهد بود.
انتقال دیتا، نصب و کانفیگ و.. رایگان توسط ما صورت می‌پذیرد

پانوشت:
به هیچ عنوان سمت سرور های مارکتی هتزنر نروید.
به غیر از پرداخت هزینه Setup و مدیریت سرور و رسیدگی به ابیوز ها و ارتباط با دیتاسنتر و.. موارد زیادی در پیش خواهید داشت. در کل سرور اختصاصی برای شما پیشنهاد نمی‌شود.

ehsan.n1
June 6th, 2016, 01:05
مرسی
فقط یک سوال ، بهترین مکان برای سرور اختصاصی کجاست؟
راستی من چطور می تونم ویندوز سرور ۲۰۰۸ رو سرور اختصاصی نصب کنم و همچنین چطور می تونم فایل هامو از شرکت ببریم بفرستم به سرورم؟

شما میفرمایید سرور اختصاصی تهیه کنم با منابع بالا بطور مثال رم ۱۶یا ۳۲ ، خب عزیز اگه من فقط ۴گیگ یا نهایت ۶گیگ رم بخوام اما از طرفی ۴ یا ۶ترا فضا قیمت مثلا ۱۰۰ یا ۱۱۰ یا کمتر بهم سرور نمیدن؟ چون میدونم هرگیگ رم یه قیمتی اضافه میکنم پس کمترش کنم بالطبع از قیمت کسر میشه

farssub
June 6th, 2016, 01:10
مرسی
فقط یک سوال ، بهترین مکان برای سرور اختصاصی کجاست؟
راستی من چطور می تونم ویندوز سرور ۲۰۰۸ رو سرور اختصاصی نصب کنم و همچنین چطور می تونم فایل هامو از شرکت ببریم بفرستم به سرورم؟

شما میفرمایید سرور اختصاصی تهیه کنم با منابع بالا بطور مثال رم ۱۶یا ۳۲ ، خب عزیز اگه من فقط ۴گیگ یا نهایت ۶گیگ رم بخوام اما از طرفی ۴ یا ۶ترا فضا قیمت مثلا ۱۰۰ یا ۱۱۰ یا کمتر بهم سرور نمیدن؟ چون میدونم هرگیگ رم یه قیمتی اضافه میکنم پس کمترش کنم بالطبع از قیمت کسر میشه
سوالات بسیاز عالی پرسیدید
در مورد نصب ویندوز سرور ، از هر کسی سرور خرید بکنید چه ما چه همکاران دیگه ، با نصب مجازی ساز و براتون ویندوز سرور نصب میکنن یا به صورت مستقیم روی سرور ویندوز نصب میکنن براتون
هیچ مشکلی با ابیوز و مدیریت رسیدگی به سرور نخواهید داشت
کافی هست سیستم عامل مورد نظر رو اعلام بکنید
سرور های اختصاصی المان از 30 یورو
سرور های اختصاصی فرانسه و کانادا از 25 یورو
شروع خواهند شد به بالا ، پورت شما کاملا تضمین شده و اختصاصی هستش
سرور اختصاصی بستگی به منابعی که نیاز دارید موجوده
سرور فرانسه و کانادا 4 گیگ رم و 4 ترا هارد 25 یورو = اعلام کنم افر نیست قیمت جهت اطلاع رسانی به شما هستش
سرور با 16 گیگ رم و 4 تراهارد 30 یورو = اعلام کنم افر نیست قیمت جهت اطلاع رسانی به شما هستش
در سرور اختصاصی امکان اضافه کردن یا کم کردن منابع نیست
چیزی که اعلام میشه همون رو باید خرید و انتخاب بکنید مگر اینکه سرور کولو باشه و همکاران ارائه بدند که بحث جدا هست وارد نشید
سوالی بود در خدمتیم

ehsan.n1
June 6th, 2016, 01:24
فقط میشه لطف کنید و بگید بهترین مکان نسبت به کاربران ایرانیم کجاست که اول رو مکان زوم کنم بعد قیمت رو در بیاریم

مرسی

یک سوال : هر یورو چنده؟ برای خرید اختصاصی باید پی پال داشته باشم یا قضیه یه طور دیگست؟

farssub
June 6th, 2016, 01:26
فقط میشه لطف کنید و بگید بهترین مکان نسبت به کاربران ایرانیم کجاست که اول رو مکان زوم کنم بعد قیمت رو در بیاریم

مرسی

یک سوال : هر یورو چنده؟ برای خرید اختصاصی باید پی پال داشته باشم یا قضیه یه طور دیگست؟
فرانسه به شما پیشنهاد میشه
هر یورو بستگی داره از 3900 ت ا 4200 تومان
برای خرید سرور اختصاصی بهتر هست از همکاران تهیه بکنید
باید در دیتا سنتر پنل و... باز بشه که شما به مشکل میخورید
کلیه پست ها جهت راهنمایی بود
موفق باشید

ehsan.n1
June 6th, 2016, 01:35
من سال قبل یک ترا فضا داشتم و با اینکه غیر از بازیهای روز ، بازیهای قدیمی هم توش دارم ولی تهش به ۷۰۰ گیگ رسید، از اونجایی که شما میگید سرور اختصاصی دیگه منابعش بابل ارتقا نیست پس از همون اول یک چیزی میگیرم حداقل سه سال بعدمم ساپورت کنه

سرور با مشخصات زیر تخمینی چند درمیاد؟ به تومن لطفا

رم ۴ گیگ
هارد ۵ ترا
سی پی وی چهار هسته ای
پورت یک گیگ یا بیشتر اگه داریم
محل فرانسه
وین سرور ۲۰۰۸

لطفا با همین کانفیگ برای آلمان هم قیمتشو بگید

farssub
June 6th, 2016, 01:40
من سال قبل یک ترا فضا داشتم و با اینکه غیر از بازیهای روز ، بازیهای قدیمی هم توش دارم ولی تهش به ۷۰۰ گیگ رسید، از اونجایی که شما میگید سرور اختصاصی دیگه منابعش بابل ارتقا نیست پس از همون اول یک چیزی میگیرم حداقل سه سال بعدمم ساپورت کنه

سرور با مشخصات زیر تخمینی چند درمیاد؟ به تومن لطفا

رم ۴ گیگ
هارد ۵ ترا
سی پی وی چهار هسته ای
پورت یک گیگ یا بیشتر اگه داریم
محل فرانسه
وین سرور ۲۰۰۸

لطفا با همین کانفیگ برای آلمان هم قیمتشو بگید
Cpu : Intel N2800 Atom
Hard : 2*2tb
Ram : 4Gb
Port : 1
Cpu : 4 core
سرور فوق ماهانه 25 یورو 105 تا 115 هزار تومان بستگی به نرخ
از فرانسه یا کانادا هر دو قابل ارائه هست
-
و سرور های المان
Cpu 8 core : Intel Core i7-3770
Hard : 2*3 Tb ; 6 Tb
Ram : 16 Gb
هزینه سرور 130 هزار تومان
سرور ها با این کانفیگ موجود هستن و اگر شما با 4 گیگ رم در المان بخواید ههمین قیمت 16 گیگ رم خواهد بود تازه با هارد 2 ترا!!!
پس خرید سرور 16 گیگ رم و 6 ترا هارد به صرفه تر هست
سیستم عامل هم ویندوز سرور 2008
اطلاع رسانی قیمت سرویس ها ، افر ارسال نشده

ehsan.n1
June 6th, 2016, 01:47
درسته آلمان به صرفه تره اما من نمیتونم اینقدر خرج کنم ، اگر میشد رم آلمان رو کمتر کرد اما هاردش بدون تغییر میموند و قیمت پایین تر میکنند عالی میشد

شما تا الان اطلاع رسانی کردید ، ممنون

چندتا آفر مناسب بهم پ.خ کنید یه نگاهی بندازم

farssub
June 6th, 2016, 01:51
درسته آلمان به صرفه تره اما من نمیتونم اینقدر خرج کنم ، اگر میشد رم آلمان رو کمتر کرد اما هاردش بدون تغییر میموند و قیمت پایین تر میکنند عالی میشد

شما تا الان اطلاع رسانی کردید ، ممنون

چندتا آفر مناسب بهم پ.خ کنید یه نگاهی بندازم
انجام وظیفه بود
ما افر از طریق پ.خ ارسال نمیکنیم خلاف قوانین هست
چند لینک جهت راهنمایی با مشخصات سرور های جهت مقایسه و بررسی از نظر قیمت هاشون برای شما ارسال شد

ehsan.n1
June 6th, 2016, 02:15
رفتم دیدم

آلمان بشدت به صرفه تره ، فقط اون دوست بالا که گفتن از مارکت های هرتنز نخرم چرا آخه؟
این سرویسها مورد اعتمادن ؟
آپتایم چطور؟

اگه تو پ.خ افر نمیگید پس اینجا بگید چون کنجکاو شدم :)

farssub
June 6th, 2016, 02:27
رفتم دیدم

آلمان بشدت به صرفه تره ، فقط اون دوست بالا که گفتن از مارکت های هرتنز نخرم چرا آخه؟
آپتایم چطور؟

سرویس ها مشکلی ندارن ، ولی در سرور های المان کمی مشکل هارد وجود داره
احتمال به مشکل خوردن هستش
فرانسه بهترین گزینه هستش ، هیچ نوع مشکل سخت افزاری رو سرور های ما تا بحال پیش نیومده
سرویس ها مورد اعتماد هست اپتایم هم عالی هستش

ehsan.n1
June 6th, 2016, 02:40
آفر فرانسه بدید آشنا شیم :دی

Z.eus
June 6th, 2016, 07:35
رفتم دیدم

آپتایم چطور؟

کیفیت قطعات پایین،
شبکه ضعیف‌ نسبت به سایر دیتاسنتر های اروپایی
فاقد anti ddos سخت افزاری و..

فرانسه بهترین گزینه هستش ، هیچ نوع مشکل سخت افزاری رو سرور های ما تا بحال پیش نیومده
بنده اطلاع ندارم شما چند وقته داخل بیزنس هستید؛ 4 سال پیش ما یک سرور از OVH گرفتیم مشکل main board داشت. همکاران قدیمی خاطرشون هست که مداوم این سرور ها بدلیل ایراد فنی که داشت خاموش می‌شدند!
همین مورد باعث شد که با یک سرور 300 - 400 تومانی ، حدود 2 میلیون ضرر کنیم!
+ دو روز بعد از سفارش سرور ovh یک رنج آیپی سفارش دادیم، دقیقا 30 روز بعد تحویل دادند!
+ پشتیبانی دیتاسنتر بسیار دیر پاسخ می‌دهند. مثلا هر 2 روز یکبار (در بهترین حالت) البته تا حالا نشده ما از این فرانسوی ها کمک بگیریم، ولی به هر حال .. ;)

@Starter
این بسیار مهم است که سرور در پنل چه کسی در OVH ثبت می‌شود. در این مورد دقت به خرج بدید چراکه ovh بسیار حساس هست به اینکه account holder کی هست و card holder کی هست و سورس کجاست و..
همکارمون onlineservers.ir در این زمینه پیشنهاد می‌شوند ولی فقط در حد انجام کار های مالی، نه پشتیبانی سرور اختصاصی و..

ehsan.n1
June 6th, 2016, 08:49
این تاپیک تا زمانیکه تصمیم به خرید بگیرم و مهلت ویندوز فعلیم تمام بشه ، آپ و فعال میمونه

سایر متخصصان هم میتوانند راهنمایی کنند

کسانیکه پ.خ میفرستند هیچ جوابی نمیگیرن چون دسترسی به پاسخ ندارم! هر صحبتی هست همینجا بگید تا سایرین هم ببینند و مقایسه ای بشه

delta
June 6th, 2016, 09:39

من 8 ساله تو سایتهامون دارم المان استفاده میکنم.اخ نگفته.برعکس فرانسه داشتم اینقدر مشکل پورت و مشکلات عجیب داشت نابودمون کرد.هر روز قطعی و ریستارت!! الان به نظر شما باید بیام بگم فرانسه سرورهاش ضعیفه و به درد نمیخوره؟خواهشن کمی هم فکر همکاران که المان کار میکنند باشید دوست من..

ali215215
June 6th, 2016, 10:26
یک پیشنها سرور
روسیه تهیه کنید از همه بهتر است
کارتان خیلی جلو می افتد

farssub
June 6th, 2016, 11:12
کیفیت قطعات پایین،
شبکه ضعیف‌ نسبت به سایر دیتاسنتر های اروپایی
فاقد anti ddos سخت افزاری و..

بنده اطلاع ندارم شما چند وقته داخل بیزنس هستید؛ 4 سال پیش ما یک سرور از OVH گرفتیم مشکل main board داشت. همکاران قدیمی خاطرشون هست که مداوم این سرور ها بدلیل ایراد فنی که داشت خاموش می‌شدند!
همین مورد باعث شد که با یک سرور 300 - 400 تومانی ، حدود 2 میلیون ضرر کنیم!
+ دو روز بعد از سفارش سرور ovh یک رنج آیپی سفارش دادیم، دقیقا 30 روز بعد تحویل دادند!
+ پشتیبانی دیتاسنتر بسیار دیر پاسخ می‌دهند. مثلا هر 2 روز یکبار (در بهترین حالت) البته تا حالا نشده ما از این فرانسوی ها کمک بگیریم، ولی به هر حال .. ;)

@Starter
این بسیار مهم است که سرور در پنل چه کسی در OVH ثبت می‌شود. در این مورد دقت به خرج بدید چراکه ovh بسیار حساس هست به اینکه account holder کی هست و card holder کی هست و سورس کجاست و..
همکارمون onlineservers.ir در این زمینه پیشنهاد می‌شوند ولی فقط در حد انجام کار های مالی، نه پشتیبانی سرور اختصاصی و..
درود خدمت شما
بنده حدود 3 سال سابقه دارم و حدود 6 تا 9 ماه هست رو مجموعه او وی اچ وب جداگانه دارم فعاالیت میکنم
و از مچموعه قبلی جداشدم
در او وی اچ بستگی داره!!!شما زمانی که پنل vip او وی اچ رو داشته باشید چه مشکل نرم افزاری و چه سخت افزاری سرور شمارو در تیکت در چند دقیقه پاسخ میدن
چند مدتی هست که سرور اختصاصی فرانسه رو داریم و مشکلی برامون ایجاد نشده همچنین رو سرور های المان ، در سری هارد های اینترپرایز مشکلات کم تر دیده شد و تک و توک
مشاهده میشه که سرور ها به مشکل میخورن
پس باید یه فرقی بین کسایی که ماهانه برای پنل vip هزینه میدن و کسایی که پدر او وی اچ رو با دلار هکی در اوردن باشه!!
همکاران بسیار زیادی هستن که سرور اختصاصی از او وی اچ ارائه میدن و پنلشون معتبر هست وجناب عیس لو (آنلاین سرور ) یکی از بهترین ها هستن

- - - Updated - - -

من 8 ساله تو سایتهامون دارم المان استفاده میکنم.اخ نگفته.برعکس فرانسه داشتم اینقدر مشکل پورت و مشکلات عجیب داشت نابودمون کرد.هر روز قطعی و ریستارت!! الان به نظر شما باید بیام بگم فرانسه سرورهاش ضعیفه و به درد نمیخوره؟خواهشن کمی هم فکر همکاران که المان کار میکنند باشید دوست من..
آلمان هم مشکلی تابحال نداشتیم
دوستمون در سرور های مارکتی اعلام کردن مشکل دیده شده
ولی در سرور های اصلی خود المان هم کیفیت بالا ، و هم سخت افزار بدون مشکل استفاده میشه
بنده از نظر قیمت اعلام کردن فرانسه بهتر هستش
که استارتر سرور های المان رو انتخاب کردن

ehsan.n1
June 6th, 2016, 13:25
هزینه سرور های اصلی از چه قراره؟ چون تو حرفاتون خوندم که سرور اصلی آلمان کاملا سالمه اما مارکتی ممکنه سالم نباشه

- - - Updated - - -

یک پیشنها سرور
روسیه تهیه کنید از همه بهتر است
کارتان خیلی جلو می افتد

دوست عزیز میشه بیشتر توضیح بدید

ali215215
June 6th, 2016, 13:25
مارکتی به کار شما نمیاد
اذیت میشوید
بدر مجازی ساز ویندوز میخورد
که مهم نباشد