PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چطوری متوجه تقلب در کسب درآمد از پاپ آپ بشیم

alireza_gh
June 4th, 2016, 13:24
با سلام
دوستان چطور میشه فهمید یک کاربر داره تقلب میکنه یا بازدید سایتش تقلبی هست
اخه سایت هایی عضو میشن و آمار الکسای جالبی ندارن اما بازدید بسیار بالایی دارن که حتی سایت هایی با رتبه زیر هزار ایران اینقدر درآمد ندارن!!!
چطور باید به طور دقیق متوجه شد دارن تقلب میکنن
برای مثال این نمونه سایت
bit.bitcoin-faucet.cf
btc4btc.ml
امار ندارن آنچنان ولی بازدید بسیار بالا و غیرمعقول !! حتی وبگذر هم میزارن بازدید دارن اما ورودی گوگل یا غیره ندارن

hegza
June 4th, 2016, 15:27
با سلام
دوستان چطور میشه فهمید یک کاربر داره تقلب میکنه یا بازدید سایتش تقلبی هست
اخه سایت هایی عضو میشن و آمار الکسای جالبی ندارن اما بازدید بسیار بالایی دارن که حتی سایت هایی با رتبه زیر هزار ایران اینقدر درآمد ندارن!!!
چطور باید به طور دقیق متوجه شد دارن تقلب میکنن
برای مثال این نمونه سایت
bit.bitcoin-faucet.cf
btc4btc.ml
امار ندارن آنچنان ولی بازدید بسیار بالا و غیرمعقول !! حتی وبگذر هم میزارن بازدید دارن اما ورودی گوگل یا غیره ندارن
اصولا این سایتها بوسیله سایتهای اسپمری تغذیه میشند که کل ترافیکشون برای ایران یا به نوعی برای غیره روبوت رو میندازن رو دامنه های دیگه. و چون دامنه مقصد زود به زود ف.یلتر میشه رنک درست حسابی ندارند اینطوریه که همچین ترافیکی برای شما میندازن. ولی بهرحال باید در سیستم پاپ آپ علاوه بر آی پی سشن(سکشن) و کوکی هم مدنظر بگیرید تا به مشکل نخورید

alireza_gh
June 4th, 2016, 15:30
اصولا این سایتها بوسیله سایتهای اسپمری تغذیه میشند که کل ترافیکشون برای ایران یا به نوعی برای غیره روبوت رو میندازن رو دامنه های دیگه. و چون دامنه مقصد زود به زود ف.یلتر میشه رنک درست حسابی ندارند اینطوریه که همچین ترافیکی برای شما میندازن. ولی بهرحال باید در سیستم پاپ آپ علاوه بر آی پی سشن(سکشن) و کوکی هم مدنظر بگیرید تا به مشکل نخورید
خب چطوری باید این کارارو بکنم تا متوجه تقلب بشم؟
اون مورد تغذیه شدن رو متوجه شدم و عاملش هم پیدا کردم اما تقلب رو چطور باید فهمید...شاید یکی بیاددامین .com ثبت کنه و یه سایت معمولی بزنه و خلاصه متوجهش نشم

hegza
June 4th, 2016, 15:36
خب چطوری باید این کارارو بکنم تا متوجه تقلب بشم؟
اون مورد تغذیه شدن رو متوجه شدم و عاملش هم پیدا کردم اما تقلب رو چطور باید فهمید...شاید یکی بیاددامین .com ثبت کنه و یه سایت معمولی بزنه و خلاصه متوجهش نشم

باید در اسکریپتتون اعمال کنید. یا دستی رندوم چک کنید که مورد دوم خیلی آماتور گونست. بهرحال باید برای وردی ها وزن بزارید مثلا سیستم اتوماتیک وزن آی پی ورودیها رو بررسی کنه و مثلا اگر بیشتر از 20% ورودی ها غیره ایران بود به شما آلارم بده چک کنید + مواردی که در پست قبلی عرض کردم

Mr.Pouria
June 4th, 2016, 16:35
معمولا نمیشه چون خیلی راه وجود داره ...

بهتره از ادمین سایت مورد نظر درخواست کنید که لاگ بازدیدش رو از سیپنل براتون بفرسته و ورودی خروجی هارو برسی کنید ببینید از کجا میان و میرن (50 درصد ممکنه کمکتون کنه)