PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عدم واریزی سایت تبلیغات کلیکی adtube ادتیوب.!! 4ماه

mahdibas21
June 2nd, 2016, 22:17
با عرض سلام و ادب
چرا سایت تبلیغاتی ادتیوب adtube هیچ گونه پرداختی تا بحال به ما نداشته.؟
بنده از ماه اسفند سال گذشته 1394 درخواست اولم رو ثبت کردنم و تا امروز که 13 خرداد 1395 هست هیچ دریافتی از سایت ادتیوب adtube نداشتم. تا کنون مبلغ درخواستی ما از این سایت 240 هزار تومان هست.!

4 ماه عدم واریزی ادتیوب​
شماره حساب و شماره کارت و شبا رو وارد کردیم و درسته ولی انگار نه انگار که حقوق مردم براشون مهم باشه.!
چرا پرداخت ندارن.؟
بحث کلاهبرداری یه.؟
بحث مشکل پرداخته.؟
بحث خوردن پول مردمه.؟
من هرچی قوانین سایت ادتیوب adtube رو خوندم هیچ اشاره ای به نحوه پرداخت یا زمانش نشده بود.!
.
تا حالا کسی ازین سایت دریافتی داشته.؟؟؟
31616
عکس بالا هم مدرک عدم پرداختشون هست

نمیدونم کی جواب گو هست.؟ حتما باید شکایت کرد تا حرف ما رو جدید بگیرن.؟ خودشون حق و حقوق مردم براشون مهم نیست.؟
کسی تا بحال ازین سایت دریافتی داشته.؟

alexa_host
June 2nd, 2016, 22:23
سلام
تو سایتشون چیزی به اسم تماس با ما هست که شمارشونم اونجا هست میتونین تماس بگیرین و پیگیری کنین

kavoshco
June 2nd, 2016, 22:29
دوست عزیز از قسمت تماس با ما پیگیری کنید اگر جواب نداد پیگیری قضایی کنید ...

موضوع به انجمن مربوط نیست ...

ASC
June 3rd, 2016, 00:57
adtube مگر هم خانواده anetwork و دیجی کالا و... نیست؟

mahdibas21
June 3rd, 2016, 04:45
سلام
تو سایتشون چیزی به اسم تماس با ما هست که شمارشونم اونجا هست میتونین تماس بگیرین و پیگیری کنین

دوست گرامی بنده چندبار تماس گرفتم کسی گوشی رو برنداشته.! بعد این تایپیک ایجاد شده

- - - Updated - - -

adtube مگر هم خانواده anetwork و دیجی کالا و... نیست؟

شرکت جدا هستند که تبلیغاتشونو از ای نتورک میگیرن یه جورایی زیر مجموعه اونا شدن. منتها نحوه مدیریت کاربراشون بعهده خود ادتیوب هست و ربطی به ای نتورک نداره.!

yousef.R.e
June 3rd, 2016, 06:22
این جا به جوابی نمیرسید

mahdibas21
June 3rd, 2016, 18:18
این جا به جوابی نمیرسید

به جوابی هم نرسیم حداقل بقیه دوستان متوجه میشن روال کار این سایت ادتیوب به چه صورته که نحوه برخورد و پرداخت به چه صورته و اصلا به عبارتی پرداخت ندارن یا هروقت عشقشون بکشه پرداخت میکنن. من الان 4 ماه شده هیچ پرداختی دریافت نکردم ازشون. 240 هزار تومان موجودی حسابمه
حق مردم رو خوردن تا چه قدر دیگه

saeed1988m
June 3rd, 2016, 18:23
یعنی هیچ یک از خطوط تماس به شما پاسخی نمیدن؟

farshid17
June 3rd, 2016, 18:58
دوست عزيز تا يك شنبه صبر كنيد تماس با شركتشون داشته باشيد ظبق مشاهده سايت شماره موبايل داره زنگ بزنيد

itexpert
June 4th, 2016, 14:26
سلام
گویا هر دو شماره ای که در صفحه تماس با ما قرار دادند، در تلگرام هم حضور دارند
از طریق تلگرام پیگیری کنید و اگر جوابی نگرفتید به بنده اطلاع بدید تا برای پیگیری بیشتر و برخورد قانونی با این دسته دوستان شما رو راهنمایی کنم

narniyanman
June 6th, 2016, 00:00
با سلام من این گزارش رو دیدم ناراحت شدم - نیازی نیست خودمو معرفی کنم و بگم از کدوم سایت هستم ولی این شرکت یکی از با تعهد ترین شرکت های تبلیغاتی هستن و اصلا تو پنلشون واریزیا درج و ثبت نمیشه و از ایمیل شخصی همیشه پیگیرن - از طریق شماره باهاشون از تلگرام ارتباط بگیرید یا اگر نتونستید بگید من ازشون بخوام بیان ببینید این مطلبو

mahdibas21
June 6th, 2016, 04:28
ایشالله همینطور باشه که میفرمایید. نتیجه رو اعلام میکنم خدمتتون

mahdibas21
June 6th, 2016, 21:32
با سلام من این گزارش رو دیدم ناراحت شدم - نیازی نیست خودمو معرفی کنم و بگم از کدوم سایت هستم ولی این شرکت یکی از با تعهد ترین شرکت های تبلیغاتی هستن و اصلا تو پنلشون واریزیا درج و ثبت نمیشه و از ایمیل شخصی همیشه پیگیرن - از طریق شماره باهاشون از تلگرام ارتباط بگیرید یا اگر نتونستید بگید من ازشون بخوام بیان ببینید این مطلبو

دوست عزيز تا يك شنبه صبر كنيد تماس با شركتشون داشته باشيد ظبق مشاهده سايت شماره موبايل داره زنگ بزنيد

سلام

طبق مکاتبه ای که داشتیم. گفتند ما براساس بازدید کار میکنیم و اون درآمدی که نمایش داده میشه حساب نیست. بعد از کلی اعتراض گفتند 240 هزار تومن رو نمیتونیم واریز کنیم. 100 تومن میتونیم بدیم..!!
به نظرتون چیکار کنم.؟ واقعا حرفی ندارم
------
دوستان الان بخوایم با اینجور شرکت های مشابه کار کنیم. بهترین سایت تبلیغات کلیکی بنری برای نمایش دهنده کجاست.؟
شما کد کدوم سایت ها رو تو سایتتون گذاشتید؟
یه توضیحاتی بدید ممنون میشم

سیدرضا بازیار
June 6th, 2016, 23:00
طبق مکاتبه ای که داشتیم. گفتند ما براساس بازدید کار میکنیم و اون درآمدی که نمایش داده میشه حساب نیست. بعد از کلی اعتراض گفتند 240 هزار تومن رو نمیتونیم واریز کنیم. 100 تومن میتونیم بدیم..!!
ممنون که اطلاع رسانی کردید
دیگه این سایت رو میزارم لیست سیاه تا هیچ وقت باهاشون کار نکنم

من با فیس نما کار میکنم و راضی هستم. البته تبلیغاتش تلگرامی هست مه خیلی واسه موبایل بد هست...

nevergotme
June 6th, 2016, 23:04
صاحبه زمین اونا هستند تو زمین اونا بازی کردین هر چی گفتن باید قبول کنید (ایران)

emperatoor73
June 7th, 2016, 01:17
من از ای نتورک استفاده میکنم. خیلی سریع به درخواست پرداختی ها جواب میدن

فرستاده شده از CHM-U01ِ من با Tapatalk

mohammadmtl21
June 10th, 2018, 15:11
سلام دوستان عزیز
من هم متاسفانه قربانی کلاهبرداری این شرکت ادتیوب شدم اخیرا اون هم مبلغ 710000 هزارتومان
یک خرداد در پنل این سایت ثبت نام کردم و کد تبلیغاتشون رو به مدت 10 روز در سایتم گذاشتم یه لایت باکس و یه بنر شناور
بار اول 12 خرداد باهاشون تماس گرفتم که آقای بی ادبی پاسخ دادن و از بد صحبت کردنش که بگذریم گفتن باید واستید تا مسئول پابلیشرها اقای نور الهی یا عبدالهی دقیق خاطرم نیست که در مرخصی هستن برگردم و من از اون روز تبلیغ رو برداشتم، یکشنبه یعنی امروز روز 20 خرداد 97 جهت پیگیری مجدد واریز تماس گرفتم و اقایی که مسئول ناشران بودن با کمال وقاحت و بی شرمی زیر همه چی زدن و گفتن ما حتی موظف نیستیم یه 1000تومنی به شما بدیم، هیچ بدهی به شما نداریم و سایت شما مورد تایید ما نیست در حالیکه وقتی من در پنلشون ثبت کردم دقیقا سایتم مورد تاییدشون بود و کد تبلیغ رو که گذاشتم بدون مشکل نمایش داده شد، بهش گفتم چرا همون زمان ثبت نام جایی از پنل اشاره نکردید که باید اول تماس بگیریم باهاتون و سایت رو تایید کردید و هیچ پاسخی ندادن به این سوال و فقط گفتن ما هیچ بدهی به شما نداریم، تمام آمار با جزئیات کامل در پنلشون موجوده، ، این درحالیه که خداییش سایت هیچ مشکلی نداره و روزانه هزاران آیپی منحصر بفرد از گوگل دارم و تاحالا با هیچکدومش از اژانس های تبلیغاتی که کار کردن همچین سرقتی و کلاهبرداری رو شاهد نبودم

الان که سرچ کردن دیدم کسای دیگه ای هم انگار همین مشکل رو دارن واقعا جای تاسف داره همچین مجموعه کلاهبرداری با کمال آرامش داره به فعالیتش ادامه میده و خدا میدونه سر چندصد نفر ناشر رو اینطور کلاه گذاشتن
اگر کسی شکایت رسمی کرده بنده تمام کمال حاضرم در این شکایت شریک و پیگیر این کار بشیم به صورت چند نفره تا قدرت لازم رو داشته باشیم برای محکوم کردن این ادتیوب کلاهبردار

اینم اسکرین شات آمار وبسایتم در پنل ادتیوب هست
38123

1eng.ir
June 10th, 2018, 15:17
آدرس: سعادت آباد، سرو غربی، خیابان صدف، نبش کوچه آزالیا، پلاک ۲، واحد ۳

حضوری!

mohammadmtl21
June 10th, 2018, 15:21
آدرس: سعادت آباد، سرو غربی، خیابان صدف، نبش کوچه آزالیا، پلاک ۲، واحد ۳

حضوری!
دوست عزیز وقتی شهرستان هستیم چطور باید بهمین راحتی که میفرمایید حضوری بریم
مگر موقع ثبت نام و اونموقع تایید کردن سایتو ما قرار حضوری تسویه داشتیم
اصن بعید میدونم این آدرسی هم که توی سایتشون زدن واقعی باشه الان ک ماشالا هر کی یه خط تهران میگیره یه آدرس الکی هم میذارن تنگش

1eng.ir
June 10th, 2018, 15:36
دوست عزیز وقتی شهرستان هستیم چطور باید بهمین راحتی که میفرمایید حضوری بریم
مگر موقع ثبت نام و اونموقع تایید کردن سایتو ما قرار حضوری تسویه داشتیم
اصن بعید میدونم این آدرسی هم که توی سایتشون زدن واقعی باشه الان ک ماشالا هر کی یه خط تهران میگیره یه آدرس الکی هم میذارن تنگش

بزرگوار، نمیگم از شهرستان پاشید بیاید تهران بگیرید بزنیدش خون بالا بیاره! (البته تو ایران راهی جز ایران برای گرفتن حق نیست!)

این سایت نه ای‌نماد داره، نه تعرفه‌هاش مشخصه و معلوم هم نیست درگاه داشته باشه یا نه ...

بهترین راه شکایت از طریق پلیس فتا هست.

اگه دستمون بسته باشه، تاپیک زدن خوبه! میگیم ۴ نفر که میبینن سرشون کلاه نره ...

ولی اگه به جای تاپیک زدن، ۳ نفر سفت و سخت پیگیر میشدن و شکایت میکردن، مطمئناً همچین سایتی الان دیگه فعال نبود که پول شما رو بخوره.

الان هم شما از طریق قانونی پیگیری کنید. به حقتون برسید و نذارید سر نفرات بعدی کلاه بره

narniyanman
June 10th, 2018, 17:50
سلام سایت ادتیوب و شخص علی نوراللهی ده ها فقره کلاهبرداری به ای نصورت انجام دادند، و از خود من نیز مبالغ میلیون زدند، علت اینکه گستخانه جواب می دهند اشتباهات خود ماست، بدون قرارداد و تسویه اول کار با این شرکتا کار نکنید - البته همه هم بلدیم حرف بزنیم کسی وقت نمیزاره شکایت کنه - بالاخره سعی کنید به افراد و شرکت هایی که ادتیوب تبلیغات میزاره موضوع کلاهبرداری رو بفرستید تا با ادتیوب همکارین کنند - همان کاری که من کردم و یکی دو سایت بزرگ رو نسبت به شیادی انها باخبر کردم

- - - Updated - - -

البته من یک زمانی از انها دفاع کردم در همین پست اما عذرخواهی میکم بعدا گرفتار شیادی این گروه شدم

my-host.site
June 10th, 2018, 18:18
متاسفانه الان صاحب امتیاز وب سایت بودن برابر با پل صراط شده از هر طرف می خوان صدمه بزنن

نزدیک ۴ یا ۴.۵ سال پیش بنده با چنین وب سایت هایی همکاری داشتم ولی بهترینشون ای نتورک هستن ( این تبلیغ نیست لذا سر حرف من نرید با اینا کار کنین ) فقط به کارشون جدی بودن که گفتم

deltamusic
June 10th, 2018, 20:06
ای نتورک هم کلاهبرداری های مدرن خودشو داره.کلا تبلیغات کلیکی دگ نمیصرفه.ولی باز بخواید کار کنید تنها شرکت معتبر صباویژنه از قدیم تا الان

PersianSkyTeam
June 10th, 2018, 20:39
از چه شبکه تبلیغاتی بهتره که استفاده کنیم تا به دام شیاطین نیوفتیم ؟

ابتدا آدرس زیر را باز میکنیم

https://www.alexa.com/topsites/countries/IR

طبق سایت هایی که رَنک خوبی دارن، هرچی اونا استفاده میکنن، شما هم میتونید استفاده کنید

از طریق گوگل و جستجو از این شبکه های تبلیغاتی، پاپ آپ و ... استفاده نکنید

tap911
June 10th, 2018, 23:14
یکتانت خوبه

SaeedFazlollahzadeh
June 10th, 2018, 23:24
با عرض سلام و ادب
چرا سایت تبلیغاتی ادتیوب adtube هیچ گونه پرداختی تا بحال به ما نداشته.؟
بنده از ماه اسفند سال گذشته 1394 درخواست اولم رو ثبت کردنم و تا امروز که 13 خرداد 1395 هست هیچ دریافتی از سایت ادتیوب adtube نداشتم. تا کنون مبلغ درخواستی ما از این سایت 240 هزار تومان هست.!

4 ماه عدم واریزی ادتیوب​
شماره حساب و شماره کارت و شبا رو وارد کردیم و درسته ولی انگار نه انگار که حقوق مردم براشون مهم باشه.!
چرا پرداخت ندارن.؟
بحث کلاهبرداری یه.؟
بحث مشکل پرداخته.؟
بحث خوردن پول مردمه.؟
من هرچی قوانین سایت ادتیوب adtube رو خوندم هیچ اشاره ای به نحوه پرداخت یا زمانش نشده بود.!
.
تا حالا کسی ازین سایت دریافتی داشته.؟؟؟
31616
عکس بالا هم مدرک عدم پرداختشون هست

نمیدونم کی جواب گو هست.؟ حتما باید شکایت کرد تا حرف ما رو جدید بگیرن.؟ خودشون حق و حقوق مردم براشون مهم نیست.؟
کسی تا بحال ازین سایت دریافتی داشته.؟

سلام
اگر ممکن هست با تلگرام امضا در تماس باشید یا یک راه ارتباطی بفرمایید تا خصوصی اطلاعات بهتون بدم شاید بتونم کمک تون کنم.
چون یکی از آشنایان بنده در این شرکت هست، اطلاعات تون رو لازم دارم.

delta
June 11th, 2018, 00:19
از چه شبکه تبلیغاتی بهتره که استفاده کنیم تا به دام شیاطین نیوفتیم ؟

ابتدا آدرس زیر را باز میکنیم

https://www.alexa.com/topsites/countries/IR

طبق سایت هایی که رَنک خوبی دارن، هرچی اونا استفاده میکنن، شما هم میتونید استفاده کنید

از طریق گوگل و جستجو از این شبکه های تبلیغاتی، پاپ آپ و ... استفاده نکنید

خدمت شما..فیلمشو بچه ها هنوز دارند خواستید!! :d

http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=199151