PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل جدی : مشکل حذف یا مخفی شدن فایل های دسکتاپ

Amir Mohammad99
June 2nd, 2016, 16:43
سلام .
ویندوز 10 دارم و یه مشکل خیلی بد مدتیه رو سیستممه
اونم اینه که هر چند وقت فایل های دسکتاپ ( شورت کات ها ، فایل ها ، فولدر ها و . . . ) میره و فقط this pc و Recycle Bin و اینا میمونن و باید دوباره بیارم .
مشکل چیه ؟

iHSG
June 2nd, 2016, 16:49
سلام
شاید فقط مخفی شدن.
روی صفحه خالی Desktop راست کلیک کنید به منوی View برید و ببینید گزینه Show desktop icons تیک خورده یا نه.
برای نمایش فایل های دسکتاپ این گزینه باید تیک دار باشه.

Amir Mohammad99
June 2nd, 2016, 16:57
بله تیک خورده .
همین الان باز پاک شد .
خیلی داره اعصابم رو بهم میریزه http://uport.ir/do.php?imgf=ceda16908a031.png

farhadhelix
June 2nd, 2016, 17:08
از folder options تیک های مربوط به show hidden files و show system hidden files رو بزنید باید بیان

mohammad.ah
June 2nd, 2016, 17:56
به نظر من با دیسک resco ویروس کشی کنید اینترنتو قطع کنید آنتی ویروس نصب کنید و آپدیت کنید اگر مشکل حل نشه احتمالا باید ویندوز عوض کنید این بهترین حالته

Amir Mohammad99
June 4th, 2016, 10:43
از folder options تیک های مربوط به show hidden files و show system hidden files رو بزنید باید بیان
تست کرده بودم نشد ...

به نظر من با دیسک resco ویروس کشی کنید اینترنتو قطع کنید آنتی ویروس نصب کنید و آپدیت کنید اگر مشکل حل نشه احتمالا باید ویندوز عوض کنید این بهترین حالته
اره به نظر منم باید قید این ویندوز رو بزنم و عوض کنم :(

iHSG
June 4th, 2016, 11:12
محض اطلاع میگم با توجه به اینکه آیکن بازی GTA در Taskbar شما است خواستم بگم در نصب این بازی ها و خصوصاً کرک هاشون دقت کنید.
دیده شده کرک بازی خیلی هم عادی کار میکرده اما در خفا باعث همین مشکلات ریز و درست میشده.
حالا نمیگم مشکل از اون GTA است نه ولی بالاخره اینکه به صورت زمان بندی فایل های دسکتاپ شما کلاً حذف میشن نه Hidden پس یعنی یه بدافزار در سیستم شما است که به احتمال قوی شما خیلی هم بهش اعتماد داری.

پیشنهاد میکنم در ویندوز جدید یکم با دقت بیشتر برنامه ها و بازی هاتون رو نصب کنید.
نکته دیگه اینکه اول از نصب هر چیزی آنتی ویروس نصب کنید بعدش اگه آنتی ویروس به کرک یه بازی گیر داد غیرفعالش نکنید بهتره اون کرک رو حذف کنید و توی اینترنت دنبال کرکی دیگه از شرکت دیگه ای برای اون بازی باشید.
ماشاءالله این همه کرکر معروف هم تو دنیا هست یه بازی جدید میاد کرک Skidrow داره کرک Theta داره کرک فلان داره و...

gharibion
June 4th, 2016, 11:14
سیستم باید ویروسی شده باشه . با آنتی ویروس اسکن کنید .

Iranicaserver
June 4th, 2016, 11:17
سیستمت ویروسی شده یک آنتی ویروس بروز نصب کنید