PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل عجیب و دردسرساز DvDRW

Doublex
November 6th, 2010, 19:31
مشکل عجیبی برخوردم نمیدونم واقعا اشکالش چیه ؟؟

یک دی وی دی رایتر از نوع SATA سونی دارم ... چند روزی هست مشکل عجیبی پیدا کرده ...
زمانی که دی وی دی خام درونش قرار میدی و میخوای بازش کنی این ارور میده :

H:/ is not accessible

Incorrect function

نکته جالب اینجاست که وقتی دی وی دی خام قرار میدی DvDRw تبدیل به CDRw میشه (این واسم عجیبه)

نمیدونم ویروسه یا مشکل داره دی وی دی رایتر ؟؟؟
یک بار هم پاک کردم دوباره نصب کردم مشکلش حل نشد...
البته فکر نمیکنم مشکل داشته باشه چون دی وی دی قرارمیدی براحتی کار میکنه مشکلی نداره !!!

اساتید کمک کنن لطفا کارهام عقب شده ...

tmfar
May 12th, 2011, 00:58
دوستان منم یه همچین مشکلی رو پیدا کردم الان سی دی خام رو باز نمی کنه و اروری که دوستمون نوشتن رو میده ولی سی پر رو باز می کنه

maroofi
May 12th, 2011, 01:03
ببر روی یک سیستم دیگه تستش کن.
منم همین مشکل رو با یک سیستم قدیمی توی دفتر دارم
ولی سی دی رو میخونه ، دی وی دی نمیخونه :)

mehrdad2200
March 30th, 2012, 18:22
رو درایور راست کلیک کن Properties رو بزن Recording رو انتخاب کن تیک Enable CD recording on this drive رو بزن اون وقت کار میکنه

البته دیر جواب دارم اما شاید به درد بقه بخوره که این مشکل رو داشتند

delta
March 30th, 2012, 18:49
رو درایور راست کلیک کن Properties رو بزن Recording رو انتخاب کن تیک Enable CD recording on this drive رو بزن اون وقت کار میکنه

البته دیر جواب دارم اما شاید به درد بقه بخوره که این مشکل رو داشتند

یک کمی چه عرض کنم دوست عزیز ایجاد کننده تاپیک الان زن و بچه داره..:66:

mehrdad2200
March 31st, 2012, 11:15
یک کمی چه عرض کنم دوست عزیز ایجاد کننده تاپیک الان زن و بچه داره..:66:

نه میدونی چیه من خودم با این مشکل مواجه شدم گشتم وگشتم دیدم تمام تاپیک ها مربوط به سال 2007 و2008 هست و کسی هم جواب نداده اومدم تو انجمن نام نویسی کردم و جواب کار رو نوشتم تا بقییه که به وسیله متور جستجو بها سایت آشنا میشن به مشکل بر نخورند

دقت هم کرده باشی اون پست اولین پست من در سایت بود

با تشکر ...

پ.خ بچه ایجاد کنند پست بیاد استفاده کنه :))