PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اختلال شدید اینترنت

ciph3r
June 2nd, 2016, 02:29
درود.

از 2 روز پیش اختلالات بسیار شدیدی روی اینترنت ( علی الخصوص پروتوکل udp ) احساس میشه. و از اونجایی که هیچ چیز اینترنت به عقل و منطق ارتباطی نداره خواستم بدونم شما هم همچین مشکلی رو دارید؟ یا فقط بنده اینطوری هستم! سرعت وبگردی مثل سابق هست اما سرعت سرویس هایی مثل RDP,SSH و .. فوق العاده پایین هست. لازم به ذکره که مشکلات فوق با هر سه اینترنت بنده (همراه اول، مخابرات و رایتل) وضعیتشون یکسان هست..

Matplotlib
June 2nd, 2016, 02:31
با سلام.

بله نوسانات داره شدید برای من هم. وایمکس ایرانسل. اوجش هفته های پیش بود البته ولی همین الان هم اختلال حس میشه.

OmidX
June 2nd, 2016, 02:38
درود.

از 2 روز پیش اختلالات بسیار شدیدی روی اینترنت ( علی الخصوص پروتوکل udp ) احساس میشه. و از اونجایی که هیچ چیز اینترنت به عقل و منطق ارتباطی نداره خواستم بدونم شما هم همچین مشکلی رو دارید؟ یا فقط بنده اینطوری هستم! سرعت وبگردی مثل سابق هست اما سرعت سرویس هایی مثل RDP,SSH و .. فوق العاده پایین هست. لازم به ذکره که مشکلات فوق با هر سه اینترنت بنده (همراه اول، مخابرات و رایتل) وضعیتشون یکسان هست..

بله تایید میشه این موضوع ، علاوه بر اختلال udp هم لیمیت شده.

البته علت کاملا مشخص هست ، یک نگاهی ب تقویم بندازید. :|

downloaddl
June 2nd, 2016, 02:44

:دی من این مشکل رو ندارم :پی

روزجهانی و هفته ملی بدون دخانیات :d

ciph3r
June 2nd, 2016, 02:45

امیدوارم که محدود به همین چند روز باشه! مختل بودن udp خیلی مشکل ها ایجاد می کنه..:d

persiancoder
June 2nd, 2016, 02:50
:دی من این مشکل رو ندارم :پی

روزجهانی و هفته ملی بدون دخانیات :d

صادق جان دلبندم تقویم رو سر و ته دست گرفتی :))

البته فکر نکنم چندان ربطی به تقویم داشته باشه این مورد؟ آخه بنده خدایی رحلت شد و یک عده ای هم قیامی داشتند. چیکار به سرعت اینترنت داره آخه ...
برای بنده در کل تغییر محسوسی یدده نمیشه. البته همینشه پایین بوه و دیگه عادت کردیم :|

Iranicaserver
June 2nd, 2016, 11:45
با سلام از دو لینک اینترنت داریم که در دو روز پیش احساس شده این مشکل و تاید می شود

iranian-portal
June 2nd, 2016, 13:11
صادق جان دلبندم تقویم رو سر و ته دست گرفتی :))

البته فکر نکنم چندان ربطی به تقویم داشته باشه این مورد؟ آخه بنده خدایی رحلت شد و یک عده ای هم قیامی داشتند. چیکار به سرعت اینترنت داره آخه ...
برای بنده در کل تغییر محسوسی یدده نمیشه. البته همینشه پایین بوه و دیگه عادت کردیم :|

همه چی آرومه :-|

کــوســه ها دوباره کابل ها رو گاز گرفتن!!! اینترنت ایران هم سابقه نداشته، مناسبتی، همینطوری یوهویی خراب بشه، اصلا مگه داریم؟ مناسبت؟ اینترنت ایران؟ شیب؟ بام؟! :-|

nevergotme
June 2nd, 2016, 16:09
دیشب خیلی وضع خراب بود

fariborz007
June 2nd, 2016, 16:20
امروز اینترنت وایمکس ایرانسل ، داخل تهران کاملا" از دسترس خارج شده از اول صبح ، حالا معلوم نیس کی درست بشه 8-}

farshid17
June 2nd, 2016, 16:24
نميدونم قضيه اش چيه اما واسه من همين طور هست اما سرعتم 7 8 مگ افزايش پيدا كرده

vahab00
June 2nd, 2016, 16:33
والله دو روز پیش شهر ما به مدت یک روز تمام خطوط تلفن اعم از تلفن خانگی همراه و تمام اوپراتورها از دسترس خارج شدن
یعنی به مدت یک روز حس کردم رفتم به 20 سال پیش اون زمان که برای پیغام دادن آتیش روشن میکردن
یادش بخیر
روز خوبی بود . کلی ورزش کردم . دوستام رو بعد سالیان سال دیدم اصلا ی وضعی . خدایی دمشون گرم
از بعد اون قضیه هم سرعت کم شده و مشکلی که من دارم اینه ک دوباره پورت های کریو رو بستن .

HPxf
June 2nd, 2016, 16:51
نت ایران مگه خرابی هم داره ؟؟؟ 8-}o:-)

geniune
June 2nd, 2016, 17:49
کانال آسیاتک :

📢📢📢
خبر فوری
ضمن عرض پوزش از اختلالات پيش آمده بر روي سرويس اينترنت، به اطلاع ميرساند بدليل انجام پاره اي تغييرات در هسته شبكه احتمال بروز اخلال عملكرد سرويس تا ساعتي ديگر وجود دارد.
از شكيبايي شما عزيزان سپاسگزاريم.
🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹
@asiatechclub

mohammad.ah
June 2nd, 2016, 18:03
من مدتهاست که این مشکلو دارم خیلی بیشتر از شما اما پی شو نگرفتم

lemo1996
June 3rd, 2016, 23:06
هیچ مشکلی بر روی نت من نبوده udp - tcp و..
پارس آنلاین - تهران

معمولا به صورت جزیی بر رویudp توی گیم اختلال پیش میاد

kavoshco
June 3rd, 2016, 23:28
از 3 node مختلف پارس آنلاین تست شد ، مشکلی نداریم ...