PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بکاپ گیری از سرور ؟!

Mr.Pouria
June 1st, 2016, 21:50
من یه سرور دارم که دارای 250 گیگ هارد هست (دیتاسنتر پارس انلاین) میخوام ازش یکاپ بگیرم اما چون فضای خالی روی سرور ندارم نمیتونم این کار رو بکنم ... دیتاسنتر هم بهم ftp برای بکاپ گیری نمیده کلا همکاری نمیکنن و فقط میگن باید هارد ارسال کنید تا بهتون بکاپ بدیم !

میخوام بدونم راهی هست که خودم از داخل سرور یه بکاپ بگیرم و مستقیم اونو به یه هاست یا سرور دیگه ارسال کنم ؟! (یه فول یکاپ کامل میخوام )

سرور ویندوز هست به wm هم دسترسی کامل دارم .

hegza
June 1st, 2016, 22:28
من یه سرور دارم که دارای 250 گیگ هارد هست (دیتاسنتر پارس انلاین) میخوام ازش یکاپ بگیرم اما چون فضای خالی روی سرور ندارم نمیتونم این کار رو بکنم ... دیتاسنتر هم بهم ftp برای بکاپ گیری نمیده کلا همکاری نمیکنن و فقط میگن باید هارد ارسال کنید تا بهتون بکاپ بدیم !

میخوام بدونم راهی هست که خودم از داخل سرور یه بکاپ بگیرم و مستقیم اونو به یه هاست یا سرور دیگه ارسال کنم ؟! (یه فول یکاپ کامل میخوام )

سرور ویندوز هست به wm هم دسترسی کامل دارم .
با نرم افزار های اف تی پی که رو سرور میتونید نصب کنید فایلها رو بزن بدون کمپرس بفرسته رو مقصد. و بعد از انتقال فایلهای استاتیک اونا رو از مبدا پاک کنید و فول بک آپ دیتایی چیزی میخواید بگیرید.
روش دیگه هم تنظیمات بک آپ رو روی اف تی پی سرور مقصد تنظیم کنید و دستور بک آپ رو بزنید.
و... که دوستان پیشنهاد میدن. من کم با ویندوز کار میکنم و بیشتر یونیکسم

Mr.Pouria
June 2nd, 2016, 01:08
با نرم افزار های اف تی پی که رو سرور میتونید نصب کنید فایلها رو بزن بدون کمپرس بفرسته رو مقصد. و بعد از انتقال فایلهای استاتیک اونا رو از مبدا پاک کنید و فول بک آپ دیتایی چیزی میخواید بگیرید.
روش دیگه هم تنظیمات بک آپ رو روی اف تی پی سرور مقصد تنظیم کنید و دستور بک آپ رو بزنید.
و... که دوستان پیشنهاد میدن. من کم با ویندوز کار میکنم و بیشتر یونیکسم

تشکر از شما با روش های فوق خود سیستم عامل و تنظیماتش رو نیز میشه انتقال داد ؟!

company_hosting
June 2nd, 2016, 01:10
تشکر از شما با روش های فوق خود سیستم عامل و تنظیماتش رو نیز میشه انتقال داد ؟!

سلام

وی پی اس هست یا سرور ؟

مشخصات سیستم عامل چیه بصورت کامل اعلام کنید

Mr.Pouria
June 2nd, 2016, 01:27
سلام

وی پی اس هست یا سرور ؟

مشخصات سیستم عامل چیه بصورت کامل اعلام کنید

وی پی اس هست اما دسترسی به WM هم داریم !

http://b55.imgup.net/Captureec20.PNG

company_hosting
June 2nd, 2016, 01:32
وی پی اس هست اما دسترسی به WM هم داریم !

http://b55.imgup.net/Captureec20.PNG

wm ؟ منظور همون وی ام ویر هست ؟

Mr.Pouria
June 2nd, 2016, 02:09
wm ؟ منظور همون وی ام ویر هست ؟

بله....

company_hosting
June 2nd, 2016, 02:19
بله....

شما باید یک ویسنتر نصب کنید و انتقال از طریق اون انجام بدهید به یک سرور دیگر ایران یا خارج
برای خارج از کشور چون پرت ضعیف هست چند روطول میکشه ...

و با وی سنتر میتوانید کل سیستم عامل انتقال بدهید