PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرید سرور اختصاصی از هتزنر

parmenides
June 1st, 2016, 19:52
سلام دوستان،

من قصد دارم یک سرور اختصاصی از هتزنر بخرم. اما پس از سفارش و ارسال کپی پاسپورت از من تایید لوکیشن خواستند. چطور میتونم تایید کنم ایران هستم؟ در ضمن پرداخت هم نمیدونم چطور باید انجام بدم با پی پال یا راه دیگری پیشنهاد میدهید.

ممنونم از راهنمایی شما

sarvar
June 1st, 2016, 20:22
سلام
باید یک قبض که آدرس شما در آن نوشته شده باشد برای دیتاسنتر ارسال کنید
برای پرداخت هم میتوانید با پی پال پرداخت نمایید

fadak
June 1st, 2016, 20:35
سلام
دوست عزیز پیشنهاد میکنم با هویت ایرانی ثبت نام نکنید
ثبت نام با هویت ایرانی علاوه بر احتمال تحریم و ساسبند شدن احتمال پشتیبانی ضعیف را هم داره
همین چند وقت پیش تاپیکی در این زمینه توسط یکی از دوستان نوشته شد
ولی اگر هنوز تمایل داشته باشید که آدرس ایران تایید بشه باید اول قبض رو ترجمه کنید (با مراجعه به دار الترجمه ها) و سپس اسکن شده آن را ارسال کنید

موفق باشید

kool
June 1st, 2016, 23:35
باید قبض (مثلا تلفن ثابت) با نام همان فرد بهشون ارائه کنید

Erfan-mohsenian
June 2nd, 2016, 01:24
سلام
به شما پیشنهاد می کنم از سرویس دهندگان بگیرید
اگر فقط یک یا دو تا سرور می خواین

behravesh
June 2nd, 2016, 01:27
خرید مستقیم همیشه دردسرهای خاص خودش را داره
از نحوه پرداخت تا تایید هویت
وقتی سرویس دهندگان معتبر و با سابقه ای در سایت هستند چه لزومی به خرید مستقیم دارید؟

kavoshco
June 2nd, 2016, 09:04
سلام دوستان،

من قصد دارم یک سرور اختصاصی از هتزنر بخرم. اما پس از سفارش و ارسال کپی پاسپورت از من تایید لوکیشن خواستند. چطور میتونم تایید کنم ایران هستم؟ در ضمن پرداخت هم نمیدونم چطور باید انجام بدم با پی پال یا راه دیگری پیشنهاد میدهید.

ممنونم از راهنمایی شما

از قبض برقتون یک عکس بگیرید یا اسکن ، بفرستید

برای پرداخت هم میتونید بانک ترنسفر انجام بدید یا خودتون با Paypal انجام بدید یا بدید براتون با Paypal پرداخت کنن