PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : استخدام برنامه نويس مسلط در شيراز

mibfa
November 6th, 2010, 15:51
بنام خدا

نياز به برنامه نويس كه تسلط به موارد زير دارد مي باشيم

اجراي حداقل 3 پروژه وب

تسلط بر موارد زير

php , mysql , ajax , css ,JavaScript , html 5

--------------------------------------------------------------------------------------
محل كار : شهر شيراز حضور در شركت
--------------------------------------------------------------------------------------
مدرك تحصيلي : فوق ديپلم الي فوق ليسانس نرم افزار
حقوق : بستگي به مقدار حرفه اي بودن فرد دارد و بر اساس ارزشيابي و كد نويسي ميباشد . مثلا برنامه نويسي كه در روز 500 خط كد مينويسه نمي تونه حقوق برنامه نويسي كه در روز 1000 خط مينويسه بگيره
ساعت كاري : مانند اداره كار
دوستان متقاضي ميتوانند به ادرس ايميل زير درخواست دهند تا فايل دريافت رزمه را برايشان ارسال كنيم

ebadi@aftabrayaneh.com

كاربران ديگري كه در زمينه هاي ديگر مانند دات نت و #c , ... تخصص دارند ميتوانند اطلاعات خودشان را براي ما ارسال كنند تا در صورت نياز در پروژه هاي بعدي مورد استفاده قرار گيرند

packsaft
November 6th, 2010, 15:57
تسلط به تمامی موارد بالا هست اگه بخواین به صورت درصدی کار میکنیم

mibfa
November 7th, 2010, 09:25
تسلط به تمامی موارد بالا هست اگه بخواین به صورت درصدی کار میکنیم

سلام

دوست عزيز : ايا شما در شيراز هستيد ؟

اگر در شيراز هستيد و مايل به همكاري بصورت درصدي هستيد شرايط خود را اعلام كنيد ( ادرس ايميل در پست اول هست )

اگر در شيراز باشيد امكان اين هست كه پروژه را بصورت درصدي با شما كار كنيم ولي در حال حاظر دنبال يك نيرو بصورت يك ساله هستيم

موفق باشيد

packsaft
November 7th, 2010, 22:09
سلام

دوست عزيز : ايا شما در شيراز هستيد ؟

اگر در شيراز هستيد و مايل به همكاري بصورت درصدي هستيد شرايط خود را اعلام كنيد ( ادرس ايميل در پست اول هست )

اگر در شيراز باشيد امكان اين هست كه پروژه را بصورت درصدي با شما كار كنيم ولي در حال حاظر دنبال يك نيرو بصورت يك ساله هستيم

موفق باشيد

شیراز نه ولی خوب یکساله هم میتونیم کار کنیم بیشتر هم همینطور

mibfa
November 8th, 2010, 11:12
شیراز نه ولی خوب یکساله هم میتونیم کار کنیم بیشتر هم همینطور

سلام . نه متاسفانه حتما بايد در شيراز باشيد . چون خاطره خوشي از اين نوع همكاري نداريم

تشكر

packsaft
November 8th, 2010, 21:40
سلام . نه متاسفانه حتما بايد در شيراز باشيد . چون خاطره خوشي از اين نوع همكاري نداريم

تشكر

نگران نباشید اگه درصدی کار بشه اگه ضرری باشه هر دو طرف ضرر میکنن
به هر صورت ما اعلام آمادگی کردیم
موفق باشید

mibfa
November 8th, 2010, 23:50
نگران نباشید اگه درصدی کار بشه اگه ضرری باشه هر دو طرف ضرر میکنن
به هر صورت ما اعلام آمادگی کردیم
موفق باشید

سلام . بدليل كار گروهي امكانش نيست . در صورتي كه كار بصورت غير حضوري يا درصدي داشتيم حتما اعلام خواهيم كرد

ممنون از شما

mibfa
November 13th, 2010, 13:22
دوستان تا خر هفته امكان درخواست هست بعد از ان در روزنامه خبر درج خواهد شد

bestvps
November 13th, 2010, 21:26
بنده در شیراز هستم , اون 3 طراحی و اون چیزایی که باید بلد باشم رو دارم . اما خب از نظر تایم کاری یه مقدار مورد دارم مخصوصا تا قبل از عید . ولی میتونم کاراتونو واستون انجام بدم ولی یه بخشیشو خارج از محل . البته میزان حداقل و حداکثر حقوق هم اگه درج کنید ممنون میشم.

mibfa
November 13th, 2010, 22:25
بنده در شیراز هستم , اون 3 طراحی و اون چیزایی که باید بلد باشم رو دارم . اما خب از نظر تایم کاری یه مقدار مورد دارم مخصوصا تا قبل از عید . ولی میتونم کاراتونو واستون انجام بدم ولی یه بخشیشو خارج از محل . البته میزان حداقل و حداکثر حقوق هم اگه درج کنید ممنون میشم.

سلام

من از شما عذر خواهي ميكنم . حتما بايد هر روز از 9 تا پايان زمان كاري در خدمت شما باشيم

ممنون