PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست برنامه افزایش ممبر api

jamaldj
June 1st, 2016, 14:34
سلام. دوستان. بنده برنامه افزایش ممبر api لازم دارم با سرعت بسیار بالا.
برنامه امکان جوین به کانال و حتی الامکان گروه رو داشته باشه. 100کا خط مجازی هم میخوام.
برنامه سبک باشه و سریع. امکان خوندن پستهای کانال رو داشته باشه. خطهاش سالم باشه و اختصاصی.
اینجور نباشه که هر روز کلی از خطاها خراب بشه. دوستان اگه چیزی دارین رو کنید و قیمت بدین. ممنون

Mr.Pouria
June 1st, 2016, 15:30
100 کا یوزر ! اونم اختصاصی !

با قیمت 10 میلیون تومان براتون ساخته میشه

( فقط شماره ها )

نرم افزاری که برای اد کردنشون به کانال و گروه هست رو هم میتونید از داخل همین انجمن پیدا کنید ...

jamaldj
June 1st, 2016, 19:54
100 کا یوزر ! اونم اختصاصی !

با قیمت 10 میلیون تومان براتون ساخته میشه

( فقط شماره ها )

نرم افزاری که برای اد کردنشون به کانال و گروه هست رو هم میتونید از داخل همین انجمن پیدا کنید ...

نرم افزار سریع و سبک برای اد کردن به کانال و گروه پیدا نکردم. کو؟
تلگرام پی که گروه اد نمیکنه. گرند هم سنگینه هم کند هم مشکل خط داره.

jamaldj
June 2nd, 2016, 17:58
کسی نبود نرم افزار خوب بنویسه یا داشته باشه. یه جای معتبر؟

Mr.Pouria
June 2nd, 2016, 18:08
کسی نبود نرم افزار خوب بنویسه یا داشته باشه. یه جای معتبر؟

امكان نوشتن اختصاصی هست
بوجه درنظرگرفته شده چقدر هست؟!

jamaldj
June 2nd, 2016, 18:17
امكان نوشتن اختصاصی هست
بوجه درنظرگرفته شده چقدر هست؟!

نرم افزار + خطوط اختصاصی تحویل میگیرم که فرت و فرت خراب نشه. من 3 میلیون در نظر دارم برای شروع. میخوای بزنگ یا بیا تلگرام مذاکره کنیم : 09904086095

Mr.Pouria
June 2nd, 2016, 18:27
با بوجه مد نظر شما فقط میشه یک روبات سریع برای اد کردن شماره ها به کانال و گروه درخواست شده ساخت ...

خود ما هر شماره مجازی بلاک شده را به قیمت100 تومن خریداری میکنیم که میشه 10 ملیون تومان طبق درخواست شما ...

با این بوجه پیشنهاد میکنم به شماره های عمومی و نرم افزار های عمومی که به صورت دستی باید تک تک وارد کنید پسند کنید ....

شماره اختصاصی ایران هم میتونیم بهتون بدیم که تلگرام مشکوک نشه اما هزینش براتون خیلی بالا میره (هر هزار تا شماره ایرانی 20 میلیون تومان )

jamaldj
June 2nd, 2016, 18:49
نرم افزارهای عمومی قیمتشون 100 تومن نهایتا 1 میلیونه دوست عزیز. اونهم api نه دستی.
شماره سوخته هم تا اونجا که من بدونم چند دهم این قیمتیه که شما گفتی.
یه ربات 3 میلیون تومن؟
من منظورم برای شروع بود. یعنی نرم افزار + هرچندتا خط که میتونین بدین

jamaldj
June 5th, 2016, 02:48
کس دیگه ای نبود؟