PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : از کجا میتونم در مورد مسائل حقوقی مرتبط با تجارت الکترونیک مشاوره بگیرم ؟

-farzin-
May 31st, 2016, 21:04
با سلام ...

1 _ آیا در ایران وکیلی داریم که تخصصش بر روی مسائل مرتبط با تجارت الکترونیک و اینترنت باشه ؟ که بشه استخدامش کرد و یا ازش مشاوره گرفت ؟

2 _ با توجه به اینکه در شهرستان هستم ، چطوری یه وکیل خوب پیدا کنم که در مورد تجارت الکترونیک اطلاعات داشته باشه ؟

و اینکه با یک نفری که تاکنون از نزدیک ندیدمش میخوام قرار داد ببندم ، میخوام طرف بره دفتر اسناد ، قرارداد رو کپی برابر اصل کنه و هویت خودش هم تایید بشه !

3 _ از کجا میتونم مطمئن شم مدارکی که ارائه داده واقعا در دفتر اسناد رسمی تایید هویت شده؟

ممنون میشم راهنمایی کنید ؟

-farzin-
June 1st, 2016, 11:51
دو شخص عادی ( شرکتی نیستیم ) که در دو شهر متفاوت هستند و امکان ملاقات حضوری ندارند ، بخوان بین خودشون یه قرار داد تنظیم کنند و مطمئن باشند اون قرار داد از لحاظ قانونی معتبر هستش ، چی کار باید بکنند ؟

و اینکه بخوام این قرار داد رو وکیل تنظیم کنه ، چطوری باید یک وکیل مناسب پیدا کنم که از کارهای اینترنتی سر در بیاره ؟!

samansystems
June 1st, 2016, 12:24
سيد محسن موسوی قاديکانی
تلفن: 77653777
ايشون تاييد ميشن.

-farzin-
June 1st, 2016, 12:35
سيد محسن موسوی قاديکانی
تلفن: 77653777
ايشون تاييد ميشن.

وکیل هستند ؟ در کدام شهر ؟

mehdialijani
November 27th, 2020, 11:13
دو شخص عادی ( شرکتی نیستیم ) که در دو شهر متفاوت هستند و امکان ملاقات حضوری ندارند ، بخوان بین خودشون یه قرار داد تنظیم کنند و مطمئن باشند اون قرار داد از لحاظ قانونی معتبر هستش ، چی کار باید بکنند ؟

و اینکه بخوام این قرار داد رو وکیل تنظیم کنه ، چطوری باید یک وکیل مناسب پیدا کنم که از کارهای اینترنتی سر در بیاره ؟!

دوست عزیز سلام

از اونجایی که مسائل اینترنتی به حدی پیچیده و تخصصی شده که بعضا بین دو تخصص به سختی بتوان تفکیک قائل شد به همین جهت

اولا در قراردادهای خود حتما موضوعات رو کاملا تخصصی بنویسید چرا که نهایتا در صورت بروز اختلاف دادگاه موضوع را به کارشناس رسمی دادگستری مرتبط با موضوع ارجاع خواهد داد

ثانیا نگران تنظیم قرارداد نباشید چرا که چهارچوب و شاکله قراردادها تقریبا یکسان هست

موفق باشید