PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک در ایجاد صفحه آرشیو برای وبسایتم

metti44
May 31st, 2016, 19:41
سلام دوستان. من قصد دارم توی سایتم یک صفحه یا پیج درست کنم که آرشیو موضوعی رو در بر داشته باشه و بصورت لینک های فعال و در یک صفحه جلوی چشم بازدید کننده باشه.

آیا باید افزونه نصب کنم یا باید جایی کد وارد کنم؟ ممنون

T.Toosi
May 31st, 2016, 20:04
سلام، آرشیو موضوعی منظورتون چی هست ؟ میخواهید لیست تمام موضوعات را نمایش دهید یا پست های ارسال شده در هر موضوع ؟

metti44
May 31st, 2016, 20:09
سلام، آرشیو موضوعی منظورتون چی هست ؟ میخواهید لیست تمام موضوعات را نمایش دهید یا پست های ارسال شده در هر موضوع ؟
نمایش لیست موضوعات در وبسایتم. مثلا کتابخوانی، فن آوری، ورزشی، و ...

hamidsh91
May 31st, 2016, 20:11
سلام
نیازی به افزونه نیست... افزونه ها فقط سایت شما رو سنگین میکنن.
احتمالا در بین فایل های قالب شما ، فایلی هست به اسم page.php اونو اینجا قرار بدید تا یک فایل جدید ازش براتون درست کنم که بتونید این کارو انجام بدید
اگه همچین فایلی وجود نداشت ، فایل single.php رو بزارید

T.Toosi
May 31st, 2016, 20:16
در قالبتون هرجا میخواهید اضافه کنید، تا لیست موضوعات را نمایش دهد :

<ul>
<?php wp_list_categories( array(
'orderby' => 'name'
) ); ?>
</ul>

یا از افزونه زیر استفاده کنید که به شما یک شورت کد میدهد، یک صفحه در وردپرس بسازید و شورت کد را قرار دهید تا لیست موضوعات را نمایش دهد.

https://wordpress.org/plugins/list-categories/

metti44
May 31st, 2016, 20:21
در قالبتون هرجا میخواهید اضافه کنید، تا لیست موضوعات را نمایش دهد :

<ul>
<?php wp_list_categories( array(
'orderby' => 'name'
) ); ?>
</ul>

یا از افزونه زیر استفاده کنید که به شما یک شورت کد میدهد، یک صفحه در وردپرس بسازید و شورت کد را قرار دهید تا لیست موضوعات را نمایش دهد.

https://wordpress.org/plugins/list-categories/

من دوست دارم یه پیج یا صفحه را درست کنم برای این کار. الان لیست موضوعات به صورت کشویی وجود دارد

- - - Updated - - -

سلام
نیازی به افزونه نیست... افزونه ها فقط سایت شما رو سنگین میکنن.
احتمالا در بین فایل های قالب شما ، فایلی هست به اسم page.php اونو اینجا قرار بدید تا یک فایل جدید ازش براتون درست کنم که بتونید این کارو انجام بدید
اگه همچین فایلی وجود نداشت ، فایل single.php رو بزارید

خودم قبلا فایلی با نام archive.php هم ساختم که خالی است

T.Toosi
May 31st, 2016, 20:22
من دوست دارم یه پیج یا صفحه را درست کنم برای این کار. الان لیست موضوعات به صورت کشویی وجود دارد

- - - Updated - - -

خودم قبلا فایلی با نام archive.php هم ساختم که خالی است

ایتدا افزونه را نصب کنید سپس داخل وردپرس برگه درست کنید و داخل برگه : [categories orderby=count] قرار دهید.

metti44
May 31st, 2016, 20:27
ایتدا افزونه را نصب کنید سپس داخل وردپرس برگه درست کنید و داخل برگه : [categories orderby=count] قرار دهید.
الان میرم روش کار کنم. دوست عزیز تغییرات دیگری نیز باید انجام شود. شما حاضرید با من همکاری کنید؟

hamidsh91
May 31st, 2016, 20:52
من منظورم این نبود که میخوام براتون فایل بسازم!

خواستم براتون کدنویسیش رو انجام بدم که کپی کنید توی قالب و مشکلتون حل بشه
موفق باشید .