PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی برای راه اندازی درگاه پرداخ واسط

farzin11
May 31st, 2016, 17:41
سلام دوستان برای اینکه یک سایت درگاه پرداخت واسط راه اندازی کنم به چه مجوزاتی از چه سازمانهایی مورد نیاز هست که فردا بدون مشکل بتونم فعالیت کنم. لطفا تاپیک و به حاشیه نکشید...

kavoshco
May 31st, 2016, 17:44
دوست عزیز ، اصلا پیشنهاد نمیکنم !

سرمایه خودتون رو هدر میدید ، اولا دست زیاد شده ، دوما تا جایی که من که بنده در اطلاعم دیر یا زود فعالیت تمامی درگاه های پرداخت واسط متوقف میشود.

mizban97
May 31st, 2016, 17:47
سلام دوستان برای اینکه یک سایت درگاه پرداخت واسط راه اندازی کنم به چه مجوزاتی از چه سازمانهایی مورد نیاز هست که فردا بدون مشکل بتونم فعالیت کنم. لطفا تاپیک و به حاشیه نکشید...

سلام
فکر میکنم باید از شاپرک مجوز psp بودن بگیرید.
در این صورت هست که شرکت شما میتونه بصورت قانونی و رسمی زیر نظر شاپرک فعالیت بکنه.
البته نمیدونم این مجوز چه شرایطی میخواد.
باید خودتون با سازمان های مربوطه تماس بگیرید.

- - - Updated - - -

دوست عزیز ، اصلا پیشنهاد نمیکنم !

سرمایه خودتون رو هدر میدید ، اولا دست زیاد شده ، دوما تا جایی که من که بنده در اطلاعم دیر یا زود فعالیت تمامی درگاه های پرداخت واسط متوقف میشود.

دوست عزیز بهتر است ایشون راهنمایی کنید نه اینکه اسپم بدید بگید نمیشه.( هر کاری راه و روش خودشو داره )
اگر اطلاعاتی دارید بدید دوستان استفاده میکنند.

kavoshco
May 31st, 2016, 17:52
سلام
فکر میکنم باید از شاپرک مجوز psp بودن بگیرید.
در این صورت هست که شرکت شما میتونه بصورت قانونی و رسمی زیر نظر شاپرک فعالیت بکنه.
البته نمیدونم این مجوز چه شرایطی میخواد.
باید خودتون با سازمان های مربوطه تماس بگیرید.

- - - updated - - -

دوست عزیز بهتر است ایشون راهنمایی کنید نه اینکه اسپم بدید بگید نمیشه.( هر کاری راه و روش خودشو داره )
اگر اطلاعاتی دارید بدید دوستان استفاده میکنند.

دوست عزیز اتفاقا بنده میدونم وقتی پستی رو ارسال میکنم ، شما بهتره بجای خود عزیزی و متهم کردن دیگران به اسپم دادن به کار های دیگه بپردازید....

اگر بخوان مجوز psp دریافت کنن میشه درگاه مستقیم شاپرک ، نه درگاه واسط !

باید زیرساختن های لازمه رو داشته باشن ...
حداقل 50 ملیارد تومان سرمایه میخواد ...(سرمایه تاسیس)
تازه اگر بتونن از زیر ذره بین شاپرک رد بشن !

viasky
May 31st, 2016, 18:00
وقتی ما وارد کار هاستینگ شدیم همون حدود 8 سال یا اصلا فرض کنیم 5 سال پیش!
دست خیلی زیاد بود....
دوست عزیزی می می فرمایید دست زیاد شده
پس مردم دیگه مغازه افتتاح نکنند - مهندس نشوند - راننده تاکسی نه - دکتر نه و...
چون دست زیاد شده!
استاتر عزیز به صورت قانونی اقدام بفرمایید و یک وکیل داشته باشید تمام مراحل قابل پیگیری خواهد بود
ما هم همین راه و انتخاب کردیم
نیازی هم به سرمایل های 50 و 100 میلیاردی نیست
با 50 میلیارد بنده تضمیمی درگاه شما را به بانک های فرانسه و سویس وصل میکنم که مثل پی پال کار کنه برای شما
موفق باشید

farzin11
May 31st, 2016, 18:09
از تشکر از همه دوستان بابت درج عقایدتون اما لطفا راهنمایی کنید که چه مجوز هایی و چگونه میتونم اینها رو اخذ کنم.
حتی اینکه چه طور می شه مجوز درگاه مستقیم هم اخذ نمود.

kavoshco
May 31st, 2016, 18:12
وقتی ما وارد کار هاستینگ شدیم همون حدود 8 سال یا اصلا فرض کنیم 5 سال پیش!
دست خیلی زیاد بود....
دوست عزیزی می می فرمایید دست زیاد شده
پس مردم دیگه مغازه افتتاح نکنند - مهندس نشوند - راننده تاکسی نه - دکتر نه و...
چون دست زیاد شده!
استاتر عزیز به صورت قانونی اقدام بفرمایید و یک وکیل داشته باشید تمام مراحل قابل پیگیری خواهد بود
ما هم همین راه و انتخاب کردیم
نیازی هم به سرمایل های 50 و 100 میلیاردی نیست
با 50 میلیارد بنده تضمیمی درگاه شما را به بانک های فرانسه و سویس وصل میکنم که مثل پی پال کار کنه برای شما
موفق باشید

جناب عبید حرف شما درست ، ولی ایشون میخوان توی ایران این کارو انجام بدن ، نه بانکای اروپایی !
دستورالعمل اجرایی فعالیت و نظارت بر «ارایه‌دهندگان خدمات پرداخت» از سوی اداره نظام‌های پرداخت منتشر شد./به استناد مقررات ناظر بر ارائه‌دهندگان خدمات پرداخت مصوب مورخ ۲۶/۹/۹۰ کمیته پولی و بانکی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران «دستورالعمل اجرایی فعالیت و نظارت بر ارائه‌دهندگان خدمات پرداخت» که از این پس به اختصار «دستورالعمل» نامیده می‌شود،بر اساس این دستورالعمل میزان حداقل سرمایه شرکت هایpsp (موسسه) برابر است با:چهارصد میلیارد ریال پایه سرمایه + (یک میلیون ریال * تعداد «پذیرنده فعال»)

viasky
May 31st, 2016, 18:25
جناب عبید حرف شما درست ، ولی ایشون میخوان توی ایران این کارو انجام بدن ، نه بانکای اروپایی !
دستورالعمل اجرایی فعالیت و نظارت بر «ارایه‌دهندگان خدمات پرداخت» از سوی اداره نظام‌های پرداخت منتشر شد./به استناد مقررات ناظر بر ارائه‌دهندگان خدمات پرداخت مصوب مورخ ۲۶/۹/۹۰ کمیته پولی و بانکی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران «دستورالعمل اجرایی فعالیت و نظارت بر ارائه‌دهندگان خدمات پرداخت» که از این پس به اختصار «دستورالعمل» نامیده می‌شود،بر اساس این دستورالعمل میزان حداقل سرمایه شرکت هایpsp (موسسه) برابر است با:چهارصد میلیارد ریال پایه سرمایه + (یک میلیون ریال * تعداد «پذیرنده فعال»)

ایشون به عنوان نماینده یکی از شرکت ها دارای مجوز psp فعالیت خواهند کرد
خودشون نیازی نیست این مجوز و دریافت کنند
برای مثال ما با آسان پرداخت قرارداد بسته ایم
پی لاین هم با یک شرکت دیگه
الزامات ارائه خدمات درگاه واسط این نیست که شما حتما شرکت psp باشید
می تونید زیر مجموع این شرکت باشید و با حمایت اون فعالیت کنید
موفق باشید

nevergotme
May 31st, 2016, 18:34
گفتید دست زیاد شده ، راستی تشرفی ببرید پاساژ علاالدین دز جمهوری تهران ، بالای 200 مغازه موبایل کنار هم چسبیده و دارند کاسبی میکنند ، تنها دلیلش اینه " خدا روزی رسونه"

kavoshco
May 31st, 2016, 20:45
ایشون به عنوان نماینده یکی از شرکت ها دارای مجوز psp فعالیت خواهند کرد
خودشون نیازی نیست این مجوز و دریافت کنند
برای مثال ما با آسان پرداخت قرارداد بسته ایم
پی لاین هم با یک شرکت دیگه
الزامات ارائه خدمات درگاه واسط این نیست که شما حتما شرکت psp باشید
می تونید زیر مجموع این شرکت باشید و با حمایت اون فعالیت کنید
موفق باشید

تشکر از اطلاع رسانی ، این یه موردو نمیدونستم

almandata
May 31st, 2016, 20:55
با شرکت ایران کیش در ارتباط باشید خیلی راحت تر میتونید درگاه واسط راه اندازی کنید تا اینکه مستقیم با بانک ها در ارتباط باشید

با یکی از شرکت های معتبر (چک کنید ده بار تغییر شرکت نداده باشه)و قرار داد ببندین و حضوری باهاشون کار کنید

اینطوری کار کنید مشکلی براتون پیش نمیاد

جدیدا هم به سایت های درگاه واسط فک کنم نماد اعتماد میدن ینی میتونید قانونی کار کنید

friend_sre
May 31st, 2016, 22:27
سلام
اگه بخواید درگاه مستقیم بگیرید که باید مجوز psp بگیرید و همونطور که دوستان گفتن نیاز به هزنیه های چندین میلیاردی هست . زرین پال به اون عظمت چند ساله داره تلاش میکنه psp بشه ولی شرکت کوچیکی حسابش کردن و بهش مجوز نمیدن .

یا میخواید یه درگاه واسط بزنید مثل زرین پال و ... که هیچ کدوم از واسط ها مجوز ندارن . تازه قراره تصمیم گیری بشه مجوز بدن یا ندن که اگه مجوز ندن همه پرداخت های واسط از صفحه ایران حذف میشن و پولی که سرمایه گذاری کردید پوچ میشه .

به نظر منم به هیچ وجه راه اندازی نکنید چون قطعا با کله میخورید زمین .

حالا از ما گفتن بود .

اون مسال علا الدین هم که مثال زدند مثال جالبی نبود . چون همه اون مغازه ها به صورت رسمی و قانونی دارن کار میکنن ولی پرداخت های واسط هنوز به رسیمت و قانونی شناخته نشدن . با یه گزارش خلاف قانون ***** میشن و عمرن دیگه بتونید از ***** در بیاید . شما نبین زرین پال یه هفته ای از ***** در اومده اون داستانش جداست و کلفت تر از این حرفهان.

شما اینو ببین پی لاین و ... هنوز فیلتم .