PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی برای تبلیغ سایت

Saeed-MC
May 31st, 2016, 15:14
سلام وقت بخیر
دوستان ما یه سایت فیلم داریم که آرشیوری کامل داره هم سریال و هم فیلم ...
میخوایم سایت رو تبلیغ کنیم تا بیشتر دیده بشه..
ممنون میشم راهنمایی کنید دوستان عزیز..
با تشکر

kavoshco
May 31st, 2016, 15:20
از نظر من بهترین کار سئو و بالا اومدن توی گوگله !
چون بنظر من الان دیگه تبلیغات بنری جواب نمیده و پولتونو هدر میدید ...

gharibion
May 31st, 2016, 15:29
پیشنهاد میکنم در تالارگفتمان های تخصصی فیلم و سریال که دارای کاربر بالایی هستند ، تبلیغ کنید .
همون طور که دوستمون گفتند همچنین سئو بسیار کمک میکنه به پیشرفت مجموعه شما در سرچ و موتور های جستجو .

Majiiid
May 31st, 2016, 16:27
اگر سایت رایگان نیست در گوگل تبلیغ بزارید و در ابتدا بصورت آزمایشی از پلن های پایه شروع کنید و نتیجه رو بررسی کنید ببینید بصرفه هست یا نه
ما برای یک سایت دیگه در گوگل تبلیغ میکنیم البته موضوع سایت ما چیز دیگست ولی فروش خوبی داریم هنگامی که تبلیغمون در گوگل نمایش داده میشه و راضی هستیم

vatan3da
May 31st, 2016, 18:14
سلام.درصورت نیاز میتونم بهتون پلن های خوبی بدم در تماس باشید
09216272306

Saeed-MC
June 1st, 2016, 00:24
از نظر من بهترین کار سئو و بالا اومدن توی گوگله !
چون بنظر من الان دیگه تبلیغات بنری جواب نمیده و پولتونو هدر میدید ...

پیشنهاد میکنم در تالارگفتمان های تخصصی فیلم و سریال که دارای کاربر بالایی هستند ، تبلیغ کنید .
همون طور که دوستمون گفتند همچنین سئو بسیار کمک میکنه به پیشرفت مجموعه شما در سرچ و موتور های جستجو .

اگر سایت رایگان نیست در گوگل تبلیغ بزارید و در ابتدا بصورت آزمایشی از پلن های پایه شروع کنید و نتیجه رو بررسی کنید ببینید بصرفه هست یا نه
ما برای یک سایت دیگه در گوگل تبلیغ میکنیم البته موضوع سایت ما چیز دیگست ولی فروش خوبی داریم هنگامی که تبلیغمون در گوگل نمایش داده میشه و راضی هستیم

سایت راگان هست با لینک مستقیم ...
والا سئو کار خوب آخه پیدا نمیشه یا بنده ندیدم...همه الآن میگن سئو کار هستند ولی خوب کسی نیست که واقعا این کار درست و حرفه ای انجام بده

سلام.درصورت نیاز میتونم بهتون پلن های خوبی بدم در تماس باشید
09216272306

پلن برای چه کاری دوست عزیز؟؟ تبلیغات ؟ سئو؟ چی؟

Mohammad.AF313
June 1st, 2016, 08:41
یه گشتی بزنی سئوکاران خوب و مطرحی هستند

vatan3da
June 1st, 2016, 09:42
هر کدوم که خواستین در خدمتیم

irantvshop
August 27th, 2016, 13:09
ارسال ایمیل انبوه یا تبلیغ در تلگرام هم خواستین در خدمتم
https://telegram.me/alphasender

Farid Saadat
August 27th, 2016, 13:16
درود. من بهتون پيشنهاد ميكنم به جاى هزينه هاى بيهوده براى سئو سايت و تبليغ ( كه تبليغات عموما نتيجه نداره براى سايت هاى دانلود ) ، به دنبال نويسنده ى خوب باشيد كه سئو رو رعايت كنه در نوشته هاش. در عوض به جايى كه مثلا ٥٠٠ هزار تومان بديد به يك سئو كار ، تعرفه بالاترى به نويسنده خودتون بديد كه انگيزه بيشترى داشته باشه
پيروز باشيد

- - - Updated - - -

ااا شرمنده دوستان ! تاريخ تاپيك رو نديده بودم