PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : محدود شدن فعالیت پیپال در ترکیه

alimosavi
May 31st, 2016, 10:59
سلام
ایمیلی برام اومد که مضمونش محدود شدن فعالیت پیپال در ترکیه هست .

PayPal olarak Türkiye’deki faaliyetlerimizi durdurduğumuzu üzülerek bildirmekteyiz.

6 Haziran 2016 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere Türkiye’deki müşterilerimiz PayPal hesapları üzerinden para gönderme ve alma işlemi yapamayacaklardır. Müşterilerimiz PayPal hesaplarına giriş yapabilir ve varsa hesaplarındaki bakiyeyi Türkiye’deki banka hesaplarına aktarabilirler.

Belirtmek isteriz ki, PayPal’ın önceliği her zaman müşterileri olmuştur. Ancak yerel düzenleyici kuruluşa yaptığımız lisans başvurusunun reddi ve ilgili kurumun Türkiye'deki faaliyetlerimizi durdurma talimatı doğrultusunda uygulamak durumunda olduğumuz bu karardan dolayı üzüntü duymaktayız.

Bakiyenizi çekmek için:

Hesabınıza giriş yapın.
Özet sayfasında yer alan PayPal Bakiyesi'nden “Para Çekin”i tıklayın.
Çekmek istediğiniz tutarı girin, çekilen paranın iletileceği banka hesabını seçin ve “Devam”ı tıklayın.
Onay sayfasını inceleyin ve ardından “Gönder”i tıklayın.
Bakiyenin banka hesabınıza gönderilmesi 5 - 7 gün arası sürebilmektedir.

Banka hesap detaylarınızın doğru olup olmadığını lütfen kontrol ediniz. Ayrıca PayPal hesabınızda yer alan ad ve soyadınızın, banka hesabınızdaki ad ve soyadınız ile birebir uyumlu olması gerektiğini hatırlatmak isteriz.

PayPal olarak tüm müşterilerimize bugüne kadar bizi tercih ettikleri için teşekkürlerimizi iletmek isteriz. PayPal'a vermiş olduğunuz destek Türkiye'deki çalışanlarımız ve şirketimiz için her zaman önemli olmuştur.

Gelecekte Türkiye'deki müşterilerimize yeniden hizmet verebilmek için gerekli izinlerin alınması yönündeki çalışmalarımız devam edecektir.

Balta
May 31st, 2016, 11:09
سلام

به چه دلیلی این اتفاق افتاده؟

alimosavi
May 31st, 2016, 11:23
سلام

به چه دلیلی این اتفاق افتاده؟

تصمیم دولت ترکیه هست .

TukaNet
May 31st, 2016, 11:29
قبلا هم که فعال بودند تمام امکانات حساب فعال نبود ...

حالا هم که کلا قراره جمع بشه ، تازه میشه شبیه ایران !

Balta
May 31st, 2016, 13:30

فرقش با ایران اینه که پیپال به ایران سرویس نمی ده ولی اینا خودشون نمی خوان استفاده کنن. البته تصمیم دولت فکر نمی کنم خواست ملت هم باشه.

ASC
May 31st, 2016, 13:34

ویزا کارت و مستر کارت و سایر درگاه ها فعال هست زیاد شبیه ایران نیست
پی پال یک رقیب بومی در داخل ترکیه داره احتمالا به خاطر حمایت از شرکت بومی هست ایران هم همین قصد رو داره و اگر پی پال هم بخواد قصد مجوز دادن ندارند هدف اتصال شاپرک به ویزا و مسترکارت و جی سی بی کارت ژاپن هست

Raymvnd
May 31st, 2016, 19:14
درود...جمع کنه بره هر چی می کشیم از دست پی پاله...
حالا ترکیه از دست داد نوبت کشورهای بزرگ مالی مثل چین و روسیه و کره و هند هستش که ممکنه از آن خارج بشه چون دارن توی شرکت های بومی به شدت حمایت میشه...با این که روسیه درگاه وبمانی و پرفکت مانی دارن به خوبی به مشتریان خدمات میده نیازی به پی پال نیست....
اتقاقا من پروژه مالی بین المللی دارم که انشالله بعد از خدمت سربازی اجرایی می کنم! البته چند تا ایده دارم مشکلات ایران رو رفع کنه...

hegza
May 31st, 2016, 21:39
خود پی پال هم محدودیتی گذاشته برای مشترکینش در ترکیه؟
بهرحال یکطرف دولت هست و طرف دیگه اجازه همکاری شهروندان و شرکتهای این کشور از سوی خود پی پال. حالا اگر پی پال محدود نکنه فقط بعضی خدماتش محدود میشه مثل وایت درایو ها و یا تبدیل ارز به چک و...
اما شهروندانشون هنوز میتونن مراودات مجازی با اطلاعات ترکی داشته باشن؟؟؟

- - - Updated - - -

فرقش با ایران اینه که پیپال به ایران سرویس نمی ده ولی اینا خودشون نمی خوان استفاده کنن. البته تصمیم دولت فکر نمی کنم خواست ملت هم باشه.

بهرحال وبمانی الان تو ایران اجازه یا بهتر بگم مجوز از سوی دولت ایران نداره و فقط بعضی خدماتش محدود شده ولی به ایرانیها اکانت و اجازه استفاده رو میدن فکر کنم ترکیه هم الان اینطور میشه برای پی پالش؟