PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل نمایش قیمت در قسمت دور ها

mad-adwords
May 31st, 2016, 09:44
سلام و درود ما در قسمت دوره ها نمایش قیمت ها به رقم های غیر صحیح نمایش می ده در واقع با انتخاب محصول قسمت دوره ها مثل یک ماه یا سه ماهه قیمت ها یه چیزی دیگه نمایش می می ده اما با انتخاب انها در فاکتور صحیح نمایش می ده با چی کار کنم قیمت در قسمت دورها صحیح نشون بده با تشکر
عکس اپلود شد.

mad-adwords
May 31st, 2016, 14:46
سلام و درود ما در قسمت دوره ها نمایش قیمت ها به رقم های غیر صحیح نمایش می ده در واقع با انتخاب محصول قسمت دوره ها مثل یک ماه یا سه ماهه قیمت ها یه چیزی دیگه نمایش می می ده اما با انتخاب انها در فاکتور صحیح نمایش می ده با چی کار کنم قیمت در قسمت دورها صحیح نشون بده با تشکر
عکس اپلود شد.
up.....

behravesh
May 31st, 2016, 15:15
در این قالب فقط اینطور هست یا روی قالب های دیگه هم تست کردید؟
این مشکل بر میگرده به قالب

mad-adwords
May 31st, 2016, 15:22
در این قالب فقط اینطور هست یا روی قالب های دیگه هم تست کردید؟
این مشکل بر میگرده به قالب

روی 2 قالب فارسی و خود پیش فرض انگلیسی امتحان کردم همین قیمت ها نمایش می ده تغییری نمی کنه

a.e
May 31st, 2016, 15:24
با سلام و عرض ادب

واحد پول را از تومان به ریال تغییر دهید و مجدد تست نمایید.

gharibion
May 31st, 2016, 15:24
از ورژن نال شده استفاده می کنید ؟

mad-adwords
May 31st, 2016, 15:35
با سلام و عرض ادب

واحد پول را از تومان به ریال تغییر دهید و مجدد تست نمایید.

این هم امتحان کردیم نشد مشکل ما فقط نمایش قیمت ها مشکلی توی پرداخت و نمایش توی سبد سفارش نیست فقط نمایش قیمت ها یه قیمت دیگه نمایش می ده

- - - Updated - - -

از ورژن نال شده استفاده می کنید ؟

نه نال نیست به اخرین ورژن 6.3.1 اپدیت کردیم این طوری شد

behravesh
May 31st, 2016, 15:41
این هم امتحان کردیم نشد مشکل ما فقط نمایش قیمت ها مشکلی توی پرداخت و نمایش توی سبد سفارش نیست فقط نمایش قیمت ها یه قیمت دیگه نمایش می ده

- - - Updated - - -

نه نال نیست به اخرین ورژن 6.3.1 اپدیت کردیم این طوری شد

اگر هر دو قالب این مشکل را دارند پس به احتمال خیلی زیاد از یکی از ماژول ها هست که سازگاری نداره با این نسخه
یکبار همه ماژول هارا غیر فعال کنید و نتیجه را اعلام کنید

mad-adwords
May 31st, 2016, 16:12
اگر هر دو قالب این مشکل را دارند پس به احتمال خیلی زیاد از یکی از ماژول ها هست که سازگاری نداره با این نسخه
یکبار همه ماژول هارا غیر فعال کنید و نتیجه را اعلام کنید

این کار هم مشکل حل نکرد همه ماژول بانک غیرفعال کردم و هم ماژول سیستمی .

behravesh
June 1st, 2016, 12:30
این کار هم مشکل حل نکرد همه ماژول بانک غیرفعال کردم و هم ماژول سیستمی .
دوست عزیز یکی از فایل ها مشکل پیدا کرده
و خیلی سخت هست بتونیم اینجا راهنمایی کنیم
اگر تیم ویور دارید با بنده در ارتباط باشید تا براتون چک کنم

negarnovin
June 1st, 2016, 13:10
مشکل احتمالا از whmcs هست که نصب کردید از سایت دیگری که مطمئن تر و بهتر هستش دانلود کنید و فایل هارو جایگزین کنید احتمالا مشکل شما حل گردد.