PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : من دعا نویس شهرم ****هر کی خر نیست باهاش قهرم !!!!

behrooz_iri
November 5th, 2010, 23:00
لطفا این تاپیک رو تا آخر بخونید بعد به علت نام گذاری این تاپیک توسط من پی ببرید

فروش پک های افزایش فروش محصولات اینترنتی شما با درامد تضمینی - PersianTools Forums (http://www.forum.persiantools.com/t170664.html)

AmirHosein
November 5th, 2010, 23:35
کسی ندیدم ناراضی باشه! جریان چیه سرت کلاه گزاشته؟

behrooz_iri
November 5th, 2010, 23:43
عزیز جان اروجلو عزیز من سرم از این کلاه ها نمیره هنوز به اونجاها نرسیده فعلا ابتدای کلاه برداریه !!! اگه کسی بهش پول داده هنوز نفهمیده تا کجاش کلاه رفته کسی که فروشگاه داره میدونه در آوردن این مبالغ با این مقدار تبلیغات امکان نداره الان از تبلیغ در بهترین شرایط فقط پول تبلیغ به دست میاد بجز چند مورد خاص که اون هم به زور به 30 درصد سود دهی میرسه بعد این آقا اگه میتونست همچین پولی در بیاره چرا واسه خودش نمیکنه عین یه دعا نویس که میخواد واسه همه دعا بنویسه و مستجاب بشه غافل از اینکه اگه دعاش مستجاب میشد که یه دعای توپ واسه خودش میکرد که کنار خیابون نباشه !!!

Doublex
November 6th, 2010, 01:03
مزخرف هستش .. اون دوست خوب جوابی بهش دادن : تو اگه بیل بزنی باغچه خودتو بیل بزن

AmirHosein
November 6th, 2010, 03:20
حالا باید دید کی شکایت ها شروع میشه8-|

agent47
November 6th, 2010, 10:11
موافقم.
طرف اگر درآمد اینجوری داره برای افراد درست میکنه، چرا از اونها پول می گیره . خوب از همون درآمد برای خودش هم بر داره دیگه .
مثل این ایمیل ها می مونه که به طرف می گه شما برنده یک گوشیه iPhone Thorch شدین. لطفا برای ارسال این هدیه، هزینه پست را به این شماره حساب واریز نمایید.
خدا بخیر بگذرونه.

irsup
November 6th, 2010, 13:13
یه نوع کارآفرینی هست که در نوع خود جالبه اما نمیشه از حرف دوستمون هم گذشت :

طرف اگر درآمد اینجوری داره برای افراد درست میکنه، چرا از اونها پول می گیره . خوب از همون درآمد برای خودش هم بر داره دیگه .
مثل این ایمیل ها می مونه که به طرف می گه شما برنده یک گوشیه iPhone Thorch شدین. لطفا برای ارسال این هدیه، هزینه پست را به این شماره حساب واریز نمایید.

TehranServer
November 6th, 2010, 15:17
نباید زود قضاوت کرد . اما با نظر دوستان موافقم . معمولا اگر کسی متد و روش خاصی داره سعی میکنه محفوظ نگهش داره تا رقبا زیاد نشن . نه اینکه بیاد تو فروم حراجش کنه .

lvlehrad
November 6th, 2010, 16:21
خوب این 100% معلومه که ایشون خیلی بخواد به حرفش پایبند باشه حداقل هارو از جیب خودش میده اینجوری تهش یه 90 تومن براش میمونه (90 تومن برا 10 روز خیلی خوبه !!!) تازه من فقط 1دونشو دیدم...
یعنی طرف پولشون رو ازشون میگیره خورد خورد میده بهشون :دی

البته درست نیست راجع کلاهبرداری اینجا بحث بشه ... چون سری تاپیک رو میبندن ...

saeidj
November 6th, 2010, 17:49
خندم میگیره همه هم باور کردنو دارن باش بحث می کنن شرایط اون چیه شرایط این چیه!!! میگه سالی 2 میلیاردو نیم درامد داریم:))

behrooz_iri
November 6th, 2010, 18:11
خندم میگیره همه هم باور کردنو دارن باش بحث می کنن شرایط اون چیه شرایط این چیه!!! میگه سالی 2 میلیاردو نیم درامد داریم:))

همه که مثل تو حرفه ای نیستند سعید جان اون با ماها که خ ر نیستیم کلا قهره !!!!

shervin114
November 6th, 2010, 18:33
چند ماهه دیگه اومدند تو پرشین تولز تایپیک زدند که آی فلانی پولم رو گرفته و پس نمیده :65:
آخه بدبختی اینه تایپیک هم میزنیم که این کار کلاهبرداریه بقیه ... رو پاره می کنند

rozdata
November 6th, 2010, 18:55
ای بابا

ملت خوب ترفند های کلاه برداری رو بلد شدن

آخه بگو شما که سرت به این چیزا فروز نمیاد چرا اومدی میگی فلان مقدار در امد دارم خودت رو مضحکه عام و خاص کردیا :x

---------- Post added at 05:55 PM ---------- Previous post was at 05:53 PM ----------

کسانی که از نظر مالی ضعیف هستند پکیج تست را هر 2 روز تمدید کنند . در این دو روز پولشان را چندین برابر خواهم کرد که بتوانند مانور بیشتر بدهند.

ای دمت هات با این شعارت :39:>:d<