PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چارت مدارک شرکت سیسکو cisco

rozdata
November 5th, 2010, 21:06
http://up.vivadl.com/images/ijpektpugy1u9u2c8q4.jpg

alisc
November 6th, 2010, 19:09
ای کاش لطف می کردید هزینه هر دوره رو هم ذکر می کردید :)
در هر صورت ممنون

rozdata
November 7th, 2010, 00:33
ای کاش لطف می کردید هزینه هر دوره رو هم ذکر می کردید :)
در هر صورت ممنون

دوست عزیز در ایران نمیتونید این مدارک رو بگیرید شرکت سیسکو ایران رو تحریم کرده

شرکت های سود جویی در ایران وجود دارند که ادعا می کنند مدرک اصل ارائه میدهند اما دروغی بیش نیست

sharax
November 7th, 2010, 02:02
به نظر شما براي شروع cisco بايد چيكار كنيم؟

Online24
November 7th, 2010, 02:23
به نظر شما براي شروع cisco بايد چيكار كنيم؟

از پایه هرم دوره های Cisco (http://www.globalknowledge.ae/images/cisco_pyramide2.png) شروع کنید .

پیشنهاد بنده برای شروع ، گذراندن دوره +Comptia Network (توصیه شده توسط کمپانی سیسکو ) هست . بعد از گذراندن این دوره ( که تقریبا نصف سیلابس دوره CCNA را شامل میشود ) کاملا آماده فراگیری دوره CCNA خواهید بود و با یک start خوب و قوی امکان پیشرفت در هرم دوره های Cisco را بدست خواهید آورد .

* البته صدور مدرک رسمی cisco برای ایرانیان با محدودیت همراه هست . غیر ممکن نیست ! فقط هزینه و انرژی زیادی از شما میگیرد . و از آنجایی که این مدارک تاریخ انقضا دارند و هر 2 یا 3 سال میبایست با گذراندن امتحان جدید ، تمدید شوند بسیاری از هموطنان ما از خیر داشتن این مدارک میگذرند .

در ایران هم تدریس این دوره ها نزدیک به استاندارد و طبق سیلابس کمپانی مربوطه انجام میشود و در پایان دوره ، گواهی آموزشی از آموزشگاه مربوطه برای شما صادر میشود .

sharax
November 7th, 2010, 02:35
بحث اعتبار مدارك بين المللي مثل cisco و... چجوري هست تو ايران؟
كسايي كه اين مدرك رو دارن بازار كار برايشان هست؟ يعني كسي توجه اي ميكنه به اين مدارك؟
دانشگاه ها چطور؟
من كه عقيده دارم كه هركس بايد اطلاعات عمومي خودشو تو ضمينه اي كه فعاليت ميكنه بالا ببره ولي دوستان و آشنايان هم راست ميگن وقت براي يك چيزي كه تهش نه نون داشته باشه نه آب فايده نداره:ي
ولي من 100% دوره هاشو ميرم چون تو اين سن هنوز كلاس نرفتم:))

---------- Post added at 02:35 AM ---------- Previous post was at 02:30 AM ----------

يك سوال
تو ايران كجارو پيشنهاد ميكنين؟

Online24
November 7th, 2010, 02:44
تجربه ای که بنده دارم اینه که این مدارک نه برای شما ( به عنوان کارجو برای مثال ) و نه برای کارفرما ارزش اصلی رو نداره .
فقط رزومه شما رو (برای خودتون) سنگین تر میکنه . چیزی که اصل هست قابلیت های عملی و قابل اثبات شماست که در عمل ارائه میدید و این دوره و مدارک رو فقط در حد ارتقاء و اثبات همین قابلیت های عملی بدونید .

فردی که از نظر فنی حرفی برای گفتن داشته باشه مطمئنا بازار کار مناسبی هم برای اون وجود داره .

این مدارک برای کارفرما ( کسی که واقعا کار تخصصی از شما انتظار داشته باشه ) از مدارک دانشگاه ارزشمند تر هست . ( ولی بدون مدرک دانشگاه ممکنه شما رو نپذیرند )

برای دانشگاه ها و رشته های ایران ارزشمند نیست ، چون تا اونجایی که بنده اطلاع دارم رسما" معادل سازی نمیشوند .

---------- Post added at 02:44 AM ---------- Previous post was at 02:43 AM ----------

[/COLOR]يك سوال
تو ايران كجارو پيشنهاد ميكنين؟

بدون شک مجتمع فنی تهران .

AmirHosein
November 7th, 2010, 03:16
بدون شک مجتمع فنی تهران .
اینم سایتش!
مجتمع فني تهران (http://www.mft.info/Global/Fa/default.aspx)

rozdata
November 7th, 2010, 22:13
دوست عزیز برای شروع میتونید از ccna شروع کنید

کتاب این دوره : icnd1 , icnd 2

sa8344
July 23rd, 2011, 02:36
با سلام
دوستان عزیز ، در ایران امکان امتحان وجود نداره. اما در خارج از ایران ، همانطوریکه خودم برای دوره switch انجام دادم ، بهتره در هر کشور به دفتر نمایندگی شرکت سیسکو برید و به شما کمک می کنند و براحتی می تونید امتحان بدهید.
من پارسال سهریور ماه به دبی - ناحیه internet city رفته بلوک 17 و 18 جنب دفترنمایندگی سیسکو- امتحان دادم .
ملیت ابرانی مشکل نداره.
البته به سنتر های دیگه که داخل بر دبی و جای دیگردبی بغیر از internet city مراجعه نکنید که بهانه می ارند و امتحان نمی گیرند.

موفق باشید.
حهت اطلاعات بیشتر به cisco_sa8344@yahoo.com ایمیل کنید تا بهتر راهنمایی کنم تا با مشکلات دیگه ای مواجه نشوید.

PENOIL
July 24th, 2011, 12:02
برای چه کاری هستش؟ میشه توضیح بدید ممنون

payaserver
July 24th, 2011, 12:23
سوالت رو واضح تر بگو !!چی برای چه کاری هست ؟