PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نمایش اطلاعات سرور قبلی سایت برای اکثر بازدیدکنندگان

khalvateman
May 29th, 2016, 13:29
سلام خدمت دوستان! بنا به مسایلی هاستینگ سایت خود را عوض کردم که متاسفانه با گذشت یک ماه از این تغییر هاستینگف طبق گزارش های رسیده بسیاری از بازدیدکنندگان سایت همچنان اطلاعات هاست قبلی را مشاهده می نمایند و پست ها و ارسال های جدید را نمی توانند ببینند!!
امکان اینکه به همه بازدیدکنندگان اعلام بشود که کش مررورگر خود را پاک نمایند نیز وجود ندارد!
پیشنهاد دوستان برای حل این مشکل چیست؟
ممنون

softlayer
May 29th, 2016, 13:36
چنین چیزی تقریبا غیر ممکن هست که بعد از یک ماه هنوز کش لود بشه.
اول اطمینان حاصل کنید که دی ان اس های شما به درستی تنظیم شده، از وبسایت زیر بررسی کنید.
http://intodns.com/
مرحله دوم اگر هنوز هاست سابق شما فعال هست یک فایل به اسم index.php در روت ایجاد کنید تا حداقل از لود مطالب سابق جلوگیری کنید، و کاربر وادار به لود مجدد بشه.

khalvateman
May 29th, 2016, 13:54
تعدادی از بازدیدکنندگان مون می تونن مشاهده کنن اما تعدادی هم نه!! خود من میتونم خبر بزارم و خبرها رو هم مطالعه کنم و ...
دی ان اس ها هم درسته...
هاست قبلیم مسدود شده! و بازدیدکنندگان با خطای هاست شما مسدود شده مواجه میشن! اونهایی که مطالب جدید و نمی تونن ببینن

behravesh
May 29th, 2016, 13:57
سلام خدمت دوستان! بنا به مسایلی هاستینگ سایت خود را عوض کردم که متاسفانه با گذشت یک ماه از این تغییر هاستینگف طبق گزارش های رسیده بسیاری از بازدیدکنندگان سایت همچنان اطلاعات هاست قبلی را مشاهده می نمایند و پست ها و ارسال های جدید را نمی توانند ببینند!!
امکان اینکه به همه بازدیدکنندگان اعلام بشود که کش مررورگر خود را پاک نمایند نیز وجود ندارد!
پیشنهاد دوستان برای حل این مشکل چیست؟
ممنون

در صورت امکان ادرس سایت را ارسال نمایید
خود شما هم بعضی مواقع سایت با مطالب قدیمی را می بینید؟
اگر هاست قبلی شما مسدود شده پس چطور مطالب هاست قبلی لود می شود؟

miladtnt
May 29th, 2016, 14:00
چنین چیزی تقریبا غیر ممکن هست که بعد از یک ماه هنوز کش لود بشه.
اول اطمینان حاصل کنید که دی ان اس های شما به درستی تنظیم شده، از وبسایت زیر بررسی کنید.
http://intodns.com/
مرحله دوم اگر هنوز هاست سابق شما فعال هست یک فایل به اسم index.php در روت ایجاد کنید تا حداقل از لود مطالب سابق جلوگیری کنید، و کاربر وادار به لود مجدد بشه.

از کلود فلر یا سیستم های caching مشابه استفاده نمیکنین؟

khalvateman
May 29th, 2016, 14:08
با عرض پوزش آدرس را به صورت خصوصی ارسال کردم/
وقتی از یک سرویس دهنده دیگر نت استفاده می کنم گاها پیش میاد! دو سه باری اتفاق افتاده برام/مخصوصا با گوشی

چند روزی هست که هاست بسته شده! قبلش اخرین مطالبی که توی اون هاست ارسال کردم نمایش داده میشد

- -

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

از کلود فلر یا سیستم های caching مشابه استفاده نمیکنین؟

نه استفاده ای ندارم

softlayer
May 29th, 2016, 14:24
تعدادی از بازدیدکنندگان مون می تونن مشاهده کنن اما تعدادی هم نه!! خود من میتونم خبر بزارم و خبرها رو هم مطالعه کنم و ...
دی ان اس ها هم درسته...
هاست قبلیم مسدود شده! و بازدیدکنندگان با خطای هاست شما مسدود شده مواجه میشن! اونهایی که مطالب جدید و نمی تونن ببینن

با توجه به مواردی که شما عرض کردید به نظر میرسه dns های قبلی شما هنوز به نحوی در ارتباط هست.
در صورت تمایل ادرس سایت رو به همراه dns قدیم و جدید ارسال بفرمایید تست کنیم

khalvateman
May 29th, 2016, 14:31
خصوصی ارسال کردم.
softlayer
May 29th, 2016, 14:47
جهت رفع مشکل کاربران دیگه ای که به این تاپیک مراجعه میکنند:
همونطور که خدمت شما عرض شد مشکل از dns ها بود که باید از طریق ارائه دهنده هاست پیگیر وضعیت باشید.

khalvateman
May 30th, 2016, 07:44
جهت رفع مشکل کاربران دیگه ای که به این تاپیک مراجعه میکنند:
همونطور که خدمت شما عرض شد مشکل از dns ها بود که باید از طریق ارائه دهنده هاست پیگیر وضعیت باشید.

ممنون از شما/ بله گوا مشکل از دی ان اس ها بود که به طور کامل ست نشده بود