PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتخاب نام هاستینگ

CYCLONER
May 29th, 2016, 13:19
با سلام

بنده به دلیل مشکلاتی در سئو باید دامنه ام رو عوض کنم

به نظر شما چه اسمی رو انتخاب کنم ؟

1 . جهان وب هاست
2 . جهان وب
3 .

سرزمین
May 29th, 2016, 13:20
از اسامی تکراری استفاده نکنید یک اسم جدید انتخاب کنید و فعالیت کنید.

CYCLONER
May 29th, 2016, 13:25
پرداز وب هاست بنده جستجو کردم نبود

joomla2
May 29th, 2016, 13:52
پرداز وب هاست بنده جستجو کردم نبود

سلام.
اگر دامنه پالیز هاست palizhost.com میخواهید میتونم بفروشم بهتون. هم com و هم ir

CYCLONER
May 29th, 2016, 13:55
سلام.
اگر دامنه پالیز هاست palizhost.com میخواهید میتونم بفروشم بهتون. هم com و هم ir

درود نیاز نیست ولی اگر کمک کنید برای انتخاب نام ممنون میشم

joomla2
May 29th, 2016, 13:55
راستی.
برای سئو که همین دامنه mihanhost.co که دارید عالیه. هم کوتاه هم کلمه کلیدی host
اگر مشکل خاصی برای سئو دارید مطرج کنید شاید دوستان بتونن راهنمایی کنند. دامنه را عوض نکنید بهتره

ما هم دو دامنه پسوند co داریم یکی iranweb.co و یکی joomlahost.co هردو برای سئو عالی عمل کردند.

ASC
May 29th, 2016, 14:47
webhost زیاد جا افتاده نیست web یا host خالی بهتره

CYCLONER
May 29th, 2016, 14:54
راستی.
برای سئو که همین دامنه mihanhost.co که دارید عالیه. هم کوتاه هم کلمه کلیدی host
اگر مشکل خاصی برای سئو دارید مطرج کنید شاید دوستان بتونن راهنمایی کنند. دامنه را عوض نکنید بهتره

ما هم دو دامنه پسوند co داریم یکی iranweb.co و یکی joomlahost.co هردو برای سئو عالی عمل کردند.

با سلام قبل از عید هارد سرور بنده سوخت و اطلاعات سایت بنده فقط پاک شد به خاطر مشتریان وقت نشد بک آپ سایت خودم رو نجات بدم

و کلی تو گوگل برام منفی شد و تمامی سرچ ها رفت مثلا هاست اشتراکی دایرکت ادمین جستجو می کردید سایت بنده لینک اول بود متاسفانه از بین رفته

البته با وقت خیلی زیاد حل میشه و خیلی زمان میبره

تو جستجوی کلمه میهن هاست سایت میهن وب هاست هم میاد که برای این که اونو جلو بزنم باید کلی هزینه کنم که باید یه عمر هزینه کرد و فکر نکنم ارزششو داشته باشه

این سایت رو بنده به خاطر تیم امنیتی که قبلا داشتم زده بودم و هیچ بدون هیچ بررسی یه دامنه ثبت کردم یعنی اون زمان هیچ قصد هاستینگ نداشتم

بعدش دیگه تیمم رو جمع کردن و افتادیم سر هاستینگ

webhost زیاد جا افتاده نیست web یا host خالی بهتره

با سلام

اتفافا مانند میهن وب هاست که زیاد معروفه البته زیاد تعریف ندیدم ازشون

Iranicaserver
May 29th, 2016, 14:57
با سلام نظر شخص من اینکه

یک اسم دهن پر کن و خاص و غیر تکراری انتخاب کنید اسامی که قبلش تکراری نباشه جهان پرداز جهان وب من حقیقتش درجا فکرم میره سمت جهان پی و میگم شاید ربطی به جهان پی داشته باشه
البته نظر شخصی من اینه ممکن شما نظر دیگری داشته باشید

CYCLONER
May 29th, 2016, 15:00
با سلام نظر شخص من اینکه

یک اسم دهن پر کن و خاص و غیر تکراری انتخاب کنید اسامی که قبلش تکراری نباشه جهان پرداز جهان وب من حقیقتش درجا فکرم میره سمت جهان پی و میگم شاید ربطی به جهان پی داشته باشه
البته نظر شخصی من اینه ممکن شما نظر دیگری داشته باشید

بنده هم اول این گونه فکر می کردم

ولی شما مثلا وقتی میگن mihanscipt فکرت میره سره mihanwebhost نه چون میدونی که خیلی فرق داره اگر شناخته شده باشه مردم فرقشونو خودشون احساس می کنه

ولی بازم ممنون از نظرتون

iranian-portal
May 29th, 2016, 15:05
با سلام قبل از عید هارد سرور بنده سوخت و اطلاعات سایت بنده فقط پاک شد به خاطر مشتریان وقت نشد بک آپ سایت خودم رو نجات بدم

و کلی تو گوگل برام منفی شد و تمامی سرچ ها رفت مثلا هاست اشتراکی دایرکت ادمین جستجو می کردید سایت بنده لینک اول بود متاسفانه از بین رفته

البته با وقت خیلی زیاد حل میشه و خیلی زمان میبره

تو جستجوی کلمه میهن هاست سایت میهن وب هاست هم میاد که برای این که اونو جلو بزنم باید کلی هزینه کنم که باید یه عمر هزینه کرد و فکر نکنم ارزششو داشته باشه

این سایت رو بنده به خاطر تیم امنیتی که قبلا داشتم زده بودم و هیچ بدون هیچ بررسی یه دامنه ثبت کردم یعنی اون زمان هیچ قصد هاستینگ نداشتم

بعدش دیگه تیمم رو جمع کردن و افتادیم سر هاستینگ

موضوعی که فکر میکنم شما در مورد سئو به کلی فراموش کردید، عمر دامنه است!!!

عمر دامنه فعلی شما، نسبت به دامنه ای که امروز ثبت میشه، خودش نوعی امتیاز هست در سئو!

برای حل مشکل مطالب پاک شده، دامنه رو به صورت کامل روی noindex و nofollow قرار بدید، گوگل ایندکس های ثبت شده شما رو جمع آوری میکنه، سپس این فرصت رو خواهید داشت تا دوباره مطالب جدید ایجاد کنید، و با باز کردن مجدد ایندکس گذاری، دوباره ارزش دامنه رو احیا کنید.

Iranicaserver
May 29th, 2016, 15:05
بنده هم اول این گونه فکر می کردم

ولی شما مثلا وقتی میگن mihanscipt فکرت میره سره mihanwebhost نه چون میدونی که خیلی فرق داره اگر شناخته شده باشه مردم فرقشونو خودشون احساس می کنه

ولی بازم ممنون از نظرتون

بله حق با شما هستش این هم می تواند درست باشد اما برخی از اسامی واقعا اشباع شدن و زیاد به کار رفتن در اسامی وب سایت ها حالا شما می توانید وقت بزارید واقعا هم میگم وقت بزارید روی این کا یک اس خاص نه عجیب..!
الان سایت های هستند که اسامیشون بنظر شخص بنده قشتنگ و مشخص هست روشون کار شده خیلی برای انتخاب نامش شما هم عجله نکنید یک لیست درست کنید و نام های پیشنهادی خودتون رو داخلش بزارید و از بین اون ***** کنید تا به بهترین اون برسید و تحقیق هم کنید خوب در نت

CYCLONER
May 29th, 2016, 15:09
موضوعی که فکر میکنم شما در مورد سئو به کلی فراموش کردید، عمر دامنه است!!!

عمر دامنه فعلی شما، نسبت به دامنه ای که امروز ثبت میشه، خودش نوعی امتیاز هست در سئو!

برای حل مشکل مطالب پاک شده، دامنه رو به صورت کامل روی noindex و nofollow قرار بدید، گوگل ایندکس های ثبت شده شما رو جمع آوری میکنه، سپس این فرصت رو خواهید داشت تا دوباره مطالب جدید ایجاد کنید، و با باز کردن مجدد ایندکس گذاری، دوباره ارزش دامنه رو احیا کنید.

زمان بره

ولی بازم ارزش این دامنه .co زیاده اولین بار در سال 2003 ثبت شده بوده با whois فهمیدم

- - - Updated - - -

بله حق با شما هستش این هم می تواند درست باشد اما برخی از اسامی واقعا اشباع شدن و زیاد به کار رفتن در اسامی وب سایت ها حالا شما می توانید وقت بزارید واقعا هم میگم وقت بزارید روی این کا یک اس خاص نه عجیب..!
الان سایت های هستند که اسامیشون بنظر شخص بنده قشتنگ و مشخص هست روشون کار شده خیلی برای انتخاب نامش شما هم عجله نکنید یک لیست درست کنید و نام های پیشنهادی خودتون رو داخلش بزارید و از بین اون ***** کنید تا به بهترین اون برسید و تحقیق هم کنید خوب در نت

بنده هم این جهان وب هاست رو از طریق جستجو پیدا کردم تو اینترنت فقط یک سایت به ادرس JAHANHOST.COM یا .ORG بود که اونم ارور میده و الکساشو هم دیدم وضعش خرابه

iranian-portal
May 29th, 2016, 15:14
زمان بره

ولی بازم ارزش این دامنه .co زیاده اولین بار در سال 2003 ثبت شده بوده با whois فهمیدم

صلاح مملکت خویش، خسروان دانند.

اما شما دامنه جدید هم که ثبت کنید، حداقل 3 ماه زمان میبره تا به ورودی مطلوبی برسید، تازه اگر بتونید به نحو احسن در بازار رقابت تنگاتنگ واژه کلیدی هاست، هاستینگ و... جایی باز کنید.

CYCLONER
May 29th, 2016, 15:19
صلاح مملکت خویش، خسروان دانند.

اما شما دامنه جدید هم که ثبت کنید، حداقل 3 ماه زمان میبره تا به ورودی مطلوبی برسید، تازه اگر بتونید به نحو احسن در بازار رقابت تنگاتنگ واژه کلیدی هاست، هاستینگ و... جایی باز کنید.

درود

بنده از وقتی که دامنه رو ثبت کردم روی اون که هاستینگمو انتقال نمیدم مدتی روش کار می کنم تا سئوش اوکی شه سپس انتقال میدم

در مورد این دامنه هم گقتم که مثلا mihanhost.com , mihanwebhost.com , mihanhosting و ... زیاد هست می خوام اختصاصی باشه غیر از اختصاصی بودن

مثلا در جستجوی سایت بنده میهن وب هاست میاد که برای این که اونو تو جستجو جلو بزنم باید کلی هزینه کنم که اگر هم درآمدم زیاد شد بازم زمان بر و هزینه بره

CYCLONER
May 29th, 2016, 16:50
up ..

Hi Data
May 29th, 2016, 16:55
با سلام.

درصورت درخواست دامنه ServerPlus.org قابل ارائه است.

پارسال ثبت شده.

CYCLONER
May 29th, 2016, 18:02
با سلام.

درصورت درخواست دامنه ServerPlus.org قابل ارائه است.

پارسال ثبت شده.

با سلام

ممنون مرسی نیازی نیست ولی اگر کمک می کردید در انتخاب نام دامنه خیلی بهتر بود

DANG3R
May 29th, 2016, 18:08
درود
برند شما چیست؟
تهش یا سرش هاست یا سرور بزارید
،،
یا میتونین از نام شهر زیباتون استفاده کنید

Majiiid
May 29th, 2016, 18:19
سلام
تلگرام اگر دارین آیدی بفرستین ببینیم چیکارش میتونیم بکنیم

CYCLONER
May 29th, 2016, 19:18
درود
برند شما چیست؟
تهش یا سرش هاست یا سرور بزارید
،،
یا میتونین از نام شهر زیباتون استفاده کنید

ممنون مرسی

سلام
تلگرام اگر دارین آیدی بفرستین ببینیم چیکارش میتونیم بکنیم

آی دی تلگرام : aminkhatoonabadi

armin.rf
May 30th, 2016, 00:34
درود عزیز .

یک نکته رو عرض کنم خدمتتون (بر اساس تفکر شخصی)

هر طور شده دامنه ای که الان دارید باهاش کار میکنید رو راه بندازید بنا به چند دلیل

تاکنون ممکنه شناخته شده باشید و اگر دامنه جدید بگیرید باید یک سال دیگه فعالیت کنید تا جایگاه فعلی تون رو به دست بیارید

نزدیک تابستان هستش و ممکنه با حرف افراد که میگن تابستون شد و هاستینگ های جدید مواجه بشید در صورتی که اینطور نیست

باز هم خودتون مختارید :x

CYCLONER
May 30th, 2016, 14:23
درود عزیز .

یک نکته رو عرض کنم خدمتتون (بر اساس تفکر شخصی)

هر طور شده دامنه ای که الان دارید باهاش کار میکنید رو راه بندازید بنا به چند دلیل

تاکنون ممکنه شناخته شده باشید و اگر دامنه جدید بگیرید باید یک سال دیگه فعالیت کنید تا جایگاه فعلی تون رو به دست بیارید

نزدیک تابستان هستش و ممکنه با حرف افراد که میگن تابستون شد و هاستینگ های جدید مواجه بشید در صورتی که اینطور نیست

باز هم خودتون مختارید :x

با سلام

ممنون از نظر شما بهترین نظری که دیدم رو شما دادید ولی متاسفانه فکر می کنم هر چه زود تر عوض می کنم بهتر خواهد بود اصلا میهن هاست رو دوست ندارم اسمش رو

iHSG
May 30th, 2016, 14:27
سلام
به نظر منم همین mihanhost.co خیلی بهتره.
شخصاً این دامنه رو حتی بهتر از دامنه طولانی mihanwebhost.com می دونم.
شما به هم اسم هاتون چی کار دارید اگه خدمات خوب بدید هستن کسایی که اون هم اسم مشهورتون رو ول میکنن و میان سراغ شما.
تعویض اسم هم به نظرم وقتی ارزش داره که حداقل اسم جدید واقعاً برند باشه وگرنه با این اسم هایی که شما در نظر دارید همین میهن هاست ازشون بهتره.

CYCLONER
May 30th, 2016, 14:37
سلام
به نظر منم همین mihanhost.co خیلی بهتره.
شخصاً این دامنه رو حتی بهتر از دامنه طولانی mihanwebhost.com می دونم.
شما به هم اسم هاتون چی کار دارید اگه خدمات خوب بدید هستن کسایی که اون هم اسم مشهورتون رو ول میکنن و میان سراغ شما.
تعویض اسم هم به نظرم وقتی ارزش داره که حداقل اسم جدید واقعاً برند باشه وگرنه با این اسم هایی که شما در نظر دارید همین میهن هاست ازشون بهتره.

ممنون از نظرتون

به اسم نیست که عزیز آخه مثلا یه زمانی به خاطر تیم امنیتی باز کرده بودم و این سایت رو خیلیا برای تیم امنیتی می دونن می خوام عوض کنم به خاطر همون

بیشتر هم سئو باید روش زیاد کار کنم که دامنه جدید بهتر هست

یکی دیگه هم لینک ثبت شده تو zone-h داره یعنی یه بار هک شده بوده از طریق دسترسی که به سرور داده بودم به دوستم

CYCLONER
May 30th, 2016, 17:16
UP...

gharibion
May 30th, 2016, 18:45
از نام هایی که قرار دارید جهان وب هاست بهتره البته اگر قبلا ثبت نشده باشه .

CYCLONER
May 30th, 2016, 19:45
از نام هایی که قرار دارید جهان وب هاست بهتره البته اگر قبلا ثبت نشده باشه .

متاسفانه امروز بررسی کردم ثبت شده

- - - Updated - - -

پرداز وب هاست با دامنه pardazwebhost.com ثبت شد

hostorder
May 30th, 2016, 22:51
hostorder.ir رو خواستید با قیمت خوب بهتون میدم

mohebali
May 31st, 2016, 14:23
یک اسم برند استفاده کنید