PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گیم سرور

mrsezar
May 29th, 2016, 10:07
سلام دوستان عزیز
یک سوال داشتم در زمینه گیم سرور
بنده یک گیم سرور دارم که بازی های اورجینال روش ران کردم یعنی سرور همیشه به استیم متصل است و سرور بنده اینترنت هست
حالا بخش اصلی سوال بنده این است که میشه
همین سرور رو به صورت اینترانت و متصل به استیم ران کرد
یعنی اینترانت باشه و بتونه به استیم متصل بشه
از چند نفر شنیدم این کار شدنی است
ممنون میشم راهنمایی کنید

alirezakaj
May 29th, 2016, 10:44
سلام دوستان عزیز
بنده یک گیم سرور دارم که بازی های اورجینال روش ران کردم یعنی سرور همیشه به استیم متصل است و سرور بنده اینترنت هست
ممنون میشم راهنمایی کنید
دوست عزیز اول از همه باید فازتون رو روشن کنید .... فازتون چیه؟
آیا میخواید کامل اینترنت باشه یا اینکه از ترس دیداس برید اینترانت ؟ اگر هر دو رو میخواید باید بگم دیداس میخورید ....
در ضمن من ندیدم کسی تو استیم اینکارو بکنه و فقط توی گیم رنجر شدنیه این کار اونم با 2 سرور مجزا .
موفق باشید

TukaNet
May 29th, 2016, 11:11
سلام دوستان عزیز
ممنون میشم راهنمایی کنید

با انجام nat روی شبکه این کار شدنی است

دوست عزیز اول از همه باید فازتون رو روشن کنید .... فازتون چیه؟
آیا میخواید کامل اینترنت باشه یا اینکه از ترس دیداس برید اینترانت ؟ اگر هر دو رو میخواید باید بگم دیداس میخورید ....
در ضمن من ندیدم کسی تو استیم اینکارو بکنه و فقط توی گیم رنجر شدنیه این کار اونم با 2 سرور مجزا .
موفق باشید

گمان نمی کنم کلمه "فاز" شایسته استفاده در این فروم تخصصی باشد

Iranicaserver
May 29th, 2016, 17:52
یه راهش اینکه یه آی پی اینترنت بگیرید و لیمیت کنید بر روی مثلا 512 از سمت سرویس دهند شما و آیپی اینترانت هم داشته باشید برای پلیرها داخلیتون

Erfan-mohsenian
June 1st, 2016, 11:58
سلام
بهترین کار یه سرور اینترانت خوب مثل تبیان بگیرید و بعد از طریق یه سرور اینترنت به عنوان مثال زیرساخت تونل بزنید

farhadhelix
June 1st, 2016, 23:16
شدنی هست

سرور اینترانت بگیرید و یک سرور میکروتیک اینترنت

دی ان اس های استیم رو روی سرور دستی کنید به سمت ای پی میکروتیک و از میکروتیک به سمت ای پی های اصلی با پورت های مشخص dsnat کنید