PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ███ یه مشکل کوچیک دارم در php ███

NersiA
May 29th, 2016, 00:46
سلام دوستان.
من یه مشکل کوچیک دارم و باید تا صبح درست کنم بدم به استاد چند تا سوال ازم بپرسه نمرمو بده!

مشکلم اینه که من یه چت روم خیلی ساده بدون sql دانلود کردم. همه چیزش درسته فقط وارد محیط گفت و گو میشم پیغاممو که ارسال میکنم نمایش نمیده رو صفحه

نمیدونم مشکلش چیه....

لطفا دوستان کمک کنید. لینکه دانلود و پیش نمایششم در زیر گذاشتم. همچنین من از wamp استفاده میکنم...

دلیل انتخابم که این چت روم بود اینه که کار متفاوتی باشه و کداش کمه میشه یادگرفت واسه فردا صبح...

پیش نمایش (دمو) :

http://www.tarhche.ir/demos_codes/ChatRoom/index.php

لینک دانلود : http://www.tarhche.ir/download/ChatRoom.zip

همچنین زحمت کدنویسی و... توسط تیم طرح چه بوده و واقعا دستشون دردنکنه بابت زحماتشون

miladtnt
May 29th, 2016, 00:52
مرورگر پشرفتع مثل کردم استفاده کنین برا منکه کار کرد

NersiA
May 29th, 2016, 00:54
مرورگر پشرفتع مثل کردم استفاده کنین برا منکه کار کرد

میشه یه اسکرین شات بگیرید بفرستید؟ میخوام ببینیم همون چیزیه که من میگم یا خیر. ممنون میشم قربان

persian.developer
May 29th, 2016, 00:56
سلام چیزی که من در این زمان کم متوجه شدم سورس شما کامل نیست

miladtnt
May 29th, 2016, 00:56
میشه یه اسکرین شات بگیرید بفرستید؟ میخوام ببینیم همون چیزیه که من میگم یا خیر. ممنون میشم قربان

31543

NersiA
May 29th, 2016, 00:58
سلام چیزی که من در این زمان کم متوجه شدم سورس شما کامل نیست

یعنی دمو کامله ولی نسخه دانلودی ناقصه؟
میشه کمکم کنید یا چیزی دارید بدم استاد؟

خیلی گیییییییرم

- - - Updated - - -

31543

داداش اینکه شما آوردی نسخه دموعه

من تو wamp رو میگم پیغامو نشون نمیده

persian.developer
May 29th, 2016, 01:02
یعنی دمو کامله ولی نسخه دانلودی ناقصه؟
میشه کمکم کنید یا چیزی دارید بدم استاد؟

خیلی گیییییییرم

- - - updated - - -

داداش اینکه شما آوردی نسخه دموعه

من تو wamp رو میگم پیغامو نشون نمیده
آره نظر من همینه
خودتون یاد بگیرید بهتر هست اگه php خوندید از مسائل ابتدایی هست کار با کوکی و سشن ها

NersiA
May 29th, 2016, 01:04
آره نظر من همینه
خودتون یاد بگیرید بهتر هست اگه php خوندید از مسائل ابتدایی هست کار با کوکی و سشن ها

درسته خودم یاد بگیرم بهتره ولی من خیلی گیرم تا چند ساعت دیگه باید بدم به استاد. و من بلد نیستم متاسفانه. اگه کمکم کنید ممنونتون میشم.

T.Toosi
May 29th, 2016, 01:30
فایل post.php را باز کنید <? را با <?php جایگزین کنید.

NersiA
May 29th, 2016, 01:36
فایل post.php را باز کنید <? را با <?php جایگزین کنید.

آقا درست نشد اینی که گفتیدو انجام دادم

T.Toosi
May 29th, 2016, 01:39
آقا درست نشد اینی که گفتیدو انجام دادم

Teamviewer بفرستید نگاه کنم، تنها مشکلی که دیدم همینه اگر short open بروی php.ini فعال نباشد کار نمیکند، من تست کردم با اصلاح short open به درستی کار میکند.

NersiA
May 29th, 2016, 01:46
Teamviewer بفرستید نگاه کنم، تنها مشکلی که دیدم همینه اگر short open بروی php.ini فعال نباشد کار نمیکند، من تست کردم با اصلاح short open به درستی کار میکند.

دستتون دردنکنه. مدیریت سایت طرح چه ایمیلمو جواب دادن و لینک جدید فرستادن و مشکلم برطرف شد. فقط اگه امکان داره میشه درمورد کد ها بهم توضیح بدید و یکم ویرایشش کنم؟؟؟

ممنون میشم اگه ایمیلتون رو بدید از طریق ایمیل بصورت آزادانه گفت و گو کنیم.

متشکرم

mahdikhanzadi
May 29th, 2016, 13:22
سلام دوست گرامی من مدیر طرحچه هستم. سورس کدی که دانلود کردید به خاطر اینکه دستورات نوشته شده در فایل post.php با ?> نوشته شده بود توی لوکال هاست شما کار نمیکنه. من سورس کد رو تغییر دادم و دوباره اپلود کردم. شما دوباره سورس کد رو از سایت دانلود کنید و استفاده کنید مشکل حل شده. موفق باشید.