PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست اموزش فارسی سازی

farshid17
May 28th, 2016, 21:19
با سلام من می خواستم اموزش پولی یا رایگان برای فارسی سازی افزونه وقالب روبگیرم اما هرکس کسی رو میشناسه معرفی کنه تا من بگیرم

hamidsh91
May 28th, 2016, 21:22
سلام فرشید جان
شما با html,css آشنایی داری ؟

farshid17
May 28th, 2016, 21:23
بله كامل ولي نوع كد زنيم انگليسي فارسي rtl كد نزدم

miladtnt
May 28th, 2016, 21:46
اطلاعات کاملی ندارم ولی یکم تحقیق کنین برا افزونه وردپرس اینا با توابعی مثل add_filter انگلیسی هارو فارسی میکنند

برا قالب هم بسته به دانش css خودتون باید عمل کنید ! فقط کافیه درک کوچیکی از قالب نویسی وردپرس داشته باشید

hamidsh91
May 28th, 2016, 22:21
نیازی به هزینه نیست artabaz.ir آموزش رایگانی گذاشته که من دیدم خوب بود ...
اگه هم دوست دارید هزینه کنید از سایت همیار وردپرس مجموعه ی مخصوص اینکارو میتونید تهیه کنید

farshid17
May 28th, 2016, 22:28
هيمار وردپرس افزونه نيست قالب فقط من افزونه بيشتر نيازم تا قالب و اينكه بيشتر رايگان اموزش قالب نه افزونه

hamidsh91
May 28th, 2016, 22:32
قالب و افزونه فرق چندانی با هم نداره... شما میخوای متنها رو ترجمه کنی که همه اش معمولا یکطوره
بیشتر قالب ها و افزونه ها فایل ترجمه دارن که شما با نرم افزار poedit راحت ترجمه می کنم و نهایت کاری که میکنی rtl کردن متنها و float دادن به جهت مخالف هست

farshid17
May 29th, 2016, 06:37
دوست عزیز جریان فارسی سازی قالب با افزونه فرق داره افزونه فارسی سازی سخت تر از قالب هست قالب یک الگو خاص داره همه هم پیروی می کنه اما افزونه این طور نیست

hamidsh91
May 29th, 2016, 12:29
اتفاقا هر دو با استفاده از __ و __e ترجمه میشن.
تنها فرقش اینه که شما برای ترجمه افزونه باید به php کمی بیشتر مسلط باشی و دیگرهیچ.
انشاالله هر وقت یاد گرفتید منظورم منو متوجه میشید.
موفق باشید.