PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بالاترین نرخ سود بانکی؟

DeLtAvPs
May 28th, 2016, 10:35
با سلام خدمت دوستان
در حال حاضر کدوم بانک یا موسسه مجاز بالاترین سود رو میده؟
فرقی نداره روزشماره باشه یا یکساله
چون قرار نیست اصل پول برداشت بشه

من الان توی صادرات حساب دارم و سال پیش با نرخ 19.75 برای من روز شمار ولی با سود 1 ساله باز کردند.
دیگه تا یکسال دنبالش نرفتم
امروز گفتم برم ببینم سود چی شده کم شاده یا نه
رفتم پرسیدم دیدم بله گفتن سود چون اومده پایین الان سود حساب شما 17.75 هست

اصولا خیلی از بانک ها و موسسات مجاز برای مشتری های قدیمی سعی میکنند سود رو کاهش ندن
مثلا یکی از دوستام الان چند ساله توی قوامین پول گذاشته هنوز سود بالای 20 درصد رو بهش میدن. و میگن چون مشتری قدیمی هستی و خیلی وقته این پول رو گذاشتی و دست نزدی این پول رو برای همین سود رو کم نمیکنیم.

لطفا از بین موسسات مالی مجاز و یا بانک ها اونی که بالاترین نرخ سود رو میده به من معرفی کنید.

دوستان خواهشا اگر خودتون و یا دوستان و اشناهاتون این سپرده رو گذاشتتند و مطمئن هستید این نرخ رو به من بگید و طبق اعلام سایت ها و ... چیزی بیان نکنید که ممکن هست به اشتباه بیفتم.
با تشکر از دوستان

almandata
May 28th, 2016, 10:42
سلام
جای مطمئن سپرده گذاری کن شاید سود کمتر بده ولی مطمئنی پولت نمیره

من تو ثامن پول گذاشتم یه وام هم از اون موسسه گرفتم

سر ماه دوم با پولی که تو حسابم بود کل وام رو تسویه کردن + 500 هزار تومان هم اونطرف برداشتن با دلایلی که فقط خودشون میدونن :|

DeLtAvPs
May 28th, 2016, 10:45
سلام
جای مطمئن سپرده گذاری کن شاید سود کمتر بده ولی مطمئنی پولت نمیره

من تو ثامن پول گذاشتم یه وام هم از اون موسسه گرفتم

سر ماه دوم با پولی که تو حسابم بود کل وام رو تسویه کردن + 500 هزار تومان هم اونطرف برداشتن با دلایلی که فقط خودشون میدونن :|

اتفاقا یکی از گزینه هام همین ثامن بود !
از یکی شنیدم تا 20 درصد هم میدن
اما من تو لیست بانک مرکزی ندیدمش
نمیدونم شاید صفحه مورد نظر رو تو بانک مرکزی اشتباه رفتم

GOD
May 28th, 2016, 10:49
سپرده گذاری داخل بانک به صرفه نیست,مگه چقدر سود میدند که پولتون رو بخوابونید توی بانک

OMIDTU5
May 28th, 2016, 10:50
شما هر جایی بری همون نرخ سود رسمی کشور رو بهت میدن

منتهی طبق قانون اونهایی که با نرخ 20 و 21 حساب باز کردن چون طبق اون نرخ قرار داد بستن تا زمان سر رسید حسابشون با همون نرخ سود میگیرن اما موقع تمدید سودشون میشه 17 درصد .

DeLtAvPs
May 28th, 2016, 10:53
سپرده گذاری داخل بانک به صرفه نیست,مگه چقدر سود میدند که پولتون رو بخوابونید توی بانک

پول زیادی نمیدن
اما مسلما خیلی وقت ها هست نمیشه با اون پول کاری انجام داد یا برنامه ای که برای اون پول هست یک برنامه مدت داره
این پولی که دارم برنامه ای که برای اون ریختم برای حداقل 1 سال و نیم هست
پس تو این مدت تو فکر اینم که حداقل یه مقدار زیاد کنم این پول رو

GOD
May 28th, 2016, 10:55
پول زیادی نمیدن
اما مسلما خیلی وقت ها هست نمیشه با اون پول کاری انجام داد یا برنامه ای که برای اون پول هست یک برنامه مدت داره
این پولی که دارم برنامه ای که برای اون ریختم برای حداقل 1 سال و نیم هست
پس تو این مدت تو فکر اینم که حداقل یه مقدار زیاد کنم این پول رو
طلا بخرید 100% سودی که بعد از یکسال و نیم میکنید خیلی بیشتر هست

OMIDTU5
May 28th, 2016, 10:59

مشکل ریسکش هست اونم با این شرایط نا امن ...

بنده خودم الان ماهی 1 تومن از قوامین سود میگیرم میشه سالی 12 میلیون . ایا طلا بخرم تضمینی هست سال بعد 12 میلیون سود کنم ؟

almandata
May 28th, 2016, 11:00
اتفاقا یکی از گزینه هام همین ثامن بود !
از یکی شنیدم تا 20 درصد هم میدن
اما من تو لیست بانک مرکزی ندیدمش
نمیدونم شاید صفحه مورد نظر رو تو بانک مرکزی اشتباه رفتم
غیرقانونی هستش
دارن تسویه می کنن سپس بای:|

yourhosting
May 28th, 2016, 11:02

فکرنمیکنم گزینه خوبی باشه حداقل برای من نبوده!
2 سال پیش مقداری طلا خریدیم موقع فروش چندماه پیش فقط نزدیک 3ت ضرر کردیم

GOD
May 28th, 2016, 11:09
مشکل ریسکش هست اونم با این شرایط نا امن ...

بنده خودم الان ماهی 1 تومن از قوامین سود میگیرم میشه سالی 12 میلیون . ایا طلا بخرم تضمینی هست سال بعد 12 میلیون سود کنم ؟

فکرنمیکنم گزینه خوبی باشه حداقل برای من نبوده!
2 سال پیش مقداری طلا خریدیم موقع فروش چندماه پیش فقط نزدیک 3ت ضرر کردیم

تو سرمایه گذاری اگر بخواید سود کنید باید حساب شده کار بکنید
بدونید کی باید بخرید,چی بخرید,از کی بخرید,کی بفروشید
لذت تجارت به ریسکش هست,اینکه پول بزاری بانک سود بگیرید در اصل دارید پولتون رو از بین میبرید
البته این نظر شخصی من هست,هرکسی یه نظری داره

DeLtAvPs
May 28th, 2016, 11:16

طلا گزینه خوبی اصلا نیست
دیگه من متاهل هستم و برای خانومم میخرم :d

میگن نرخ طلا مثلا گرمی 100 هزار تومن
بر فرض شما یه طلا میخری 10 گرم میشه 1 میلیون فقط پول طلای خام
حالا شما چند تا هزینه دیگه هم داری!
9 درصد مالیات ارزش افزوده که میشه 90 هزار
یه کامزد خود طلا فروش میگیره معمولا 7 درصد میشه 70 هزار
البته یه کارمزد ساخت هم داره که معمولا روی گرم طلا میکشن معمولا 17 هزار تا 24 هزار اگر اشتباه نکنم بسته به نوع طلا

حالا موقع فروش شما فقط پول روز طلا رو میگیری
یعنی کارمزد ساخت و کارمزد طلا فروش و مالیات میشه ضرر

البته در مورد سکه چیزی نمیدونم

- - - Updated - - -

غیرقانونی هستش

جدی؟!!
پس برای همین بود من توی لیست بانک مرکزی ندیدم

- - - Updated - - -

تو سرمایه گذاری اگر بخواید سود کنید باید حساب شده کار بکنید
لذت تجارت به ریسکش هست,اینکه پول بزاری بانک سود بگیرید در اصل دارید پولتون رو از بین میبرید
البته این نظر شخصی من هست,هرکسی یه نظری داره

با این جملتون خیلی موافقم

دقیقا من الان توی 3 سال دو بار ماشین خریدم هر دو بار عجله ای نزدیک عید که قیمت ماشین رو اوج بود و بعد وقتی که خواستم بفروشم قیمت فروشم به شدت پایین بود به حدی که الان دیگه کلا بیخیال ماشین شدم برای یکی دو سال تا اون ضررهاش از ذهنم بیرون بره
اگر عجله نمیکردم و مثلا ۱ ماه میموندم تا عید بیاد و تموم شه قیمت ها کاهش پیدا میکرد و ...
البته یکی از دوستام که تو این کار ماشین بود خیلی بهم گوشزد کرد
اما خوب کو گوش شنوا

GOD
May 28th, 2016, 11:22
برای سرمایه گذاری روی طلا نمیاند النگو و گوشواره و.... بخرند!!!
در هر صورت تحقیق کنید گذینه برای سرمایه گذاری زیاد هست
بانک های خصوصی میتونند خیلی توی این زمینه بهتون کمک کنند,میتونید از خدمات مشاوره ای انها استفاده کنید

saeed1988m
May 28th, 2016, 11:28
غیرقانونی هستش

فکر کنم منظور شما ثامن الحجج بود من تو ثامن الائمه دارم و روزشمار هست تقریبا هر یه میلیون میشه 16هزار تومن

company_hosting
May 28th, 2016, 11:29
برای سرمایه گذاری روی طلا نمیاند النگو و گوشواره و.... بخرند!!!
در هر صورت تحقیق کنید گذینه برای سرمایه گذاری زیاد هست
بانک های خصوصی میتونند خیلی توی این زمینه بهتون کمک کنند,میتونید از خدمات مشاوره ای انها استفاده کنید

سلام

با توجه به داشتن اشنا تو زمینه طلا و تجربه اقوام بدترین نوع سرمایه گذاری طلا هست
سکه
و هر نوع دیگر

در ایران طلا 3تا نرخ داره که همگی سوری و من دراوردی هست

تمام دنیا نرخ اینطوری ندارن ...

بهترین گزینه برای افرادی که توان مالی با سرمایه بالا ندارند همان بانک هست

یا سرمایه گذاری روی کارهای کاذب و زودبازده بصورت واسطی کردن ...

ahmad_pc
May 28th, 2016, 11:55
اولا اینکه به موسسه یا بانکی که پول میذارید توجه کنید. مثلا همین موسسه میزان تو استان ما (خراسان رضوی) خیلیا پول داشتن ولی الان بانک صادرات که تعهد داره حساب میزان رو نقد کنه اصلا همکاری نمیکنه و... که متاسفانه سودبالا میداد
من خیلی دنبال سود بالا تو سایت بانک ها و موسسات مختلف رفتم ولی خب فعلا فقط بانک گردشگری بالای 18 درصد سود میده، سپرده کوتاه مدت 19 درصد و بلند مدت 20 درصد سود میده
اگه میخوای که خیالت راحت باشه، گنجینه سپهر بانک صادرات باز کن، اگه سود رو بخوای ماهانه برداری 18 درصد مصوب بانک مرکزی میده ولی اگه سود رو بذاری روی خود حساب و برنداری، یکساله با فرمولی که داره حدود 19/5 درصد بهت میده، تازه میتونی پولی که بعنوان سرمایه میذاری رو قسط بندی کنی و ....
موفق باشی

Iranicaserver
May 28th, 2016, 12:11
صندوق ها سودشون بیشتر از بانک ها هست اما اعتماد بهشون خیلی سخت هست
کلا سودهای بانکی همه رو تنبل کرده و کلی سرمایه بدون استفاده تو بانک ها هستند
البته باید توجه داشت که وضعیت بازار هم خیلی مهم است و عملا بهترین و راحترین گزینه سود بانکی هست که هیچ دردسری نداره و هر ماه سودت رو می گیری
مثلا طرف 1 میلیارد داره تو بانک ماهی هیچ نگیره 18 میلیون میگیره راحت و نمیره دردسر درست کنه واسه خودش و کارخونه بزنه و اخر کارم هزار اداره و سازمان بیان پاپیچش بشوند ورشکسته بشه
شما میری یه طرح اجرا کنی کلی کاغذ بازی باید کنی کلی پارتی بازی انجام بدی تازه وقتی توی مرحله اجرا رسید بیمه و اداره کار واستاندارد و ...........پوستت رو می کنند برای همین هست که مردم می روند سمت بانک ها

iHSG
May 28th, 2016, 12:22
سلام
به نظر من خرید خونه بهترین سرمایه گذاری است.
3 سال پیش در یکی از جا های پرت شهر ورامین (از شهرستان های تهران) منطقه ای به نام پیشوا یک واحد آپارتمان 70 متری خریدیم فقط 8 میلیون تومان باورتون نمیشه اما الان همون واحد آپارتمان 25 میلیون تومان پولش هست.
هنوز هم در همون منطقه پیشوا ورامین یا این همه منطقه پرتی که در همین شهرستان های تهران وجود داره خونه های خیلی ارزون قیمت پیدا میشن.
الان کلاً فک و فامیل ما تو همین کار هستن مثلاً پسر داییم با اینکه خیلی جوونه و حتی هنوز دانشجو هست اما در همین مناطق پرت تهران با پول خودش خونه خریده.
خرید و فروش این خونه های ارزون قیمت خیلی به صرفه تر، قانونی تر و کم دردسر تر از خرید و فروش طلا یا ارز است از نظر من.

ciph3r
May 28th, 2016, 12:45
سلام
به نظر من خرید خونه بهترین سرمایه گذاری است.
3 سال پیش در یکی از جا های پرت شهر ورامین (از شهرستان های تهران) منطقه ای به نام پیشوا یک واحد آپارتمان 70 متری خریدیم فقط 8 میلیون تومان باورتون نمیشه اما الان همون واحد آپارتمان 25 میلیون تومان پولش هست.
هنوز هم در همون منطقه پیشوا ورامین یا این همه منطقه پرتی که در همین شهرستان های تهران وجود داره خونه های خیلی ارزون قیمت پیدا میشن.
الان کلاً فک و فامیل ما تو همین کار هستن مثلاً پسر داییم با اینکه خیلی جوونه و حتی هنوز دانشجو هست اما در همین مناطق پرت تهران با پول خودش خونه خریده.
خرید و فروش این خونه های ارزون قیمت خیلی به صرفه تر، قانونی تر و کم دردسر تر از خرید و فروش طلا یا ارز است از نظر من.

این مورد رو کاملاً تایید می کنم. یکی از دوستان ما اطراف مشهد یه خونه باغ خریده بود و بعد از 5 سال به سه برابر قیمت فروختش :)

NikMizban.Com
May 28th, 2016, 13:03
در رابطه با بانک ثامن الحجج این بانک در ابتدا زیر نظر بانک مرکزی بود ، بعد یهو ساسپند شد و شد در شرف تاسیس الان هم در حال تسویه مبالغ سود سپرده و حتی اصل پول ملت هستند.
زیر نظر بانک پارسیان داره تسویه ها انجام میشه
در هر صورت 2درصد اصلا" ارزشش رو نداره پول آدم رو هوا باشه .

- - - Updated - - -

بابت سرمایه گذاری ایده من همیشه خرید و فروش ماشین هستش :d
از علایق دوران بچگی به ماشین های کلاسیک!

hoster
May 28th, 2016, 13:10
واردات یا خرید و فروش املاک هم میتونید سرمایه گذاری کنید
که اگر با قوت و فن اینکار آشنا باشید به سود خوبی خواهید رسید

MagicVps.Com
May 29th, 2016, 00:35
در حال حاضر اگر اشتباه نکنم بانک آرمان داره 27% میده در صورتی که یکسال به پول سپرده دست نزنی

HPxf
May 29th, 2016, 00:41
در حال حاضر اگر اشتباه نکنم بانک آرمان داره 27% میده در صورتی که یکسال به پول سپرده دست نزنی

https://www.google.com/search?hl=fa&site=&source=hp&q=%D8%A8%D8%A7%D9%86%DA%A9+%D8%A2%D8%B1%D9%85%D8%A 7%D9%86+&oq=%D8%A8%D8%A7%D9%86%DA%A9+%D8%A2%D8%B1%D9%85%D8% A7%D9%86+&gs_l=hp.3...3586.4985.0.5815.0.0.0.0.0.0.0.0..0.0. ...0...1c.1.64.hp..0.0.0.hANMvah0jyk

Mr.Pouria
May 29th, 2016, 01:52
نمیدونم چرا ملت توی ارز های کلاسیک گیر کردن :|

یکم اگه تجربه و تحقیق کنید سرمایه گذاری روی پول های دیجیتال خیلی بهتره ...

اگه یکم ریسک پذیر باشید توی 1 سال میتونید پولتون رو 5 برابر کنید با ارز های دیجیتال ...

توی این 2 سال اخیر من روی ارز های دیجیتال کرد کردم و میتونم بگم به راحتی کلی سود بردم ... (بیشتر از 300 میلیون فقط سود خالص به دست اوردم با سرمایه اولیه حدودی 20-25 میلیون )

------------------------------------------------------

اگه مخیواید روی بازار کلاسیک کار کنید میتونید توی بورس ایران کار کنید نوسانش خیلی خوبه البته نباید حساب آنچنانی باز کنید اما خوب سوخت توش کمه در حال حاظر ...

omid1991
May 29th, 2016, 03:46
سلام وقت بخیر

دوستان ثامن الحجج هیچ مجوزی نداره درضمن جمع کردن
http://www.ghatreh.com/news/nn31891030/%D9%87%D8%B2%D8%A7%D8%B1-%D9%85%DB%8C%D9%84%DB%8C%D8%A7%D8%B1%D8%AF-%D8%AA%D9%88%D9%85%D8%A7%D9%86-%D8%B3%D9%BE%D8%B1%D8%AF%D9%87-%D9%85%D8%B1%D8%AF%D9%85-%D9%85%D9%88%D8%B3%D8%B3%D9%87-%D8%AB%D8%A7%D9%85%D9%86-%D8%A7%D9%84%D8%AD%D8%AC%D8%AC-%DA%A9%D8%AC%D8%A7-%D8%B1%D9%81%D8%AA

saeed1988m
May 29th, 2016, 03:59
نمیدونم چرا ملت توی ارز های کلاسیک گیر کردن :|

یکم اگه تجربه و تحقیق کنید سرمایه گذاری روی پول های دیجیتال خیلی بهتره ...

اگه یکم ریسک پذیر باشید توی 1 سال میتونید پولتون رو 5 برابر کنید با ارز های دیجیتال ...

توی این 2 سال اخیر من روی ارز های دیجیتال کرد کردم و میتونم بگم به راحتی کلی سود بردم ... (بیشتر از 300 میلیون فقط سود خالص به دست اوردم با سرمایه اولیه حدودی 20-25 میلیون )

------------------------------------------------------

اگه مخیواید روی بازار کلاسیک کار کنید میتونید توی بورس ایران کار کنید نوسانش خیلی خوبه البته نباید حساب آنچنانی باز کنید اما خوب سوخت توش کمه در حال حاظر ...
منظور شما خرید و فروش ارزهای اینترنتی هست متوجه نشدم

Mr.Pouria
May 29th, 2016, 08:25
منظور شما خرید و فروش ارزهای اینترنتی هست متوجه نشدم

منظورم سر مایه گذاری روی ماینینگ در سایت معظبر هست

Sent my blackberry os 10.3.

mehdi741
May 29th, 2016, 10:33
دوستان من 50میلیون پول داشتم میخواستم پولم رو سرمایه کنم شنیدم که بانک عسکریه بالاترین نرخ سود بانکی رو میده 20درصد خواستم بدونم ایا واقعیت دارد سایر دوستان نظرشون در مورد بانک عسکریه چیه ؟ایا مثل همون ثامن هست چه بانکی الان با شرایط حاضر بالاترین نرخ سود رو میده ممنون میشم یه راهنمایی کنید

alirezakaj
May 29th, 2016, 10:47
وقتتون رو با بانک های ایران هدر ندید . وقتی میگن 20 درصد میدیم در عمل به شما 5 درصد هم نمیدن ! خودتون چشمتونو باز کنید ! با اون حساب کتاباشون

در صورتی که در بیت کوین شما 35 درصد واقعی سود میتونید کسب کنید ماهانه

Mr.Pouria
May 29th, 2016, 11:43
وقتتون رو با بانک های ایران هدر ندید . وقتی میگن 20 درصد میدیم در عمل به شما 5 درصد هم نمیدن ! خودتون چشمتونو باز کنید ! با اون حساب کتاباشون

در صورتی که در بیت کوین شما 35 درصد واقعی سود میتونید کسب کنید ماهانه

با حرفتون موافقم ...

20 درصد میدن هزینه مالیات و هزار تا چیز رو کم میکنن و صودی بین 5-6 درصد به شما میدن (تازه اگه اونم به دلیل های خودشون کم تر نکن :|‌)

بیت کویین رو باید سرمایه گذاری کرد بلاک ها تا چند سال دیگه به 250 عدد کاهش پیدا میکنه و این یعنی قیمت بیت کویین 2 برابر میشه !! ( حداقل به هزار دلار میرسه)

alirezakaj
May 29th, 2016, 11:59
با حرفتون موافقم ...

20 درصد میدن هزینه مالیات و هزار تا چیز رو کم میکنن و صودی بین 5-6 درصد به شما میدن (تازه اگه اونم به دلیل های خودشون کم تر نکن :|‌)

بیت کویین رو باید سرمایه گذاری کرد بلاک ها تا چند سال دیگه به 250 عدد کاهش پیدا میکنه و این یعنی قیمت بیت کویین 2 برابر میشه !! ( حداقل به هزار دلار میرسه)

همین الان قیمت بیت کوین از 450 رسید 507 دلار
برادر من کجایی ؟ من به مهدی پی ام دادم میگه استخراج بیت کوین سودی نداره
بعد میگن چرا به ایرانیا تهمت جهان سومی بودن میزنی
همین کارارو میکنید که دهن آدم باز میشه
:)
قدرت بزرگی پشت بیت کوین هست (از قاچاق و ... دولتی گرفته تا سیاست ) بنابراین بیت کوین اینده روشنی داره

Mr.Pouria
May 29th, 2016, 12:03
قدرت بزرگی پشت بیت کوین هست (از قاچاق و ... دولتی گرفته تا سیاست ) بنابراین بیت کوین اینده روشنی داره

بله انگاری زود تر از اون چیزی که فکرشو میکردم بلاک ها داره نصف میشه !

همین الان قیمت کردم 527 دلار شده ! 8-}

mehdi741
May 29th, 2016, 12:14
================================================== ===
ما نخوایم بیت کوین کار کنیم کی رو بایدببینیم ؟؟؟؟؟؟؟؟ من پست در مورد بیت کوین زدم که شما میای در مورد بیت کویین اظهار نظر میکنی خوبه سواد دارید عجبا؟یه سوال پرسیدیم در مورد سود بانکی نخواستیم که طومار بیت کوین رو برامون شرح بدین شما اگه واردی خوب بسم الا وارد عمل بشو و سرمایه جمع کن دیگه چرا دنبال سرمایه گزار هستین شما؟؟

Kian
May 29th, 2016, 12:27

اقای جهان اولی !، سود کثیف و نجس پول های سیاه قاچاق های مختلف و غارت کشورهای جهان سومی خیلی مزه کرده که به هموطنات توهین می کنی؟!!!

Raymvnd
May 29th, 2016, 12:32
درود...توصیه نمی کنم بیت کوین سرمایه گذاری کنید به هیچ عنوان علت : به نوسان بسیار بالاست کافیه بیت کوین ۱۰۰۰ دلار بشه به ۲۰۰ دلار سقوط کنه یعنی نصف سرمایه رو از دست دادید....
منطقی ترین راه اینه یه فروشگاه بزنید و به درگاه بیت کوین متصل کنید از این طریق بیت کوین درآمد داشته باشید و ذخیره کنید نه اینکه پول جیب خودتون اقدام به خرید بیت کوین کنید اصلا عاقلانه نیست....
ایشون آقای علیرضا میگن که قدرت بیت کوین فوق العاده هستند و می توان پول های فرد مخفی کرد و مالیات دور زد درست ولی در حال حاضر بیت کوین ثبات نداره ممکنه یه چشم بر هم زدن با نوسان بالا و پایین کلی سرمایه از دست بدید یا یا بدست بیارید...این کار نیازمند فردی با ریسک باشید .....
اینکه بیت کوین از 450 رسید 507 دلار نشان از نوسانات بسیار شدید بیت کوین هستش....موفق باشید...

DeLtAvPs
May 29th, 2016, 12:34
من به سوال پرسیدم
بازم مثل همیشه یه تاپیک زده میشه اخرش به بیراهه میره
مدیران خواهش میکنم تاپیک رو ببندین

Raymvnd
May 29th, 2016, 12:38
من به سوال پرسیدم
هیچ بانکی با نرخ بالای سود بانکی عاقلانه نیست توش سپرده گذاری کنید و سود ۲۰ درصد بگیرید ....
بانک های ارمان و حجح و ووووو کوفت و زمار نمی دونم اسم های مذهبی روش دارن به کلاهبرداری مردم ادامه میدن اینا بانک های غیر مجاز هستش ...

بهتره پول خودتون نگاه دارید یه فروشگاه اینترنت راه بنداز و جهان کار کنید از این طریق درامد داشته باشید....

Rezash
May 29th, 2016, 12:43
با عرض پوزش از دوستان
به نظر شخص بنده مهم ترین معیار تشخیص جهانی سومی بودن احترام و فرهنگ رفتاری افراد هست نه سرمایه گزاری و ریسک !

من به سوال پرسیدم

اگر قصد دارید سپردتون رو در بانک یا ... بذارید پیشنهاد بنده بانک ها هست تا موسسات. موسسات هیچ ضمانتی ندارند و سرمایتون اصلا امن نیست حتی اگر سود خیلی بالایی بدند. همانطور که دوستان هم اشاره کردند اخیرا برخی موسسات که بزرگ هم بودند به مشکل خوردند.
بین بانک ها، بانک قوامین سود خوبی میده. حتی در یکی از حساب های روز شمار سود 20 درصد میده ( حداقل سپرده در هر لحظه 1 تومن باید باشه ) و بر خلاف حساب های بلند مدت کارت میده و میتونید واریز و برداشت هم داشته باشید. بعلاوه وابسته به نیروی انتظامی هست و پشتوانه قوی ای داره
موفق باشید :53:

alirezakaj
May 29th, 2016, 13:04
================================================== ===
ما نخوایم بیت کوین کار کنیم کی رو بایدببینیم ؟؟؟؟؟؟؟؟ من پست در مورد بیت کوین زدم که شما میای در مورد بیت کویین اظهار نظر میکنی خوبه سواد دارید عجبا؟یه سوال پرسیدیم در مورد سود بانکی نخواستیم که طومار بیت کوین رو برامون شرح بدین شما اگه واردی خوب بسم الا وارد عمل بشو و سرمایه جمع کن دیگه چرا دنبال سرمایه گزار هستین شما؟؟
با این حرفایی که شما زدی الان برو استخراج نفت کن :) منم دانشجو ام سرمایه ندارم و در حد خودم از 70 دلار الان پولم شده 200 دلار
سرمایه گذار جذب میکنم که سودم بیشتر شه

- - - Updated - - -

اقای جهان اولی !، سود کثیف و نجس پول های سیاه قاچاق های مختلف و غارت کشورهای جهان سومی خیلی مزه کرده که به هموطنات توهین می کنی؟!!!

یه جوری حرف میزنی انگار سود بانک های ایران خیلی تمیزه× :) در ضمن مگه من دارم قاچاق میکنم من استخراج و خریدو فروش میکنم

- - - Updated - - -

درود...توصیه نمی کنم بیت کوین سرمایه گذاری کنید به هیچ عنوان علت : به نوسان بسیار بالاست کافیه بیت کوین ۱۰۰۰ دلار بشه به ۲۰۰ دلار سقوط کنه یعنی نصف سرمایه رو از دست دادید....
منطقی ترین راه اینه یه فروشگاه بزنید و به درگاه بیت کوین متصل کنید از این طریق بیت کوین درآمد داشته باشید و ذخیره کنید نه اینکه پول جیب خودتون اقدام به خرید بیت کوین کنید اصلا عاقلانه نیست....
ایشون آقای علیرضا میگن که قدرت بیت کوین فوق العاده هستند و می توان پول های فرد مخفی کرد و مالیات دور زد درست ولی در حال حاضر بیت کوین ثبات نداره ممکنه یه چشم بر هم زدن با نوسان بالا و پایین کلی سرمایه از دست بدید یا یا بدست بیارید...این کار نیازمند فردی با ریسک باشید .....
اینکه بیت کوین از 450 رسید 507 دلار نشان از نوسانات بسیار شدید بیت کوین هستش....موفق باشید...

نوسان داره اما روندش همیشه رو به بالاست
اندکی صبر اندکی هوش = سود

- - - Updated - - -

با عرض پوزش از دوستان
به نظر شخص بنده مهم ترین معیار تشخیص جهانی سومی بودن احترام و فرهنگ رفتاری افراد هست نه سرمایه گزاری و ریسک !

:53:
من بیشتر اون امضای شمارو میپسندم
خود پسندی مانع اموختن است !
ملت به جای یاد گیری نحوه سوددهی بیت کوین میخوان به زور ثابت کنن که ضرر داره فقط
من فقط حقیقت امر رو با مدرک میگم که شما بدونید

persiancoder
May 29th, 2016, 13:05

سال 91 همین اشتباه رو کردم 12 تومان طلا سرمایه گذاشتم
یه مدت بعد هم قیمت طلا بالاتر رفت و سود داشتم اما طمع کردم و صبر کردم
الآن ک حدود 4 سال گذشته هنوز هم اگر بخوام طلا رو آب کنم ضرر میکنم و 12 تومان خودم که هیچ حدود 10 تومان قکر کنم گیرم بیاد - 2 میلیون ضرر بعد از 4 سال !
پ.ن: الآن 18 عیار حدود گرمی 101 تومان هست. من گرمی 120 تومان خریدم !
( البته مشکل من این بود که توی گرونی وارد این سرمایه گذاری شدم - دوستانی که میخوان وارد این سرمایه گذاری بشند خیلی با دقت و مشورت پیش برند )

سرزمین
May 29th, 2016, 13:17
بانک شهر سپرده ی کوتاه مدت میده 22 درصد فقط سپردتون نباید از 10 میلیون تومن پایین تر بیاد و 10 تومن بلاک میشه ولی سودش میاد تو حسابتون.

gigarayaneh
May 29th, 2016, 13:46
دوست عزیز بانک شهر الان این سپرده را باز میکنه؟
کسی میدونه کدوم باید 22 به بالا پرداخت میکنه مثلا صد میلیون تومان؟

سرزمین
May 29th, 2016, 13:47
دوست عزیز بانک شهر الان این سپرده را باز میکنه؟
کسی میدونه کدوم باید 22 به بالا پرداخت میکنه مثلا صد میلیون تومان؟

احتمال خیلی زیاد کسی بالای 22 درصد نمیده
سپرده ی آرمان هست در بانک شهر.

morteza1200
May 29th, 2016, 13:56
بانک مهر اقتصاد بالاترین سود ماهیانه رو میده

rabis
May 29th, 2016, 14:48
سلام
بانک دی سالیانه حداقل 22 درصد میده
ما مبلغی گذاشتیم ماه پیش در حدود 23.5 داد
افزایش داره ولی کمتر از 22 نمیشه

HNet
May 29th, 2016, 15:20
خیر، تا پریروز که من باز کردم کل قوانین عوض شده و همپین سپرده ای ندارند.

gigarayaneh
May 30th, 2016, 09:43
با سلام
من الان بانک دی زنگ زدم!
گفت روزشمار داره 18 درصد و صندوق سرمایه گذاری داره 20 درصد!
لطفا اطلاعات بانک ها را به روز قرار دهید.
درصد سودهایی که دارید می دهید برای ماه های قبل بود!

mehdi741
May 30th, 2016, 09:48
مهر اقتصاد چطوره دوستان ؟دوستانی که با مهر اقتصاد کار کردن از لحاط سود دهی چطوره

heatleap
May 30th, 2016, 15:39
اگر بدون آگاهی طلا خریداری بشه با وجود افزایش قیمت شما ضرر خواهید کرد.
طلا باید بصورت شمش خریداری بشه و الا مستعمل به حساب میاد و کلی ضرر میکنید.

- - - Updated - - -

بنظر من بهترین سرمایه گذاری ها الان اول انصاره بعد کشاورزی

- - - Updated - - -

سال 91 همین اشتباه رو کردم 12 تومان طلا سرمایه گذاشتم
یه مدت بعد هم قیمت طلا بالاتر رفت و سود داشتم اما طمع کردم و صبر کردم
الآن ک حدود 4 سال گذشته هنوز هم اگر بخوام طلا رو آب کنم ضرر میکنم و 12 تومان خودم که هیچ حدود 10 تومان قکر کنم گیرم بیاد - 2 میلیون ضرر بعد از 4 سال !
پ.ن: الآن 18 عیار حدود گرمی 101 تومان هست. من گرمی 120 تومان خریدم !
( البته مشکل من این بود که توی گرونی وارد این سرمایه گذاری شدم - دوستانی که میخوان وارد این سرمایه گذاری بشند خیلی با دقت و مشورت پیش برند )
طلا یک چیز شانسی هست.بنده یه مقدار کم طلا با نرخ 90 تومن خریدم تو اوج گرونی به قیمت 125 فک کنم تونستم بدم البته چیز زیادی نبود به همین علت زیاد نشد.
البته ضرری که کردم خرید طلایی بود که مستعمل شد.

mersad-mr
May 30th, 2016, 21:06
با سلام
من الان بانک دی زنگ زدم!
گفت روزشمار داره 18 درصد و صندوق سرمایه گذاری داره 20 درصد!
لطفا اطلاعات بانک ها را به روز قرار دهید.
درصد سودهایی که دارید می دهید برای ماه های قبل بود!

دوست عزیز به یه مورد توجه کنید !
مبلغی که توی بانک قرار میدین هم شرط ! و یا از قبل مشتریشون بودین یا نه !
الان بانک سامان اگر مشتری نباشید برین هر عددی بخواهین بزارین ۱۸٪ هست .
اما به مشتری های قبل ۲۰٪ میده اگر هم عدد بالا باشه به ۲۲٪ هم میرسه