PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دسته بندی ها

AHF-victory
May 28th, 2016, 02:27
سلام.دوستان من تعداد زیادی دسته بندی دارم اما تکراری هستند
مثلا

عنوان 1
تست اول
تست دوم
تست سوم
عنوان 2
تست اول
تست دوم
تست سوم

(عنوان اصلی و تست هم زیرمجموعه)
آیا امکانش هست که بنده یک دسته بندی (تست ...) بسازم و به دسته بندی اصلی یا هما مادر(عنوان...) انتقال بدم؟
چون تعدادش خیلی زیاده

slash_70
May 28th, 2016, 05:06
سلام.

اگر هنوز دسته بندی ها رو درست نکردید ، اول دسته بندی های مادر رو درست کنید ، بعدشم دسته بندی های فرزند . که البته موقع اضافه کردن دسته بندی های فرزند ، باید دسته بندی های مادرشون رو انتخاب کنید

اگر دسته بندی ها رو درست کردید باید دونه دونه برید توی صفحه ویرایش هر دسته بندی و دسته بندی مادرش رو ست کنید

مشکلی برای دسته بندی های هم نام پیش نمیاد. فقط نامکشون رو خود وردپرس با عدد متمایز میکنه

مثلا نامک تست یک از عنوان یک میشه (تست-یک) و نامک تست یک از عنوان دو میشه (تست-یک-1) و الی آخر

البته نامک های هر دسته رو هم میتونید قبل از اینه خود وردپرس عوض کنه خودتون عوض کنید

AHF-victory
May 29th, 2016, 19:00
سلام.

اگر هنوز دسته بندی ها رو درست نکردید ، اول دسته بندی های مادر رو درست کنید ، بعدشم دسته بندی های فرزند . که البته موقع اضافه کردن دسته بندی های فرزند ، باید دسته بندی های مادرشون رو انتخاب کنید

اگر دسته بندی ها رو درست کردید باید دونه دونه برید توی صفحه ویرایش هر دسته بندی و دسته بندی مادرش رو ست کنید

مشکلی برای دسته بندی های هم نام پیش نمیاد. فقط نامکشون رو خود وردپرس با عدد متمایز میکنه

مثلا نامک تست یک از عنوان یک میشه (تست-یک) و نامک تست یک از عنوان دو میشه (تست-یک-1) و الی آخر

البته نامک های هر دسته رو هم میتونید قبل از اینه خود وردپرس عوض کنه خودتون عوض کنید

ممنون ولی فکر کنم متوجه نشدید ♥

من دسته بندی هامو درست کردم اما میخوام همان دسته بندیهای زیرمجموعه را کپی کنم برای چند تا دسته بندی مادر...

Majiiid
May 29th, 2016, 19:54
سلام
اگر میخواین مادر دسته بندی هارو تغییر بدین هر یک از دسته های زیر مجموعه رو ویرایش بزنید و مادرشو تغییر بدین!

AHF-victory
May 30th, 2016, 02:47
سلام
اگر میخواین مادر دسته بندی هارو تغییر بدین هر یک از دسته های زیر مجموعه رو ویرایش بزنید و مادرشو تغییر بدین!

نه تغیر نمیخوام بدم
دسته بندی ها(زیرمجموعه ها) را میخوام کپی کنم برای دسته های مادر دیگر

یعنی مثلا

تهران
مازاندران
مشد
اینا دسته بندی مادر هستند

هتل
مسافرخانه
رستوران
و...

اینا هم زیرمجموعه,اگر بخوام زیرمجموعه(هتل و...) را برای هر شهر جدا جدا وارد کنم خیلی طول میکشه چون تعداد شهر ها و زیرمجموعا زیاده میخوام ببینم راهی داره که از زیرمجموعه ها کپی بگیرم و دانه دانه روی دسته بندی مادر بزارم

miladtnt
May 30th, 2016, 02:58
ببینین سوال پرسیدنتون یکم مشکل داره

زبانتون php هست؟؟ از وردپرس اینا استفاده میکنین؟ اینارو بگید که بفهمیم چارچوب کارتون چیه !

بله میتونین فقط کافیه یه حلقه بسازین با while اینکار رو انجام بدید و حلقه های مادر رو از دیتابیس فراخانی کنین سپس تو حلقه به تعداد دسته برا ایدی هر کودوم ( هربار $i رو یدونه ببرید بالا) اون چنتا دسته رو وارد کنین

AHF-victory
May 30th, 2016, 12:32
ببینین سوال پرسیدنتون یکم مشکل داره

زبانتون php هست؟؟ از وردپرس اینا استفاده میکنین؟ اینارو بگید که بفهمیم چارچوب کارتون چیه !

بله میتونین فقط کافیه یه حلقه بسازین با while اینکار رو انجام بدید و حلقه های مادر رو از دیتابیس فراخانی کنین سپس تو حلقه به تعداد دسته برا ایدی هر کودوم ( هربار $i رو یدونه ببرید بالا) اون چنتا دسته رو وارد کنین

عزیز توی قسمت وردپرس هستم !

miladtnt
May 30th, 2016, 12:48
یعنی دمو کامله ولی نسخه دانلودی ناقصه؟
میشه کمکم کنید یا چیزی دارید بدم استاد؟

خیلی گیییییییرم

- - - Updated - - -

خب مگه ما گفتیم نیستین؟؟؟

منظور من اینه الان پلاگین میخواید از وردپرس استفاده کنین یا صرفا یه کد پی اچ پی ک این اطلاعاتو وارد دیتابیس کنین

داداش اینکه شما آوردی نسخه دموعه

من تو wamp رو میگم پیغامو نشون نمیده
پس از کجا بیاریم نیخه ای ت میگین

عزیز توی قسمت وردپرس هستم !

AHF-victory
May 30th, 2016, 23:49
پس از کجا بیاریم نیخه ای ت میگین

متوجه نشدم

miladtnt
May 31st, 2016, 11:19
متوجه نشدم

با tapatalk نقل قول کردم اشتباه اومد :

خب مگه ما گفتیم نیستین؟؟؟

منظور من اینه الان پلاگین میخواید از وردپرس استفاده کنین یا صرفا یه کد پی اچ پی ک این اطلاعاتو وارد دیتابیس کنین