PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یک مشکل در نمایش ندادن تیکت ها در whmcs !

0up
May 28th, 2016, 00:10
سلام خوبین
دوستان متاسفانه نمیدونم یا به چیزی دست زدم یا خود به خود قاطی کرد !
داشتم تیکت ها رو تست میکردم و تیکت اراسل میکردم .
ارسال میکنم اصلاً تو whmcs به نمایش در نمیاد ( مثلاً تیکت هایی در ناحیه کاربری هست که باز هست و بسته هست و بی پاسخ هست ولی هیچ کدوم در whmcs به نمایش در نمیاد انگار کلاً نیست !
تو حساب کاربری خودم هم تو مدیریت whmcs تیک همه گزینه های دپارتمان ها زده شده !
به نظرتون مشکل از کجا میتونه باشه ؟
در قسمت پشتیبانی > بررسی پشتیبانی ها ----------------< تعداد تیکت ها نوشته شده و اونجا درست هست !!!!!
به نظرتون چطوری حل کنم ؟

farhadhelix
May 28th, 2016, 00:41
سلام خوبیندوستان متاسفانه نمیدونم یا به چیزی دست زدم یا خود به خود قاطی کرد !داشتم تیکت ها رو تست میکردم و تیکت اراسل میکردم . ارسال میکنم اصلاً تو whmcs به نمایش در نمیاد ( مثلاً تیکت هایی در ناحیه کاربری هست که باز هست و بسته هست و بی پاسخ هست ولی هیچ کدوم در whmcs به نمایش در نمیاد انگار کلاً نیست !تو حساب کاربری خودم هم تو مدیریت whmcs تیک همه گزینه های دپارتمان ها زده شده !به نظرتون مشکل از کجا میتونه باشه ؟در قسمت پشتیبانی > بررسی پشتیبانی ها ----------------< تعداد تیکت ها نوشته شده و اونجا درست هست !!!!!به نظرتون چطوری حل کنم ؟دسترسی بدید چک کنم براتون

fadak
May 28th, 2016, 00:48
با سلام
دوست عزیز قبلا این مشکل رو نداشتید ؟ شاید مشکل از ثالب یا نال بودن نسخه اسکریپتتان باشه
اگر بعد از تغییرات این مشکل به وجود آمده تغییرات را در تنظیمات اسکریپت اعمال کردید یا در کد های آت تغییر دادید ؟
موفق باشید

0up
May 28th, 2016, 21:42
دوستان فکر میکنم یه تغییراتی تو تنظیمات انجام دادم ، چون قبلاً این مورد مشکل نداشت !

fadak
May 28th, 2016, 23:41
دوستان فکر میکنم یه تغییراتی تو تنظیمات انجام دادم ، چون قبلاً این مورد مشکل نداشت !

دوست عزیز اگه دسترسی بدید میتونم براتون بررسی کنم
آخه همچین موردی را توی تنظیمات ندیدم

موفق باشید

mineserver.ir
May 29th, 2016, 00:03
سلام دوست عزیز میتونید اسم قالب تون رو بگید برای چک ؟

omid1991
May 29th, 2016, 03:53
سلام خوبین
دوستان متاسفانه نمیدونم یا به چیزی دست زدم یا خود به خود قاطی کرد !
داشتم تیکت ها رو تست میکردم و تیکت اراسل میکردم .
ارسال میکنم اصلاً تو whmcs به نمایش در نمیاد ( مثلاً تیکت هایی در ناحیه کاربری هست که باز هست و بسته هست و بی پاسخ هست ولی هیچ کدوم در whmcs به نمایش در نمیاد انگار کلاً نیست !
تو حساب کاربری خودم هم تو مدیریت whmcs تیک همه گزینه های دپارتمان ها زده شده !
به نظرتون مشکل از کجا میتونه باشه ؟
در قسمت پشتیبانی > بررسی پشتیبانی ها ----------------< تعداد تیکت ها نوشته شده و اونجا درست هست !!!!!
به نظرتون چطوری حل کنم ؟

http://www.vahabonline.ir/%D8%B1%D9%81%D8%B9-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84-whmcs-%D8%A2%D9%BE%D8%AF%DB%8C%D8%AA.html

behravesh
May 29th, 2016, 08:22
این مشکل از قالب می باشد
قالب دیفالت هم این مشکل را دارید؟

0up
May 29th, 2016, 14:21
دوستان عزیز والا من رفتم phpmyadmin بعد دیدم sql mode رو هم پیدا کردم ولی گزینه ای به نام ویرایش نیست و وقتی رو sql mode کلیک میکنم میره به توضیحات سایت mysql !!!
ممنون میشم بفرمایید چطوری ویرایش کنم و کامل اون نوشته ها رو پاک کنم !