PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست راهنمایی درباره RighTel

ciph3r
May 27th, 2016, 16:29
درود.

قصد دارم سیم کارت دائمی رایتل تهیه کنم و می خواستم قبلش از تجربیات عزیزان بهره مند بشم.

مواردی که تمایل دارم از اونا بهره مند بشم:

قابلیت اعلام و پرداخت اینترنتی قبض بدون ارسال قبض فیزیکی
بسته های اینترنتی ماهانه (با سرعت بالا مثلا 1مگابیت)
پیام صوتی
آوای پیشواز
آنتن دهی مناسب (مخصوصا lte)

شرق تهران هستم.

شما تجربه ای در استفاده از رایتل و امکانات اون دارید؟ از ضعف ها و مشکلاتش باخبرید؟ لطفاً من (و بقیه) رو در جریان بگذارید :53:

Mr.Pouria
May 27th, 2016, 17:03
مواردی که مد نظرتون هست این روزا در همه اپراتور ها وجود داره ...

رایتل قابلیت رومینگ داره و به همه اپراتور ها متصل میشه پس از نظر سرعت اینترنت خیالتان راحت باشه چون هرکجا کم اوردین میتونید با رومینگ به سرویس دهنده دیگه ای مثلا همراه اول متصل بشید ...

miladtnt
May 27th, 2016, 17:10
رایتل برا اینترنت 4 جی اصلا پیشنهاد نمیشه ! در حد ایرانسل قوی نیست !

ولی برا 3 جی خوبه

در کل دوتا سیمکارت دارم یکی رایتل یکی ایرانسل هرکودوم قیمت مناسب بدن اونو استفاده میکنم ! فعلا که 6 ماهه از ایرانسل استفاده میکنم !

اگه سرعت بالا برای شما 1 مگابیت باشه اینو 3 جی هم میتونه بهتون بده نیازی به ال تی ای نیست ! ولی من با فورجی ایرانسل دو مگابایت(16 مگابیت) برثانیه دانلود داشتم (همین ی هفته پیش این سرعتو میداد الان بسته ندارم نمیدونم)

98M!zban
May 27th, 2016, 17:31
پیشنهاد میکنم رایتل رو فراموش کنید . رایتل اگر مقداری هوشمند بود قبل اینکه انحصار شبکه نسل بالا از دستش خارج بشه کل ایران رو پوشش میداد

حالا فقط میشه گفت ایرانسل . واقعا سرعت فورجی اونقدر خوب و مناسب هست که میشه گفت در حد یک سری استاندارد های خارجی هست این موضوع

اکثر جاها هم خداروشکر داره فورجی میشه . در مسیر تهران مشهد حداقل 500 کیلومتر در جاده داخل ماشین شما می تونید از فورجی یا 3g ایرانسل استفاده کنید و حتما خیلی از جاده های دیگه هم تحت پوشش شده

از لحاظ حجم و به صرفه بودن هم که خداروشکر قیمت های خوبی داره

arvin4076
May 27th, 2016, 18:34
اینترنت رایتل برای وب گردی بهتره
مثلا رایتل 6گیگ رو میده 15000(3گیگ شبانه)
تقریبا قیمت هاش نسبت به ایرانسل بهتره
البته به منطقه (شهر) هم بستگی داره

iHSG
May 27th, 2016, 18:40
سلام
من رایتل اعتباری 0921 داشتم و اصلاً ابدا راضی نبودم.
گوشی من اون موقع Xperia M بود که با سیم کارت های ایرانسل و همراه اول (به صورت تکی) تست میکردم و با اینترنتشون هیچ مشکلی نداشت اما وقتی از اینترنت رایتل (که تازه اونم تو منطقه ما 2G هست نه 3G) استفاده میکردم پشت گوشی به شدت داغ میکرد که وقتی تحقیق کردم ظاهراً برای اینه که آنتن دهی رایتل ضعیفه و همین عملیات پیدا کردن آنتن در گوشی باعث داغ شدنش میشه.

یعنی من حتی با سیم کارت رایتل (به صورت تکی در گوشیم) موقع تماس گرفتم و تماس جواب دادن چون آنتنم همیشه ضعیف (روی 1 یا بعضی اوقات 2 بود) گوشی رو به گوشم هم میزدم گوشم به شدت داغ میشد طوری که یه بار 10 دقیقه صحبت کردم بعدش سر درد گرفتم و تا آخر روز سر درد داشتم.

من به این دلیل به هیچ وجه من الوجود رایتل رو پیشنهاد نمیکنم.

سیم کارت اعتباریم هم خود سیمش رو گم کردم از اون موقع هم اصلاً دنبالش نرفتم که سیم جدید براش بگیرم.

loading
May 30th, 2016, 12:50
رایتل پیامک بین المللی رو پوشش نمی ده یعنی شما نمی تونید از تلگرام و امثاملهم پیامک دریافت کنید ... در کل سرعت پیشرفت رایتل بسیار بسیار سریع هست و *** نیست

salar123-user8
May 30th, 2016, 13:10
1- رایتل از نظر کیفیت اینترنت 4G با 3G فرغ نمیکنه ولی شما هر جا که باشی به خود رایتل وصل شی 4 مگابیت سرعت اینترنتو بهت میده.
2- از نظر قیمت تماس دائمی رایتل حرف نداره دقیقه ای 50 تومن. من تو هر اپراتوری بودم بابامو بخاط هزینه تلفن در اوردن.
3- رومینگش حرف نداره تو 90 درصد کره زمین رومینگ داره. تو دوبی 4G داره که تو ایران حتی نمیتونه با اون کیفیت سرویس بده .
4- قبض تلفن رو انلاین پرداخت میکنید از پنل و همون لحظه آنی براتون پرداخت میشه.

در کل به عنوان یک اپراتور با ثبات حرف نداره . درسته ایرانسل کیفیت اینترنتش خوبه ولی همه جا بهتون 4G و 3g خوبی نمیده.
بنده استان گیلان میرمو میام اونجا فقد با رایتل کانکت میشم در برخی موارد در روستا ها و کنار دریا هم خوب انتن میده و اینتر نت هم 3g دارم.
رایتل بیشتر بدرد شخصی میخوره که در حال مسافرت هست و اگه تو خونه یا منطقه شهری مثل تهران قم مشهد اصفهان هستید ایرانسل 4g استفاده کنید.