PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد انتخاب بهترین سرویس دهنده اینترنت

CYCLONER
May 27th, 2016, 11:39
با سلام

بنده در حال حاظر از شاتل سرویس نامحدود art5 دارم که سرعت دانلود بنده از سرور داخلی 87 کیلوبایت هستش بدون هیچ محدودیت از اول همین طور بوده

بنده امروز رفتم تو سایت های وب و تعرفه هاشو دیدم مثلا 8 مگابیت سرعت یک ماهه 21 هزار تومان بود

بنده در شهر تبریز ساکن هستم به نظرتون از کدام سرویس دهنده اینترنت استفاده کنم ؟

ciph3r
May 27th, 2016, 11:54
مورد استفاده تون چیه؟ وب گردی یا دانلود؟

CYCLONER
May 27th, 2016, 15:01
با سلام

هردو

ciph3r
May 27th, 2016, 15:04
1 مگ مخابرات (نامحدود) برای وب گردی مناسبه، پایین ترین (و ثابت ترین) پینگ به سرور های داخلی رو داره و سرعت دانلودش هم همیشه ثابته.

قطعی هم ماهی یکبار، دوماه یکبار.. زیاد بد نیست.

CYCLONER
May 27th, 2016, 15:07
1 مگ مخابرات (نامحدود) برای وب گردی مناسبه، پایین ترین (و ثابت ترین) پینگ به سرور های داخلی رو داره و سرعت دانلودش هم همیشه ثابته.

قطعی هم ماهی یکبار، دوماه یکبار.. زیاد بد نیست.
ممنون مرسی

دوستان از های وب استفاده کننده ای داریم؟

payamkutah
May 27th, 2016, 15:15
سلام
همشهری عزیز

اول اینکه قبل از انتخاب سرویس دهنده مطمئن بشید که حتما اون سرویس دهنده میتونه به شما سرویس ارائه بده.

مثال الان اسیاتک یا شاتل نمیتونن به منطقه ای که الان ما هستیم نمیتونه بده.

فقط همارا هست و مخابرات و پارس انلاین. (که الان از همارا سیستم سرویس میگیریم.)

اگر هزینه براتون زیاد مهم نیست بهترین پیشنهادی که میتونم براتون بکنم استفاده از مودم های 4g هست.بهترین سرعت رو دارند (ایرانسل )

ولی اگر میخواین از سرویس دهنده های adsl انتخاب کنید ، اسیا تک هم استفاده کردیم خوب بوده الان که همارا سیستم داریم خوب هست.

همارا سیستم هم فقط تو تبریز و حومه سرویس میده و شهرهایی مثل تهران نمیتونن سرویس بگیرند.(و طبعا نمیدونند که کیفیتش چطور هست)

یاشیاسیز

- - - Updated - - -

ضمنا اونطور که متوجه شدم منطقه باغمیشه هستید و نزدیک به محل ما و در این قسمت شاتل و اسیاتک سرویس ارائه نمیدند.

همون همارا براتون بهتر هست.

یکساله 60 گیگ ( 30+30)

CYCLONER
May 27th, 2016, 16:12
بنده از شاتل بدون نقص سرویس دارم

- - - Updated - - -

سلام
همشهری عزیز

اول اینکه قبل از انتخاب سرویس دهنده مطمئن بشید که حتما اون سرویس دهنده میتونه به شما سرویس ارائه بده.

مثال الان اسیاتک یا شاتل نمیتونن به منطقه ای که الان ما هستیم نمیتونه بده.

فقط همارا هست و مخابرات و پارس انلاین. (که الان از همارا سیستم سرویس میگیریم.)

اگر هزینه براتون زیاد مهم نیست بهترین پیشنهادی که میتونم براتون بکنم استفاده از مودم های 4g هست.بهترین سرعت رو دارند (ایرانسل )

ولی اگر میخواین از سرویس دهنده های adsl انتخاب کنید ، اسیا تک هم استفاده کردیم خوب بوده الان که همارا سیستم داریم خوب هست.

همارا سیستم هم فقط تو تبریز و حومه سرویس میده و شهرهایی مثل تهران نمیتونن سرویس بگیرند.(و طبعا نمیدونند که کیفیتش چطور هست)

یاشیاسیز

- - - Updated - - -

ضمنا اونطور که متوجه شدم منطقه باغمیشه هستید و نزدیک به محل ما و در این قسمت شاتل و اسیاتک سرویس ارائه نمیدند.

همون همارا براتون بهتر هست.

یکساله 60 گیگ ( 30+30)

نه هزینه مهمه های وب استفاده کردید ؟

8 مگابیت سرعت با 21 هزار تومان ماهانه مگه ممکنه ؟

payamkutah
May 27th, 2016, 16:42
بنده از شاتل بدون نقص سرویس دارم

- - - Updated - - -

نه هزینه مهمه های وب استفاده کردید ؟

8 مگابیت سرعت با 21 هزار تومان ماهانه مگه ممکنه ؟

سلام از های وب استفاده نکردم.
3 گیگ با سرعت 8مگ رو به شما میدن 21 هزار تومان اونوقت ایرانسل 3 گیگ با سرعت 4g با قیمت 13 هزار تومان 1 ماهه

( حالا من فکر میکردم ایرانسل گرونه - های وب گرونتره که) خودتون مقایسه کنید

ضمنا در منطقه ای هم هستید که 3g و 4g رو ساپورت میکنه

arvin4076
May 27th, 2016, 16:44
با سلام

بنده در حال حاظر از شاتل سرویس نامحدود art5 دارم که سرعت دانلود بنده از سرور داخلی 87 کیلوبایت هستش بدون هیچ محدودیت از اول همین طور بوده

بنده امروز رفتم تو سایت های وب و تعرفه هاشو دیدم مثلا 8 مگابیت سرعت یک ماهه 21 هزار تومان بود

باتوجه به شهر و موقعیت شما سرعت شرکت ها متفاوته به نظرم اگر از کسانی که در محله خودتون نت گرفتن پرسجو کنی بهتر نتیجه میگیری

viasky
May 27th, 2016, 16:44
بهترین ترکیبی که من دوست داشتم و ایران استفاده می کردم
اینترانت آسیاتک + تونل اینترنت شاتل یا پارس آنلاین
البته اگر خودتون سرور ایران داشته باشید خوبه
حیلی هم ارزون و مناسب و سرعت خوبی هم داشت واقعا
موفق باشید

miladtnt
May 27th, 2016, 16:47
با سلام

اگه تلگرام هستین تشریف بیارین بگم چ کنین ! های وب تو تبریز عالیه

payamkutah
May 27th, 2016, 16:54

همشهری عزیز عالیتر از 4g ؟

قیمتش رو هم مقایسه کنید. 3 گیگ > 1 ماهه > 8 > 21هزار تومان

و ایرانسل 3 گیگ> 1 ماهه > 4جی > 13 هزار تومان

T.Toosi
May 27th, 2016, 16:54
با این پرس و جوی و نظر سنجی ها به نتیجه نمیرسید شرایط و وضعیت سرویس دهی شرکت ها در مرکز و مناطق مختلف فرق میکند، یکی اینجا به شما میگوید خوب است اما ممکن است در منطقه شما فاجعه باشد، من جای شما بودم ابتدا نقشه های وایمکس ها را میدیدم اگر نزدیک دکل و آنتن ها بودم صد در صد میرفتم دنبال وایمکس، در مرحله دوم میرفتم سمت adsl

miladtnt
May 27th, 2016, 16:57
همشهری عزیز عالیتر از 4g ؟

قیمتش رو هم مقایسه کنید. 3 گیگ > 1 ماهه > 8 > 21هزار تومان

و ایرانسل 3 گیگ> 1 ماهه > 4ل > 13 هزار تومان
سلام همشهری چیزی ک من میگم با تعرفه عادی نیس دیه من الان ماهی 20 گیگ رو میخرم 25 تومن نه 4پ3 گیگ:////

miladtnt
May 27th, 2016, 16:58
با این پرس و جوی و نظر سنجی ها به نتیجه نمیرسید شرایط و وضعیت سرویس دهی شرکت ها در مرکز و مناطق مختلف فرق میکند، یکی اینجا به شما میگوید خوب است اما ممکن است در منطقه شما فاجعه باشد، من جای شما بودم ابتدا نقشه های وایمکس ها را میدیدم اگر نزدیک دکل و آنتن ها بودم صد در صد میرفتم دنبال وایمکس، در مرحله دوم میرفتم سمت adsl
حرف شما درسته اما من های وب رو تو سه نقطه دور از شهر با بقیه مقایسه کردم

payamkutah
May 27th, 2016, 17:00
سلام همشهری چیزی ک من میگم با تعرفه عادی نیس دیه من الان ماهی 20 گیگ رو میخرم 25 تومن نه 4پ3 گیگ:////

پس احتمالا از طرح های فشفشا و یا طرح های دیگه استفاده میکنید.
ولی بنده بر اساس حجم پایین عرض کردم .شما مصرفتون بسیار بالا هست شاید های وب براتون خوب باشه.

استارتر عزیز مصرفشون همون 3 گیگ شاید باشه چون به دنبال این تعرفه تو های وب بودند بر همین اساس 4g براشون پیشنهاد شد.

miladtnt
May 27th, 2016, 17:06
پس احتمالا از طرح های فشفشا و یا طرح های دیگه استفاده میکنید.
ولی بنده بر اساس حجم پایین عرض کردم .شما مصرفتون بسیار بالا هست شاید های وب براتون خوب باشه.

استارتر عزیز مصرفشون همون 3 گیگ شاید باشه چون به دنبال این تعرفه تو های وب بودند بر همین اساس 4g براشون پیشنهاد شد.

ماهانه 3 گیگ اینترنت + یه فشفشه 20 گیگ 30 روزه = سالانه 35 هزار تومن

بسه؟؟؟

payamkutah
May 27th, 2016, 17:11
ماهانه 3 گیگ اینترنت + یه فشفشه 20 گیگ 30 روزه = سالانه 35 هزار تومن

بسه؟؟؟

سالانه 35 هزار تومن؟؟؟

مگه میشه بابا - 3 گیگ 1 ماه رو 21 تومن زدن - چوطور یک سال رو این قیمت میدن؟؟؟

احتمالا شما 1 ماه رو میگید.

viasky
May 27th, 2016, 17:14
همون روشی که من عرض کردم از همه ارزون تر بود

miladtnt
May 27th, 2016, 17:17
سالانه 35 هزار تومن؟؟؟

مگه میشه بابا - 3 گیگ 1 ماه رو 21 تومن زدن - چوطور یک سال رو این قیمت میدن؟؟؟

احتمالا شما 1 ماه رو میگید.
متاسفانه مبلغ هارو نشون نمیده
ولی من خودم همین سرویس رو خریدم و باقی رو فشفشه میخرم

31529
اینم فیش پرداختش که ساعت و تاریخو نگا کنین متوجه میشین

31530

هزینش 35 تومن بوده ک با مالیات اومده شده 38 تومن
حالا میخواین باو نکنین

اینم سرعت دانلود من از اروپا

31531:(

payamkutah
May 27th, 2016, 17:23
متاسفانه مبلغ هارو نشون نمیده
ولی من خودم همین سرویس رو خریدم و باقی رو فشفشه میخرم

31529

حالا میخواین باو نکنین:(

بحث باور کردن یا نکردن نیست
استارتر عزیز باید سندی داشته باشه که بتونه از سرویس دهنده سرویس بگیره.

الان استارتر عزیز میتونه بین های وب یا اگر مد نظرش بود از ایرانسل یکی رو انتخاب کنه.

البته باز هم میگم اگر سرویسی رو از های وب انتخاب کردید تماس بگیرید و ببینید که این سرویس رو میتونن بدن یا نه.

چون بنده یکی دو ماه پیش یه طرح بسیار ارزون رو تو سایت های وب دیدم ولی وقتی زنگ زدم گفتند که نمیتونیم به مرکز مخابرات شما این طرح رو بدیم. ( یه بازیایی در میارن که نگو و نپرس)

بعد هم اگر حجم 3 گیگی براشون کافی بود به شدت 4g ایرانسل رو پیشنهاد میکنم.
یکبار اگر تست کنند (با مودم های 4g) دیگه دنیبال شرکت های دیگه نمیرن.

miladtnt
May 27th, 2016, 17:28
موفق باشید
مدرسه ما بهتری نوع اینترا نت رو داشت هک کردیم دسترسی همرو قط کردیم و وصل کردیم pptp کردیم به پارس انلاین سرعت دانلودمون بالای 60 نمیرف:)

- - - Updated - - -

بحث باور کردن یا نکردن نیست
استارتر عزیز باید سندی داشته باشه که بتونه از سرویس دهنده سرویس بگیره.

الان استارتر عزیز میتونه بین های وب یا اگر مد نظرش بود از ایرانسل یکی رو انتخاب کنه.

البته باز هم میگم اگر سرویسی رو از های وب انتخاب کردید تماس بگیرید و ببینید که این سرویس رو میتونن بدن یا نه.

چون بنده یکی دو ماه پیش یه طرح بسیار ارزون رو تو سایت های وب دیدم ولی وقتی زنگ زدم گفتند که نمیتونیم به مرکز مخابرات شما این طرح رو بدیم. ( یه بازیایی در میارن که نگو و نپرس)

بعد هم اگر حجم 3 گیگی براشون کافی بود به شدت 4g ایرانسل رو پیشنهاد میکنم.
یکبار اگر تست کنند (با مودم های 4g) دیگه دنیبال شرکت های دیگه نمیرن.

هدف منم کمک بود هرکی صلاح خودشو میدونه ! موفق باشید

emperor3508
May 27th, 2016, 17:40
8 مگ های وب و 3g ایرانسل !
http://www.upload-photos.ir/images/70252944095749082915.png
http://www.upload-photos.ir/images/82985317775665413257.png

abalfazl
May 27th, 2016, 17:47
من از مخابرات سرویس مخصوص مشترکین پرمصرف و تجاری دارم
2 مگ
15 + 3 گیگ ماهانه
33 تومن ماهی

CYCLONER
May 27th, 2016, 18:13
سلام از های وب استفاده نکردم.
3 گیگ با سرعت 8مگ رو به شما میدن 21 هزار تومان اونوقت ایرانسل 3 گیگ با سرعت 4g با قیمت 13 هزار تومان 1 ماهه

( حالا من فکر میکردم ایرانسل گرونه - های وب گرونتره که) خودتون مقایسه کنید

ضمنا در منطقه ای هم هستید که 3g و 4g رو ساپورت میکنه

با سلام

از ایرانسل خوشم نمیاد

باتوجه به شهر و موقعیت شما سرعت شرکت ها متفاوته به نظرم اگر از کسانی که در محله خودتون نت گرفتن پرسجو کنی بهتر نتیجه میگیری

افرادی که تو محله ما هستن بچه 9 ساله اند :-|

موفق باشید

اینترنت خانگی هست بحث بحث سرور نیست

آی دی تلگرام : aminkhatoonabadi

بررسی می کنم ممنون از کمک شما

8 مگ های وب و 3g ایرانسل !
http://www.upload-photos.ir/images/70252944095749082915.png
http://www.upload-photos.ir/images/82985317775665413257.png

ممنون از شما به خاطر قرار دادن این عکس ها متاسفانه از اینترنت ایرانسل قبلا استفاده می کردم سرعتش کم بود منطقه ما

viasky
May 27th, 2016, 18:15
دوست عزیز بنده هم اینترنت خانگی و عرض کردم
اینترانت آسیاتیک و یک وی پی ان ایران که اون و به اینترنت تغییر بده
هر گیگ فکر میکنم 300 یا 400 تومان باشه

CYCLONER
May 29th, 2016, 15:06
Up ...

iranian-portal
May 29th, 2016, 15:09
شهر تا شهر که هیچ، منطقه به منطقه که هیچ، بلکه اینترنت در ایران، کوچه به کوچه وضعیتش فرق میکنه!!!

هیچ وقت اتفاق نظر واحدی در مورد یک سرویس دهنده خاص بوجود نمیاد، چون همونطور که گفتم، اینترنت های ما، بنا به کیفیت کابل کشی، و... کوچه به کوچه متفاوت هست، حتی اینترنت بیسیم یا 3g یا 4g هم بستگی به منطقه داره!!!

پس پیشنهاد میکنم به جای تاپیک های این چنین، که تعدادش هم در انجمن کم نیست، حسب مورد در منطقه خودتون بررسی داشته باشید.

Iranicaserver
May 29th, 2016, 15:13
با سلام خدمت شما ابتدا بگم من ساکن تبریز نیستم..! اما همکار ما تبریزی هستند
در مورد کیفیت همکار ما های وب هستند از تبریز و ما مشکلی تاحالا نداشتیم که ایشون گزارش کنند
در استان خودمون هم که باید گفت های وب طرح های خوبی داره ما و میدونم مشتریان زیادی هم جذب کرده
ما خود نیز از مخابرات سرویس می گیریم که کیفیت و قیمت ان مناسب می باشد اما تا جایی که من می دونم اکثر شهرهای ایران های وب یکی از گزینه های انتخابی کاربران هست در بین گزینه های اصلی ارائه کنند اینترنت

CYCLONER
May 29th, 2016, 15:16
شهر تا شهر که هیچ، منطقه به منطقه که هیچ، بلکه اینترنت در ایران، کوچه به کوچه وضعیتش فرق میکنه!!!

هیچ وقت اتفاق نظر واحدی در مورد یک سرویس دهنده خاص بوجود نمیاد، چون همونطور که گفتم، اینترنت های ما، بنا به کیفیت کابل کشی، و... کوچه به کوچه متفاوت هست، حتی اینترنت بیسیم یا 3g یا 4g هم بستگی به منطقه داره!!!

پس پیشنهاد میکنم به جای تاپیک های این چنین، که تعدادش هم در انجمن کم نیست، حسب مورد در منطقه خودتون بررسی داشته باشید.

منطقه خودمون مصرف کننده اینترنت خیلی کمه چون افراد سالخورده هستند بیشتر و یا کم سن که تو کوچه بازی می کنند

ممنون از نظر شما

- - - Updated - - -

با سلام خدمت شما ابتدا بگم من ساکن تبریز نیستم..! اما همکار ما تبریزی هستند
در مورد کیفیت همکار ما های وب هستند از تبریز و ما مشکلی تاحالا نداشتیم که ایشون گزارش کنند
در استان خودمون هم که باید گفت های وب طرح های خوبی داره ما و میدونم مشتریان زیادی هم جذب کرده
ما خود نیز از مخابرات سرویس می گیریم که کیفیت و قیمت ان مناسب می باشد اما تا جایی که من می دونم اکثر شهرهای ایران های وب یکی از گزینه های انتخابی کاربران هست در بین گزینه های اصلی ارائه کنند اینترنت

قصد بنده هم های وب می باشد خواستم نظرات دوستان رو ببینم