PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظرسنجی برترین فست فود ها

Arisa
May 26th, 2016, 09:59
امروزه با توجه به روند تغییر زندگی از سنتی به مدرن در کشور عزیز ما ایران، فست فود ها جایگاه مهمی در زندگی مردم پیدا کرده اند.امروزه غذاهای فست فود دیگر یه غذا نیستند، فست فود ها علاوه بر غذا، یک تفریح و یک سبک زندگی مخصوص می باشند.
رستوران های فست فود زنجیره ای در تـمامی کشور های دنیا دارای جایگاه خاص و ممتازی می باشند، تا جایی که در برخی کشور های پیشـرفته قسمت مهمی از چرخه اقتصادی یک کشور را تشکیل می دهند.
با توجه اهمیت “فست فود های زنجیره ای” در ایران و اهمیت تاثیر این صنعت بر مردم، شرکت “راهکارهای حضور مجازی آریسا” بعد از قریب به 6 ماه مطالعه و مشورت با بزرگان درگیر در صنعت فست فود تصمیم به اجرای اولین نظر سنجی انتخاب برترین فست فود های زنجیره ای ایران با نام “فست فود محبوب من” گرفت.
این نظر سنجی که به صورت کاملا مردمی و آزاد برگزار میشود با استفاده از آخرین متد های افکارسنجی طراحی و اجرا شده است. روند نظر سنجی بدین گونه است که مخاطب بعد از ثبت نام در وب سایت و گذشتن از سیستم احراز هویت وب سایت وارد روند نظر سنجی شده و به 6 سوال پاسخ میدهد.

http://topfastfood.ir/wp-content/themes/orangepoll/images/webposter-new.jpg
شش سوال نظر سنجی عبارتند از:

به نظر شما کدام سه فست فود معروفترین ها هستند؟
کدام سه فست فود بهترین کیفیت غذا را دارند؟
بهترین شعب در دسترس متعلق به کدام سه فست فود است؟
بهترین طراحی سالن مربوط به کدام سه فست فود است؟
بهترین دلیوری(سرویس ارسال غذا) متعلق به کدام سه فست فود است؟
کدام سه فست فود مطلوب ترین قیمت را دارند؟

در هر سوال نام و لوگو برندهای شناخته شده از فست فود های زنجیره ای کشور قرار داده شده است که مخاطب میتواند به دلخواه خود به انتخاب این رستوران ها اقدام نماید.
شایان ذکر است در تاریخ 23 تیر ماه 1395 طی مراسمی با شکوه در محل برج میلاد تهران برترین های فست فود ایران معرفی شده و از آنها تقدیر و تشکر به عمل خواهد آمد.

http://TopFastFood.ir (http://TopFastFood.ir)

Raymvnd
May 26th, 2016, 17:31
درود...
فست و فود کثیف ترین غذاهایی که من دیدم که هر اشغالی توش پیدا می کنه که می خوری حالت بهم می ریزه...هر روز اخبارهای نظیر چگونگی ساخت سوسیس و کالباس و آشغالی می ریزه و حتی کرم های از سوسیس و کالباس بیرون میاد دیگه از فست متنفر میشی خداروشگر من کلی فست و فودی نیستم ...
من اصلا غدای سنتی استفاده می کنم و تمیزتره.....
توصیه من به دوستان اصلا فست و فود مصرف نکن که اینده دچار بیماری هایی میشی که اصلا قایل درمان نیستند که درد شدت تجربه می کنی...

navid2zp
May 26th, 2016, 17:43
درود...
فست و فود کثیف ترین غذاهایی که من دیدم که هر اشغالی توش پیدا می کنه که می خوری حالت بهم می ریزه...هر روز اخبارهای نظیر چگونگی ساخت سوسیس و کالباس و آشغالی می ریزه و حتی کرم های از سوسیس و کالباس بیرون میاد دیگه از فست متنفر میشی خداروشگر من کلی فست و فودی نیستم ...
توصیه من به دوستان اصلا فست و فود مصرف نکن که اینده دچار بیماری هایی میشی که اصلا قایل درمان نیستند که درد شدت تجربه می کنی...

اتفاقا اینتطور نیست
توی ایران و فستفود های معمولی به این شکل هست.
شما هر جای دنیا میتونید فستفود سالم پیدا کنید با غذا های بسیار مناسب
سالهاست که فست فود ها به سمت غذا های سالم رفتند و حتی چندین سال پیش شرکتی در رقابت با مک دونالد ایجاد شد که فستفود سالم ارائه می کرد و مک دونالد مجبور به خرید بخش عظیمی از سهام این شرکت شد و خودش هم به این سمت حرکت کرد.
توی ایران متاسفانه رسیدگی نمیشه و مردم هم همیشه دنبال جنس ارزون هستند

شما وقتی پول خوب نمیدید غذای خوب هم نمیگیرید.

در مورد سوسیس و ... هم عرض کنم که کاملا در اشتباه هستید.
این نوع مواد غذایی در همه جای دنیا به عنوان یک غذای سالم شناخته میشه (به عنوان یک غذای گوشتی) ولی متاسفانه تولید این محصولات تو ایران متفاوت هست و دلیل این مورد هم فقط و فقط مردم هستند چون انتظار دارند سوسی بخرند که کاملا گوشت خالص باشه و بعد 5 هزار تومان بابتش پرداخت کنند.

بنده کارخونه ای رو داخل ایران میشناسم که عمده درامدش از صادرات هست و درامد قابل توجهی نسبت به صادرات در ایران نداره به این دلیل که محصولات با کیفیت تولید می کنه و محصولات با کیفیت هم هزینه بالا دارند و مردم هم دنبال هزینه پایین هستند
متاسفانه مردم ما نه تنها خودشون فکر نمی کنن بلکه هر حرفی رو که می شنوند باور می کنند.
سوسیس رو با مبلغ بسیار ناچیزی می گیرند که کیفیت بسیار وحشتناکی داره و معلوم نیست چی توش هست و بعد که یکی بهشون میگه سوسیس و ... بد هست میگن آره آره من گرفتم معلوم نبود اصلا چی توش هست. در صورتی که اصلا سوسیس خریداری نکردند. اینجور غذا ها، غذا های ارزون قیمتی نیستند به هیچ وجه و شما باید هزینه بالایی پرداخت کنید
وقتی شما هزینه پایینی پرداخت می کنید بدون شک فقط اسم رو خریداری می کنید نه خود محصول با کیفیت درست رو

Arisa
May 27th, 2016, 10:04
دقیقا، هر فست فود ویژگی های خاص خودش رو داره، ما سعی داریم این ویژگی ها رو از طرف مشتریان فست فود ها امتیاز دهی کنیم و برترین ها رو مردم انتخاب کنند تا وقتی یکی میخواد یه فست فود بره حداقل خیالش راحت باشه که n نفر دیگه هم اونجا رو مکان مناسبی میدونن.

Arisa
May 28th, 2016, 14:24
23 تیر ماه 95، در همایش فست فود و صنایع وابسته در برج میلاد تهران قرعه کشی جوایز این نظرسنجی انجام میشود.

miladtnt
May 28th, 2016, 14:43
درود...

دوست عزیز میتونین سوسیس کالبال نخرید ! مرغ بهترین نوع فست فوده !

درضمن همه اشغال نمیریزند ما محلمون دوتا پیتزا داریم یکی مرغو میده 20 تومن یکی 12 تومن ....

ارزونه رو میخوری دیه بعدا خودت با روش های مختلف میفهمی اتو اشغال زدن بش..... اما توصیه میکنم به جاهای مشهور هم سری بزنید ! مثلا ما تو تبریز توسکا داریم ( اشپز خونش اوپن هست و جلو چش مردم میپزه ! واقعا کیفیت عالی هست اما قیمتشم بالاست حالا برید حاهایی هستند که یک سوم قیمتشو میدند انتظار ندارین که همین کیفیتو بشما بدند؟