PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ویرایش تعداد سفارش در سایدبار ووکامرس

drhannibal
May 25th, 2016, 10:30
سلام خدمت اساتید محترم.

بنده یک فروشگاه با ووکامرس دارم ، افزونه ای احتیاج دارم که بتونم توی سایدبار سایت ازش استفاده کنم. میخواستم این افزونه 10 کالای آخر وارد شده به سبد خرید رو نشان دهد. و کاربر همون جا (یعنی در ساید بار) بتونه تعداد سفارش کالا رو تغییر بده.

همچین چیزی داریم ؟

تشکر از شما
:53:

x11416
May 25th, 2016, 17:53
از طریق ابزارک های وردپرس , ابزارک ووکامرس رو به سایدبار اضافه کن (البته اگر قالب شما ابزارک رو پشتیبانی میکنه)

http://yousite.com/wp-admin/widgets.php

amirjalili72
May 25th, 2016, 18:36
سلام خدمت اساتید محترم.

بنده یک فروشگاه با ووکامرس دارم ، افزونه ای احتیاج دارم که بتونم توی سایدبار سایت ازش استفاده کنم. میخواستم این افزونه 10 کالای آخر وارد شده به سبد خرید رو نشان دهد. و کاربر همون جا (یعنی در ساید بار) بتونه تعداد سفارش کالا رو تغییر بده.

همچین چیزی داریم ؟

تشکر از شما
:53:

سلام ابزارک وردپرس این قابلیت رو به شما میده ، اگر قالبتون از ابزارک ساپورت میکنه که کارتون خیلی راحته و اگر ساپورت نمیکنه آموزش های زیادی هست که این کار رو انجام بدید .

drhannibal
May 27th, 2016, 12:31
سلام ابزارک وردپرس این قابلیت رو به شما میده ، اگر قالبتون از ابزارک ساپورت میکنه که کارتون خیلی راحته و اگر ساپورت نمیکنه آموزش های زیادی هست که این کار رو انجام بدید .

ابزارک رو ستپورت میکنه اما ، وقتی کد سبد خرید ووکامرس رو میزارم توی ابزارک چون جدول بزرگی هست در حقیقت جا نمیشه و نصف جدول دیده نمیشه. چطور میتونم جوری ویرایش کنم ولی جدول اصلی توی صفحه اصلی کامل لود بشه ؟

T.Toosi
May 27th, 2016, 16:44
ابزارک رو ستپورت میکنه اما ، وقتی کد سبد خرید ووکامرس رو میزارم توی ابزارک چون جدول بزرگی هست در حقیقت جا نمیشه و نصف جدول دیده نمیشه. چطور میتونم جوری ویرایش کنم ولی جدول اصلی توی صفحه اصلی کامل لود بشه ؟

آدرس سایت را بفرستید.