PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : DDOS Protection

viasky
May 24th, 2016, 23:01
باسلام
دوستان بنده چند سوال داشتم که بیشتر جنبه نظر سنجی دارم و خوشحال خواهم شد نظرات فنی خودتون و بفرمایید
یک سرور در نظر بگیرید که قرار هست را اندازی بشه
1. از چه سیستم عاملی استفاده بشه؟ Windows Server 2102 vs Linux Centos
2. بهترین وب سرور از نظر شما چیه؟ پایداری از سرعت در ارجهیت دارد
3. بهترین DDOS Protection موجود در حال حاضر کجا ارائه می شود؟ ( در صورت امکان پلن مورد نظر هم بفرمایید)
eramserver
May 24th, 2016, 23:16
با سلام و عرض ادب
البته بنده کوچک تر از این هستم که در مقابل اساتید نظری بدم اما از نظر من و بنا به یکسری تحقیقاتی که چندی پیش در مورد وب سرور انجام دادم ، به لایت اسپید رسیدم که مقاومت خوبی را در مقابل حملات DDos و مخصوصا حملات Tcp را دارا میباشد . برای سیستم عامل هم نظرم روی Linux Centos هست .

yastheme
May 24th, 2016, 23:50
باسلام
دوستان بنده چند سوال داشتم که بیشتر جنبه نظر سنجی دارم و خوشحال خواهم شد نظرات فنی خودتون و بفرمایید
3. بهترین DDOS Protection موجود در حال حاضر کجا ارائه می شود؟ ( در صورت امکان پلن مورد نظر هم بفرمایید)
در خصوص DDoS Protection باید دقیا توضیح بدید چه چیزی مد نظرتون است؛
فایروال؛ سرور؛ ریموت پروتکشن؛ WAF و ...

k-h
May 25th, 2016, 00:04
درود
شما با این سیستم عامل و وب سرور میخواین چیکار کنید ؟
در مورد دی داس شما میخواین چیکار کنید ؟

viasky
May 25th, 2016, 00:12
در خصوص DDoS Protection باید دقیا توضیح بدید چه چیزی مد نظرتون است؛
فایروال؛ سرور؛ ریموت پروتکشن؛ WAF و ...

برای درگاه واسط
در نظر داشته‌باشید سرور آنتی دی داس سخت افزاری داره
ولی اصلا مایل نیستم ‌ریسک کنم

- - - Updated - - -

درود
شما با این سیستم عامل و وب سرور میخواین چیکار کنید ؟
در مورد دی داس شما میخواین چیکار کنید ؟

سرور اختصاصی به صورت ‌کلاستر‌همراه با فایروال و‌ آنتی دی داس
جهت راه اندازی درگاه واسط

k-h
May 25th, 2016, 00:25
درود
لینوکس به نظرم بهتره برای کلاستر کردن وب سرور هم لایت اسپید مناسب هست.
در مورد دی داس من یه سری توضیحات در مورد 10 سرویس دهنده برتر دنبال میکردم دیدم که شما هم ببینید کمکتون میکنه
بعدش میتونید به راحتی تصمیم بگیرید چی انتخاب کنید و از کدوم شرکت
http://ddos-protection-services-review.toptenreviews.com/

viasky
May 25th, 2016, 00:28
یک‌مشکلی هم‌هست
از کلود پروتکشن یا دی داس پروتکشن خوبه
فقط ، وقتی برای کاربر ایمیل ارسال میشه
آی پی اصلی سرور در هدر مشخص میشه
راه حلی دارید بفرمایید لطفا

softlayer
May 25th, 2016, 00:33
اگر مسئله ترجیح هست که هرکدام مزایا و معایب خودشون رو دارند.
اما معمولا در انتخاب این موارد ترجیح لحاظ نمیشه، ابتدا باید ببینید چه امکاناتی و در چه زمینه ای دارید استفاده میکنید. فرضا اگر زبان برنامه نویسی .net باشه باید با ویندوز کنار بیاید.
در هرصورت اگر قصد دارید از ابتدا زیرساخت و نرم افزار رو با هم هماهنگ و برنامه ریزی کنید ترجیح شخصی بنده به صورت زیر هست:
1- استفاده از لینوکس ، چرا که منابع علمی بیشتری برای پیاده سازی و رفع نیاز های فنی داره، ویندوز به دلیل کمتر رایج بودن ممکنه مشکلات مخفی زیادی برای شما ایجاد کنه.
2- طبق گزینه 1 و بنا به کنترل پنل ابتدا litespeed و بعد Apache+Nginx
3- در انتخاب این مورد، ابتدا دیتاسنتر و تجهیزاتی که ارائه میده رو بررسی کنید (چرا که شبکه اسیب پذیر به مراتب بدتر از سرور اسیب پذیر هست)، در مرحله انتخاب سرور هم از آنتی دیداس های سخت افزاری مجزا با توجه به میزان بودجه بهترین ظرفیت رو انتخاب کنید

viasky
May 25th, 2016, 00:38
اگر مسئله ترجیح هست که هرکدام مزایا و معایب خودشون رو دارند.
اما معمولا در انتخاب این موارد ترجیح لحاظ نمیشه، ابتدا باید ببینید چه امکاناتی و در چه زمینه ای دارید استفاده میکنید. فرضا اگر زبان برنامه نویسی .net باشه باید با ویندوز کنار بیاید.
در هرصورت اگر قصد دارید از ابتدا زیرساخت و نرم افزار رو با هم هماهنگ و برنامه ریزی کنید ترجیح شخصی بنده به صورت زیر هست:
1- استفاده از لینوکس ، چرا که منابع علمی بیشتری برای پیاده سازی و رفع نیاز های فنی داره، ویندوز به دلیل کمتر رایج بودن ممکنه مشکلات مخفی زیادی برای شما ایجاد کنه.
2- طبق گزینه 1 و بنا به کنترل پنل ابتدا litespeed و بعد Apache+Nginx
3- در انتخاب این مورد، ابتدا دیتاسنتر و تجهیزاتی که ارائه میده رو بررسی کنید (چرا که شبکه اسیب پذیر به مراتب بدتر از سرور اسیب پذیر هست)، در مرحله انتخاب سرور هم از آنتی دیداس های سخت افزاری مجزا با توجه به میزان بودجه بهترین ظرفیت رو انتخاب کنید

تشکر از نظر مفید شما
بنده هم لینوکس و در نظر دارم و litespeed که فرمودید
آنتی دی داس که عرض کردم ماله OVH هست anti ddos pro
در هر صورت همچنان در حال بررسی هستم
سپاس از شما

InterServer.ir
May 25th, 2016, 02:09
تشکر از نظر مفید شما
بنده هم لینوکس و در نظر دارم و litespeed که فرمودید
آنتی دی داس که عرض کردم ماله OVH هست anti ddos pro
در هر صورت همچنان در حال بررسی هستم
سپاس از شما

سلام

فایرول های ویندوز توان مقاومت بیشتری جلو دیداس دارن تا لینوکس ولی امکانات لینوکس برای دفع دیداس بیشتره.

در کل ترکیب خوبی انتخاب کردید ولی خب ممکنه در لایه 7 به مشکل بخورید . ovh نمی تونه ترافیکی که تو لایه 7 میاد رو سرور شما زیاد کنترل کنه و لایت اسپید هم درسته آنتی دیداس داره ولی با زیاد شدن پردازش ها لود سرور بالاتر میره و لایت اسپید هم کاراییش کم میشه و ممکنه داون شه. که اینم راه حل هایی داره البته.

در مورد کلاود پروتکشن ها هم که میگین آیپی لو میره فردا یا پس فردا تستی رو سرویس های دیداس پروتکشن خودمون انجام میدم به احتمال زیاد این مشکل حل شه . حل شد شما رو هم در جریان رفع این مشکل میزارم.

hegza
May 25th, 2016, 02:21
یک‌مشکلی هم‌هست
میتونید از سرویس دهندگان ایمیل معتبر بصورت ری.لی استفاده کنید طبیعتا اونا از آی پی ایمیل شما محافظت میکنن و آی پی سرور نیز پابلیک نمیشه و تهش حمله ای بشه روی سرور ایمیل فقط تاثیر میزاره
عین همین الان وب هاستینگ تالک

viasky
May 25th, 2016, 02:39
سلام

فایرول های ویندوز توان مقاومت بیشتری جلو دیداس دارن تا لینوکس ولی امکانات لینوکس برای دفع دیداس بیشتره.

در کل ترکیب خوبی انتخاب کردید ولی خب ممکنه در لایه 7 به مشکل بخورید . ovh نمی تونه ترافیکی که تو لایه 7 میاد رو سرور شما زیاد کنترل کنه و لایت اسپید هم درسته آنتی دیداس داره ولی با زیاد شدن پردازش ها لود سرور بالاتر میره و لایت اسپید هم کاراییش کم میشه و ممکنه داون شه. که اینم راه حل هایی داره البته.

در مورد کلاود پروتکشن ها هم که میگین آیپی لو میره فردا یا پس فردا تستی رو سرویس های دیداس پروتکشن خودمون انجام میدم به احتمال زیاد این مشکل حل شه . حل شد شما رو هم در جریان رفع این مشکل میزارم.

تشکر از همکاری شما
در نهایت در کنار اینکه سعی خواهد شد سرور مناسب و قدرمت مندی انتخاب شود و در کل از کوچکترین مورد امنیتی تا بزرگترین اون مورد بررسی قرار گفته
برای مثال دیتابیس به صورت همزمان در دو سرور بارگذاری خواهد شد
از anti malware و SSL که موارد پیش پا افتاده ای هستند تا... آنتی دی داس و فایروال ....
در کل تصمیم بنده بر این است که حتما از یک
دیداس پروتکشن قدرتمند استفاده کنم
سپاس از شما

- - - Updated - - -

میتونید از سرویس دهندگان ایمیل معتبر بصورت ری.لی استفاده کنید طبیعتا اونا از آی پی ایمیل شما محافظت میکنن و آی پی سرور نیز پابلیک نمیشه و تهش حمله ای بشه روی سرور ایمیل فقط تاثیر میزاره
عین همین الان وب هاستینگ تالک
تشکر این مورد نیز بررسی خواهد شد
سپاس از راهنمایی شما

hegza
May 25th, 2016, 03:03
من یک مورد بگم که بعضا ندیدم بهش توجه بشه.
طرف میاد کلی هزینه میکنه برای دفع حملات دی داس من فکر میکنم اگر بجای سیستم دفاعی سیستم هجومی پیش بگیرید خیلی بهتره.
تهیه چند سرور با پورت های قوی از کشورهای خاص. و زمانی که به شما حمله شد شما نیز به سرورهای حمله کننده با اون سرورها اتک بزنید با اینکار ساختار اونا رو مختل میکنید و دستتون باز خواهد شد برای پاتک زدن بهشون.
شاید مسخره بیاد اما در جنگهای واقعی و فیزیکی بهترین حملات حملات چریکی هست. چون طرف رو غافل گیر میکنید و اونو ناک اووت میکنید. حالا تهیه این سرورها میتونه توسط چند شرکت تامین هزینه بشند و در صورت نیاز هر کدوم مورد استفاده قرار بگیرند.

viasky
May 25th, 2016, 03:12
طرف میاد کلی هزینه میکنه برای دفع حملات دی داس من فکر میکنم اگر بجای سیستم دفاعی سیستم هجومی پیش بگیرید خیلی بهتره.
تهیه چند سرور با پورت های قوی از کشورهای خاص. و زمانی که به شما حمله شد شما نیز به سرورهای حمله کننده با اون سرورها اتک بزنید با اینکار ساختار اونا رو مختل میکنید و دستتون باز خواهد شد برای پاتک زدن بهشون.
شاید مسخره بیاد اما در جنگهای واقعی و فیزیکی بهترین حملات حملات چریکی هست. چون طرف رو غافل گیر میکنید و اونو ناک اووت میکنید. حالا تهیه این سرورها میتونه توسط چند شرکت تامین هزینه بشند و در صورت نیاز هر کدوم مورد استفاده قرار بگیرند.
بله فرمایش شما هم درسته
ولی در اون صورت باید یک سرور خیلی قوی تر برای محافظت از یک سرور معمولی تهیه کرد
که البته اگر حمله فقط از یک طرف باشه توانایی مقابله داره
در غیر این صورت فرض بفرمایید از طرف 3 سرور مورد حمله قرار گرفتیم این یک سرور به تنهایی توانایی ایجاد اختلال و نداره و...
مشکل به وجود میاد
سپاس

yastheme
May 25th, 2016, 11:42
یک‌مشکلی هم‌هست
در خصوص ارسالی ایمیل باید از یک smtp استفاده کنید؛
برای مثال ما به یوزر های خودمان فضای ایمیل هم می دهیم؛ هم به صورت وبمیل و هم smtp برایشان قابل استفاده است.

viasky
May 25th, 2016, 15:41
در خصوص ارسالی ایمیل باید از یک smtp استفاده کنید؛
برای مثال ما به یوزر های خودمان فضای ایمیل هم می دهیم؛ هم به صورت وبمیل و هم smtp برایشان قابل استفاده است.

ارتباط مستقیم از طریق تلگرام‌دارید؟
Rezash
May 25th, 2016, 16:06
یک‌مشکلی هم‌هست

میتونید در تنظیمات میل سرور مثلا exim آی پی خروجی رو تغییر بدید.
یا سرور میل کلا در یک سرور دیگه میزبانی بشه و درخواست ها رو به اون سرور بفرستید
از طریق smtp هم اگر اشتباه نکنم آی پی سرور اصلی به صورت دیفالت ارسال میشه
حتی در خیلی از ****** ها آی پی سورس ارسال میشه

Don't host mail or other services on the same server as your web server If your mail server hosted by the same IP as your http server, an attacker could find the IP address from an outgoing email.

IrIsT
May 25th, 2016, 16:30
سلام و درود.
داوود جان,به قول بچه ها که گفتن؛اول اینکه سیستمی که میخوای راه اندازی کنی رو بسنجی.چی میخواد باشه.چقدر بازدید داره.چه چیزی راه اندازی میشه.چه قابلیت هایی میخوای داشته باشه
برای درگاه پرداخت میگی,هم ویندوز دیدم هم لینوکس
اما لینوکس بهتره.
در مورد وب سرور,آپاچی یا انجنیکس یا لایت اسپید.
این بر میگرده به گفته اولم که چی میخوای راه بندازی.چه کاری میخوای انجام بدی.وب سرور آپاچی کلا در صورت کانفیگ درست,خیلی خوب عمل میکنه.به شرط کانفیگ کاملا درست.اما بازم اگه بازدید خیلی بالا باشه مشکل به وجود میاره
انجنیکس هم که برای دیداس پروتکشنی که میگی به نظر من استفاده نشه بهتره.
لایت اسپید,پایداری بهتری داره.البته اینم کانفیگ داره.الان لایت اسپیدی هست که یک سایت رو یک ساعت باید واستی تا باز کنه.باز یک آپاچی هست که بهتر از این لایت اسپید عمل میکنه.
لایت اسپید پایداری و مقاومت بهتری و بیشتری داره.اما باید کانفیگ دقیق و درستی برای بذاری و یک سرور خوب درست کنی
در مورد دیداس.
خوب سرور سخت افزاری داری,گفتی نمیخوای ریسک کنی.یعنی چی؟
بعدش منظور از دیداس پروتکشن مثلا میخوای از یک سیستمی مثل کلودفلیر استفاده کنی؟
این تیکه رو من نفهمیدم.اما secrit بود نمیدونم یک چیزی تو این مایه ها که که از لحاظ مخفی کردن آیپی و جلوگیری از دیداس و ... حرف اول و آخر میزنه.تست هم کردمش..سایتش واست پیدا میکنم.
اول تو باید این ساختمان رو که میخوای بسازی از اول دیوارشو بچینی و خیلی خوب بری جلو.بعدش برای دیداس پروتکشن,البته مشخصات سرور هم در نظر بگیر.
که چه منابعی داری استفاده میکنی.این خیلی تاثیر داره.

viasky
May 25th, 2016, 17:15
مرسی از راهنمایی دوستان عزیز
سرور اصلی بالای ۶۴ گیک رم خواهد داشت
پردازنده Xeon E1650 v3
فضا هم 3x250 SSD که به صورت رید نرم افزاری راه اندازی میشه
فایروال ASA , روتر سیسکو
آنتی دی داس Arbor سفارش داده شده
ولی خوب درنهایت خیال من با دی داس پروتکشن راحت تر میشه
کمی بیشتر هزینه می کنیم ولی پایداری بیشتر باشه
درمورد بازدید هم متوسط هست چون درگاه پرداخت پزدازش های سنگینی نداره مشکلی بیش نمیاد
پورت هم vrack 10Gb هست ( Ovh)
بنده الان ngnix plus و litespeed و در نظر دارم برای وب سرور
شاید هردو با هم ، به صورت خودکار از‌ صورت قطع شدن سوئیچ انجام بشه
فایروال نرم افزی برای محدود کردن کانکشن ها در نظر‌گرفته میشه
دیتابیس به صورت هزمان در دو سرور میزبانی میشه....
فعلا این موارد پیاده سازی شده

- - - Updated - - -

دو سرور با مشخصات یکسان
از فرانسه و کانادا
با ۱۰ آی پی

IrIsT
May 25th, 2016, 17:52
مرسی از راهنمایی دوستان عزیز
سرور اصلی بالای ۶۴ گیک رم خواهد داشت
پردازنده Xeon E1650 v3
فضا هم 3x250 SSD که به صورت رید نرم افزاری راه اندازی میشه
فایروال ASA , روتر سیسکو
آنتی دی داس Arbor سفارش داده شده
ولی خوب درنهایت خیال من با دی داس پروتکشن راحت تر میشه
کمی بیشتر هزینه می کنیم ولی پایداری بیشتر باشه
درمورد بازدید هم متوسط هست چون درگاه پرداخت پزدازش های سنگینی نداره مشکلی بیش نمیاد
پورت هم vrack 10Gb هست ( Ovh)
بنده الان ngnix plus و litespeed و در نظر دارم برای وب سرور
شاید هردو با هم ، به صورت خودکار از‌ صورت قطع شدن سوئیچ انجام بشه
فایروال نرم افزی برای محدود کردن کانکشن ها در نظر‌گرفته میشه
دیتابیس به صورت هزمان در دو سرور میزبانی میشه....
فعلا این موارد پیاده سازی شده

- - - Updated - - -

دو سرور با مشخصات یکسان
از فرانسه و کانادا
با ۱۰ آی پی

خوب داوود جان،نگاه کن،تو چند سرور خوب گرفتی
دلیلی نیست که دیداس پروتکشن استفاده کنی
تو لایت اسپید و و بریز،کانفیگ کامل هم وب سرور و هم کرنل و همه چیشو
تو اینارو کانفیگ کنی و یک فایروال نرم افزاری،خیلی بهتره
به نظر من فعلا تپرکزت و روی سیستم و هدف و کانفیگ کن
اگه دیدی دیداس ها طوریه داره اذیت میکنه،یک ایپی دیگرو میندازی رو سرور،بعد دیداس پروتکشن
تو با این سرورها و مشخصات و فتیروال سخت افزاری خوب میتونی پیش بری
بهتره هزینه هاتو بذاری واسه خود سرور.دیداس پروتکشن مرجله آخر و زمانی که کاملا درست شده و مببینی احتیاج دادی بگیر
کمکی بود در خدمتم

alirezakaj
May 25th, 2016, 18:24
دوست عزیز به فایروال ovh زیاد دل نبندید این روزا داونش میکنن با اسکریپت مخصوص یک جور باگ bypass هست
اگر میخواید مطمئن باشید تا حد زیادی از اینجا بهتره تهیه کنید : ddos-guard.net

viasky
May 25th, 2016, 18:27
به صورت آزمایشی یک سرویس از central-hosting.com تهیه شده است
دوستان همچنان نظراتی داشته باشند بنده خوشحال خواهم شد

- - - Updated - - -

دوست عزیز به فایروال ovh زیاد دل نبندید این روزا داونش میکنن با اسکریپت مخصوص یک جور باگ bypass هست
اگر میخواید مطمئن باشید تا حد زیادی از اینجا بهتره تهیه کنید : ddos-guard.net
نه دوست گرامی سخت افزاری در مالکیت خود ماست و از آنتی دای داس این دیتاسنتر استفاده نخواهیم کرد

ddos-guard.net هم بررسی خواهد شد حتما
سپاس از شما

amirjalili72
May 25th, 2016, 18:31
باسلام
سلام

1 - بستگی به کاربرد داره اما شخصا centos رو ترجیح میدم .
2 - apache از نظر پایداری و nginx از نظر سرعت - البته من از ترکیبشون استفاده میکنم خیلی راضی هستم .
3 - https://ddos-guard.net/ خیلی تعریفش رو شنیدم یکی از همکارای ما در پروژه ای ازشون استفاده کرده بود خیلی راضی بود .

viasky
May 26th, 2016, 09:41
سلام

1 - بستگی به کاربرد داره اما شخصا centos رو ترجیح میدم .
2 - apache از نظر پایداری و nginx از نظر سرعت - البته من از ترکیبشون استفاده میکنم خیلی راضی هستم .
3 - https://ddos-guard.net/ خیلی تعریفش رو شنیدم یکی از همکارای ما در پروژه ای ازشون استفاده کرده بود خیلی راضی بود .

سپاس از شما
از ddos guard هم به صورت مکمل استفاده خواهد شد
vebc
January 7th, 2020, 21:59
سلام یه نرم افزار دی داس عالی و قوی و رایگان خواستین دان کنید قدیمیه ولی نسخه جدید امسالش رو اومده با لایسنسش هم توشه تو یه فایل txt
عالیه ....پولیه ولی من چند تا لایسنسشو رایگان میدهم بهتون سایت خارجی دی داس کنیدا .....

عکس دمو
http://up.ory.ir/do.php?img=49

لینک دانلود zip
http://up.ory.ir/do.php?id=50

farhadhelix
January 7th, 2020, 22:49
باسلام
سلام

به طول کلی litespeed بازدهی خوبی داره در مقابل سایر وب سرور ها

در مورد دیداس هم اگر میتونید هزینه کنید مستقیما با یک شرکت ارائه دهنده دیداس مانند ddos guard صبحت کنید و ip transit بگیرید ازشون که دیداس های خارج از ایرانتون رو کامل بگیره
و برای دیداس های داخل هم که خیلی البته کم پیش میاد یک فایروال ساده قرار بدید (میتونید هم با routeros میکروتیک تا حد قابل توجهی از دیداس ها ی داخلی جلوگیری کنید)

اگر هم که هزینه نمیتونید بکنید از یکی از ارائه دهنده های سرور های اختصاصی مانند فراسو که این کار رو قبلا برای دیداس انجام دادند سرور تهیه کنید یا از زیرشاخه هایی که از این شرکت ها سرور اختصاصی دارند سرور مجازی تهیه کنید

- - - Updated - - -

اینم اضافه بشه برای شما و دوستانی که میخوان قیمت های ddso guard رو بدونند ( قبلا صبحت داشتیم باهاشون)

هزینه دیداس کنرتل با پهنای باند 100 450 دلار در ماه میباشد و 1 گیگ 1100 دلار که این میزان بابت ترافیک خوب به سمت سرور شما هست و شامل موارد دیداس نمیشه

- - - Updated - - -

اتک به صورت spoofed باشه شما اصلا متوجه نمیتونید بشید از کجا داره دیداس میاد

راه جالبی نمیتونه باشه