PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تمام اطلاعاتم پاک شد ! کمک لطفا فوری

miladtnt
May 23rd, 2016, 22:27
پشتیبانیم جواب نمیده

دستم خورد همین چن دیقه پیش اشتباهی کل اطلاعات پوشه home پاک شد کسی میتونه برگردونه؟ لطفا ؟ هزینه هم میدم

- - - Updated - - -

سنتوس 6.7 هست بکاپم ندارم بکاپامم خودشون تو پوشه home بودن

- - - Updated - - -

یعنی هیشکی تو سایت به این بزرگی نمیتونه کاری کنه؟

- - - Updated - - -

فایلا تازه پاک شدن یه ساعتم نمیشه هیچ راهی نیست برگردن؟

مدیر سرورم میگه : به هر تقدیر هر همکاری که لازم داشتید با شما انجام می‌شود از مانت کردن ایزو های درخواستی گرفته، تا اضافه کردن پارتیشن موقت و...

پنلم : kvm هست

هزینشو : میدم

هرکی میتونه برگردونه اطلاعاتو اینجا اعلام کنه باهاش تما س بگیرم مرسی

RealHAM
May 23rd, 2016, 22:28
سلام
نگران نباشید و خو سردی خودتون را حفظ کنید

اول سرور را خاموش کنید، هر چه سریعتر بهتر
دوم اگر دسترسی برای مانت iso دارید یک ایزو لایو مثل اوبونتو یا gparted ران کنید
سوم با استفاد از لینک زیر اطلاعات خود را ریکاوری کنید
http://www.cgsecurity.org/wiki/TestDisk_Step_By_Step

miladtnt
May 23rd, 2016, 22:30
سلام
نگران نباشید و خو سردی خودتون را حفظ کنید

اول سرور را خاموش کنید، هر چه سریعتر بهتر
دوم اگر دسترسی برای مانت iso دارید یک ایزو لایو مثل اوبونتو یا gparted ران کنید
سوم با استفاد از لینک زیر اطلاعات خود را ریکاوری کنید
http://www.cgsecurity.org/wiki/TestDisk_Step_By_Step

سلام اگه میتونین انجام بدین یه شماره بدین زنگ بزنم هزینشو میدم

iHSG
May 23rd, 2016, 22:32
سلام
نمی خوام نا امیدتون کنم اما من به شخصه هرگز موفق به بازیابی همه فایل های حذف شده یه پوشه ام به همون صورتی که از اول بود با هیچ نرم افزاری نشدم.
حتی یکی از سایت هام که خیلی دوستش داشتم هم سر همین موضوع اشتباه در حذف یه پوشه کلاً از دستش دادم و دامنه اش هم فروختم :)

miladtnt
May 23rd, 2016, 22:34
سلام
نمی خوام نا امیدتون کنم اما من به شخصه هرگز موفق به بازیابی همه فایل های حذف شده یه پوشه ام به همون صورتی که از اول بود با هیچ نرم افزاری نشدم.
حتی یکی از سایت هام که خیلی دوستش داشتم هم سر همین موضوع اشتباه در حذف یه پوشه کلاً از دستش دادم و دامنه اش هم فروختم :)
همه پوشه مهم نیست فایل های بکاپم موجود بودن هر روز دایرکت ادمین بکاپ میگرفت اگه اونارم بشه برگردوند ازونا میشه برگردوند ...؟

مشکل اینجاس بکاپام تو پوشه home بودن ! اگه کسی بتونه بکاپ هارو که tar.gz بودن برگردونه با اونا میشه اطلاعات دیروزو برگردوند

salar123-user8
May 23rd, 2016, 22:36
بنده تاحالا نتونستم تو لینوکس فایلی رو ریکاوری کنم . ولی اینا سورس فاری و انگلیسی هستن.
انگلیسی
http://unix.stackexchange.com/questions/80270/unix-linux-undelete-recover-deleted-files
http://unix.stackexchange.com/questions/122305/undelete-a-just-deleted-file-on-ext4-with-extundelete
http://superuser.com/questions/150027/how-to-recover-a-removed-file-under-linux
فارسی
https://tuxgeek.ir/%DA%AF%D9%86%D9%88-%D9%84%DB%8C%D9%86%D9%88%DA%A9%D8%B3/%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C%D8%A7%D8%A8%DB%8C-%D9%81%D8%A7%DB%8C%D9%84-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AD%D8%B0%D9%81-%D8%B4%D8%AF%D9%87-%D8%AF%D8%B1-%D9%84%DB%8C%D9%86%D9%88%DA%A9%D8%B3

miladtnt
May 23rd, 2016, 22:38
بنده تاحالا نتونستم تو لینوکس فایلی رو ریکاوری کنم . ولی اینا سورس فاری و انگلیسی هستن.
انگلیسی
http://unix.stackexchange.com/questions/80270/unix-linux-undelete-recover-deleted-files
http://unix.stackexchange.com/questions/122305/undelete-a-just-deleted-file-on-ext4-with-extundelete
http://superuser.com/questions/150027/how-to-recover-a-removed-file-under-linux
فارسی
https://tuxgeek.ir/%DA%AF%D9%86%D9%88-%D9%84%DB%8C%D9%86%D9%88%DA%A9%D8%B3/%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C%D8%A7%D8%A8%DB%8C-%D9%81%D8%A7%DB%8C%D9%84-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AD%D8%B0%D9%81-%D8%B4%D8%AF%D9%87-%D8%AF%D8%B1-%D9%84%DB%8C%D9%86%D9%88%DA%A9%D8%B3

تشکر دوست عزیز ولی وضعم خیلی خراب تر از اونیه که بخوام اینارو بخونمو برگردونم

iHSG
همه پوشه مهم نیست فایل های بکاپم موجود بودن هر روز دایرکت ادمین بکاپ میگرفت اگه اونارم بشه برگردوند ازونا میشه برگردوند ...؟

اگه فقط یه فایل بکاپه فشرده هستش آره احتمال برگشتش هست اما تو لینوکس یکم سخته ریکاوری فایل.
خصوصاً که اگر هارد SSD باشه که دیگه باید قید فایل رو بزنید چون طبق متن این لینک http://unix.stackexchange.com/questions/91297/how-to-undelete-just-deleted-directory-with-rm-r-command هارد های SSD هیچ راه ریکاوری فایلی ندارن.

with modern hardware (SSD) where anything that is deleted is also zeroed out (TRIM) right away, so there is zero chance of getting anything back.

TeamHost
اگه بخواین با هزینه میتونیم اطلاعات را براتون ریکاوری کنیم . بصورت کامل

viasky
May 23rd, 2016, 22:45
اگه بخواین با هزینه میتونیم اطلاعات را براتون ریکاوری کنیم . بصورت کامل
بنده گزارش کاملی در مورد شما ارسال کردم
چون می دونم کی هستید....
------------
به ایشون اصلا اعتماد نکنید دوستان
موفق باشید

salar123-user8
May 23rd, 2016, 22:46
بیشتر از همه تنها کسی که میتونه شما رو کمک کنه ارائه دهنده سرویس به شما هست که ایا بک اپ داره یا نه. اگه از کل سرور بک اپ داره از دیتابیستون اگه پاکش نکردید بک اپ بگیرید . با بک اپ اونا ادغام کنید.

TeamHost
May 23rd, 2016, 22:48
بنده گزارش کاملی در مورد شما ارسال کردم
چون می دونم کی هستید....
------------
به ایشون اصلا اعتماد نکنید دوستان
موفق باشید

به علت تهمت و عدم ارائه مدرک معتبر گزارش شدید .

موفق باشید .

viasky
May 23rd, 2016, 22:49

موفق باشید .
نه اتفاقا گزارش مدرک معتبر جایی که باید ارسال می شده , شده
و خداروشکر اون یکی حساب کاربری شما هم مسدود شد

InterServer.ir
May 23rd, 2016, 22:54
سلام

امکان ریکاوری هست ولی با دسترسی فعلی شما

سرور رو خاموش کنید

در تلگرام پیام بدید

در لینوکس ریکاوری بسیار سخته ولی اینکار درست انجام شه 99 درصد فایل های شما سالم ریکاوری میشه .

===============

موفق باشید .

الان از ریاست مخابرات خلع شدین که با اسم سایت خودتون عضو شدید؟

hegza
May 23rd, 2016, 22:54
آقا بگذریم از این دعوا و ...
استارتر عزیز میتونم با اطمینان بگم فقط و فقط دیتا بیس الان دارید و نه هیچ جیز دیگر و ریکاوری هم بیخیال بشید. جز اینکه به دی سی بگید یک هارد به سرورتون اضافه کنه روی اون ویندوز نصب کنید و بعد ریکاوری و....

پ.ن:بهرحال بک آپ گیری رو در جایی خارج از سرور انجام بدین یا حداقل در جائی قبل از فولدر هووم. این پینوشت شاید دردی از شما دوا نکنه اما تجربه میشه برای خودتون و سایرین که اینو میخونن

miladtnt
May 23rd, 2016, 23:03
آقا بگذریم از این دعوا و ...
استارتر عزیز میتونم با اطمینان بگم فقط و فقط دیتا بیس الان دارید و نه هیچ جیز دیگر و ریکاوری هم بیخیال بشید. جز اینکه به دی سی بگید یک هارد به سرورتون اضافه کنه روی اون ویندوز نصب کنید و بعد ریکاوری و....

پ.ن:بهرحال بک آپ گیری رو در جایی خارج از سرور انجام بدین یا حداقل در جائی قبل از فولدر هووم. این پینوشت شاید دردی از شما دوا نکنه اما تجربه میشه برای خودتون و سایرین که اینو میخونن

سلام تشکر ولی خودم زیاد سردر نمیارم به همین دلیل دنبال یه نفرم برام حل کنه

hegza
May 23rd, 2016, 23:05

از کجا سرور دارید؟اطلاعات دقیقتری بدین شاید بشه با خود دی سی به نتیجه رسید که روش مطمئنی هست

TeamHost
May 23rd, 2016, 23:06

درصورتی که خواستید با هزینه براتون انجام میدیم .

miladtnt
May 23rd, 2016, 23:19
از کجا سرور دارید؟اطلاعات دقیقتری بدین شاید بشه با خود دی سی به نتیجه رسید که روش مطمئنی هست

تشکر توضیحاتو تو پست اول تاپیک زدم ممنون از کمکتون

- - - Updated - - -

درصورتی که خواستید با هزینه براتون انجام میدیم .

سلام ممنون منم میخوام کارم راه بیوفته اما دوستان ازتون بد تعریف کردن واقعا شرمنده یکم سخته برام سرور بسپرم دستتون ...

ولی تشکر بخاطر حس کمکتون

farssub
May 23rd, 2016, 23:20
با سلام بنده تا بحال موفق نشدم ریکاوری بکنم فایلی رو در لینوکس
ولی همیشه به عنوان یک دوست ، از فایل هاتون در یک سرور دیگر بک اپ داشته باشید محظ احتیاط

miladtnt
May 23rd, 2016, 23:26
نیازمند ینفر که ریکاوری کنه اطلاعاتم رو --< فوری

سرور مجازی هست و پنل kvm دارم

tak--host
May 23rd, 2016, 23:29
با آقای سنجری تماس بگرید ببنید میتونن کاری کنن براتون یا خیر
ادمین یاس ای تی

Mr.STAR
May 23rd, 2016, 23:30
........

miladtnt
May 23rd, 2016, 23:32
ادمین یاس ای تی
شمارشونو دارید؟

tak--host
May 23rd, 2016, 23:33
شمارشونو دارید؟

- - - Updated - - -

:: تلفن ثابت : 03443317277 ، تلفن همراه : 09307405414 ، ارتباط در یاهو : Sanjari.Yasin

miladtnt
May 24th, 2016, 00:41
:: تلفن ثابت : 03443317277 ، تلفن همراه : 09307405414 ، ارتباط در یاهو : Sanjari.Yasin

برنداشتن زنگ زدم

- - - Updated - - -

فعلا کسی پیدا نشده اگه بود ..اینجا شماره تماس بزاره مرسی

farmanrava
May 24th, 2016, 00:55
برنداشتن زنگ زدم

در تایم اداری تماس بگیرید جواب میدن .
در سایتشون تیکت بدید .

پ.ن : آدرس سایت براتون پ.خ شد

InterServer.ir
May 24th, 2016, 00:59
تلگرام پیام بدید براتون انجام میشه

با هزینه البته

arvin_b
May 24th, 2016, 01:24
سلام
بنده هم یک سری به مشکل شما دچار شدم البته یکی از هارد های سرور سوخت امکان ریکاوری هست ولی خیلی دردسر داره
اولین پیشنهاد فعلی بنده خاموش کردن سرور هست
حیف اگر مجازی سازتون وی ام ویر بود روی سرور خودم تمپلیت شما را فعال میکردم شاید کاری میشد کرد ولی kvm شنیدم خطر کرش هارد داره و حذف شدن اطلاعات هست
تمپلیت هم کاری را زیاد پیش نمیبره اطلاعات روی سکتور های فعلی هارد هستند هر مرحله اشتباه باعث نوشته شدن سکتور ها میشه و امکان بازیابی کم میشه خیلی دقت کنید

موفق باشید

jackhaman
May 24th, 2016, 01:34
ادمین یاس ای تی
عذر میخوام ؛ این فردی که می فرمایید معجزه می کنند !؟

mandana32
May 24th, 2016, 10:14
عذر میخوام ؛ این فردی که می فرمایید معجزه می کنند !؟

بله !

جناب سنجری واقعا استاد هستند در زمینه سرور و هاستینگ

- - - Updated - - -

برنداشتن زنگ زدم

- - - Updated - - -

فعلا کسی پیدا نشده اگه بود ..اینجا شماره تماس بزاره مرسی

استارتر عزیز در سایتشون تیکت بزنید :

https://yasit.ir

آقای یاسین سنجری نه تنها اطلاعات بالایی دارند بلکه بسیار بسیار قابل اعتماد هستند

Yas-Host
May 24th, 2016, 11:22
با سلام

متاسفانه تجربه ای در این زمینه ندارم و فکر نمیکنم بتوانم به استارتر عزیز کمکی نمایم.

پیشنهاد میکنم با افرادی که قبلا تجربه استفاده از tools ها و برنامه های ریکاوری داشته اند تماس بگیرید.

امیدواریم مشکل شما حل شود.

موفق و پیروز.

iServerco
May 24th, 2016, 11:25
سلام

قبلا ریکاوری انجام دادیم اما متاسفانه فایل ها کامل برنمیگردند....

اما اینکه این دوست عزیزمون میگه فایل Backup داشته داخل home/ احتمال داره برگرده که بعد بتونن اون رو ریستور کنن...

miladtnt
May 24th, 2016, 11:26
با سلام

متاسفانه تجربه ای در این زمینه ندارم و فکر نمیکنم بتوانم به استارتر عزیز کمکی نمایم.

پیشنهاد میکنم با افرادی که قبلا تجربه استفاده از tools ها و برنامه های ریکاوری داشته اند تماس بگیرید.

امیدواریم مشکل شما حل شود.

موفق و پیروز.

تشکر ...

- - - Updated - - -

سلام

قبلا ریکاوری انجام دادیم اما متاسفانه فایل ها کامل برنمیگردند....

اما اینکه این دوست عزیزمون میگه فایل Backup داشته داخل home/ احتمال داره برگرده که بعد بتونن اون رو ریستور کنن...

اره اگ اونا برگردن توشون بکاپ روزانه دارم

iServerco
May 25th, 2016, 09:48
سلام

اطلاعات ریکاوری شدند؟

BazPardakht.Com
May 25th, 2016, 10:33
دوست عزیز سعی کنید سرور رو فعلا خاموش کنید تا اطلاعات جدیدی رو سرور ذخیره نشه
تجربه ای که دارم به هیچ عنوان روی هارد فعلی چیزی ذخیره نکنید حتی تمپلت
چون اگر چیزی رو هارد رایت بشه احتمال داره جای قسمتی که پاک شده رایت بشه و باعث میشه برگردوندنش خیلی سخت شه
پیشنهاد دوستی که گفتن بگید یه هارد دیگه به سرورتون اضافه کنن و روش ویندوز بالا بیارید و از طریق اون ویندوز این هارد رو ریکاروی کنید

miladtnt
May 25th, 2016, 11:44
دوست عزیز سعی کنید سرور رو فعلا خاموش کنید تا اطلاعات جدیدی رو سرور ذخیره نشه
تجربه ای که دارم به هیچ عنوان روی هارد فعلی چیزی ذخیره نکنید حتی تمپلت
چون اگر چیزی رو هارد رایت بشه احتمال داره جای قسمتی که پاک شده رایت بشه و باعث میشه برگردوندنش خیلی سخت شه
پیشنهاد دوستی که گفتن بگید یه هارد دیگه به سرورتون اضافه کنن و روش ویندوز بالا بیارید و از طریق اون ویندوز این هارد رو ریکاروی کنید

تشکر ... همین کارو کردیم...

- - - Updated - - -

سلام

اطلاعات ریکاوری شدند؟

سلام بله تا یه حدی که کارمونو راه انداخت

ciph3r
May 25th, 2016, 11:50
درود.

چقدر خوب که ریکاوری رو تونستید انجام بدید..
در صورت امکان روش رو اعلام کنید، کاربران دیگر برای موارد احتمالی بکار بگیرند.

miladtnt
May 25th, 2016, 12:45
درود.

چقدر خوب که ریکاوری رو تونستید انجام بدید..
در صورت امکان روش رو اعلام کنید، کاربران دیگر برای موارد احتمالی بکار بگیرند.

سلام همین الان رفتم فایلارو چک کردم دو برابر فایل های پاک شده فایل برگشته ولی الان متوجه شدم همشون فایلای مشکل دارن ... دیشب عجله ای نگا کردم امروز موقع اکسترکت کردن دیدم همشون وسط کار ارور میدن..

سرزمین
May 25th, 2016, 13:04
این واستون تجربه بشه که بکاپ رو در سرور دیگری نگه دارید!

BazPardakht.Com
May 26th, 2016, 12:14
سلام همین الان رفتم فایلارو چک کردم دو برابر فایل های پاک شده فایل برگشته ولی الان متوجه شدم همشون فایلای مشکل دارن ... دیشب عجله ای نگا کردم امروز موقع اکسترکت کردن دیدم همشون وسط کار ارور میدن..

نباید سریع اکسترک می کردید
قبلش فایل رو روی یه سرور دیگه تست می کردید بعد از مطمئن شدن روی سرور اصلی میاوردید
الان شما مجدد باید به افرادی که کار بلد هستن بدید تا ریکاروی کنند
شرکت های خارجی هستند که ریکاوری کنند

sasha1360
May 26th, 2016, 13:23
با سلام :

متاسفانه یا خوشبختانه تجربه از دست رفتن اطلاعاتم رو در لینوکس ندارم با این که حتی سیستم عامل خانگیم هم لینوکسی شده و اصلا دوست ندارم پاکش کنم ولی تا دلتان بخواهد تو ویندوز ریکاوری انجام دادم
اگر احیانا تونستید هاردی رو بهش وصل کنید بهترین برنامه ای که برای من اطلاعاتم رو بر می گردوند و هیچ وقت اذیتم نکرد برنامه recover.my.files بود
من نمی دونم این مجازی سازی که دارید به چه صورت فضای سرور شما رو تولید کرده ولی اگر مثل خیلی از مجازی سازهای دیگر تمام اطلاعات شما را داخل فایلی ذخیره می کنه بهتون پیشنهاد می کنم قبل از روشن کردن سرور و عملیاتهای ریکاوری اول از اون یه بکاپ بگیرید و سرورتون رو روشن نکنید و عملیاتهای ریکاوری را بر روی ان انجام دهید....

ببخشید که نتونستم زیاد کمکتون کنم

ارادتمند وحید

behravesh
May 26th, 2016, 13:38
نباید سریع اکسترک می کردید
قبلش فایل رو روی یه سرور دیگه تست می کردید بعد از مطمئن شدن روی سرور اصلی میاوردید
الان شما مجدد باید به افرادی که کار بلد هستن بدید تا ریکاروی کنند
شرکت های خارجی هستند که ریکاوری کنند

شرکت های خارجی که می فرمایید برای لینوکس اکثرا هارد فیزیکی را درخواست می کنند اونم با هزینه های خیلی بالا این کار را انجام می دهند