PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظر شما در مورد راه اندازی فروشگاه اینترنتی عروسک

fariborz007
May 23rd, 2016, 21:33
با سلام خدمت تمام کاربران عزیز ،
قصد راه اندازی یک فروشگاه در زمینه فروش عروسک رو دارم ، می خواستیم ببنیم عزیزان نظرشون در این مورد چیه
عروسک ها به صورت خیلی خاص با بافتنی هستن و کمتر جایی ممکنه با این نمونه ها برخورد کرده باشین
با تشکر
31476

live
May 23rd, 2016, 21:40
قصد راه اندازی یک فروشگاه در زمینه فروش عروسک رو دارم ، می خواستیم ببنیم عزیزان نظرشون در این مورد چیه
عروسک ها به صورت خیلی خاص با بافتنی هستن و کمتر جایی ممکنه با این نمونه ها برخورد کرده باشین
با تشکر
31476
راه اندازی وبسایتش ضرری نداره به شرط اینکه کارتونو گسترش بدید و فقط به فروش این نوع از عروسکها اکتفا نکنید چون همه سلیقه ها مثل هم نیست

fariborz007
May 23rd, 2016, 21:54
راه اندازی وبسایتش ضرری نداره به شرط اینکه کارتونو گسترش بدید و فقط به فروش این نوع از عروسکها اکتفا نکنید چون همه سلیقه ها مثل هم نیست
تشکر بابت نظرتون ، بله کاملا" حق با شماست البته این تصویری که قرار گرفته یک نمونه از کاراس ، نمونه های بسیار دیگری از عروسک ها وجود داره
اینم یک نمونه دیگه خدمت شما
31477

loading
May 24th, 2016, 03:11
عروسکاتون خییییییییییلی قشنگه ... ک

miladtnt
May 24th, 2016, 03:14
با تشکر
31476

هرکاری فقط کیفیت کار براش مهم نیست تبلیغاته !

الانم یکی از کم هزینه ترین نوع تبلیغات وب سایت هست ! بزنین ضرر که نمیکنین !

takpar7
May 24th, 2016, 03:21
سلام
کارهاتون خیلی قشنگن
ولی اگه میخواین پبشرفتتون سریع باشه باید برای تبلیغات هزنیه کنید
اگه نمیتونید هزینه کنید پیشنهاد میکگنم با سایتهای همکاری در فروش در ارتباط باشید تا مخصولات شمارو برای فروش بذارن

ولی این برا کوتاه مدت خوبه و داشتن یک سایت براب خودتون میتونه در بلند مدت سودآور باشه مثل دی جی کالا که از یه جای خیلی خیلی پایین تر نسبت به امروز شورع کرد کارشو

موفق باشید.

fariborz007
May 24th, 2016, 06:17
سلام
کارهاتون خیلی قشنگن
اگه نمیتونید هزینه کنید پیشنهاد میکگنم با سایتهای همکاری در فروش در ارتباط باشید تا مخصولات شمارو برای فروش بذارن

ولی این برا کوتاه مدت خوبه و داشتن یک سایت براب خودتون میتونه در بلند مدت سودآور باشه مثل دی جی کالا که از یه جای خیلی خیلی پایین تر نسبت به امروز شورع کرد کارشو

موفق باشید.
با سلام ، تشکر حتما" پیگیری میکنم ایشالله این کار بگیره ، با تشکر از نظرتون

dave_m
May 24th, 2016, 20:22
سلام
کارهاتون خیلی قشنگن

موفق باشید.

اقا لطف کن چندتا سایت همکاری در فروش خوب معرفی کن.

CYCLONER
May 24th, 2016, 20:24
با سلام

اگر سرمایه دارید سایت رو راه اندازی کنید و تبلیغات کنید اگر سرمایه ای ندارید بیخیال بشید
با کمی سرمایه گذاری می توانید در ایران معروف باشید

عروسکاتونم خیلی قشنگن

موفق باشید

loading
May 24th, 2016, 20:31
یه انجمن هست shopkeeper.ir اونجا بچه های حرفه ای هستن ..... اونا بهتر می تونن راهنمایی کنن

fariborz007
May 24th, 2016, 20:54
با سلام

اگر سرمایه دارید سایت رو راه اندازی کنید و تبلیغات کنید اگر سرمایه ای ندارید بیخیال بشید
با کمی سرمایه گذاری می توانید در ایران معروف باشید

عروسکاتونم خیلی قشنگن

موفق باشید
با سلام ، لطف دارید
انشالله همین کار رو انجام میدم با یک سرمایه مناسب و تبلیغات خوب

- - - Updated - - -

یه انجمن هست shopkeeper.ir اونجا بچه های حرفه ای هستن ..... اونا بهتر می تونن راهنمایی کنن
داخل اونجا هم مطرح کردم ولی متاسفانه دوستان زیاد راهنمایی نکردن
با تشکر

dave_m
May 24th, 2016, 21:09
یاد عروسک خودم افتادم که یهو زنده شد پرکشید رفت... انجا که منتظرش بودند[emoji72]

loading
May 24th, 2016, 21:17
اگه شاپ بزنی من خودم یه سریشو سفارش می دم برای خودم ......

سرمایه آنچنانی هم خیلی نمی خاد فروشگاه الکرونیکی .......
الان که همه چی قاطی پاتیه اگه سرمایه داشته باشی می شی سوژه کلاهبرداری بعضی ها ....

fariborz007
May 24th, 2016, 21:34
اگه شاپ بزنی من خودم یه سریشو سفارش می دم برای خودم ......

سرمایه آنچنانی هم خیلی نمی خاد فروشگاه الکرونیکی .......
الان که همه چی قاطی پاتیه اگه سرمایه داشته باشی می شی سوژه کلاهبرداری بعضی ها ....
ایشالله طی ماه آینده کارمون رو شروع میکنیم