PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال درباره ی تسویه حساب های مشکوک یکی از درگاه های واسط

Rezaafsharzandi
May 23rd, 2016, 14:29
سلام خدمت کاربران محترم
بنده هفته ی پیش در یکی از درگاه های واسط که در این انجمن تبلیغات گسترده ای کرده عضو شده و پس از فعالسازی حساب کاربری اقدام به متصل کردن درگاهی که توسط این واسط به من داده شده بود به سایتم کردم و روزانه حدود یک میلیون تومان تراکنش موفق داشتم روی این درگاهی که عرض کردم... هر روز درخواست تسویه حساب میدادم و واریز میکردند و در طول یک هفته حدود هشت میلیون تومان به حساب بنده واریزی داشتند اما سوال و یا مشکلی که برای من پیش آمده این هست که پس از گرفتن صورت حساب از گردش های حساب بانکی ام متوجه شدم هر بار که واریز انجام شده از حساب هایی بوده که متعلق و به نام افراد مختلف و با نام های متفاوت بوده و هر بار مبلغ از حساب های مختلفی واریز شده , حدود دوازده تا درخواست واریز هر بار توسط حساب هایی بنام دیگر به حساب من ریخته شده بود... با تماس بنده با این شرکت آن ها گفتند که تمام این حساب ها متعلق به خود شرکت و بنام شرکا و سهام داران این شرکت هست و جای نگرانی نیست... موضوع را که به یکی از آشنایان گفت معمولا باید این واریز ها توسط یک حساب که متعلق به شرکت و بنام یک فرد هست انجام شود و اینکه هر بار حساب های مختلف این واریز ها انجام شود کمی مشکوک و بو دار است و بهتر است دیگر با این درگاه کار نکنی و موضوع را به مراجع قضایی گزارش کنی تا بعدا مشکلی پیش نیاد...حالا سوال من این است که آیا چنین کاری توسط واسط ها طبیعی است و جا ی نگرانی نیست ؟و یا اینکه همانطور که دوست بنده گفتند باید همکاری با این واسط را متوقف کنم و به مراجع قضایی مورد را گزارش کنم؟

modiranhosting
May 23rd, 2016, 14:37
سلام خدمت کاربران محترم
بنده هفته ی پیش در یکی از درگاه های واسط که در این انجمن تبلیغات گسترده ای کرده عضو شده و پس از فعالسازی حساب کاربری اقدام به متصل کردن درگاهی که توسط این واسط به من داده شده بود به سایتم کردم و روزانه حدود یک میلیون تومان تراکنش موفق داشتم روی این درگاهی که عرض کردم... هر روز درخواست تسویه حساب میدادم و واریز میکردند و در طول یک هفته حدود هشت میلیون تومان به حساب بنده واریزی داشتند اما سوال و یا مشکلی که برای من پیش آمده این هست که پس از گرفتن صورت حساب از گردش های حساب بانکی ام متوجه شدم هر بار که واریز انجام شده از حساب هایی بوده که متعلق و به نام افراد مختلف و با نام های متفاوت بوده و هر بار مبلغ از حساب های مختلفی واریز شده , حدود دوازده تا درخواست واریز هر بار توسط حساب هایی بنام دیگر به حساب من ریخته شده بود... با تماس بنده با این شرکت آن ها گفتند که تمام این حساب ها متعلق به خود شرکت و بنام شرکا و سهام داران این شرکت هست و جای نگرانی نیست... موضوع را که به یکی از آشنایان گفت معمولا باید این واریز ها توسط یک حساب که متعلق به شرکت و بنام یک فرد هست انجام شود و اینکه هر بار حساب های مختلف این واریز ها انجام شود کمی مشکوک و بو دار است و بهتر است دیگر با این درگاه کار نکنی و موضوع را به مراجع قضایی گزارش کنی تا بعدا مشکلی پیش نیاد...حالا سوال من این است که آیا چنین کاری توسط واسط ها طبیعی است و جا ی نگرانی نیست ؟و یا اینکه همانطور که دوست بنده گفتند باید همکاری با این واسط را متوقف کنم و به مراجع قضایی مورد را گزارش کنم؟

درود

به فرض اینکه این مورد هم وجود داشته باشه حالا با هر هدفی ، مسئولیت و مشکلی متوجه شما نخواهد بود.

یه مثال ساده : از یه فروشگاه خریدی انجام شد و بنا به دلایلی مثل تاخیر در تحویل و معیوب بودن کالا اقدام به بک کردن محصول کردیم بعد از برگشت مبلغ ، مبلغ واریز از کارت یک شخص که بعدا متوجه شدیم کارت همون نیروی خدماتی بود که روز مراجعه از ما پذیرایی کرد :d

payamkutah
May 23rd, 2016, 14:49
سلام خدمت کاربران محترم

احتمالا اشنای شما خواسته بگه که منم یه چیزایی میدونم ولی در حقیقت این طور نیست.

دوست عزیز واریز هایی که با اسم های دیگه و از طرف دیگه میشه مشکلی برای شما ایجاد نمیکنه - شما با خیال راحت میتونید کارتون رو با همون درگاه ادامه بدید.

امکان داره درگاهها متصل به حساب های (کارمندان یا شرکای همون شرکت هست) و با موجودی حساب بانکی مختلف به حساب شما واریز میشه.

farhadhelix
شما روند کارتون رو ادامه بدید

مشکلی نداشتید تا الان وقتی چه کاریه خب

viasky
دوست گرامی جای نگرانی نیست
مهم تسویه حساب هست که مرتب انجام شده
بقیه موارد متوجه شما نخواهد بود
موفق باشید

HPxf
May 23rd, 2016, 14:53
سلام برای من هم از حساب های مختلف واریز می شد و مشکلی هم نداشت.

موفق باشید.

iHSG
May 23rd, 2016, 15:12
بعضی ها با تسویه حساب این درگاه های واسطه مشکل دارن شما تو نام پرداخت کننده مشکل داری؟
چی کار دارین کی پول رو واریز میکنه مهم اینه که شما به پولتون می رسید.
خصوصاً که تا حالا 8 میلیون واریز کرده پس یعنی مطمئناً کلاه بردار نیست چون اگه می خواست کلاه برداری کنه توی همین 8 میلیون میکرد.

friend_sre
May 23rd, 2016, 21:55
احتمالا اشنای شما خواسته بگه که منم یه چیزایی میدونم ولی در حقیقت این طور نیست.

خعلی خوووب بود ...:d

TeamHost
May 23rd, 2016, 22:11
شما که تا حالا مشکلی در تسویه نداشتید ، مشکل چیه با درگاه واسط سیباپال ؟

samansystems
May 23rd, 2016, 22:12
مشکلی که ممکن هست بوجود بياد:
از يک سری کارت هکی و سرقتی به شما کارت به کارت ميشه و بعد از مدتی صاحبان اصلی اون حساب ها از شما شاکی ميشن.
با ثبت شکايت در دادسرا، اول از همه حساب بانکيتون مسدود ميشه و بعد قاضی يا بازپرس پرونده شما رو احضار ميکنه و ازتون توضيحات ميخواد.
اگر اون زمان تونستيد ثابت کنيد، شايد حساب بانکی شما باز بشه و اگر نتونستيد ثابت کنيد ممکن هست برای شما مشکل ايجاد بشه.

لطفا به موارد زير دقت کنيد:
1. تسويه حساب داره از حساب انجام ميشه يا از کارت، اگر از کارت و کارت به کارت داره ميشه ممکن هست نگران کننده باشه و حتما بيشتر دقت کنيد.
2. توضيحات برای تراکنش هایی که به حسابتون انجام ميشه درج شده يا نه. حتما توضيحات صحيح برای تراکنش شما درج بشه.
3. سعی کنيد به صورت رندم با يکی از واريز کننده ها تماس بگيريد و مطمئن بشيد ايشون در جريان اين تراکنش ها هستند. اگر به شعبه بانک بريد و بگيد به حسابتون پول اومده و ميخواين بدونيد کی واريز کرده ممکن هست شماره رو به شما بدن يا خودشون باهاشون تماس بگيرن.
4. در نهايت هم سعی کنيد هر خدمتی رو از خدمت دهنده معتبر و با سابقه دريافت کنيد و از روی ناچاری از چاله به چاه نريد.

hegza
May 23rd, 2016, 22:49
از يک سری کارت هکی و سرقتی به شما کارت به کارت ميشه و بعد از مدتی صاحبان اصلی اون حساب ها از شما شاکی ميشن.
با ثبت شکايت در دادسرا، اول از همه حساب بانکيتون مسدود ميشه و بعد قاضی يا بازپرس پرونده شما رو احضار ميکنه و ازتون توضيحات ميخواد.
اگر اون زمان تونستيد ثابت کنيد، شايد حساب بانکی شما باز بشه و اگر نتونستيد ثابت کنيد ممکن هست برای شما مشکل ايجاد بشه.

1. تسويه حساب داره از حساب انجام ميشه يا از کارت، اگر از کارت و کارت به کارت داره ميشه ممکن هست نگران کننده باشه و حتما بيشتر دقت کنيد.
2. توضيحات برای تراکنش هایی که به حسابتون انجام ميشه درج شده يا نه. حتما توضيحات صحيح برای تراکنش شما درج بشه.
3. سعی کنيد به صورت رندم با يکی از واريز کننده ها تماس بگيريد و مطمئن بشيد ايشون در جريان اين تراکنش ها هستند. اگر به شعبه بانک بريد و بگيد به حسابتون پول اومده و ميخواين بدونيد کی واريز کرده ممکن هست شماره رو به شما بدن يا خودشون باهاشون تماس بگيرن.
4. در نهايت هم سعی کنيد هر خدمتی رو از خدمت دهنده معتبر و با سابقه دريافت کنيد و از روی ناچاری از چاله به چاه نريد.

آقای امیری فیلم پلیسی زیاد میبینید ظاهرا !!!!

ممکنه چندین کارمند داره و حساب اونا رو شارژ میکنه و با اون پی میکنه
ممکنه میخواد گردش اقوامش رو بالا ببره بتونن وام بگیرند
ممکنه بخواد از مالیات فرار کنه و.....

samansystems
May 23rd, 2016, 22:54
ممکنه چندین کارمند داره و حساب اونا رو شارژ میکنه و با اون پی میکنه
ممکنه میخواد گردش اقوامش رو بالا ببره بتونن وام بگیرند
ممکنه بخواد از مالیات فرار کنه و.....

همه اين احتمالاتی که شما هم ميگيد ممکنه وجود داشته باشه.
ولی در نهايت کسی که قصد فعاليت سالم داشته باشه، نمياد آينده تجارت خودش رو به خاطر وام اقوام و فرار مالياتی يک نفر ديگه به خطر بندازه.

hegza
May 23rd, 2016, 22:58
همه اين احتمالاتی که شما هم ميگيد ممکنه وجود داشته باشه.
ولی در نهايت کسی که قصد فعاليت سالم داشته باشه، نمياد آينده تجارت خودش رو به خاطر وام اقوام و فرار مالياتی يک نفر ديگه به خطر بندازه.

در هر صورت هیچگونه مسئولیتی گردن مقصد نیست چون تهش باز پای مبدا گیره چون طبیعتا اونا برای تراکنش هاشون لاگی چیزی در بانک میندازن.
حالا این آقا بفرموده شما بره دادگاه تشکیل پرونده بده که چی؟ چرا از چند حساب به من واریزی دارند؟ این هم شد جرم؟!!!!

.Secret.
May 23rd, 2016, 22:59
سلام
اگر دوستان باتجربه موافق باشند و صلاح بدونن استارتر محترم نام درگاه گفته شده رو درج کنه تا بهتر بشه نتیجه گیری کرد.

hegza
May 23rd, 2016, 23:00
استارتر عزیز خیلی دل چرکینی؟!
برو از بانک بصورت رندوم شماره تلفن دو تاشون در بیار زنگ بزن و بگو شما شرکت فلان رو میشناسید تا خیالتون راحت بشه
بانک وقتی بهش واریزی از طرف رو نشون بدی و بگی نمیدونم چرا ریخته حسابم شماره تماس بهتون میده

TeamHost
May 23rd, 2016, 23:01
درگاه سیباپال رو میگه .

samansystems
May 23rd, 2016, 23:02
در هر صورت هیچگونه مسئولیتی گردن مقصد نیست چون تهش باز پای مبدا گیره چون طبیعتا اونا برای تراکنش هاشون لاگی چیزی در بانک میندازن.
حالا این آقا بفرموده شما بره دادگاه تشکیل پرونده بده که چی؟ چرا از چند حساب به من واریزی دارند؟ این هم شد جرم؟!!!!

ايشون الان دادگاه هم برن کسی بهشون جواب درست نميده.
بعد ازينکه مشکل پيش بياد دادگاه حسابشون رو مسدود ميکنه و ازشون توضيح ميخواد. (البته اگر مشکلی باشه و حساب مسدود بشه.)
يک سر به انجمن کناری پرشين تولز بزنيد ميبينيد چقدر سوء استفاده از حساب های بانکی سرقتی انجام شده و بعد برای صاحب حساب مقصد مشکل پيش اومده.

استارتر عزیز خیلی دل چرکینی؟!
برو از بانک بصورت رندوم شماره تلفن دو تاشون در بیار زنگ بزن و بگو شما شرکت فلان رو میشناسید تا خیالتون راحت بشه
بانک وقتی بهش واریزی از طرف رو نشون بدی و بگی نمیدونم چرا ریخته حسابم شماره تماس بهتون میده

پيشنهادم اين هست که اگر به قضيه مشکوک هستيد حتما اينکار رو انجام بديد.

ipsat
May 24th, 2016, 02:46
آقای امیری فیلم پلیسی زیاد میبینید ظاهرا !!!!

آقای امیری اینجا خودشون یوزر دارن و فکر نمی کنم اینجا فعالیتی داشته باشن بیشتر تو شاپ کیپر پرسه می زنن.
کاربر سامان سیستم از نظر خودم فکر کنم اسمش داوری هستش.

SibaPal
May 24th, 2016, 02:59
درگاه سیباپال رو میگه .
:)
تسویه سیباپال تنها با حساب مدیر عامل و یا حساب اصلی شرکت واریز می گردد
در صورتی که خلاف آن را دیده اید در همین تاپیک مدارک را ارسال نمایید
ما از همان روز اول شرکتی بوده ایم و تمامی درگاه ها نیز شرکتی است
همچنین شرکت دارای کد اقتصادی است و سهامی خاص می باشیم.( فرار مالیاتی ! )

hegza
May 24th, 2016, 14:28
آقای امیری اینجا خودشون یوزر دارن و فکر نمی کنم اینجا فعالیتی داشته باشن بیشتر تو شاپ کیپر پرسه می زنن.
کاربر سامان سیستم از نظر خودم فکر کنم اسمش داوری هستش.
نه بارها که دیدم خودشون بودن.
که میشه با نحوه پست دادن و.. فهمید این یوزر و amiri113 شاپکیپر تقریبا یکی هستند

nevergotme
May 24th, 2016, 14:39
فیلم پلیسی چیه برادر من ، همه جوانب رو خوب باید در نظر گرفت ! همون کاره Samansystem رو انجام بدید تموم شد رفت.

Majiiid
May 24th, 2016, 15:04
فیلم پلیسی چیه برادر من ، همه جوانب رو خوب باید در نظر گرفت ! همون کاره Samansystem رو انجام بدید تموم شد رفت.
مگه الکیه همینجوری برن شکایت کنن و دادگاه و اینجور چیزا ، چرا بنده خدا رو گیج میکنید کاربری هم که گفتین قصد از دور خارج کردن یه درگاه دیگه و ایجاد دردسر برای اون درگاه دارن با این حرف هایی که گفتن
استارتر عزیز اگر شک کردین درگاه دیگه ای رو انتخاب کنید دیگه بیخودی نه دردسر برای خودتون ایجاد کنید و نه برای درگاه.

hegza
May 24th, 2016, 15:07

دوست عزیز بهتره قبل از اینکه چیزی بفرمائید کمی درنگ کنید.
من از شما خیلی محترمانه یک سوال دارم. آیا واریز کردن از چندین حساب جرم هست؟(بگذریم اگر قضیه هک و اینا باشه که کسی اینقدر احمق نیست بیاد به این تابلوئی کار کنه تهش میره یه چیزی فیزیکی میخره و یا دلاری چیزی میخره نه به اینشکل به این تابلوئی ردی از خودش بزاره)
تشکر از تامل شما

viasky
May 24th, 2016, 15:36
متاسفانه در ایران همه:
دکتر(پزشک) هستند
قاضی هستند
روانشناس هستند
حقوقدان هستند
مرجع دینی هستند
مشاوره خانواده هستند
کارشناس هستند
و.....
بحث , کنایه , چالش و جدال هیچ سودی نداره
متاسفانه فقط اهداف و تغییر میده و ما دیر خواهیم شد....
استاتر عزیز مجدد عرض کردم مشکلی پیش نخواهد آمد
خیلی خیلی خیلی شک دارید:
1. تماس بگیرید با 110
2. تماس بگیرید با پلیس فتا
3. تماس بگیرید با یکی از بانک های مهم کشور
4. تماس بگیرید با بانک مرکزی
5. تماس بگیرید با چند درگاه واسط دیگر و شرایط و مقایسه کنید
6. تماس بگیرید با دادگستری
7. وقت مشاوره بگیرید در دادگستری ( رایگان)
8.......
9......
این همه راه مربوط و غیر مربوط
بنده هدف این تاپیک و فقط این می دونم که خواستند یه موضوعی باشه و صحبت کنیم
وگرنه اصلا مطلب پیچیده و شک برانگیز و حساسی مطرح نشده

موفق باشید

hegza
May 24th, 2016, 15:45
متاسفانه در ایران همه:
دکتر(پزشک) هستند
قاضی هستند
روانشناس هستند
حقوقدان هستند
مرجع دینی هستند
مشاوره خانواده هستند
کارشناس هستند
و.....
بحث , کنایه , چالش و جدال هیچ سودی نداره
متاسفانه فقط اهداف و تغییر میده و ما دیر خواهیم شد....
استاتر عزیز مجدد عرض کردم مشکلی پیش نخواهد آمد
خیلی خیلی خیلی شک دارید:
1. تماس بگیرید با 110
2. تماس بگیرید با پلیس فتا
3. تماس بگیرید با یکی از بانک های مهم کشور
4. تماس بگیرید با بانک مرکزی
5. تماس بگیرید با چند درگاه واسط دیگر و شرایط و مقایسه کنید
6. تماس بگیرید با دادگستری
7. وقت مشاوره بگیرید در دادگستری ( رایگان)
8.......
9......
این همه راه مربوط و غیر مربوط
بنده هدف این تاپیک و فقط این می دونم که خواستند یه موضوعی باشه و صحبت کنیم
وگرنه اصلا مطلب پیچیده و شک برانگیز و حساسی مطرح نشده

موفق باشید

متاسفانه علاوه بر مشکلاتی که شما فرمودین.
بعضیا با اینکه میدونن راه درستش چیه ولی بخاطر منافع شخصی یا گروهی دیگر میان و بقیه رو میندازند تو دردسر. اطلاعات نادرست میدن ملت
پ.ن:بهرحال ایشون دنبال این بود بدونه این درده و اگر دید درد بود بره دنبال درمونش

viasky
May 24th, 2016, 15:48

1. اگر کارت هک شده هم باشه - دوست من نمیشه اعتبار جا به جا کرد و فقط میشه با اون از طریق درگاه خرید کرد
2. اگر کارت فیزیکی هک شده باشه (سرقتی) - هیچ درگاهی واسطی نمیره پای دستگاه عابر انتقال وجه انجام بده که!
تازه اگر انجام هم بده تصویر ایشون ثبت شده و تراکنش ها هم مشخص هست پس باز هم پای این دوست عزیز درمیان نیست
از نوع صبحت شما من خیلی تعجب میکنم ( انگار ما هیچی بلد نیستیم)

SibaPal
May 24th, 2016, 16:00
و سوال این است چرا با خود شرکت واسط تماس نمیگیرید و علت را جویا شوید؟

- - - Updated - - -

اگر پاسخ منطقی داده اند جای نگرانی نیست و وقت ازاد خود را به جای شکایت , صرف تفریح نمایید

ASC
May 24th, 2016, 18:19
1. اگر کارت هک شده هم باشه - دوست من نمیشه اعتبار جا به جا کرد و فقط میشه با اون از طریق درگاه خرید کرد
2. اگر کارت فیزیکی هک شده باشه (سرقتی) - هیچ درگاهی واسطی نمیره پای دستگاه عابر انتقال وجه انجام بده که!
تازه اگر انجام هم بده تصویر ایشون ثبت شده و تراکنش ها هم مشخص هست پس باز هم پای این دوست عزیز درمیان نیست
میشه کارت ها هردوتا برای یک بانک باشه از طریق اینترنت میشه کارت به کارت کرد
قضیه یکم مشکوک میزنه از نظر من با این درگاه کار نکنید

ThCWEB co
May 24th, 2016, 19:26
درود
با همه احترام
کارت به کارت میشه کرد
..
چند وقت پیش نیز برای یکی از عزیزان این مشکل پیش آمد.. از کارت هکی کارت به کارت شد .. دارنده ی اصلی بعد از دو روز رفتن پیگیری کردن ،، و این عزیز ما یک ماه و خورده ای علاف شد کلی هزینه کرد ،،
...
در گاهی که هر دفعه از یک حساب واریز نمیکنن شک بر انگیزند
..
استارتر عزیز شما سعی کن ببینی مثلا تو 10 یار واریز ---همه دارنده ی متفاوت دارند یا مثلا واریز اول با دهم از یک حساب بوده
چون اینجوری اگر باشه میتونید شکتونو کم کنین
چون از یه کارت هکی دو سه بار واریز نمیکنن

viasky
May 24th, 2016, 19:28
میشه کارت ها هردوتا برای یک بانک باشه از طریق اینترنت میشه کارت به کارت کرد
قضیه یکم مشکوک میزنه از نظر من با این درگاه کار نکنید
انتقال کارت به کارت آنلاین هم نیاز به ورود با اطلاعات اینترنت بانک داره
https://pg.tejaratbank.ir/paymentGateway/moneyTransferLogin
https://ebanking.bankmellat.ir/ebanking/
https://pib724.com/webbank/login.html
https://sso.bmi.ir/bmiSSOWebsite/?returnurl=hNqXSJjAAHTsjiBn6TNuIoxofRBhXfciYA28Pmc KvcZf4tlPkBWSRMeHrjxboN3gyTYLKTL6w4cnJRB99cYm1TKcv b86RlMHey2ekv7GNg9yY8hsqwT01MRn9wfrEU%2fx
تنها جایی که پسورد نخواست پارسیان بود که اون هم به راحتی قابل پیگیری هست
لینک راهنمایی
http://banki.ir/ads/6554-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D9%82%D8%A7%D9%84-%D9%88%D8%AC%D9%87-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%D8%A8%D9%87-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%D8%A7%D8%B2-%D8%B7%D8%B1%DB%8C%D9%82-%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%AA-%D8%A2%D8%AF%D8%B1%D8%B3
موفق باشید

ThCWEB co
May 24th, 2016, 19:40
https://sso.bmi.ir/bmiSSOWebsite/?returnurl=hNqXSJjAAHTsjiBn6TNuIoxofRBhXfciYA28Pmc KvcZf4tlPkBWSRMeHrjxboN3gyTYLKTL6w4cnJRB99cYm1TKcv b86RlMHey2ekv7GNg9yY8hsqwT01MRn9wfrEU%2fx
لینک راهنمایی
http://banki.ir/ads/6554-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D9%82%D8%A7%D9%84-%D9%88%D8%AC%D9%87-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%D8%A8%D9%87-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%D8%A7%D8%B2-%D8%B7%D8%B1%DB%8C%D9%82-%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%AA-%D8%A2%D8%AF%D8%B1%D8%B3
موفق باشید

عزیز شما خودت میگی همه دکترن مهندسن
خودتون به اشتباه نیوفتین
ملی ،، انصار ،، و ......
اینها متاسفانه هیچ امنیتی در این باره ندارند
بنده هر روز با این بانک ها کار میکنم .

viasky
May 24th, 2016, 19:45
اگر بانک ها واقعا این قابلیت و دارند و 100 درصد میشه این موارد و انجام داد
پس هرچی پیش میاد (پول شویی و ***ی و....) زیر سر خودشونه و باید تاسف خورد فقط
بنده هم پوزش می خوام ( هنوز نمی تونم باور کنم به این راحتی باشه که فقط با اطلاعات کارت بشه انتقال آنلاین انجام داد)
پبروز باشید

ThCWEB co
May 24th, 2016, 19:55
اگر بانک ها واقعا این قابلیت و دارند و 100 درصد میشه این موارد و انجام داد
پس هرچی پیش میاد (پول شویی و ***ی و....) زیر سر خودشونه و باید تاسف خورد فقط
بنده هم پوزش می خوام ( هنوز نمی تونم باور کنم به این راحتی باشه که فقط با اطلاعات کارت بشه انتقال آنلاین انجام داد)
پبروز باشید

میتونم بگم جز معدود افراد در این انجمن هستید که بعد از فهمیدن اشتباه، سعی در خراب کردن و ... نمیکنید
.
واقعا بهتون تبریک میگم که چنین شخصیتی دارید .

موفق باشید

ASC
May 24th, 2016, 20:39
لینک راهنمایی
موفق باشید
اکثر بانکها دارند و کار هر روز من هست دیگه حوصله لینک بازی ندارم الکی که حرفی نمیزنم خودم پاسارگاد و ملی همین امروز انجام دادم

samansystems
May 24th, 2016, 20:47

مثل اينکه چيز زيادی بلد نيستيد. البته چون ظاهرا ايران نيستيد به اين موضوع ها آگاهی کافی نداريد و مشکلی نيست. بدون توهين ميتونيد سوال کنيد.
بعد از ورود به اينترنت بانک ميشه کارت به کارت کرد. بعضی بانک ها اين قابليت رو محدود به کارت های خودتون ميکنن.
و بعضی بانک ها بعد از ورود به اينترنت بانک ميتونيد از هر کارت بانکی که در اون بانک هست و مربوط به هر شخصی هست کارت به کارت کنيد.