PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل Generic Host Error در Windows Server 2003

REXNET
November 4th, 2010, 13:43
سلام، سرویس DEP ویندوز میاد Win32... رو Kill می کنه و اینترنت سرور قطع میشه. این مشکل در اکثر موارد حتی با تیک زدن این سرویس در DEP و اینکه به سرور بگیم به این مورد کاری نداشته باشه، هم حل نمیشه و هر 24 ساعت و حتی کمتر اتفاق می افته.

وجود کرم Conflicker رو هم با KIDO Remover بررسی کردم و چیزی پیدا نکرد.

بحث اینجاست که این اتفاق چرا فقط برای من می افته؟! من از همون ویندوزی که این جا تو WHT گذاشتند استفاده کردم، نشد، رفتم از SoftGozar گرفتم باز همین وضعیت هست...

به نظر شما مشکل از کجاست و چطور میشه حل اش کرد؟! چرا توکانت و HugeServer و ParsPack و ... مشکلی ندارند و فقط VPS های من مشکل پیدا می کنند؟!

با تشکر

---------- Post added at 12:43 PM ---------- Previous post was at 11:16 AM ----------

کسی نیست مشکل منو حل کنه؟

Online24
November 4th, 2010, 14:00
مشکل از windows server شماست .

Microsoft برای این مشکل یک Hotfix داده بود ! نصب کردید ؟

اگر هم Update کنید مشکل شما حل میشه .

---------- Post added at 01:00 PM ---------- Previous post was at 12:49 PM ----------

دانلود hotfix برای رفع این مشکل :

You receive a "Generic Host Process" error message after you start the computer, or DBCS attachment file names are not displayed in Rich Text e-mail messages (http://support.microsoft.com/kb/894391)

REXNET
November 4th, 2010, 14:08
من چیز خاصی نصب نکردم، فقط یک Windows Server 2003 SP2 - R2 گرفتم و نصب کردم. یعنی با این کار مشکل حل میشه؟! من آلان چند دقیقه پیش زدم کلا DEP رو Disable کردم رو ویندوز، اعصابم رو خورد کرده بود.

از راهنمایی شما بسیار بسیار سپاسگذارم :x امیدوارم موفق و پیروز باشید

Online24
November 4th, 2010, 14:14
یعنی با این کار مشکل حل میشه؟!

به احتمال خیلی زیاد ، بله !

sshiran
November 4th, 2010, 14:57
گفته های Online24 کاملا درسته ویندوزتون رو آپدیت کنید مشکلتون حل میشه.

iranihost
November 4th, 2010, 19:12
در ویندوز سرور از برنامه های Home استفاده نکنید.

ولی معمولا با خاموش کردن حل خواهد شد.

MagicVps.Com
November 4th, 2010, 21:21
سلام، سرویس DEP ویندوز میاد Win32... رو Kill می کنه و اینترنت سرور قطع میشه. این مشکل در اکثر موارد حتی با تیک زدن این سرویس در DEP و اینکه به سرور بگیم به این مورد کاری نداشته باشه، هم حل نمیشه و هر 24 ساعت و حتی کمتر اتفاق می افته.

وجود کرم Conflicker رو هم با KIDO Remover بررسی کردم و چیزی پیدا نکرد.

بحث اینجاست که این اتفاق چرا فقط برای من می افته؟! من از همون ویندوزی که این جا تو WHT گذاشتند استفاده کردم، نشد، رفتم از SoftGozar گرفتم باز همین وضعیت هست...

به نظر شما مشکل از کجاست و چطور میشه حل اش کرد؟! چرا توکانت و HugeServer و ParsPack و ... مشکلی ندارند و فقط VPS های من مشکل پیدا می کنند؟!

با تشکر

---------- Post added at 12:43 PM ---------- Previous post was at 11:16 AM ----------

کسی نیست مشکل منو حل کنه؟

مشکل شما اینه که ویندوز خودتون اپدیت نمیکنید وقتی نصب که شد بعداز اینکه ویندوز امد بالا حدود 89 تا اپدیت هست که باید انجام بشه که بعد از نصب و ریستارت مجدد که بزنید 12 یا 15 تا اپدیت دیگه هست بعداز اپدیت شدن سری دوم دیگه مشکلی نخواهید داشت و خیلی از مشکلات حل خواهد شد

REXNET
November 4th, 2010, 22:30
از تمام دوستان متشکرم، بلی با Update کردن مشکل کاملا حل شد! من فکر می کردم اگر Automatic Update رو فعال کنم، سرور دچار Conflickr Worm میشه، برای همین نه آپدیت کرده بودم نه فعالش کردم.