PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی در مورد اینترنت نامحدود شاتل

salem
May 21st, 2016, 19:43
با سلام خدمت همه دوستان عزیز میخواستم ببینیم دوستانی که سرویس نامحدود شاتل رو استفاده میکنن شرایط چطور هست ؟ ظاهرا سرعت اول زیاد هست اما مصرف که زیاد میشه سرعت میاد پایین .

djmojtaba
May 21st, 2016, 20:53
شاتل محدود میکنه سرعتت رو بیشتر هم سرور های خارجی رو

OmidX
May 21st, 2016, 21:01
با سلام خدمت همه دوستان عزیز میخواستم ببینیم دوستانی که سرویس نامحدود شاتل رو استفاده میکنن شرایط چطور هست ؟ ظاهرا سرعت اول زیاد هست اما مصرف که زیاد میشه سرعت میاد پایین .

من از ART6 شاتل استفاده میکنم ، ولی اگر بیشتر از مصرفی ک در این صفحه :

http://www.shatel.ir/Prices-Of-Servi...2/default.loco (http://www.shatel.ir/Prices-Of-Services/ADSL2/default.loco)

بخش حداقل تبادل ترافیک/گیگابایت نوشته استفاده کنید ، با QOS شما رو لیمیت میکنن ، بصورت پله پله ... تو ماه بعد سرویس میشید واقعا .

delta
May 21st, 2016, 21:05

سرویسهاش به صورت جدول بندی هست.سرویس نامحدود در واقع در کار نیست ان هم محدود هست..مثلا حدود 17 گیگ بهتون میده..1 تا 5 گیگ مثلا سرعت شما 1 مگ هست..از 5 تا 8 گیگ سرعتتون نصف میشه..از 8 تا 12 نصفتر و...
بهتره محدود بگیرید..سرویس دانلود شبانش هم بگیرید..شبا 1 تا 8 رایگانه..شبی 5 گیگ هم دانلود کنید بیشتر از نامحدود میفته!!

dark_7qe
May 21st, 2016, 21:10
سلام
art 3 استفاده شده تا 150 گیگ دانلود در ماه داشتیم که محدودیت ایجاد نشده(مخابرات قزوین)
شاتل مدت زیادی هستش که دانلود رایگان شبانه رو برداشته و دانلود شبانه 25% رایگان و 75% از ترافیکتون محاسبه خواهد شد

OmidX
May 21st, 2016, 21:11
سلام
art 3 استفاده شده تا 150 گیگ دانلود در ماه داشتیم که محدودیت ایجاد نشده(مخابرات قزوین)
شاتل مدت زیادی هستش که دانلود رایگان شبانه رو برداشته و دانلود شبانه 25% رایگان و 75% از ترافیکتون محاسبه خواهد شد

با art شاتل ۱۵۰ گیگ دانلود کردید ؟

شما زنگ بزنید پشتیبانی شاتل بپرسید ، بیشتر از میزان تعیین شده دانلود کنید ، پله پله لیمیت میشید تا جایی ک adsl شما از دایل آپ هم کند تر میشه و سرعت دانلود ب ۵ کیلوبایت میرسه !

ضمن اینکه این موضوع در قرار داد شاتل درج نشده !!! ، پشتیبانی ش میگفت کم کاری واحد فروش ه ب من ربطی نداره‌ !!

حالا من ۹۰ گیگ ترافیک مصرف کرده بودم ، ماه اول بود این داستان رو نمی دونستم ! مجبور شدم سرویس رو یک پله ارتقا بدم و یک ماه از ART 7 استفاده کنم .

Santourio
May 21st, 2016, 21:15
سلام

من 256 نامحدود شاتل دارم.

بعد از مصرف 120 گیگ سرعتم لیمیت شد. در واقع این حجمی که لیمیت میکنن را به اصطلاح مصرف منصفانه میگویند.

جریانش یک چیزی مثل هاست نامحدود هست ولی نامحدود نیست و 100 گیگ به بالا حجم منصفانه تمام میشه و سرعت دانلود از 1 مگ به 60 کیلوبایت میرسه.

OmidX
May 21st, 2016, 21:18
این تاپیک رو بخونید : http://asrvr.ir/25f4dDX ،

من اون زمان باور نکردم ، گفتم شاتل ه ، گواهینامه بین المللی داره ، بهترین ISP ایرانه و ... ، ولی همون ماه اول فهمیدم ک تک تک جملات پست اول این تاپیک http://asrvr.ir/25f4dDX درسته و اشتباه کردم !

dark_7qe
May 21st, 2016, 21:21
با art شاتل ۱۵۰ گیگ دانلود کردید ؟

شما زنگ بزنید پشتیبانی شاتل بپرسید ، بیشتر از میزان تعیین شده دانلود کنید ، پله پله لیمیت میشید تا جایی ک adsl شما از دایل آپ هم کند تر میشه و سرعت دانلود ب ۵ کیلوبایت میرسه !

ضمن اینکه این موضوع در قرار داد شاتل درج نشده !!! ، پشتیبانی ش میگفت کم کاری واحد فروش ه ب من ربطی نداره‌ !!

حالا من ۹۰ گیگ ترافیک مصرف کرده بودم ، ماه اول بود این داستان رو نمی دونستم ! مجبور شدم سرویس رو یک پله ارتقا بدم و یک ماه از ART 7 استفاده کنم .
بله
سرعت رو لیمیت نکردند

OmidX
May 21st, 2016, 21:27
بله
سرعت رو لیمیت نکردند

شاید تو شهر شما ترافیک شون زیادی کرده باشه :دی ، ولی تو تهران ک اینطوری نیست .

من اصلا جرات نمیکنم بالای اون حجم (http://www.shatel.ir/Prices-Of-Services/ADSL2/default.loco) مصرف کنم ، چون ماه بعد و بعد از پرداخت صورت حساب لیمیت میکنن !! و زمانش هم مشخص نیست تا کی لیمیت میمونید .

salem
May 21st, 2016, 21:39
راهی نیست برای دور زدن این لیمیت ؟

OmidX
May 21st, 2016, 21:42
راهی نیست برای دور زدن این لیمیت ؟

خیر دوست عزیز.

مینا-صیفی
May 22nd, 2016, 09:34
واقعا لیمیت میشید بعد پول سرویس جدید یا تمدید میکنید باید از لیمیت در بیاد یعنی واقع اینطور نیست اگر اینطور نیست خیلی بده که امرا سمت شاتل برم قصد داشتم شاتل بگیرم بخاطر نامحدودش حالا که اینطوره که هیچی :-o:-o:-o

tikweb.ir
May 22nd, 2016, 10:01
شاید تو شهر شما ترافیک شون زیادی کرده باشه :دی ، ولی تو تهران ک اینطوری نیست .

من اصلا جرات نمیکنم بالای اون حجم (http://www.shatel.ir/Prices-Of-Services/ADSL2/default.loco) مصرف کنم ، چون ماه بعد و بعد از پرداخت صورت حساب لیمیت میکنن !! و زمانش هم مشخص نیست تا کی لیمیت میمونید .

سیستم لیمیت کردن شاتل هوشمنده
و کسی که مثلا 100 گیگ رو فایل دانلود میکنه با کسی که صد گیگ وب گردی میکنه فرق قائل میشه
کلا ممکنه شما با سرویس art 1 بتونید 50 گیگ مصرف کنید لیمیت نکنن
یکی دیگه با همین سرویس اصلا همسایتون باشه 20 گیگ مصرف کنه لیمیتش کنن

iHSG
May 22nd, 2016, 10:23
سلام
تو کشور ما اینترنت نامحدود فقط مخابراته که با این همه حرفی هم که پشتش هست خیلی خوب سرویس میده (حداقل برای من در تهران).
سرویس 512 نامحدود مخابرات رو دارم تقریباً هر روز و هر شب (با توجه به جدا بودن خط از خط آسیاتکم که برای وب گردی است) دانلود میکنم و مخابرات صداش هم در نمیاد که هیچ همیشه سرعت قانونی ثابت خودم یعنی 512 تقسیم بر 8 مساوی 64 کیلوبایت رو دارم و کمتر نمیشه.
قبلاً سرویس 2 مگ نامحدود مخابرات رو داشتم اما یه زمان خر شدم قطعش کردم بعد که آمدم دوباره وصل کنم گفتن که نامحدود ها رو فقط تا 512 ارائه میدن پرسیدم برای چی گفتن که سایر شرکت ها درباره اینکه همه به نامحدود مخابرات رو میارن شکایت کردن و برای اینکه حق اونا هم ضایع نشه سرعت نامحدود ها رو حداکثر تا 512 ارائه میدن.
اما خدایی موقعی که 2 مگ نامحدود مخابرات بودم 24 ساعت روز سرعت 256 کیلوبایت در ثانیه رو داشتم.

مینا-صیفی
May 24th, 2016, 14:43
کسانی که شاتل دارند 1 سوال سرویس echo که 1 ماه 4 گیگ حجم هستش اینو شب رایگان باس هزینه سوا داد رایگان کنند اگر بله چقدر هزینه راشکان شب هست و ساعت چند تا چند هست و سرعت در اون تایم رایگان 128 کیلوبایت چقدر هست ؟ و ایا لیمیت میکنند سرعت را روی سرور خارجی مثل اسیاتک یا خیر ؟ هرچقدر میشه دانلود کرد طرح شبانه اش ؟

سرزمین
May 24th, 2016, 14:57
فقط شاتل نیست پارس آنلاین و تمامی شرکت ها اگر اشتباه نکنم به همین صورته.