PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کدام کنترل پنل؟ Kloxo-MR, Vestacp, Zpanel

hanijafari
May 21st, 2016, 12:40
با سلام و وقت بخیر
1-با توجه به عنوان تاپیک نظر شما برای سایتهای شخصی کدام مورد هست؟یعنی سرور مجازی بگیریم و بخوایم سایت شخصی با بازدید متوسط به بالا روش بالا بیاریم کدوم کنترل پنل مناسب هست؟ از لحاظ امنیتی ، سرعت و ....

2- برای هاستینگ میشه روی کنترل پنل های رایگان حساب کرد یا پیشنهاد cpanel و Directadmin رو میدید با توجه به فراگیری و قدمت و سابقه و کاراییشون و ...؟

لطفا دوستان با تجربه نظرشون رو بگن
باتشکر

hanijafari
May 22nd, 2016, 09:58
up............

salar123-user8
May 22nd, 2016, 12:34
1- vista psnel
2- centos panel
3- kloxo
4- zpanel
ولی دایرکت ادمین 7 تا 9 هزار تومن قیمتشه ارزش نداره بخاطر 10 هزار تومن امنیت سرور رو به خطر بندازید

yasserhost
May 22nd, 2016, 12:56
با سلام و وقت بخیر
1-با توجه به عنوان تاپیک نظر شما برای سایتهای شخصی کدام مورد هست؟یعنی سرور مجازی بگیریم و بخوایم سایت شخصی با بازدید متوسط به بالا روش بالا بیاریم کدوم کنترل پنل مناسب هست؟ از لحاظ امنیتی ، سرعت و ....

2- برای هاستینگ میشه روی کنترل پنل های رایگان حساب کرد یا پیشنهاد cpanel و Directadmin رو میدید با توجه به فراگیری و قدمت و سابقه و کاراییشون و ...؟

لطفا دوستان با تجربه نظرشون رو بگن
باتشکر

با سلام دوست عزیز اگه امنیت و ... میخوایید از همین دو کنترل پنل Cpanel , Directadmin استفاده کنید هم بیشتر استفاده شده و هم پشتیبانی خوبی داره!
دایرکت ادمین هم همونطور که دوستمون فرمود لایسنسش از ارزونه از 12 ت هم بیشتر نیست!

hanijafari
May 23rd, 2016, 14:35
درود
پس با فرمایشات شما عزیزان، روی سرور شخصی و برای سایتهای شخصی هم، کنترل پنلهای معروف سی پنل و دایرکت ادمین رو پیشنهاد میکنید و ترجیحا دایرکت ادمین به خاطر لایسنس ارزونش.
ممنون از دوستانی که نظر دادن

fadak
May 23rd, 2016, 16:01
با سلام
بنظر من با انتخاب دایرکت ادمین بخاطر ارزون بودن اون داریم بهش ظلم میکنیم
دایرکت ادمین دارای ثبات (استیبل بودن) بیشتر و نیاز به منابع کمتری داره نسبت به کنترل پنل های دیگر (سی پنل و پلسک)
هرچند برای بعضی سایتها بعضی مواقع پلسک پیشنهاد میشه اما در مقایسه با سی پنل همیشه دایرکت ادمین معمولا بهتر عمل میکنه
در مورد کنترل پنل های رایگان هم بنظرم برای آموزش هم نباید سمتشون رفت
موفق باشید

alicpk
September 26th, 2016, 13:53
من با اکثر کنترل پنلها کار کردم ولی کنترل پنل VestaCP یکی از کنترل پنلهای بسیار قدرتمند هستش که امنیت بسیار زیادی در بین کنترل پنلهای رایگان و پولی دارد
در ضمن بدون اینکه دانش خاصی از نصب و کانفیگ سرور داشته باشید میتونید نصب کنید و از امنیت بالاش لذت ببرید
تنها ایرادی که VestaCP داره اینه که فایل منیجر نداره و باید برای فایل منیجرش هزینه کنید که این موضوع را هم میتونید با نصب اسکریپتهای رایگان فایل منیجر (پیشنهاد نمیکنم نصب کنید) یا از طریق ftp حل کنید
همراه وبسایت پنل Nginx نیز نصب میشه که سرعت لود و مصرف منابع را به صورت چشم گیری کاهش میدهد
برای کارهای شخصی و حتی فروش هاستینگ (اگه کاربراتون مشکل نداشته باشن) پیشنهاد میکنم از این کنترل پنل استفاده کنید
همچنین با نصب این کنترل پنل روی یک سرور مجازی با رم 2 گیگ و هارد SSD تونستیم یک سایت با ترافیک لحظه ای زیر 100 ای پی و بازدید روزانه زیر 20 هزار ای پی را به راحتی بالا بیاریم
موفق باشید

2JZ
September 26th, 2016, 14:31
سلام.
در چه مورد cPanel / Plesk نا پایدار هستند؟