PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : برنامه اندروید موزیک مخصوص وب سایت برای منتشر شدن مجوز می خواد ؟

fariborz007
May 21st, 2016, 10:33
با سلام خدمت کاربران عزیز ،
یک سوالی که از خدمت عزیزان داشتم می خواستم ببینم یک برنامه آندروید با محتوای اهنگ ، آلبوم و موزیک ویدیوی مجاز که مخصوص یک وب سایت طراحی شده (تو مایه های برنامه هدفون ) نیاز به مجوز برای انتشار در بازار و مارکت ها داره یا خیر ؟
با تشکر

taksis
May 21st, 2016, 10:41
نه.مگه اینهمه اپلکیشین چرت و پرت تو بازار هست،همشون مجوز دارن؟؟
ولی میتونید داخل سرآمد ثبتش کنید

Jai
May 21st, 2016, 10:53
بله 100% مجوز میخواد ، بنده چند میلیون تومان هزینه کردم برا وبسایتم موزیکم اپلیکیشن زدم هیچ کدوم از مارکت ها قرار ندادن

گفتن مجوز اپلیکیشن رو ارسال کنید ، که از طریق سرآمد میشه مجوز گرفت

البته ابتدا باید مجوز وبسایت رو بگیرین بعد اپلیکیشن اقدام کنید

fariborz007
May 21st, 2016, 10:57
بله 100% مجوز میخواد ، بنده چند میلیون تومان هزینه کردم برا وبسایتم موزیکم اپلیکیشن زدم هیچ کدوم از مارکت ها قرار ندادن

گفتن مجوز اپلیکیشن رو ارسال کنید ، که از طریق سرآمد میشه مجوز گرفت

البته ابتدا باید مجوز وبسایت رو بگیرین بعد اپلیکیشن اقدام کنید
با سلام ، تشکر
مجوز وب سایت منتظورتون ساماندهی و یا internet.ir هست ؟ مجوز اپلیکشن رو یک توضیحی راجبش لطف میکنید بدید چه چیزایی نیاز هست و غیره

Jai
May 21st, 2016, 11:02
با سلام ، تشکر
مجوز وب سایت منتظورتون ساماندهی و یا internet.ir هست ؟ مجوز اپلیکشن رو یک توضیحی راجبش لطف میکنید بدید چه چیزایی نیاز هست و غیره

سلام دوست گل ، ابتدا وبسایت رو در samandehi.ir ثبت کن

بعد از ثبت برو به http://login.saramad.ir/ عضو شو و درخواست مجوز رسانه بر خط دیجیتال بده

ازت مدارک خاصی رو میگیرن چه به عنوان شرکت چه شخص حقیقی ، مدارک رو براشون ارسال میکنی

در صورت تایید یک زمان خاصی رو میگن برا مصاحبه بری یه جایی که میگن بعد از مصاحبه مجوز رو بهت میدن

بعد بر میگردی به samandehi.ir اطلاعات مجوز رو درج میکنی و لوگو دائم ارشاد رو میگیری

بعد از اتمام این کار ها این بار میری درخواست مجوز نرم افزار رو میدی و مراحل رو طی میکنی

من خودم فردا دارم میرم دنبال مدارک ی که ازم خواستن

taksis
May 21st, 2016, 11:11
جالبه!
من خودم گرفتم مجوز از سرآمد.حتی خودشون یک فایل pdf حاوی اسم نرم افزار و زبا برنامه نویسی و ادرس و نوع دیتابیس و.... گذاشتن در دسترس عموم برای ادعا کسب و کار و مالکیت.
ولی فکر نمیکردم برا مارکت ها هم باید مجوز گرفت چون اپلیکیشن های مضخرف داخلشون خیلی زیاده!!

Jai
May 21st, 2016, 11:16
جالبه!
من خودم گرفتم مجوز از سرآمد.حتی خودشون یک فایل pdf حاوی اسم نرم افزار و زبا برنامه نویسی و ادرس و نوع دیتابیس و.... گذاشتن در دسترس عموم برای ادعا کسب و کار و مالکیت.
ولی فکر نمیکردم برا مارکت ها هم باید مجوز گرفت چون اپلیکیشن های مضخرف داخلشون خیلی زیاده!!

خیر مجوز نمیخواد یک دسته خاص نیاز به مجوز دارن ( فیلم و سریال ، شبکه اجتماعی ، موسیقی ، خبری )

واقعا 60% اپلیکیشن های کافه بازار مضخرف به تمام معنا هستن ، برای اپلیکیشن های هزینه بر و حرفه ای هم مجوز و دردسر میخوان

fariborz007
May 21st, 2016, 12:03
سلام دوست گل ، ابتدا وبسایت رو در samandehi.ir ثبت کن

بعد از ثبت برو به http://login.saramad.ir/ عضو شو و درخواست مجوز رسانه بر خط دیجیتال بده

ازت مدارک خاصی رو میگیرن چه به عنوان شرکت چه شخص حقیقی ، مدارک رو براشون ارسال میکنی

در صورت تایید یک زمان خاصی رو میگن برا مصاحبه بری یه جایی که میگن بعد از مصاحبه مجوز رو بهت میدن

بعد بر میگردی به samandehi.ir اطلاعات مجوز رو درج میکنی و لوگو دائم ارشاد رو میگیری

بعد از اتمام این کار ها این بار میری درخواست مجوز نرم افزار رو میدی و مراحل رو طی میکنی

من خودم فردا دارم میرم دنبال مدارک ی که ازم خواستن
تشکر ، فقط مدت زمانی که تک تک این مراحل طول میکشه برای شما چقدر زمان برده ؟