PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیازمند درگاه واسط

ehsan-a
May 20th, 2016, 16:31
سلام. لطفا دوستانی که درگاه واسط ارائه میدن اعلام کنند . برای سایت فیلم نیاز داریم با تشکر .

eramserver
May 20th, 2016, 17:30
با سلام .
از درگاه بانک (http://dargahbank.ir/register/?id=490) استفاده کنید.
مدتی هست باهاشون کار میکنم و مشکلی نبوده .

payamkutah
May 20th, 2016, 17:33
20pal
شتاب ها
زرین پال
ازاد پرداخت

اینا درگاههایی هستند که فکر میکنم فعالند.

friend_sre
May 20th, 2016, 18:05
سلام
بهترین پرداخت واسط فعلی فراگیت (http://faragate.com) هست که تسویه و پشیتبانی عالی دارن ولی چون سایت فیلم دارید اصلا عضوش هم نشید بهتره چون به سایت فیلم و موزیک و سریال و *** و ... درگاه نمیدن !

jackal1980
May 21st, 2016, 08:07
با این اوضاع گیر بازار باید یکار اساسی و سازمانی یکپارچه کرد . تا زمانی که همه با هم نباشن و یک مسیرو نرن نمیشه کاری کرد. بنظرم تمام وب مسترها و دارندگان سایتهای بزرگ و پر بازدید و کلا صاحبان سایت باید پی پال رو جا بندازن که دیگه این مالیاتهای کوفتی و نماد و داستانها به فراموشی سپرده شه. تنها با همیاری و یکی بودن میشه به تمامی مخاطبها اموزش خرید پی پال رو داد. به امید اون روزی همه با پیپال تمامی کاراشونو انجام بدن چون این ***رین گ درگاه های واسط و گیر بازار بودن ها گند میزنه به جیب همه. خود صدا و سیما رعایت نمیکنه کپی رایت رو . بیشترین درآمد اینترنت ایران از همین سایت های مرکز دانلود هست بعد کلی هم زوم کردن رووش. مخلص همه

vahidmoby
May 21st, 2016, 09:30
با این اوضاع گیر بازار باید یکار اساسی و سازمانی یکپارچه کرد . تا زمانی که همه با هم نباشن و یک مسیرو نرن نمیشه کاری کرد. بنظرم تمام وب مسترها و دارندگان سایتهای بزرگ و پر بازدید و کلا صاحبان سایت باید پی پال رو جا بندازن که دیگه این مالیاتهای کوفتی و نماد و داستانها به فراموشی سپرده شه. تنها با همیاری و یکی بودن میشه به تمامی مخاطبها اموزش خرید پی پال رو داد. به امید اون روزی همه با پیپال تمامی کاراشونو انجام بدن چون این ***رین گ درگاه های واسط و گیر بازار بودن ها گند میزنه به جیب همه. خود صدا و سیما رعایت نمیکنه کپی رایت رو . بیشترین درآمد اینترنت ایران از همین سایت های مرکز دانلود هست بعد کلی هم زوم کردن رووش. مخلص همه

این رو بنده موافقم حتی چند تا سایت فیلم دیدم که پی پال، وب مانی و ... رو فعال کردن و امکان خرید هستش، تنها مشکل اینه که طبق تجربه وقتی این موارد زیاد بشه
میبینین پی پال و ... رو پیلتر کردن، بهانه میارن که مال صیهونیست هاست مال فلان و ... شرکت های واسطی هم که پرداخت هارو انچام میدن همه رو میبندن!

شما میدونین مخابرات چی سودی میکنه از سایت های فیلم و سریال و آهنگ میکنه؟ اگر این سایت ها نباشن فکر میکنین کسی حجم میخره اصلا؟
همه که رایگان ندارن، من خودم با اینکه رایگان دارم ولی واسه خیلی از سریالا حوصله ندارم تا شب وایسم همون لحظه میگیرم

jackal1980
May 21st, 2016, 11:21
آره بهانه هاشونو که همیشه دارن، وولاه قبلا که خبری از آی ام دی بی دی ال بزرگ و مدیا سیتی و تاینیز و باران و ایران فیلم نبود تفریح سرگرمی فقط یاهوو چت بود و بعدشم شد وبلاگ نویسی و بعدم فیس بوک بازی. تورنتی هم وجود نداشت که. این سایتها اوومدن و واقعا بازارا گرم شد. من چیزی که حساب کردم با ماشین حساب مبلغ خدا در اومد . 30 میلیارد در ماه واسه مخابرات . فقط از دل سایتای دانلود اون هم وی ای پی هایی که سراغ داریم. والاه مال من که رایگان نداره. ماهی 60 تومن خرج دان و گشتن تو نت هزینه دارم . رفیقایی دارم که ماهی 200 تومن هزینه میکنن. ولی فکر میکنم بشه پی پال رو از طریق صراف به حساب شخصی منتقل کرد. اگه اشتباه نکرده باشم.

samansystems
May 21st, 2016, 11:26
20pal
شتاب ها
زرین پال
ازاد پرداخت

اینا درگاههایی هستند که فکر میکنم فعالند.

متاسفانه برای سايت های فيلم و سريال خلاف قوانين، امکان ارائه خدمات در زرين پال وجود نداره.

iHSG
May 21st, 2016, 11:33
سلام
با توجه به اینکه ارائه درگاه به سایت های فیلم توسط درگاه های واسطه غیرمجاز اعلام شده و هر درگاه واسطه ای هم که این کار رو کنه دیر یا زود فـیلتر میشه و با توجه به اینکه سایت های فیلم نماد اعتماد و درگاه مستقیم هم نمی تونن بگیرن این نشون میده که کلاً کسب درآمد از اشتراک vip سایت های فیلم طی سال های آینده کلاً در ایران منقرض خواهد شد و احتمالاً تعداد این همه سایت فیلم که وجود داره هم خیلی کمتر میشه.

البته ممکنه قانون جدیدی تسویب بشه که اگر سایت های فیلم فقط فیلم های مجاز و سانسور شده بذارن بتونن نماد اعتماد و درگاه مستقیم بگیرن که اینطوری حداقل از منقرض شدن این حیطه در ایران جلوگیری میشه.

mizban97
May 21st, 2016, 11:58
متاسفانه برای سايت های فيلم و سريال خلاف قوانين، امکان ارائه خدمات در زرين پال وجود نداره.

سلام و عرض ادب
یه سوال خدمت شما داشتم
اگر سایت های فیلم و سریال خلاف قوانین کشوری هست پس چرا عده ای از سایت ها در حال فعالیت هستن حالا زیر نظر ساماندهی ؟
مثال :
http://www.film2movie.biz/
بعد سوال بنده اینجاست که این سایت هایی دارن فعالیت میکنند زیر نظر ساماندهی کنترل میشوند اونوقت چرا بهشون درگاه تعلق نمیگیره و خلاف محسوب میشند؟
چرا از نظر ساماندهی خلاف محسوب نمیشند؟
امیدوارم منظورم رسانده باشم.

مینا-صیفی
May 21st, 2016, 13:46
www.directpay.ir

Raymvnd
May 21st, 2016, 14:01

مگه توی ایران بخوان با وی ای پی برای سایت فیلم بخرن باید به دلار پرداخت کنن؟ توی ایران اصلا خریدها به دلار انجام نمیدن چون به صرف نیستند...
مثلا فرض کن طرف حساب وبمانی داره که بخواد با آن یه یک ماهه وی ای پی با قیمت 1 دلار در ماه بگیره از آن طرف که توی حساب وبمانی طرف هیچ پولی نیست که باید یه کارن وبمانی 5 دلار بگیره توی حساب شارژ کنه که بتونه وی ای پی رو بگیره ...با این وضع قیمت دلار و خرید آن اصلا عاقلانه نیست چون که بخواد حساب رو وبمانی حالا هر حسابی شارژ کنه باید نصف پول و کارمزد آن و فلانی صرف خرید حساب دلاری کنه ...
مثلا 5 دلار وبمانی بگیره با دلار 3550 تومانی میشه 17750 و کارمزد و فلانی حساب کنی کل میشه 20000 تومان...در آن باید 3000 تومان اضافه بپردازه که از کارمزد سیستم بانکی ایران بالاتره...
توی همین با کارت شتاب خرید انجام بدید هیچ خرجی برات نداره ولی با حساب دلاری انجام بدید کلی خرج واست می زاره...