PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راه نمایی برای پیشرفت در بخش هاستینگ با 10 میلیون سرمایه

hostorder
May 20th, 2016, 09:33
من سومین سال فعالیت حرفه ایم در بخش هاستینگ هست و به خاطر بودجه کم نمی تونستم خوب هزینه کنم مثلا seo و تبلیعات هزینه کنم 2 روز میشه یک بنده خدایی به من پیشنهاد دادند که می خواند 10 میلیون اینا به من پول بدند یعنی اسپانسر مالی من شند که پیشرفت کنیم و من چون تو حلال و حرام پول حساس هستم می خواستم بدونم در چه چیزهایی باید این پول رو سرمایه کنم که به پیشرفت برسم مثلا به کی seo بدم سایت رو بکنن در واقع تمام مراحل رو بدونم که این مقدار پول رو تو چه مواردی استفاده کنم که به پیشرفت برسم.

IrIsT
May 20th, 2016, 10:23
سلام و درود.
اول اینکه واقعا درود به شرفتون که به حلال حروم اعتقاد دارید.بسیار عالی.
نگاه کنید,من از یک اصولی استفاده میکنم برای سایتم.
با خودم میگم سایتم در چه زمینه هستش.چه چیزایی اول خود سایت کم داره.چه چیزایی اگه اضافه بشه میتونم ازش کاربر بکشم بیرون.چه فعالیت هایی میتونم برای تبلیغات سایتم انجام بدم.یا بعضی ها پاپ آپ میزنن.یا ایمیلی.یا تبلیغات دیگه ای که هست.
اما اول شما باید سایتتون رو از لحاظ امکاناتی که کاربر از سایتتون بیرون نره رو فراهم کنید.
دوم اینکه برای تبلیغات سایتتون یک هزینه بذارید کنار.مثلا 200 ت یا 400ت بابت تبلیغ.حالا باید تبلیغی بکنید که بازدهی خوبی داشته باشه.نه بازدیدی که فقط فیک یا ماه اول باشه.
سوم اینکه در مورد سئو,هزینه های سئو خیلی بالاست.این قسمت حرفتون درست.
اما یکی هست.که کارش داخل سئو حرف نداره.من بهش شک ندارم.میتونم معرفی کنمش.
یک فعالیت هایی میتونید بکنید.که میتونم به صورت ایده بهتون بگم.
گوشی همرام نیست.اگه ممکنه به شمارم یک زنگ بزنید :
09215355621
یک اس بدین.خودم تماس میگیرم.
انشالله بتونم کمکتون کنم و فق بخاطر اینکه گفتین داخل حلال حروم خیلی حساسید,تا جایی که بتونم,من و یک نفر دیگه که تو همین حوزه شما فعالیت داره اما پر از افکار بسیار خوب و مناسب هستش,میتونه کمک کنه.
اینو یادتون نره.الان از همه چی و از همه جور فعالیت,صدتا مورد همکاری روبروتون هست.بهتره بهترین گزینه رو انتخاب کنید.اینو فراموش نکنید.

InterServer.ir
May 20th, 2016, 10:35
من سومین سال فعالیت حرفه ایم در بخش هاستینگ هست و به خاطر بودجه کم نمی تونستم خوب هزینه کنم مثلا seo و تبلیعات هزینه کنم 2 روز میشه یک بنده خدایی به من پیشنهاد دادند که می خواند 10 میلیون اینا به من پول بدند یعنی اسپانسر مالی من شند که پیشرفت کنیم و من چون تو حلال و حرام پول حساس هستم می خواستم بدونم در چه چیزهایی باید این پول رو سرمایه کنم که به پیشرفت برسم مثلا به کی seo بدم سایت رو بکنن در واقع تمام مراحل رو بدونم که این مقدار پول رو تو چه مواردی استفاده کنم که به پیشرفت برسم.

سلام

تو این وضع کساد بازار و هاستینگ های تابستانی که از جیب خرج می کنند تا قیمت بازار رو بهم بریزند هزینه کزدن این مقدار پول در هاستینگ عاقلانه نیست

alimosavi
May 20th, 2016, 10:38
بسوی بازار بین الملل > رقابت شدید بهمراه درآمد خوب و کاربر فهیم /

almandata
May 20th, 2016, 14:31
گوگل ادز بخر خیلی بهتره ولی اولش قالب تو اوکی کن
چون اصلا به درد سایت رسمی نمیخوره
یه کم سایت تو برند کن که مشهور بشه نیاز نیس مشتری داشته باشی مثلا
تعداد 500 تا دامنه ای ار با هزینه 3000 تومان ثبت کن خیلی باعث بالا رفتنت میشه
تو سایت های اسکریپت بنر بده بازدهی مشتری نداره اما سایتت شناخته میشه
و................بازهم خواستی بگم بهم خبر بده

پ ن:کلا نظر میدم مطمئن باش میخوام پیشرفت کنی قصد تخریب ندارم

CYCLONER
May 20th, 2016, 14:38
با سلام

1 . قالبت رو به یکی از طراح ها بده برات اوکی کنند به همراه سئو ( چند ماه پیش می خواستم از آی وحید استفاده کنم گفتند 2,800,000 تومان می گیریند تا قالب عالی برای هاستینگ طراحی کنند ) { پیشنهاد بنده استفاده از خدمات آی وحید هست }
2 . فعالیت و مطلب گذاری در سایت ( شاید بگی سایت هاستینگه نیاز به مطلب نیست ولی این طور نیست آموزش هایی از قبیل کنترل پنل ها و در مورد سرویس هات بذار )
3 . یک آموزش برای استفاده از ناحیه کاربری و سایتت اوکی کن وقتی یکی اومد گیج نشه تا از اون آموزش استفاده کنه
4 . همیشه آنلاین باش و در جواب دهی تیکت و حل مشکل سریع عمل کن
5 . تبلیغات کن در سایتی که هیچ تبلیغاتی از هاستینگ نیست
6 . از گوگل ادز هم استفاده کن
7 . ...

موفق باشی:x

alirezakaj
May 20th, 2016, 14:42
upupupupup

راستش همونجور که دوستان اشاره کردن تو هاستینگ خیلی سخته تا پا بگیره کارت اما ایشالا دوستان راهنمایی میکنن موفق میشی

اگر میشه اون بنده خدا که میخواد سرمایه گذاری کنه رو به منم معرفی کن ممنون میشم یه صحبتی باش کنم منم شاید اسپانسر ما هم شد
با تشکر

ParsWebIT
May 21st, 2016, 20:34

چون حس میکنم که برای آینده پول نگرانید و نمیخواید پول یک نفر دیگه رو هم خراب کنید و برای جیب کسی که زحمت تزریق مالی رو کشیده دلسوزید
من اینا رو نوشتم براتون

1. دانش فنی شماست که مشتری درست و حسابی + دیگر همکاران رو جذب شما میکنه پس هزینه کردن حدود 1.5 الی 2 میلیون تومان از این پول در مواردی مثل vmware و کانفیگ سرور لازم هست.
2. طراحی سایت شما و ضرورت تبلیغ در موتورهای جستجو و استفاده از گرافیست مجرب برای ایجاد سربرگ، لوگو تایپ و بنرهای تبلیغاتی اینترنتی و تبلیغات در شهر واجب هست.
3. هزینه برای دفتر که با توجه به کم بودن این مقدار پول من بهتون توصیه میکنم 1 خط معتبر بگیرید و روی افراد پشتیبانی دایورت کنید، برای خرید یک خط خوب با اداره مخابرات شهرتون مشورت کنید.
4. برای سئو و موارد تخصصی وب سایت نزدیک به 80 میلیون آدم حرفه ای داریم فقط در خود ایران!!!! تاپیک بزنید در همین انجمن نیم ساعته میریزن سرتون متخصصهای 11 ساله به بالا که مهدشون تعطیل شده
راستش و چه باور کنید یا نه چه گرون باشه براتون یا نه، چه بخواید یا نه باید سئو رو بدین دست آدمی که از 3-4 میلیون به بالا هزینه میگیره غیر از این راهی نیست میتونید با دور ریختن پولتون شروع کنید الان که تجربه بشه.

برای یک سایت فروشگاهی اقلام سوپرمارکتی حدود 9 میلیون هزینه کردیم برای یک مشتری و سایت طبق اصول پیج 1 گوگل هست چندین ماه!!!
مشتری ما منطقی بود، برای هزینه کردن مشکلی نبود و من کار رو سپردم به کاسپید ( چرا کاسپید؟ چون منطق من هم میگه کار رو بدم به کسی که "حداقلش" سواد خوندن و نوشتن انگلیسی رو داره و میدونه تو پنل گوگل داره چی رو کلیک میکنه) ، اینجا از 100% افرادی که ادعای سئو دارن 80 درصدشون پنالتی کار و بیسواد "مطلق" هستند.

5. 15000 میدین کتاب هر ماه! برای بالا بردن قدرت فروش و قدرت چانه زنی در مقابل مشتری تازه کار و حرفه ای

هزار تا راه دیگه هست من ضروری ترین ها رو گفتم

خدمت دوستانی هم که میگن بازار نیست، هست آقا هست مهم اینجاست که تو این شرایط شما چطوری بتونی بفروشی؟
هنر فروش شما الان باید بدرخشه و جیبتون رو پر از پول مشتری فهمیده کنه،
فروش تو بازار خوب که هنر نیست همه بغل دست هم دکون بزنن منتظر باشن مشتری بیاد تو صنف
باید شما به مشتری القا کنی چرا باید بهت پول بده و شما در مقابل این پول برای بیزنسش تو اینترنت چیکار میخوای بکنی

بالاترین موردی که باید داشته باشید " تجربه فروش، تجارب شخصی از زندگی، و تجربه اداره موفق چند کاسبی دیگه غیر از هاستینگ"

hostorder
May 21st, 2016, 22:17
چون حس میکنم که برای آینده پول نگرانید و نمیخواید پول یک نفر دیگه رو هم خراب کنید و برای جیب کسی که زحمت تزریق مالی رو کشیده دلسوزید
من اینا رو نوشتم براتون

1. دانش فنی شماست که مشتری درست و حسابی + دیگر همکاران رو جذب شما میکنه پس هزینه کردن حدود 1.5 الی 2 میلیون تومان از این پول در مواردی مثل vmware و کانفیگ سرور لازم هست.
2. طراحی سایت شما و ضرورت تبلیغ در موتورهای جستجو و استفاده از گرافیست مجرب برای ایجاد سربرگ، لوگو تایپ و بنرهای تبلیغاتی اینترنتی و تبلیغات در شهر واجب هست.
3. هزینه برای دفتر که با توجه به کم بودن این مقدار پول من بهتون توصیه میکنم 1 خط معتبر بگیرید و روی افراد پشتیبانی دایورت کنید، برای خرید یک خط خوب با اداره مخابرات شهرتون مشورت کنید.
4. برای سئو و موارد تخصصی وب سایت نزدیک به 80 میلیون آدم حرفه ای داریم فقط در خود ایران!!!! تاپیک بزنید در همین انجمن نیم ساعته میریزن سرتون متخصصهای 11 ساله به بالا که مهدشون تعطیل شده
راستش و چه باور کنید یا نه چه گرون باشه براتون یا نه، چه بخواید یا نه باید سئو رو بدین دست آدمی که از 3-4 میلیون به بالا هزینه میگیره غیر از این راهی نیست میتونید با دور ریختن پولتون شروع کنید الان که تجربه بشه.

برای یک سایت فروشگاهی اقلام سوپرمارکتی حدود 9 میلیون هزینه کردیم برای یک مشتری و سایت طبق اصول پیج 1 گوگل هست چندین ماه!!!
مشتری ما منطقی بود، برای هزینه کردن مشکلی نبود و من کار رو سپردم به کاسپید ( چرا کاسپید؟ چون منطق من هم میگه کار رو بدم به کسی که "حداقلش" سواد خوندن و نوشتن انگلیسی رو داره و میدونه تو پنل گوگل داره چی رو کلیک میکنه) ، اینجا از 100% افرادی که ادعای سئو دارن 80 درصدشون پنالتی کار و بیسواد "مطلق" هستند.

5. 15000 میدین کتاب هر ماه! برای بالا بردن قدرت فروش و قدرت چانه زنی در مقابل مشتری تازه کار و حرفه ای

هزار تا راه دیگه هست من ضروری ترین ها رو گفتم

خدمت دوستانی هم که میگن بازار نیست، هست آقا هست مهم اینجاست که تو این شرایط شما چطوری بتونی بفروشی؟
هنر فروش شما الان باید بدرخشه و جیبتون رو پر از پول مشتری فهمیده کنه،
فروش تو بازار خوب که هنر نیست همه بغل دست هم دکون بزنن منتظر باشن مشتری بیاد تو صنف
باید شما به مشتری القا کنی چرا باید بهت پول بده و شما در مقابل این پول برای بیزنسش تو اینترنت چیکار میخوای بکنی

بالاترین موردی که باید داشته باشید " تجربه فروش، تجارب شخصی از زندگی، و تجربه اداره موفق چند کاسبی دیگه غیر از هاستینگ"

الان سومین سال فعالیت ما هست که دفتر کار هم داریم ولی تو مرکز استان مون نیست که یکی از بزرگترین مشکل های ما هم این می تونه باشه که شاید دفتر رو تبریز منتقل کنیم ما الان دغدغه هزینه های سرسام‌آور رو نداریم مثلا ماهی یک میلیون سود یا 500 تومن یا بین اینا ما فقط مشکل ما اینه که سود یکنواخت نداریم که واسه سود یکنواخت باید تلاش کنیم الان هم یک مشکل بزرگ مون هم این میتونه باشه که اصلا سایتمون ورودی گوگل نداره اولین تلاش مون هم باید این باشه که روی این سرمایه گذاری کنیم و من هم وجدانم نمیزاره بدون مشورت با دوستان عزیز این انجمن پول فرد سرمایه گذار بدون برنامه ریزی فنا بره و تلاش دارم با این پول به سود دهی کارمون رو برسونم که ایشون و من حداقل به یک چیزهایی برسیم و آه نفرین کسی ما رو نگیره که سرمایه گدار فکر بد در مورد ما نکنن و حلال باشه