PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دریافت درگاه پرداخت مستقیم از بانک

iServerco
May 19th, 2016, 10:42
باسلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز

چند وقت پیش متوجه شدم بانک سامان درگاه پرداخت میده بدون اینکه داخل این بانک حساب داشته باشی.

میخواستم بدونم ایا بانک دیگه ی هم هست این کار رو انجام بده یا خیر...

باتشکر

payamkutah
May 19th, 2016, 10:51
سلام

بانک ملت هم اینطور بود ولی به دلیل دیر واریز کردن بعضی از بانک ها این امکان رو برداشت.

بانک پاسارگاد هم میتونید درگاه بگیرید بدون داشتن حساب در این بانک.(ولی یک بار از سایتشون بازدید کنید و مطمئن بشید)

iServerco
May 19th, 2016, 10:57
سلام

ایا به غیر از دو بانک پاسارگاد و سامان ایا بانک دیگه ی این کار رو انجام میدهد ؟

amirjalili72
May 19th, 2016, 11:31

چند وقت پیش متوجه شدم بانک سامان درگاه پرداخت میده بدون اینکه داخل این بانک حساب داشته باشی.

باتشکر

سلام

بانک ملت خیلی بهتره و دردسر کمتری هم داره .

سرزمین
May 19th, 2016, 11:45

باتشکر

سلام

دیگه بانکها درگاه نمیدن و شرکت های psp از بانکها جدا شدن و شما با psp طرف هستید و psp ها هم به شاپرک متصل هستن به همین خاطر هر حسابی از هر بانکی معرفی کنید مشکلی نداره.

DeLtAvPs
May 19th, 2016, 13:46
سلام

دیگه بانکها درگاه نمیدن و شرکت های psp از بانکها جدا شدن و شما با psp طرف هستید و psp ها هم به شاپرک متصل هستن به همین خاطر هر حسابی از هر بانکی معرفی کنید مشکلی نداره.
حرف این دوستمون تایید میشه
الان من از پارسیان و سامان و پاسارگاد درگاه دارم و به هر ۳ تاشون حساب بانک ملی خودمو دادم
البته بانک شهر هر درگاه دارم که البته از پی اس پی سامان هست که اونم همین حساب رو دادم
ملت ولی ازشون نپرسیدم میشه یا نه همون موقع حساب ملتمو دادم

persiancoder
May 19th, 2016, 14:11
فکر نمیکنم چندان اهمیتی داشته باشد که به کدام حسابتان واریز می کنند !
ملاک های مهمتری برای انتخاب درگاه پرداخت داریم. بصرت کلی سامان و ملت رو پیشنهاد می کنم.

iServerco
May 20th, 2016, 12:30
سلام

بانک ملت خیلی بهتره و دردسر کمتری هم داره .

بانک ملت این امکان رو نداره متاسفانه....

حتما باید حساب ملت داشته باشی.

- - - Updated - - -

حرف این دوستمون تایید میشه
الان من از پارسیان و سامان و پاسارگاد درگاه دارم و به هر ۳ تاشون حساب بانک ملی خودمو دادم
البته بانک شهر هر درگاه دارم که البته از پی اس پی سامان هست که اونم همین حساب رو دادم
ملت ولی ازشون نپرسیدم میشه یا نه همون موقع حساب ملتمو دادم

باتشکر از شما

از بانک پاسارگاد اقدام کردیم...

منتظر تماسشون هستیم.

friend_sre
May 20th, 2016, 14:23
فکر نمیکنم چندان اهمیتی داشته باشد که به کدام حسابتان واریز می کنند !
ملاک های مهمتری برای انتخاب درگاه پرداخت داریم. بصرت کلی سامان و ملت رو پیشنهاد می کنم.

بنده نیز با ایشون موافقم و بخاطر همین سامان رو پیشنهاد میکنم . ملت رو هم دوست دارم ولی بدی ملت اینه وقتی مشتری میگه پولم کسر شده ولی مشکل پیدا کرده از پنل ملت خیلی سخت میشه پیگیری کرد ولی سامان سه سوته میگه تراکنش موفق یا ناموفق یا برگشت خورده بوده . اقتصاد نوین هم مثل سامان هست ولی صفحه پرداختش ضاهر قشنگی نداره که اصلا خوشم نمیاد.

DeLtAvPs
May 20th, 2016, 15:52

- - - Updated - - -

باتشکر از شما

از بانک پاسارگاد اقدام کردیم...

منتظر تماسشون هستیم.

فقط اینکه پاسارگاد حساس به دومین هست و با هر دومینی که ثبت میکنید مجاز به تراکنش با همون دومین هستید

iServerco
May 20th, 2016, 16:27
فقط اینکه پاسارگاد حساس به دومین هست و با هر دومینی که ثبت میکنید مجاز به تراکنش با همون دومین هستید

خیلی زمان میبره که تماس بگیرین ؟

وقتی تماس میگیرین چی میگن !!!

DeLtAvPs
May 20th, 2016, 16:31
خیلی زمان میبره که تماس بگیرین ؟

وقتی تماس میگیرین چی میگن !!!

من ماه پیش اقدام کردم
فرداش فرم های مربوطه رو ایمیل کردند
بعد دیگه همه کارها از پرتال انجام میشه
My.pep.co.ir

بعد از این که فرمها رو براتون فرستادن تو پرتال عضو میشید و به تریب میرید جلو
کلا 3 روز زمان برد تا درگاه رو تحویل گرفتم
بعد که درگاه رو تحویل دادن باید قرارداد رو براشون امضا شده پست کنید

البته شنبه وسط تعطیلیه ممکنه دیر کارتون انجام بشه
پارسیان هم تو 2 روز گرفتم

ملت تو 4 5 روز
سامان هم خیلی وقته دارم و نمیدونم چند روزه میدن

iServerco
May 20th, 2016, 16:35
من ماه پیش اقدام کردم
فرداش فرم های مربوطه رو ایمیل کردند
بعد دیگه همه کارها از پرتال انجام میشه
My.pep.co.ir

بعد از این که فرمها رو براتون فرستادن تو پرتال عضو میشید و به تریب میرید جلو
کلا 3 روز زمان برد تا درگاه رو تحویل گرفتم
بعد که درگاه رو تحویل دادن باید قرارداد رو براشون امضا شده پست کنید

البته شنبه وسط تعطیلیه ممکنه دیر کارتون انجام بشه
پارسیان هم تو 2 روز گرفتم

ملت تو 4 5 روز
سامان هم خیلی وقته دارم و نمیدونم چند روزه میدن

ممنون از شما

friend_sre
May 20th, 2016, 18:08
ولی سامان هم درگاه خیلی خوبیه . مخصوصا که میتونی حساب دیگه بهش بدی پیشتیبانی خوبی هم دارن هر وقت زنگ میزنم اکی میکنن .

سرزمین
May 20th, 2016, 18:40

خیر حساب تفاوتی نمیکنه اتفاقاً خودم سؤال کردم از به پرداخت ملت نه بانک ملت.

sami-00
May 20th, 2016, 21:49
سلام
یک سوال دوستان
سامان 1 درصد از تراکنش ها رو برای خودش میگرفت قبلا الانم همینطوریه؟

DeLtAvPs
May 20th, 2016, 21:52
سلام
یک سوال دوستان
سامان 1 درصد از تراکنش ها رو برای خودش میگرفت قبلا الانم همینطوریه؟

خیر الان نمیگیره
قدیما حتی من 2 درصد میدادم

AM.ARIYAYI
May 29th, 2016, 11:58
سلام دوستان
چه مدارکی برای دریافت درگاه بانک ملت یا سایر بانک ها نیاز دارم؟ نماد اعتماد هم باید داشته باشم؟

tofighsob
May 29th, 2016, 12:11
سلام
نماد باید داشنه باشی

برید تو ساین به پرداخت شرایطاونجا نوشتن برای اکسب اطلاعات و انجام دادن کارتون به پرداخت تیک بزنید وسریع انجام میدن پروانه کسب و شرکت نمیخواد همون نماد بس و کپی برابر اصل کردن شناسنامه و غیره داخل سایتش هست

iServerco
May 29th, 2016, 12:12
سلام دوستان
چه مدارکی برای دریافت درگاه بانک ملت یا سایر بانک ها نیاز دارم؟ نماد اعتماد هم باید داشته باشم؟

۱- حساب داخل بانک ملت
۲- نماد اعتماد
۳- تکمیل کردن فرم ها لازم

OMIDTU5
May 31st, 2016, 02:16
از یه سایت v - p - n که چندساله ازش خرید دارم امروز قصد خرید اکانت داشتم دیدم یه درگاه مستقیم و بی واسطه از بانک ملت داره !!! میخواستم بدونم چطور همچین چیزی ممکنه ؟ ایا میشه این درگاه رو برای url خاصی گرفت و بعد برای ادرس دیگه ای استفاده بشه ؟ به شرطی که هردو سایت روی یک ip اشتراکی باشن ؟

sarvar
May 31st, 2016, 03:07
از یه سایت v - p - n که چندساله ازش خرید دارم امروز قصد خرید اکانت داشتم دیدم یه درگاه مستقیم و بی واسطه از بانک ملت داره !!! میخواستم بدونم چطور همچین چیزی ممکنه ؟ ایا میشه این درگاه رو برای url خاصی گرفت و بعد برای ادرس دیگه ای استفاده بشه ؟ به شرطی که هردو سایت روی یک ip اشتراکی باشن ؟
سلام
بله چون بانك ملت فقط به ip حساس است و دامنه اصلا مهم نيست

vahidmoby
May 31st, 2016, 10:30

ولی اصلا توصیه نمیشه، مخصوصا الان که حساسیت ها بسیار بالاست، که خدای نکرده اگر گزارش بدن (که متاسفانه زیادن این افراد چون سایت خودش درگاه نداره بعد میبینه ای بابا اینکه مستقیم داره!! میره گزارش میده و میشه شاکی خصوصی) این موارد به شدت پیگیری میشه و فتا هم بسیار قوی هستش.
بعدش به جرم های مختلف سیاسی و همکاری با منافقین میگیرن و خدا میدونه بعدش چی میشه. و یه عمر پشیمونی میمونه برای آدم.

payamkutah
May 31st, 2016, 10:33

بله این کار ممکن هست.
برای یک سایت دیگه درگاه میتونید بگیرید و در سایت هایدیگه استفاده کنید.نزدیک به 39 ای پی میتونید به درگاه ملت اضافه کنید.یعنی میتونید از یه درگاه در 39 سایت استفاده کنید.

DeLtAvPs
May 31st, 2016, 10:35
ولی اصلا توصیه نمیشه، مخصوصا الان که حساسیت ها بسیار بالاست، که خدای نکرده اگر گزارش بدن (که متاسفانه زیادن این افراد چون سایت خودش درگاه نداره بعد میبینه ای بابا اینکه مستقیم داره!! میره گزارش میده و میشه شاکی خصوصی) این موارد به شدت پیگیری میشه و فتا هم بسیار قوی هستش.
بعدش به جرم های مختلف سیاسی و همکاری با منافقین میگیرن و خدا میدونه بعدش چی میشه. و یه عمر پشیمونی میمونه برای آدم.

پسر خوب چرا الکی جو میدی!!
شاکی خصوصی از کی؟ کی شاکی هست ؟ از کی؟
یکی درگاه ملت میگیره برای چیز پی ان بعد شما میفهمی میری شکایت چی میکنی؟ از چی و از کی شکایت میکنی؟
جرم سیاسی؟؟؟!!!!
یهو بگو میگیرن اعدام میکنند دیگه !!!!

vahidmoby
May 31st, 2016, 10:41
پسر خوب چرا الکی جو میدی!!
شاکی خصوصی از کی؟ کی شاکی هست ؟ از کی؟
یکی درگاه ملت میگیره برای چیز پی ان بعد شما میفهمی میری شکایت چی میکنی؟ از چی و از کی شکایت میکنی؟
جرم سیاسی؟؟؟!!!!
یهو بگو میگیرن اعدام میکنند دیگه !!!!

جو الکی چیه برادر من
ببینید الان فضا مسموم هستش، چیز پی ان فروشی هم جرمه، بعد شما بیاین از درگاه مستقیم برای چیز پی ان فروشی استفاده کنید احتمال 1% یه نفر بره گزارش بده

به طور مثال الان من توی اینترنت سرچ میزنم میبینیم یه چیز پی ان فروش درگاه مستقیم ملت یا سامان داره، اطلاعات نام پذیرنده رو میدم به به پرداخت (خداروشکر چت آنلاین هم دارن) یا اطلاعات کد پذیرنده رو میدم به سامان کیش یعنی هیچ کاری بهشون ندارن؟
برای چیز پی ان جرم های سنگینی میزنن. مخصوصا اگر یکی از کاربرای چیز پی ان فروشه کارای سیاسی بکنه (چون رنج آی پی هارو فتا کامل درمیاره)

DeLtAvPs
May 31st, 2016, 10:48
جو الکی چیه برادر من
ببینید الان فضا مسموم هستش، چیز پی ان فروشی هم جرمه، بعد شما بیاین از درگاه مستقیم برای چیز پی ان فروشی استفاده کنید احتمال 1% یه نفر بره گزارش بده

به طور مثال الان من توی اینترنت سرچ میزنم میبینیم یه چیز پی ان فروش درگاه مستقیم ملت یا سامان داره، اطلاعات نام پذیرنده رو میدم به به پرداخت (خداروشکر چت آنلاین هم دارن) یا اطلاعات کد پذیرنده رو میدم به سامان کیش یعنی هیچ کاری بهشون ندارن؟
برای چیز پی ان جرم های سنگینی میزنن. مخصوصا اگر یکی از کاربرای چیز پی ان فروشه کارای سیاسی بکنه (چون رنج آی پی هارو فتا کامل درمیاره)

شما الان دو مورد را با هم ادغام کردی
چیز پی ان فروشی جرمه حالا هر نوعی و مسلما با این افراد برخورد میشه

اینکه کاربر یک چیز پی ان فروشی خلاف کنه ماجراش فرق داره و شاکی خصوصی پیدا کنه در این مورد پاش کاملا گیر هست

الان بحث این تاپیک در مورد درگاه هست نه در مورد فروشنده های چیز پی ان

پس اطلاعات غلط به کسی ندید

چیز پی ان فروش در هر صورت چه درگاه مستقیم و چه غیر مستقیم جرم هست

salar123-user8
May 31st, 2016, 11:06
فقد کافیه به یه اسکریپت نویس بگید براتون اسکریپت واسط بنویسه که فقد سایتا رو وصل کنه بهurl اصلی شما . کلان بین 100 تا 200 هزینه داره.
ولی در کل شرکت ها هر کدوم از یه روشی میشه درگاه رو شیر کرد.
مثلا پارسیان و ملت به ip حساس هستند.
ایرانکیش به هیچی حساس نیست شما فقد کافیه مریچند 4 حرفیتون رو به 1 نفر بدید
تا وصل شه به درگاه شما :d

OMIDTU5
May 31st, 2016, 12:33
فکر نمیکنم بانک ها دنبال دردسر برای خودشون باشن و اگه کسی تخلف یه درگاه رو بهشون گزارش بده معمولا اون درگاه رو مسدود میکنن و دیگه پیگیری قضایی و ... نمیکنن

ali.rz
June 6th, 2016, 12:55
قبلا انگار برای گرفتن درگاه پرداخت بانکی کلی مدارک از سند محل کار تا مجوز و این چیزا می خواستن.الان دیگه نمی خوان؟فقط ای نماد داشته باشیم کافیه برای سایت؟

iServerco
June 6th, 2016, 13:01
قبلا انگار برای گرفتن درگاه پرداخت بانکی کلی مدارک از سند محل کار تا مجوز و این چیزا می خواستن.الان دیگه نمی خوان؟فقط ای نماد داشته باشیم کافیه برای سایت؟

سلام

الان هم سند یا اجاره نامه همراه با نماد اعتماد باید داشته باشید.