PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اتوماتیک بک آپ

Mohsen71
November 3rd, 2010, 21:50
بسم الله الرحمن الرحیم؛
از توی admin دایرکت ادمین، چطوری میشه تنظیم کرد که از همه ی اکانت ها هر هفته بک آپ تهیه بشه و یه جا ذخیره بشه، هفته ی بعد که بک آپ های جدید گرفته میشه، جایگزین بک آپ های قبلی بشه؟
یعنی بک آپ های قبلی حذف بشه، و بک آپ های جدید جایگزین بشه....

متشکرم.

Online24
November 3rd, 2010, 22:24
admin tools / adminbackup/transfer

در قسمت Create Backup

قسمت when

Cron Schedule مورد نظر خودتون رو فعال کنید تا به طور منظم برای شما بک آپ گیری انجام بشه .

* دایرکت ادمین به صورت خودکار Backup های جدید را جایگزین بک آپ های قبلی نمیکند !

nimafire
November 6th, 2010, 00:51
* دایرکت ادمین به صورت خودکار Backup های جدید را جایگزین بک آپ های قبلی نمیکند !
دایرکت ادمین بک اپ های جدید را جایگزین بک اپ های قدیمی میکند

Online24
November 6th, 2010, 01:11
دایرکت ادمین بک اپ های جدید را جایگزین بک اپ های قدیمی میکند

The backup file takes the form of:

[backup]-[Month]-[Day]-[Year]-[Backup Number].

If you created several backups on the same day, they would look like:

backup-May-15.2003-1.tar.gz
backup-May-15.2003-2.tar.gz
backup-May-15.2003-3.tar.gz

This feature prevents you from accidentally overwriting a backup file.

nimafire
November 6th, 2010, 01:27
خیر.
دوست عزیز nline24 دقت کنید اگر از ادمین اتوماتیک بکاپ فعال بشه فایل ها به اسن صورت در admin_backups ذخیرده میشوند و با هر بار اجرا جایگزین میشوند:

user.admin.lavasani.tar.gz

---------- Post added at 12:27 AM ---------- Previous post was at 12:25 AM ----------

backup-May-15.2003-1.tar.gz
backup-May-15.2003-2.tar.gz
backup-May-15.2003-3.tar.gz

این مدل برای پشتیان های خصوصی خود کاربر هست نه ادمین

Online24
November 6th, 2010, 01:33
خیر.
دوست عزیز nline24 دقت کنید اگر از ادمین اتوماتیک بکاپ فعال بشه فایل ها به اسن صورت در admin_backups ذخیرده میشوند و با هر بار اجرا جایگزین میشوند:

user.admin.lavasani.tar.gz

من هم به شک افتادم ولی همین فکر رو میکنم :39: اگر autu backup فعال باشه ، بک آپ ها overwrite میشند . حق با شماست .
ولی اگر backup ها توسط کاربر گرفته بشه با فرمت [backup]-[Month]-[Day]-[Year]-[Backup Number] ذخیره میشه و بک آپ های جدید جایگزین قدیم نخواهند شد .

اگر دوستان قصد نداشته باشند بک آپ های جدید جایگزین بک آپ های قدیمی شود ، میبایست مسیر بک آپ گیری رو متفاوت با مسیر ذخیره شدن بک آپ قدیمی انتخاب کنند .

---------- Post added at 12:33 AM ---------- Previous post was at 12:33 AM ----------

این مدل برای پشتیان های خصوصی خود کاربر هست نه ادمین

دقیقا !

abtinweb
November 6th, 2010, 04:38
در سی پنل برای ریستور کردن یک بک آپ از سرور اف تی پی در یک دیتا سنتر دیگه چه کاری باید کرد ؟

vPsPersia.COM
November 6th, 2010, 05:41
در سی پنل برای ریستور کردن یک بک آپ از سرور اف تی پی در یک دیتا سنتر دیگه چه کاری باید کرد ؟

اینجا قسمت دایرکت ادمینه ، باید از قسمت cPanel سوال کنید

parsanik
March 5th, 2013, 18:00
اگه قصد نداشته باشیم که به طور اتوماتیک بکاپ های جدید جایگزین بکاپهای قبلی بشه تنظیمی وجود داره؟

h.yousefpour
March 5th, 2013, 18:06
اگه قصد نداشته باشیم که به طور اتوماتیک بکاپ های جدید جایگزین بکاپهای قبلی بشه تنظیمی وجود داره؟

دوست عزیز من فکر میکنم بکاپهای ادمین اصلا overwrite نمی شن من همیشه بکاپهام با ادمین هست نه ریسلر ولی overwrite نمیشن به تاریخ و روز جدید در شاخه بکاپ فولدر اضافه میشود

parsanik
March 11th, 2013, 18:47
ولی برای من با هر بار بکاپ که به صورت اتوماتیک گرفته میشه، رونویسی انجام میشه. امکان داره تنظیمات بکاپ گیری تون رو بگید که چجوری هست؟

h.yousefpour
March 11th, 2013, 20:34
ولی برای من با هر بار بکاپ که به صورت اتوماتیک گرفته میشه، رونویسی انجام میشه. امکان داره تنظیمات بکاپ گیری تون رو بگید که چجوری هست؟

دوست عزیز من بکاپهام بصورت LOCAL هست و FTP نیست فقط شاخه بکاپ رو به /BACKUP تغییر دادم حجمی هم براش محدود نکردم هر هفته روز 5 که میشه جمعه خودمو بکاپ به صورت CRON و بدون OVERWRITE انجام میشه بکاپ هم بصورت full system backup می باشد.