PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش عمده بک لینک با بازدهی بالا برای تمامی سایت ها

IrIsT
May 18th, 2016, 20:07
با سلام و درود.
مقدار 200 سایت موجود برای بک لینک موجود می باشد.حتی بیشتر....
دوستانی که تمایل دارند,میتوانند در ارتباط باشند.
این بک لینک ها سری اول و دوم که هر کدوم بالای هزارتا بود به فروش رسیده شده.به علت اینکه افراد داخل همین سایت هستند و مشتری ها الاعاتشون مخفی باید باشهنمیتونم نام ببرم.اما از هرینه هایی که روی 2 تا سایت میدین یا پاپ اپی که با آیپی غیر ایرانی بوده و پرو کسی؛,خیلی بهتره و یکی از مزایا بالا رفتن رنک و رتبه می باشد.
حالا یک مقدار موجود است.برای افرادی که تو کار سئو و بک لینک موزیک فیلم هاست و ...... می باشند.هر کدوم سرورهای جدا می باشد.
در صورت تمایل با شماره زیر در تماس باشید :

09215355621

قیمت توافقی می باشد.قیمت ها برای یک سری افراد و شرکت ها,بین 2 تا 9$ می باشد.که اونم یک مشکلات و مزایایی داره.
اما چراغی که به خانه رواست به مسجد حرام هست.وقتی هیخیلی ها نیاز دارند,چرا به دیگران بفروشیم.

در تماس باشید : 09215355621

در صورت تمایل که فروش به صورت تکی باشه,حاضریم کلا با تیم ها و سایت های مختلف فعالیت کنیم و مدیر بخش سایتشون میشیم.
4 نفر از اعضای ما هر کدوم 2 تا سایت رو به عهده دارند.یک نفر دیگه هست و اگر خودم وقتم خالی شه,شاید خودم با یک سایت قرارداد امضا کنم.

در صورت تمایل تماس بگیرید.
موفق باشید.

almandata
May 18th, 2016, 20:17
لیست سایت هارو میتونید ارسال کنید؟

هزینه قرار دادن؟

IrIsT
May 18th, 2016, 21:03
9
لیست سایت هارو میتونید ارسال کنید؟

هزینه قرار دادن؟

سلام گل پسر.خوبی دادا؟احلاق منو میشناسی.چیزی رو به کسی میدم که تا آخر سمت خودم باشه
.لیست نه.اما در تماس باش توضیحات و بدم.
قصدم اولم اینه چرا سود کلان و خارجیا ببرن.
دوم اینکه،من دایرکت رو چون میدونم،دیگه اکثریت میدونن دایرکت کارم.
هوف دومم اینه که مشتری مشتری میاره.وقتی چیزی هست که بیهوده استفاده میکنم،میدمش یکی استفاده کنه.بهترینشو باید بدم تا به سمتم بیان.نه اینکه یک فروش مثلا 600 یا 700 یا اصلا 2 میلیون
عقط به همین محدود کنم؟؟خدارو شکر کاری کردم که تو زمینه ای که هستم تا راضی نکنم طرف خریدارو،ول کن نیستم
در تماس باش صحبت کنیم

vatan3da
July 20th, 2016, 12:05
بک لینک بی کیفیته!!!
این با شل اپ میکنه وبعد میره تو سایت یارو لینک ثبت میکنه
ارزشی نداره
برای اطلاع

IrIsT
July 20th, 2016, 12:27
بک لینک بی کیفیته!!!
این با شل اپ میکنه وبعد میره تو سایت یارو لینک ثبت میکنه
ارزشی نداره
برای اطلاع
سلام و درود.
به به.شما همونی نبودین که فایل فحش دادن و به حساب خودتون اسکول کردن و در پیش گرفتین و اولش شل میخواستین؟
بعدش پستشم توی همین سایت بود که فحش های .... میدادین؟چه عجب دیدیم شمارو
میتونید بفرمایید کی از من شل گرفتین؟ده تا از شل ها یا آدرسشون با اصلا پوشه مورد نظر رو میدین؟
شما از من چیزی خریداری کردین؟خوب بی زحمت روز و ساعت و فیش مورد نظر رو همینجا بذارید و مبلغ و تعداد خریداری شده و لینک همشونو
عزیزم چند ماه پیش 5 هزارتا با یک نفر فروخته شد تموم شد رفت.شمارشم هست.میخواین تماس بگیرم صداشم بذارم؟
یکم دیر متوجه شدی چطور بخوای واسه یکی خراب کاری کنی.
کل تماس ها و همچنین پرینت حساب ها و همه چی که مربوط به کاره،همگی بایگانی میشه.
مخصوصا افرادی مثل شما
یا حرفتونو اثلات کنید یا بریم دنبال پیگیری؟کدوم یکی؟
راستی،اصولا بک لینک فکر کنم همینه.آره.بجز سایت ها که دسترسی دارن همه و بک لینک میزنن،توی درو دیوار هم بک لینک میزنن؟
خوب معلومه توی سایت ها بک لینک میزنن.چیز دیگه ای میخواین؟
خیلی وقته فعلا کامپیوتر ندارم.
اما اگه بجز به حساب خودت شهری بازی در نمیاری و نمیخوای هفته ای هزاربار حرفت عوض شه که از کی میگرفتی و چقدر خرج میکردی و کدوم بهتره و ..
بعدش به فحاشی برسونی،بازم واست میتونم شل و دسترسی بک لینک ردیف کنم.
عزیز،سرچ کن مرجع دانلود آهنگ ایرانی و هرچیزی که مربوط به این هستش
به صورت رندوم،چون اصلا من نه رنک چک میکنم نه چیزی،فقط میزنم،ببین چه سایتی در چه صفحه ای میاد بالا.روی ده تا سایت بوده.
5 هزارتا حالا همشون هیچ،وقتی برای نمونه روب سایتم تاثیر گذاشته،شمایی که نگرفتی میاین میگی؟
گرفتین لطفا با مدرک.مثل من که همه حرفامو رک و راست میزنم و لازم باشه صدای صوتی افرادی مثل شمارم میذادم
راستی،چند هفتست من شماره عوض کردم.بجز این نفر که خریده و داره،3 شماره اولمو میگی؟
عزیزم با من خودتو تو بازی ننداز.چون میشناسی.راستی بک لینک از سایت خودتم تاثیر نداشته رو چندتا سایت.
خخخخخخخخ.مفتش گرونه مدیر وطن صدای عزیز.تست شده.اونم روی سایتم.
منتظرم عزیزم.با مدرک لطفا.
خیلی وقته تصمیم گرفتم افرادی که هیچی نیستن رو بهشون پروبال ندم تا شاخ نشن.شمام از همون نفراتین.البته بلانسبت همگی.
منتظرم.گزارشم میشه.مدیر سایت مدرک هارو بگیرن و خودتون هم مدرک هرچی از من داری بذار.
که خرید کردی و تست کردی و اصلا دیدی اسم سایت هارو.
خدانگهدارت عزیزم.

vatan3da
July 20th, 2016, 12:54
شما لطف کن لینک اون صدا رو بزار گوش کنیم کمی بخندیم
بعدشم شما از کجا 200 سایت عالی و پربازدید اوردی ؟
ممنون میشم جواب درست بدی
ولی انشا ننویس 100خط چون اصلا نمیخونم

IrIsT
July 20th, 2016, 13:26
شما لطف کن لینک اون صدا رو بزار گوش کنیم کمی بخندیم
بعدشم شما از کجا 200 سایت عالی و پربازدید اوردی ؟
ممنون میشم جواب درست بدی
ولی انشا ننویس 100خط چون اصلا نمیخونم

تو یک خط میگم.
هدیه دوستانه.لطفا مدارکارو بذارید.چون هنوز با پستتون کار دارم و به مدیر سایت هم پیام دادم و اونجا 5 هزارتا میبینی و میفهمی از کجاست.
وقتی به فحش دادن افتخار میکنی،بهتره اون بند دوم که گفتم یا شواهد و مدارک یا رسیدگی و پیگیری.پس بریم برای رسیدگی

vatan3da
July 20th, 2016, 13:29
تماس بگیر با من اینجا به نتیجه نمیرسیم

IrIsT
July 20th, 2016, 13:33
نه وکیلیم نه رئیس نه ..... ما نمیتونیم وکیل بازی کنیم
به موقعش سن و سال و تعداد و میفهمین.
منتظر مدارک هستم.
ببخشید یک سوال
شما شماره منو نداری،چطور ادعا میکنی بک لینک ها خوب نیستن؟
حتما ایمیل؟لطفا مدرک.
میگن ادم با یک دروغ مجبوره صدتا دروغ دیگه بگه تا دروغ اولیشو جواب بده