PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ugig

milad1904
May 17th, 2016, 14:01
درود

چه اتفاقی برای ugig.ir افتاده؟ از بامداد نه سایت خودشون بالا میاد نه سایت های ما! سر قضیه یوپال گیر نکرده باشن :d

بکآپ بدید اقلا چون من رو VPSم بکآپ یه کم قدیمیه ...

sharifcivil
May 17th, 2016, 17:11
رویال دیتا هم به اینا واگذار شده. اینا هم که اصلا سایتشون بالا نمیاد.

payamkutah
May 17th, 2016, 17:20
درود

چه اتفاقی برای ugig.ir افتاده؟ از بامداد نه سایت خودشون بالا میاد نه سایت های ما! سر قضیه یوپال گیر نکرده باشن :d

بکآپ بدید اقلا چون من رو VPSم بکآپ یه کم قدیمیه ...

سایتشون که تست شد بازه مشکلی نداره

Mohammad.AF313
May 17th, 2016, 17:24
سایت باز هست مشکلی نیست!

fardadownload
May 17th, 2016, 17:24
سایتشون برای من باز میشه
همچنین اطلاعیه زدن که دی ان اس هاشون عوض شده

CYCLONER
May 17th, 2016, 18:05
مشکلی در سایتشون نیست

IrIsT
May 17th, 2016, 18:23
رویال دیتا هم به اینا واگذار شده. اینا هم که اصلا سایتشون بالا نمیاد. خداکنه کلاهبرداری تو کار نباشه

سلام و درود
هر جایی بدی یا خوبی داره.
بهتر نیست وصله کلاهبرداری رو بهش نچسبونیم؟
بهتره صبر کنیم تا ببینیم دلیل چی بوده.دیگه زود اسم کلاه بردار رو نذارید.
نکته:قابل توجه دو نفر از دوستان که بهوما میگن چرا داخل تاپیک انتقاد میکنی.
سر یک روز مشکل داشتن میگن کلاه بردار.دیگه تا تهش بخونید
حالا فهمیدین هدف از انتقاد کمک بوده؟
موفق باشید

مینا-صیفی
May 17th, 2016, 20:21
سایت باز میشه

mhp1380
May 17th, 2016, 20:25
سلام
برای بنده باز میشه ! یک اطلاعیه هم زده برا 3 ساعت پیش که گفتند دی ان اس هاشون عوض شده !!
در ضمن فکر کنم عنوان تاپیک اسم سایتشون نبود بهتر بود ! بالاخره مشکل هست برا هر کسی پیش میاد ! ...

milad1904
May 17th, 2016, 20:54
اتفاقا یوگیگ کارش درست بوده تو این یه سالی که بودم باهاشون مشکل و قطعی داشتن ولی همیشه پاسخگو بودن اینبار سایت خودشون هم بالا نیومد ۱۰ ساعت بالاخره ایرانه مشکل براشون درست کردن و بستنشون!!

sor
May 18th, 2016, 00:44
یکی از همکاران خوب ما هستن .

یه سری مسایل پیش اومد که برطرف کردن

پایدار باشید

sharifcivil
May 18th, 2016, 01:16
رویال دیتا یک دفعه سایتش رو فروخت به ugig و بدون هیچ اطلاعیه ای همه سرور های دانلود و مجازی قطع شد. به ugig هم تیکت میزنیم انقدر دیر جواب میدن که باید همش یاداوری کنیم که اقا پس چی شد این جواب؟ الان دو روزه سرورهای دانلودم قطعه و اینا زدن در حال بررسی. شانس ما دامنه هم دقیقا دو روز پیش منقضی شد سایت هم بالا نمیاد. هیچ جوره هم کمکی نمیکنن در تمدیدش. دیگه نمیدونم واقعا باید چقد راه اومد باهاشون.
یک شماره تلفن هم نمیذارن تو سایتشون مستقیم صحبت کنیم

milad1904
July 15th, 2016, 20:26
و باز هم سایتشون و همه سایت های میزبان شدشون بالا نمیاد! ایمیل و اخطاری هم نیومده خبری بده :62: مثل اینکه کم کم باید رفت از این هاستینگ به روغن سوزی افتاده

hegza
July 15th, 2016, 20:51
و باز هم سایتشون و همه سایت های میزبان شدشون بالا نمیاد! ایمیل و اخطاری هم نیومده خبری بده :62: مثل اینکه کم کم باید رفت از این هاستینگ به روغن سوزی افتاده

اینجور که بررسی کردم همه سرورهاشون بالا نمیان. احتمالا خبری از سوی دیتا سنتر باشه. ovh حتی لوکیشن ایتالیاشون هم بالا نمیاد
البته من سرویسی ازشون ندارم

Jai
July 15th, 2016, 21:36
امیدوارم اطلاعات سالم باشه ، من ازشون هاست دانلود دارم !!!! یه وبسایت و اپلیکیشن چند میلیون تومانی بخاطر این مشکل فعلا راکت مونده :)
نمیدونم داستان چیه و چجور این مشکل پیش اومده ، اما انشالله که رفع شه

genesis_8534
July 16th, 2016, 13:19
من کل دیتاهام روی هاست یوگیگه و به علت مشکلات و مسائل جاری نتونستم سیستم بک‌آپ‌گیری و میرور کردن مناسبی رو اجرا کنم. آقای خانی زاده کجاان؟ چرا نه تلفن شرکت رو جواب میدن نه موبایل؟؟؟
دیتاهامون از بین بره که دیگه هیچی. کسی خبری نداره از این که یوگیگ قراره دوباره بالا بیاد یا جمع کرده رفته و بیزنس مارو داغون کرده؟

mahoot
July 16th, 2016, 16:15
مشکل از ovh نیست. خرابکاری صورت گرفته احتمالا ، آقای خانی دارن پیگیری میکنن. وبسایت ماهوت هم با کلی دیتا ارزشمند فعلا ازدست رفته. نگران نباشید یکی دو روزی صبر کنید، من خودم با آقای خانی صحبت کردم. دارن با تمام وجود تلاش می کنن. به زودی سایت خودشون رو بالا میارن و اطلاعیه میدن

- - - Updated - - -

دوستان اگر کسی اطلاعاتی در خصوص ریکاوری و بک آپ گیری شرکت OVH داره بیان کنه