PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یوپال هم ***** شد

mohammad1995
May 16th, 2016, 12:54
پیام ارائه شده توسط سایت :
با سلام و احترام با توجه به اقدام غیر قانونی سازمان *****ینگ سایت یوپال نیز مانند دیگر درگاه های واسط ***** شده است و چنین اتفاقی غیر قابل پیش بینی نبود. لذا کاربران می توانند با تغییر آدرس های سایت در پلاگین ها یا کدهای خود ، تراکنش های خود را مانند قبل ادامه دهند. تاکید می کنیم با تغییر کد مانند قبل می توانند تراکنش های خود را داشته باشند. مثال: تمامی آدرس هایی که با http://upal.ir شروع می شوند را به https://upal.ir در پلاگین ها یا کد های خود تغییر دهید. یوپال سریعا در حال بررسی قانونی اقدام انجام شده می باشد. پیروز و موفق باشید.

J0k3R
May 16th, 2016, 13:10
معلوم نی داره چه بلایی در درگاه های واسط میاد ! باید به فکر درگاه اختصاصی باشیم

!MihanIt!
May 16th, 2016, 13:13
معلوم نی داره چه بلایی در درگاه های واسط میاد ! باید به فکر درگاه اختصاصی باشیم

به نظرم بگین بیان وب هاستینگ و .............................. ***** کنن :|

شوروشو در آوردن بعد ی دلیل قانع کننده هم نمیگن

rastindata
May 16th, 2016, 13:22
با ssl برای من باز میشد ...

الان با ssl هم باز نمیشه ...

friend_sre
May 18th, 2016, 02:20
بدجور دلم برای یوپال سوخت ... حدود 1 سال 1سال و نیم فعالیت کرد با کارمزد 0 درصد ... فک نکنم چیزی گیرش اومده باشه .

hegza
May 18th, 2016, 02:26
بدجور دلم برای یوپال سوخت ... حدود 1 سال 1سال و نیم فعالیت کرد با کارمزد 0 درصد ... فک نکنم چیزی گیرش اومده باشه .

شایدم آرشو بلند بالایی از وبمسترها و خریداران!!!!

slashflash
May 18th, 2016, 02:54
31395

haftsepehr
May 18th, 2016, 03:24
31395

برای من هم اومد واقعا یعنی چی!

wp-Ammar
May 18th, 2016, 09:09
***** شدن درگاهای پرداخت در حال حاضر چیز غیر عادی نیست !

sadecohost
May 18th, 2016, 09:23
***** شدن درگاهای پرداخت در حال حاضر چیز غیر عادی نیست !
بله خب, ولی ارسال پیام تبلیغاتی از سوی زرینپال غیر عادی نیست؟ :d

Majiiid
May 18th, 2016, 09:34
در اینصورت نباید به زرین پال مشکوک شد؟

vahidmoby
May 18th, 2016, 10:04
در اینصورت نباید به زرین پال مشکوک شد؟

دقیقا!
بعدشم نکته ی مهم! sms ها به دارندگان سایت فرستاده میشه! 100% ساماندهی شده هستش، داخل فروم shopkeeper هم این بحث هستش
که زرین پال دقیقا همین چند روز پیش این امکان رو راه میندازه که بیاد اطلاع رسانی کنه بعدا بندازه گردن کاربرا! که ما نکردیم کاربرا کردن! تبلیغ کردن واسه خودشون!
الکی هم میگن پیگیری میکنیم و برخورد میکنیم! تبلیغاتشون رو کردن، بعد از 1 ماه هم میگن حساب کاربر خاطی بسته شد و باهاش برخورد شد! حالا کی بود، چی بود دیگه اطلاعات محرمانه هستش.

rezapto
May 18th, 2016, 13:49
از کلاهبرداری های میلیونی که با این درگاه ها شده خبر ندارید فکر میکنید همه مثل خودتون دنبال یه لقمه نون حلال بودن !! تمام درگاه ها باید ***** بشه از بیخ ! هرکسی هم که سایت درست و حسابی و مفید داشته باشه میتونه بره مستقیما از بانک رسمی کشور درگاه اختصاصی دریافت کنه تا تمام فعالیت هاش زیر نظر باشه اونم بصورت قانونی !!! تو هر سایتی میرفتی 10 تا پاپ آپ تبلیغاتی مزخرف و دروغ باز میشد با لینک پرداخت مستقیم و هزاران نفر بخاطر همین درگاه های مستقیم که به سایت های بانک های رسمی کشور وصل میشد برای چیزی پول دادن که اصلا غیر قانونی و دروغ بوده !

درحالی که نه میدونستن واسه کی دارن پول میریزن نه میدونستن این صفحه تحت کنترل چه کسی هست !!! فقط ده نفر از دوستان و آشنایان خودم برای نرم افزارهای دروغین هک تلگرام و غیره از ده تا بیست هزارتومن هزینه کردن درحالی که اصلا در این زمینه اطلاعاتی نداشتن تازه بعدش میومدن به من میگفتن این و برامون نصب کن راه بنداز :| !! حالا این موضوع رو در سطح کلان بررسی کنید میفهمید که چه شیادانی چه مبالغ هنگفتی به جیب زدن !!

امیدوارم بعد از مسدود شدن این درگاه ها اطلاعات پرداخت ها در اختیار مراجع زیربط قرار بگیره و تمام این شیادین تحت پیگرد قانونی قرار بگیرند .

با تشکر .

sadecohost
May 18th, 2016, 14:06
از کلاهبرداری های میلیونی که با این درگاه ها شده خبر ندارید فکر میکنید همه مثل خودتون دنبال یه لقمه نون حلال بودن !! تمام درگاه ها باید ***** بشه از بیخ ! هرکسی هم که سایت درست و حسابی و مفید داشته باشه میتونه بره مستقیما از بانک رسمی کشور درگاه اختصاصی دریافت کنه تا تمام فعالیت هاش زیر نظر باشه اونم بصورت قانونی !!! تو هر سایتی میرفتی 10 تا پاپ آپ تبلیغاتی مزخرف و دروغ باز میشد با لینک پرداخت مستقیم و هزاران نفر بخاطر همین درگاه های مستقیم که به سایت های بانک های رسمی کشور وصل میشد برای چیزی پول دادن که اصلا غیر قانونی و دروغ بوده !

درحالی که نه میدونستن واسه کی دارن پول میریزن نه میدونستن این صفحه تحت کنترل چه کسی هست !!! فقط ده نفر از دوستان و آشنایان خودم برای نرم افزارهای دروغین هک تلگرام و غیره از ده تا بیست هزارتومن هزینه کردن درحالی که اصلا در این زمینه اطلاعاتی نداشتن تازه بعدش میومدن به من میگفتن این و برامون نصب کن راه بنداز :| !! حالا این موضوع رو در سطح کلان بررسی کنید میفهمید که چه شیادانی چه مبالغ هنگفتی به جیب زدن !!

امیدوارم بعد از مسدود شدن این درگاه ها اطلاعات پرداخت ها در اختیار مراجع زیربط قرار بگیره و تمام این شیادین تحت پیگرد قانونی قرار بگیرند .

با تشکر .
درود.

نظر شما محترمه, ولی تکلیف ما که نخوایم آدرسمون تو همه صفحه های سایت بره و مالیات 8درصد بدیم, با اینکه کار خلافی نمیکنیم, چی هست؟

iHSG
May 18th, 2016, 14:11
درود.

نظر شما محترمه, ولی تکلیف ما که نخوایم آدرسمون تو همه صفحه های سایت بره و مالیات 8درصد بدیم, با اینکه کار خلافی نمیکنیم, چی هست؟

درسته نماد اعتماد به اشخاص حقیقی هم تعلق میگیره اما با این کارشون (نمایش آدرس کامل) منظورشون اینه که از نظر دولت ما کسب درآمد اینترنتی فقط مختص شرکت ها و مغازه ها است و کسایی که هیچ یک از این دو رو ندارن بلانسبت همه دوستان غلط میکنن کسب درآمد اینترنتی راه بندازن.
در صورتی که در کشور های پیشرفته دنیا تجارت اینترنتی چیزیه که حتی شرکت های معروفی که الان هستن از کار های خیلی کوچک بدون ثبت شرکت شروع کرده بودن که الان به اینجا رسیدن.

متاسفانه هر چقدر هم ما بگیم و شکایت کنیم انقدر ماشاءالله مملکت ما به حرف مردمش احترام میذاره که هیچ اتفاقی نمیفته و تا آخر همینطوری می مونه.
یعنی همیشه این مردم ما هستن که باید خودشون رو با دولت سازگار کنن و دولت اصلاً نیازی نداره که به حرف و خواسته مردم گوش کنه.

vahidmoby
May 18th, 2016, 14:54

با تشکر .

باید متاسف بود برای شما و طرز فکرتون! همه جا کلاهبرداری هست، فکر میکنین با اینماد و درگاه مستقیم بانکی نمیشه کلاهبرداری کرد؟ چندتا چیز پی ان فروشی یا هک تلگرام میخواین که آدرس بدم مستقیم درگاه بانکی دارن؟
اون از فرهنگ پایین مردم ایران هستش که دنبال هک تلگرام و دوربین برهنه کردن آدم ها و ... میرن! که این هم باید از طرف دولت آموزش داده میشد یا در آینده بشه
مطمئن باشین با جمع کردن درگاه های واسط چیری حل نمیشه که هیچ بعد که پی پال (یا امثال پی پال) وارد ایران بشه اونوقت همین شماها میاین میگین چرا به ایرانی ها اجازه ی فعالیت ندادین!
امثال شما متاسفانه طرز فکر مسمومی دارن
مثالی براتون میزنم، یه عده اومدن به نام داعش به اسم قرآن و اسلام و استناد به یه سری آیه همه رو قتل عام کردن یعنی الان باید اسلام رو مقصر دونست؟ با حذف اسلام مشکل حل میشه؟
خیر دوست عزیز، همیشه کلاهبرداری هست، و هر چیزی توی دنیا رو هم میشه ازش استفاده ی خوب کرد هم استفاده ی بد، تنها راه آگاهی مردم هستش
شما هم به جای ناراحتی از درگاه های واسط به دوستان و آشنایانتون آموزش بدین که هک کردن تلگرام این و اون و ... کار درستی نیست، پولشون هم خورده شده حقشونه، تا دنبال اینجور مسائل نباشن، که اگه 1% این قضایای هک درست بود، همین دوستان و آشنایان شما! معلوم نبود چه جنایت هایی میکردن و ملتی رو بدبخت میکردن

در ضمن اگر کسی سراغ اینماد نمیره دلیل بر خلاف بودنش نیست، علاوه بر اینکه شما باید اطلاعاتتون رو توی اینترنت ایران (با فرهنگ پایین ) بزارین (که فکر کنین هک تلگرام درست بود کل اینمادی ها توسط دوستان و آشنایان شما!! هک میشدن) یکی هم بحث مالیات هستش (که این رو بنده میگم باید مالیات رو داد ولی در حالت ایده آل که خرج زیرساخت ها بشه نه یه سری کله گنده بزارن جیبشون)، یکی هم بحث خدمات هستش، درگاه های واسط تمامی تراکنش هارو به صورت آنلاین براتون میزنه ولی درگاه مستقیم خیر بنده بانک ملت مستقیم دارن تراکنشی ناموفق باشه 24 ساعت طول میکشه پیگیریش! ولی درگاه واسط به 2 دقیقه هم نمیکشه پیدا کردنش! که با این وضع پرداخت های اینترنتی ایران یکی از بزرگترین مسائل همین هستش. خدمات درگاه های واسط هم این هستش مثلا بنده از یه وبسایتی میخوام خرید کنم که درگاه از زرین پال داره، توی کارتم پول نیست ولی توی حساب زرین پالم پول هستش، سریعا میتونم از حساب زرین پالم خرید کنم! این مسائل باعث پیشرفت دنیای کسب و کار الکرتونیک میشه دوست عزیز، جنبه های مثبتش رو هم ببینین.

هیچوقت یادتون نره ***ی 3 هزار میلیارد تومنی روی کاغذ با 1001 تعهدنامه و ضمانت نامه انجام شد! پس داشتن اینماد هم دلیل بر سالم بودن کسب و کار یا ضمانت 100% نیستش!
پس کلاهبرداری همه جا هست، باید به مردم آگاهی داده بشه، با این جلوگیری ها هیچکاری حل نمیشه.
13 سال هستش که از *****ینگ میگذره آیا ریشه کن شده؟ خیر ، آیا الان دیگه فضای اینترنت 100% مطمئن هستش برای کودکان؟ خیر! دسترسی به چیز پی ان از آب خوردن هم راحت تر شده، برای آب خوردن باید پاشین برین در یخچال رو باز کنین لیوان بردارین آب بریزین و بخورین، برای خرید و استفاده از چیز پی ان با چند کلیک ناقابل به دنیای اینترنت بدون مرز وارد میشین!!
تازه راه های جدیدی هم کشف شد که اگر *****ینگ اعمال نشده بود توی این 13 سال مردم کلی آگاهی پیدا میکردن و خودکنترلی میکردن، این همه دنیای دور زدن ***** پیشرفته نمیشد که الان هیچ جوره نمیتونن جلوش رو بگیرن

wp-Ammar
May 18th, 2016, 15:01
چرا بیشتر جنبه تبلیغاتی رقیبشونو(زمانی) داره!

asiohost
May 18th, 2016, 15:10
اس ام اس زرین پال چی میگه این وسط ؟ :|

nevergotme
May 18th, 2016, 15:11
ببخشید من تاپیکی ندیدم این سوالم رو مطرح کنم پس اینجا میگم ، یه جا دیدم طرف نوشته بود برید واسه یه سایتی که نماد گرفتین براش ، درگاه بگیرید بعد مثلا با اون درگاه برای یه سایتی دیگه ای که نماد نداره مثله ( فیـلتر شکن) اینا استفاده کنید ! میشه ؟ گیر نمیدن ینی؟

mhp1380
May 18th, 2016, 15:24
متاسفانه همه دارند ***** میشوند !
تا الان هم که بیشتر از 2 ماه میگذره خبری نیست ...

irdata
May 18th, 2016, 15:31
دوستان با توجه به مشکل پیش آمده برای درگاه های واسطه

وب سایت ما هم مجبور به درخواست درگاه اختصاصی از بانک شد

ولی با توجه به نیاز چک و صفته یکم کار برامون مشکل شده

armin.rf
May 18th, 2016, 15:33
درود

دقیقا بعد از فیـــــلتر شدن هر یک از درگاه های واسط زرین پال پیام میده !

پ.ن : اگر قراره جنگل بسوزه تر و خشک با هم بسوزه ظاهرا تر ها رو جدا کردن :|

friend_sre
May 18th, 2016, 16:17

با اینکه اصلا از زرین پال و امیری ها خوشم نمیاد ولی کاملا مشخص هست این پیامک از سمت زرین پالی ها نیست . چون برای من هم اومد و وقتی روی لینک کلیک کردم یه سایت دیگه باز شد.

- - - Updated - - -

باید متاسف بود برای شما و طرز فکرتون! همه جا کلاهبرداری هست، فکر میکنین با اینماد و درگاه مستقیم بانکی نمیشه کلاهبرداری کرد؟ چندتا چیز پی ان فروشی یا هک تلگرام میخواین که آدرس بدم مستقیم درگاه بانکی دارن؟
اون از فرهنگ پایین مردم ایران هستش که دنبال هک تلگرام و دوربین برهنه کردن آدم ها و ... میرن! که این هم باید از طرف دولت آموزش داده میشد یا در آینده بشه
مطمئن باشین با جمع کردن درگاه های واسط چیری حل نمیشه که هیچ بعد که پی پال (یا امثال پی پال) وارد ایران بشه اونوقت همین شماها میاین میگین چرا به ایرانی ها اجازه ی فعالیت ندادین!
امثال شما متاسفانه طرز فکر مسمومی دارن
مثالی براتون میزنم، یه عده اومدن به نام داعش به اسم قرآن و اسلام و استناد به یه سری آیه همه رو قتل عام کردن یعنی الان باید اسلام رو مقصر دونست؟ با حذف اسلام مشکل حل میشه؟
خیر دوست عزیز، همیشه کلاهبرداری هست، و هر چیزی توی دنیا رو هم میشه ازش استفاده ی خوب کرد هم استفاده ی بد، تنها راه آگاهی مردم هستش
شما هم به جای ناراحتی از درگاه های واسط به دوستان و آشنایانتون آموزش بدین که هک کردن تلگرام این و اون و ... کار درستی نیست، پولشون هم خورده شده حقشونه، تا دنبال اینجور مسائل نباشن، که اگه 1% این قضایای هک درست بود، همین دوستان و آشنایان شما! معلوم نبود چه جنایت هایی میکردن و ملتی رو بدبخت میکردن

در ضمن اگر کسی سراغ اینماد نمیره دلیل بر خلاف بودنش نیست، علاوه بر اینکه شما باید اطلاعاتتون رو توی اینترنت ایران (با فرهنگ پایین ) بزارین (که فکر کنین هک تلگرام درست بود کل اینمادی ها توسط دوستان و آشنایان شما!! هک میشدن) یکی هم بحث مالیات هستش (که این رو بنده میگم باید مالیات رو داد ولی در حالت ایده آل که خرج زیرساخت ها بشه نه یه سری کله گنده بزارن جیبشون)، یکی هم بحث خدمات هستش، درگاه های واسط تمامی تراکنش هارو به صورت آنلاین براتون میزنه ولی درگاه مستقیم خیر بنده بانک ملت مستقیم دارن تراکنشی ناموفق باشه 24 ساعت طول میکشه پیگیریش! ولی درگاه واسط به 2 دقیقه هم نمیکشه پیدا کردنش! که با این وضع پرداخت های اینترنتی ایران یکی از بزرگترین مسائل همین هستش. خدمات درگاه های واسط هم این هستش مثلا بنده از یه وبسایتی میخوام خرید کنم که درگاه از زرین پال داره، توی کارتم پول نیست ولی توی حساب زرین پالم پول هستش، سریعا میتونم از حساب زرین پالم خرید کنم! این مسائل باعث پیشرفت دنیای کسب و کار الکرتونیک میشه دوست عزیز، جنبه های مثبتش رو هم ببینین.

هیچوقت یادتون نره ***ی 3 هزار میلیارد تومنی روی کاغذ با 1001 تعهدنامه و ضمانت نامه انجام شد! پس داشتن اینماد هم دلیل بر سالم بودن کسب و کار یا ضمانت 100% نیستش!
پس کلاهبرداری همه جا هست، باید به مردم آگاهی داده بشه، با این جلوگیری ها هیچکاری حل نمیشه.
13 سال هستش که از *****ینگ میگذره آیا ریشه کن شده؟ خیر ، آیا الان دیگه فضای اینترنت 100% مطمئن هستش برای کودکان؟ خیر! دسترسی به چیز پی ان از آب خوردن هم راحت تر شده، برای آب خوردن باید پاشین برین در یخچال رو باز کنین لیوان بردارین آب بریزین و بخورین، برای خرید و استفاده از چیز پی ان با چند کلیک ناقابل به دنیای اینترنت بدون مرز وارد میشین!!
تازه راه های جدیدی هم کشف شد که اگر *****ینگ اعمال نشده بود توی این 13 سال مردم کلی آگاهی پیدا میکردن و خودکنترلی میکردن، این همه دنیای دور زدن ***** پیشرفته نمیشد که الان هیچ جوره نمیتونن جلوش رو بگیرن

احسنتم !

یه نفر پیدا شد حرف درست حسابی بزنه ... خیلی ممنون از شما که حرف دلم رو زدید.

navid2zp
May 18th, 2016, 17:58

با تشکر .

تاوان عدم وجود قانون درست و مناسب برای جلوگیری از کلاه برداری رو باید درگاه ها و بنده بدیم؟
عدم وجود آموزش مناسب برای استفاده از فضای مجازی برای اقوام شما و سایرین به بنده و درگاه ها مربوط هست؟
شرکت های ارائه درگاه واسط برن بحث آموزشی راه بندازن و جوونای مملکت رو آموزش بدن؟
درگاه های پرداخت باید بشینند قانون تعیین کنن؟

کم کاری از جای دیگست بعد تاونشو بقیه بدن؟
الان مثلا درگاه های واسط بسته شدن راه کلاهبرداری دیگه نیست؟ شما قانون تصویب نکن، آموزش نشده و ... بعد فقط درگاه های واسط و سرویس دهنده ها رو متوقف کنی دیگه کلاه برداری صورت نمی گیره؟ مگه قبل از درگاه ها کلاه برداری نبود؟ بعد چی باعث شده فکر کنید دیگه نخواهد بود؟

وقتی شما اطلاعاتی در باره تجارت الکترونیک ندارید چرا باید حتما نظر بدید دوست عزیز؟ شما وقتی نمیدونید ضعف ها ریشه در چه چیزی دارند و به چه شکل باید حل بشند چرا فتوا میدید؟
مشکل اینجاست همین افراد بدون اطلاع شدن کاره ای و وضعیت شده این